Rigas Skola 4-0 SK Super Nova: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Rigas Skola 4–0 SK Super Nova (15 Ekim 2026). İlk yarı 3–0.
Maç özeti
Rigas Skola – SK Super Nova maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: Z. Lipuscek 9', A. Balde 12', J. Ikaunieks 45+2', D. Korac 86' (pen.) (Rigas Skola).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik — · xG —
Maç akışı
Rigas Skola üstte · SK Super Nova altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' gol: Z. Lipuscek (Rigas Skola)
- 12' gol: A. Balde (Rigas Skola)
- 29' oyuncu değişikliği: D. Zelenkovs ↔ R. Savalnieks (Rigas Skola)
- 46' oyuncu değişikliği: R. Kirss ↔ R. Iida (SK Super Nova)
- 46' oyuncu değişikliği: H. Prenga ↔ S. Kumater (Rigas Skola)
- 46' oyuncu değişikliği: J. Cirulis ↔ A. Glaudans (SK Super Nova)
- 45+1' sarı kart: R. Kirss (SK Super Nova)
- 45+2' gol: J. Ikaunieks (Rigas Skola)
- 57' oyuncu değişikliği: L. Odisharia ↔ M. Kigurs (Rigas Skola)
- 65' oyuncu değişikliği: I. Patrikejevs ↔ E. Emsis (SK Super Nova)
- 65' oyuncu değişikliği: Bamba ↔ K. Augusts (SK Super Nova)
- 77' oyuncu değişikliği: D. Lemajic ↔ A. Kouadio (Rigas Skola)
- 77' oyuncu değişikliği: R. Sitjakovs ↔ A. Baghdasaryan (SK Super Nova)
- 77' oyuncu değişikliği: A. Balde ↔ D. Korac (Rigas Skola)
- 79' sarı kart: S. Kumater (Rigas Skola)
- 86' gol: D. Korac (Rigas Skola)
Maç olayları
- Rigas SkolaSK Super Nova
- Penaltı golü D. Korac 4–0Penaltı86'
- S. KumaterSarı kart79'
- D. Lemajic ↔ A. KouadioOyuncu değişikliği77'
- 77'R. Sitjakovs ↔ A. BaghdasaryanOyuncu değişikliği
- A. Balde ↔ D. KoracOyuncu değişikliği77'
- 65'I. Patrikejevs ↔ E. EmsisOyuncu değişikliği
- 65'Bamba ↔ K. AugustsOyuncu değişikliği
- L. Odisharia ↔ M. KigursOyuncu değişikliği57'
- 46'R. Kirss ↔ R. IidaOyuncu değişikliği
- H. Prenga ↔ S. KumaterOyuncu değişikliği46'
- 46'J. Cirulis ↔ A. GlaudansOyuncu değişikliği
- Gol J. Ikaunieks 3–0Asist: D. Lemajic45+2'
- 45+1'R. KirssSarı kart
- D. Zelenkovs ↔ R. SavalnieksOyuncu değişikliği29'
- Gol A. Balde 2–0Asist: J. Ikaunieks12'
- Gol Z. Lipuscek 1–0Asist: D. Zelenkovs9'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %80 28/35 | %72 13/18 |
| Beraberlik | %14 5/35 | %22 4/18 |
| Mağlubiyet | %6 2/35 | %6 1/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 11/35 | %39 7/18 |
| Beraberlik | %17 6/35 | %17 3/18 |
| Mağlubiyet | %51 18/35 | %44 8/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,49 (87 gol) | 3,06 (55 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,69 (24 gol) | 0,78 (14 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (35 gol) | 1,00 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,51 (53 gol) | 1,33 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 15/35 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %77 27/35 | %89 16/18 |
| 2,5 Üst | %60 21/35 | %67 12/18 |
| 3,5 Üst | %37 13/35 | %61 11/18 |
| Gol yememe | %54 19/35 | %50 9/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 19/35 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %74 26/35 | %67 12/18 |
| 2,5 Üst | %54 19/35 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %14 5/35 | %11 2/18 |
| Gol yememe | %23 8/35 | %28 5/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
| 10,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,0 | 2,3 |
| 2,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| 4,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %67 2/3 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %67 2/3 |
| 5,5 Üst | %50 2/4 | %67 2/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,3 | 12,7 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %51 18/35 | %50 9/18 |
| Berabere | %31 11/35 | %33 6/18 |
| Geride | %17 6/35 | %17 3/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 6/35 | %17 3/18 |
| Berabere | %51 18/35 | %44 8/18 |
| Geride | %31 11/35 | %39 7/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Rigas Skola (35 maç)
SK Super Nova (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Rigas Skola (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 2 |
| 16-30 | 13 | 5 |
| 31-45 | 11 | 5 |
| 46-60 | 10 | 2 |
| 61-75 | 14 | 2 |
| 76-90 | 18 | 2 |
