← Maçlar
Paraguay · Division Profesional - Clausura6 Kasım 2026 · 01:00 TSİ

Rubio Ñú 0-5 Club Sportivo Luqueño: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Rubio Ñú
0–5İY 0–2
Club Sportivo Luqueño
Maç sonu

Rubio Ñú 0–5 Club Sportivo Luqueño (6 Kasım 2026). İlk yarı 0–2. Şut 15–8, isabetli şut 4–5, topa sahip olma %54–%46, korner 5–2.

Maç özeti

Rubio Ñú – Club Sportivo Luqueño maçı 0-5 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Marcelo Pérez 24', Iván Maggi 42', 77', Kevin Pereira 84', Marcelo Ojeda 90+1' (Club Sportivo Luqueño). xG: Rubio Ñú 1,3 – 2,2 Club Sportivo Luqueño.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktör
Club Sportivo Luqueño: Lucas Barrios

Maç akışı

Rubio Ñú üstte · Club Sportivo Luqueño altta

01530İY607590 14' sarı kart: Marcelo Rubén Acosta Ríos (Rubio Ñú)24' gol: Marcelo Pérez (Club Sportivo Luqueño)38' sarı kart: Iván Maggi (Club Sportivo Luqueño)38' sarı kart: Brian Blasi (Rubio Ñú)42' gol: Iván Maggi (Club Sportivo Luqueño)45' oyuncu değişikliği: Tobías Leiva ↔ Rodrigo Rojas (Rubio Ñú)↔45' oyuncu değişikliği: Mauricio Roldan ↔ William Mendieta (Rubio Ñú)↔45' oyuncu değişikliği: Víctor Ramón Cabañas ↔ Rodi Ferreira (Rubio Ñú)↔50' sarı kart: P. Álvarez (Rubio Ñú)55' sarı kart: Dante Nicolas Campisi (Club Sportivo Luqueño)57' oyuncu değişikliği: Samuel Beltrán ↔ Fernando René Bobadilla Sánchez (Club Sportivo Luqueño)↔65' kırmızı kart: Cristian Nunez (Rubio Ñú)66' oyuncu değişikliği: Sergio Fretes ↔ Steven·Perez (Rubio Ñú)↔66' oyuncu değişikliği: Rodrigo Ruiz Díaz ↔ A. Páez (Rubio Ñú)↔77' gol: Iván Maggi (Club Sportivo Luqueño)78' oyuncu değişikliği: Marcelo Pérez ↔ Marcelo Ojeda (Club Sportivo Luqueño)↔78' oyuncu değişikliği: Lautaro Comas ↔ Kevin Pereira (Club Sportivo Luqueño)↔84' gol: Kevin Pereira (Club Sportivo Luqueño)85' oyuncu değişikliği: Iván Maggi ↔ Walter González (Club Sportivo Luqueño)↔90+1' gol: Marcelo Ojeda (Club Sportivo Luqueño)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' sarı kart: Marcelo Rubén Acosta Ríos (Rubio Ñú)
  • 24' gol: Marcelo Pérez (Club Sportivo Luqueño)
  • 38' sarı kart: Iván Maggi (Club Sportivo Luqueño)
  • 38' sarı kart: Brian Blasi (Rubio Ñú)
  • 42' gol: Iván Maggi (Club Sportivo Luqueño)
  • 45' oyuncu değişikliği: Tobías Leiva ↔ Rodrigo Rojas (Rubio Ñú)
  • 45' oyuncu değişikliği: Mauricio Roldan ↔ William Mendieta (Rubio Ñú)
  • 45' oyuncu değişikliği: Víctor Ramón Cabañas ↔ Rodi Ferreira (Rubio Ñú)
  • 50' sarı kart: P. Álvarez (Rubio Ñú)
  • 55' sarı kart: Dante Nicolas Campisi (Club Sportivo Luqueño)
  • 57' oyuncu değişikliği: Samuel Beltrán ↔ Fernando René Bobadilla Sánchez (Club Sportivo Luqueño)
  • 65' kırmızı kart: Cristian Nunez (Rubio Ñú)
  • 66' oyuncu değişikliği: Sergio Fretes ↔ Steven·Perez (Rubio Ñú)
  • 66' oyuncu değişikliği: Rodrigo Ruiz Díaz ↔ A. Páez (Rubio Ñú)
  • 77' gol: Iván Maggi (Club Sportivo Luqueño)
  • 78' oyuncu değişikliği: Marcelo Pérez ↔ Marcelo Ojeda (Club Sportivo Luqueño)
  • 78' oyuncu değişikliği: Lautaro Comas ↔ Kevin Pereira (Club Sportivo Luqueño)
  • 84' gol: Kevin Pereira (Club Sportivo Luqueño)
  • 85' oyuncu değişikliği: Iván Maggi ↔ Walter González (Club Sportivo Luqueño)
  • 90+1' gol: Marcelo Ojeda (Club Sportivo Luqueño)

Maç olayları

  1. Rubio ÑúClub Sportivo Luqueño
  2. 90+1'Gol Marcelo Ojeda 0–5
  3. 85'Iván Maggi ↔ Walter GonzálezOyuncu değişikliği
  4. 84'Gol Kevin Pereira 0–4Asist: Giovanni Bogado
  5. 78'Marcelo Pérez ↔ Marcelo OjedaOyuncu değişikliği
  6. 78'Lautaro Comas ↔ Kevin PereiraOyuncu değişikliği
  7. 77'Gol Iván Maggi 0–3Asist: Giovanni Bogado
  8. Sergio Fretes ↔ Steven·PerezOyuncu değişikliği66'
  9. Rodrigo Ruiz Díaz ↔ A. PáezOyuncu değişikliği66'
  10. Cristian NunezKırmızı kart65'
  11. 57'Samuel Beltrán ↔ Fernando René Bobadilla SánchezOyuncu değişikliği
  12. 55'Dante Nicolas CampisiSarı kart
  13. P. ÁlvarezSarı kart50'
  14. Tobías Leiva ↔ Rodrigo RojasOyuncu değişikliği45'
  15. Mauricio Roldan ↔ William MendietaOyuncu değişikliği45'
  16. Víctor Ramón Cabañas ↔ Rodi FerreiraOyuncu değişikliği45'
  17. 42'Gol Iván Maggi 0–2
  18. 38'Iván MaggiSarı kart
  19. Brian BlasiSarı kart38'
  20. 24'Gol Marcelo Pérez 0–1Asist: Lautaro Comas
  21. Marcelo Rubén Acosta RíosSarı kart14'

Maç istatistikleri

Rubio ÑúClub Sportivo Luqueño
54%Topa sahip olma46%
1,25Beklenen gol (xG)2,20
15Toplam şut8
4İsabetli şut5
6İsabetsiz şut3
5Engellenen şut0
9Ceza sahası içi şut7
6Ceza sahası dışı şut1
5Korner2
3Ofsayt2
9Faul4
3Sarı kart2
1Kırmızı kart0
0Kurtarış4
365Pas340
276İsabetli pas271

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rubio Ñú
Toplam (18)İç saha (9)
Galibiyet%22 4/18%11 1/9
Beraberlik%22 4/18%44 4/9
Mağlubiyet%56 10/18%44 4/9
Club Sportivo Luqueño
Toplam (18)Dış saha (9)
Galibiyet%33 6/18%33 3/9
Beraberlik%6 1/18%11 1/9
Mağlubiyet%61 11/18%56 5/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rubio Ñú
Toplam (18)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,06 (19 gol)0,78 (7 gol)
Yediği gol / maç1,89 (34 gol)1,67 (15 gol)
Club Sportivo Luqueño
Toplam (18)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,22 (22 gol)1,44 (13 gol)
Yediği gol / maç1,83 (33 gol)1,67 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rubio Ñú
Toplam (18)İç saha (9)
KG Var%50 9/18%44 4/9
1,5 Üst%67 12/18%67 6/9
2,5 Üst%56 10/18%44 4/9
3,5 Üst%44 8/18%44 4/9
Gol yememe%11 2/18%22 2/9
Club Sportivo Luqueño
Toplam (18)Dış saha (9)
KG Var%44 8/18%33 3/9
1,5 Üst%83 15/18%89 8/9
2,5 Üst%72 13/18%67 6/9
3,5 Üst%28 5/18%33 3/9
Gol yememe%17 3/18%22 2/9

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Rubio Ñú
Toplam (18)İç saha (9)
Maçta toplam korner (ort.)9,38,9
7,5 Üst%56 10/18%56 5/9
8,5 Üst%50 9/18%56 5/9
9,5 Üst%44 8/18%44 4/9
10,5 Üst%33 6/18%22 2/9
Club Sportivo Luqueño
Toplam (17)Dış saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)10,19,1
7,5 Üst%71 12/17%63 5/8
8,5 Üst%59 10/17%50 4/8
9,5 Üst%47 8/17%38 3/8
10,5 Üst%41 7/17%38 3/8