SK Super Nova (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 5 | 6 |
| 31-45 | 4 | 12 |
| 46-60 | 5 | 7 |
| 61-75 | 0 | 6 |
| 76-90 | 10 | 11 |
Kartlar
Rigas Skola
Sarı 50 · Kırmızı 1 (35 maç · maç başı sarı 1,4)
SK Super Nova
Sarı 69 · Kırmızı 2 (35 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla · ligde 175 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Rigas Skola: iç saha, 3 maç · SK Super Nova: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Rigas Skola – SK Super Nova ilk 11'ler
Rigas Skola · 4-2-3-1
- 16Jevgēņijs ŅerugalsK
- 6Aleksandar FilipovićD
- 23Herdi PrengaD46' oyundan çıktı 46. dk
- 43Žiga LipuščekD9' gol 9. dk
- 18Dmitrijs ZelenkovsO9' asist 9. dk29' oyundan çıktı 29. dk
- 66Modou SaidyO
- 26Stefan PanićO
- 19Alfa BaldéO12' gol 12. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 10Jānis IkaunieksO12' asist 12. dk45+2' gol 45+2. dk
- 8Lasha OdishariaO57' oyundan çıktı 57. dk
- 22Darko LemajićF45+2' asist 45+2. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 1Rihards MatrevicsK
- 99Shina KumaterD46' oyuna girdi 46. dk79' sarı kart 79. dk
- 30Haruna NjieD
- 5Niks SliedeD
- 11Roberts SavaļnieksD29' oyuna girdi 29. dk
- 49Mārtiņš ĶigursO57' oyuna girdi 57. dk
- 17Cedric KouadioF77' oyuna girdi 77. dk
- 9Duje KoračF77' oyuna girdi 77. dk86' gol 86. dk
- 15Rostand NdjikiF
SK Super Nova · 4-4-2
- 90Davis VeisbuksK
- 21Milans TihonovicsD
- 20Ibrahima DiopD
- 16Kristaps RomanovsD
- 5Jegors CirulisD46' oyundan çıktı 46. dk
- 15Raivis KirssO45+1' sarı kart 45+1. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 8Ivans PatrikejevsO65' oyundan çıktı 65. dk
- 24Ralfs ŠitjakovsO77' oyundan çıktı 77. dk
- 9Samate AmadouO65' oyundan çıktı 65. dk
- 27Ndiaye PathéF
- 22Kristers SkadmanisO
- 31Toms PetrovicsK
- 3Rikuto IidaD46' oyuna girdi 46. dk
- 2Kristers AugustsD65' oyuna girdi 65. dk
- 18Mikus VasilevskisD
- 7Agris GlaudansO46' oyuna girdi 46. dk
- 6Eduards EmsisO65' oyuna girdi 65. dk
- 29Aram BaghdasaryanF77' oyuna girdi 77. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Rigas Skola son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 10 gol attı, 4 gol yedi. Super Nova son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Rigas Skola 16 – Super Nova 1; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Ağustos 2026, Super Nova 0-1 Rigas Skola.
- Sıralama
- 1. (77 p) – 6. (38 p)
- Form (son 5)
- GBGBG – GMMGG
- H2H (G-B-M)
- 16-0-1 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %40
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Rigas Skola iç saha 15 maçta maç başına 3,07 gol attı, 0,93 gol yedi; Super Nova dış saha 15 maçta 0,93 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rigas Skola %67, Super Nova %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rigas Skola %53, Super Nova %40. İlk yarıyı önde kapatma: Rigas Skola 7/15, Super Nova 2/15.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %47; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Letonya · Virsliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 35 | +63 | 89 |
| 2 | Riga | 35 | +62 | 83 |
| 3 | Auda | 35 | +23 | 70 |
| 4 | BFC Daugavpils | 35 | +5 | 51 |
| 5 | FK Liepaja | 35 | 0 | 48 |
| 6 | Super Nova | 35 | -18 | 39 |
| 7 | FS Jelgava | 35 | -24 | 32 |
| 8 | Grobiņa | 35 | -37 | 29 |
| 9 | Tukums | 35 | -23 | 25 |
| 10 | Ogre United | 35 | -51 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 18 | +41 | 43 |
| 2 | Riga | 17 | +33 | 43 |
| 3 | Auda | 18 | +14 | 36 |
| 4 | FK Liepaja | 18 | +14 | 32 |
| 5 | BFC Daugavpils | 18 | +8 | 32 |
| 6 | Tukums | 17 | +2 | 20 |
| 7 | Grobiņa | 17 | -9 | 18 |
| 8 | Super Nova | 17 | -12 | 15 |
| 9 | FS Jelgava | 17 | -13 | 14 |
| 10 | Ogre United | 18 | -17 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 17 | +22 | 46 |
| 2 | Riga | 18 | +29 | 40 |
| 3 | Auda | 17 | +9 | 34 |
| 4 | Super Nova | 18 | -6 | 24 |
| 5 | BFC Daugavpils | 17 | -3 | 19 |
| 6 | FS Jelgava | 18 | -11 | 18 |
| 7 | FK Liepaja | 17 | -14 | 16 |
| 8 | Grobiņa | 18 | -28 | 11 |
| 9 | Ogre United | 17 | -34 | 7 |
| 10 | Tukums | 18 | -25 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 18:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