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Rubio Ñú
Toplam (18)İç saha (9)
Maç başı kart4,44,6
2,5 Üst%89 16/18%78 7/9
3,5 Üst%61 11/18%67 6/9
4,5 Üst%50 9/18%56 5/9
5,5 Üst%28 5/18%33 3/9
Club Sportivo Luqueño
Toplam (17)Dış saha (8)
Maç başı kart4,44,5
2,5 Üst%94 16/17%100 8/8
3,5 Üst%88 15/17%88 7/8
4,5 Üst%47 8/17%38 3/8
5,5 Üst%12 2/17%25 2/8

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Rubio Ñú
Toplam (18)İç saha (9)
Maç başı isabetli şut8,28,1
6,5 Üst%78 14/18%78 7/9
7,5 Üst%67 12/18%56 5/9
8,5 Üst%50 9/18%44 4/9
9,5 Üst%33 6/18%33 3/9
Club Sportivo Luqueño
Toplam (17)Dış saha (8)
Maç başı isabetli şut10,510,3
6,5 Üst%94 16/17%100 8/8
7,5 Üst%94 16/17%100 8/8
8,5 Üst%88 15/17%100 8/8
9,5 Üst%71 12/17%63 5/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rubio Ñú
Toplam (18)İç saha (9)
Önde%22 4/18%11 1/9
Berabere%39 7/18%56 5/9
Geride%39 7/18%33 3/9
Club Sportivo Luqueño
Toplam (18)Dış saha (9)
Önde%22 4/18%33 3/9
Berabere%33 6/18%22 2/9
Geride%44 8/18%44 4/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rubio Ñú (18 maç)

1/131/X11/20X/11X/X3X/232/102/X02/27

Club Sportivo Luqueño (18 maç)

1/131/X11/20X/12X/X0X/242/112/X02/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rubio Ñú (17 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 5
31-45 4 6
46-60 5 5
61-75 3 6
76-90 1 10

Club Sportivo Luqueño (17 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 6
16-30 2 1
31-45 5 8
46-60 2 5
61-75 4 4
76-90 8 7

Kartlar

Rubio Ñú

Sarı 41 · Kırmızı 5 (18 maç · maç başı sarı 2,3)

Club Sportivo Luqueño

Sarı 33 · Kırmızı 1 (18 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Rubio Ñú: iç saha, 9 maç · Club Sportivo Luqueño: dış saha, 8 maç

Rubio ÑúClub Sportivo Luqueño
%46,3Topa sahip olma%49,5
1,26Beklenen gol (xG)1,79
12,9Toplam şut11,5
3,8İsabetli şut4,3
8,4Ceza sahası içi şut7,1
4,4Korner5,0
351Pas370
%76Pas isabeti%79
2,4Kurtarış3,9
11,7Faul6,9
1,6Ofsayt1,6
2,1Sarı kart1,9
0,22Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,45Rakibin xG'si1,65
13,3Rakibin şutu13,5
4,3Rakibin isabetli şutu6,0
4,4Rakibin korneri4,1

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Rubio Ñú – Club Sportivo Luqueño ilk 11'ler

Rubio Ñú · 4-2-3-1

  1. 32L. MaldonadoK
  2. 13V. CabañasD45' oyundan çıktı 45. dk
  3. 31B. BlasiD38' sarı kart 38. dk
  4. 3J. VallejosD
  5. 5P. ÁlvarezD50' sarı kart 50. dk
  6. 23Tobías LeivaO45' oyundan çıktı 45. dk
  7. 15C. NúñezO65' kırmızı kart 65. dk
  8. 26S. FretesO66' oyundan çıktı 66. dk
  9. 18M. AcostaO14' sarı kart 14. dk
  10. 11M. RoldánO45' oyundan çıktı 45. dk
  11. 9R. Ruiz DíazF66' oyundan çıktı 66. dk
Yedekler
  • 20A. PáezF66' oyuna girdi 66. dk
  • 29O. AlfonsoF
  • 10W. MendietaO45' oyuna girdi 45. dk
  • 40Estiven Osmar Pérez YegrosF66' oyuna girdi 66. dk
  • 14M. RamosD
  • 8R. RojasO45' oyuna girdi 45. dk
  • 30M. De CarvalhoF
  • 16J. GonzálezD
  • 36C. GiménezD
  • 25F. FraguedaK
  • 2R. FerreiraD45' oyuna girdi 45. dk
  • 35L. MontielO

Club Sportivo Luqueño · 4-4-2

  1. 1N. CampisiK55' sarı kart 55. dk
  2. 26O. LopezD
  3. 5J. DiazD
  4. 2M. BarretoD
  5. 23A. CanteroD
  6. 37L. ComasO24' asist 24. dk78' oyundan çıktı 78. dk
  7. 24S. BeltránO57' oyundan çıktı 57. dk
  8. 10G. BogadoO77' asist 77. dk84' asist 84. dk
  9. 14F. BenitezO
  10. 19M. PérezF24' gol 24. dk78' oyundan çıktı 78. dk
  11. 20I. MaggiF38' sarı kart 38. dk42' gol 42. dk77' gol 77. dk+1
Yedekler
  • 40A. EspinolaK
  • 9W. GonzálezF85' oyuna girdi 85. dk
  • 15S. MaldonadoO
  • 34Á. MartínezO
  • 29T. MuroO
  • 21M. OjedaO78' oyuna girdi 78. dk90+1' gol 90+1. dk
  • 31J. ParedesD
  • 7K. PereiraF78' oyuna girdi 78. dk84' gol 84. dk
  • 25J. RamosO
  • 11Ó. RuízF
  • 18F. BobadillaO57' oyuna girdi 57. dk
  • 28A. BalbuenaD

Teknik direktör: Lucas Barrios

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Rubio NU 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-6). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Sportivo Luqueno 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-11). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Rubio NU 1 – Sportivo Luqueno 1; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Ağustos 2026, Sportivo Luqueno 2-1 Rubio NU.

Sıralama
10. (13 p) – 9. (16 p)
Form (son 5)
GMMBG – MMMGM
H2H (G-B-M)
1-1-1 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%38 – %62
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %38
Korner ort. (maç)
9,3
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Rubio NU iç saha 8 maçta maç başına 0,88 gol attı, 1,25 gol yedi; Sportivo Luqueno dış saha 8 maçta 1,00 attı, 1,88 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %38, konukta %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rubio NU %50, Sportivo Luqueno %38. İlk yarıyı önde kapatma: Rubio NU 1/8, Sportivo Luqueno 2/8.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Rubio NU 4,4, Sportivo Luqueno 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: Rubio NU 2,1, Sportivo Luqueno 1,9.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %44; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 6 Kasım 2026 00:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Paraguay · Division Profesional - Clausura puan durumu · Primera Division: Clausura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Olimpia 161033 2812 +1633 GBBGG
2Sportivo Trinidense 16934 2614 +1230 GGBGG
3Libertad Asuncion 16934 2417 +730 MGBMG
4Nacional Asuncion 16853 239 +1429 BBGGM
52 de Mayo 16853 1817 +129 BGGMB
6Club Guarani 16673 1814 +425 GBBMG
7Cerro Porteno 16736 2317 +624 MMGBG
8Sportivo Ameliano 16475 1921 -219 BMMBM
9Sportivo Luqueno 165110 1730 -1316 MMMGM
10Rubio NU 16349 1527 -1213 BGBMM
11Deportivo Recoleta 163310 1628 -1212 BMMGB
12Club Sp. San Lorenzo 160412 829 -214 BBBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Olimpia 8521 175 +1217
2Nacional Asuncion 8521 122 +1017
3Libertad Asuncion 8521 158 +717
42 de Mayo 8431 86 +215
5Cerro Porteno 8422 107 +314
6Sportivo Trinidense 8413 118 +313
7Sportivo Ameliano 8323 1011 -111
8Club Guarani 8233 1011 -19
9Sportivo Luqueno 8305 915 -69
10Rubio NU 8143 710 -37
11Deportivo Recoleta 8215 1015 -57
12Club Sp. San Lorenzo 8026 315 -122
#TakımOGBMAYAVP
1Sportivo Trinidense 8521 156 +917
2Club Guarani 8440 83 +516
3Olimpia 8512 117 +416
42 de Mayo 8422 1011 -114
5Libertad Asuncion 8413 99 013
6Nacional Asuncion 8332 117 +412
7Cerro Porteno 8314 1310 +310
8Sportivo Ameliano 8152 910 -18
9Sportivo Luqueno 8215 815 -77
10Rubio NU 8206 817 -96
11Deportivo Recoleta 8125 613 -75
12Club Sp. San Lorenzo 8026 514 -92

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:15 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.