← Maçlar
Galler · FAW Championship24 Ekim 2026 · 16:30 TSİ

Rhyl FC 2-2 Newtown: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Rhyl FC
2–2İY 1–1
Newtown
Maç sonu

Rhyl FC 2–2 Newtown (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Rhyl FC – Newtown maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: J. Giblin 12', P. Mmadi 85' (Rhyl FC); J. Hyne 18', H. Boakye 65' (Newtown).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Rhyl FC üstte · Newtown altta

01530İY607590 12' gol: J. Giblin (Rhyl FC)18' gol: J. Hyne (Newtown)65' gol: H. Boakye (Newtown)85' gol: P. Mmadi (Rhyl FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 12' gol: J. Giblin (Rhyl FC)
  • 18' gol: J. Hyne (Newtown)
  • 65' gol: H. Boakye (Newtown)
  • 85' gol: P. Mmadi (Rhyl FC)

Maç olayları

  1. Rhyl FCNewtown
  2. Gol P. Mmadi 2–285'
  3. 65'Gol H. Boakye 1–2
  4. 18'Gol J. Hyne 1–1
  5. Gol J. Giblin 1–012'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rhyl FC
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%15 2/13%14 1/7
Beraberlik%46 6/13%57 4/7
Mağlubiyet%38 5/13%29 2/7
Newtown
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%69 9/13%83 5/6
Beraberlik%23 3/13%17 1/6
Mağlubiyet%8 1/13%0 0/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rhyl FC
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,69 (22 gol)2,00 (14 gol)
Yediği gol / maç1,92 (25 gol)2,14 (15 gol)
Newtown
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,85 (24 gol)1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç0,38 (5 gol)0,50 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rhyl FC
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%92 12/13%100 7/7
1,5 Üst%92 12/13%100 7/7
2,5 Üst%69 9/13%71 5/7
3,5 Üst%62 8/13%71 5/7
Gol yememe%0 0/13%0 0/7
Newtown
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%23 3/13%33 2/6
1,5 Üst%62 8/13%67 4/6
2,5 Üst%38 5/13%50 3/6
3,5 Üst%23 3/13%17 1/6
Gol yememe%69 9/13%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rhyl FC
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%23 3/13%29 2/7
Berabere%46 6/13%57 4/7
Geride%31 4/13%14 1/7
Newtown
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%38 5/13%33 2/6
Berabere%62 8/13%67 4/6
Geride%0 0/13%0 0/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rhyl FC (13 maç)

1/121/X11/20X/10X/X3X/232/102/X22/22

Newtown (13 maç)

1/151/X01/20X/14X/X3X/212/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rhyl FC (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 4 1
31-45 3 5
46-60 3 4
61-75 2 3
76-90 5 3

Newtown (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 4 1
31-45 2 0
46-60 2 0
61-75 4 1
76-90 4 2

Kartlar

Rhyl FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Newtown

Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 204 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Rhyl son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Newtown için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Rhyl 1, Newtown 6 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Mart 2026, Newtown 6-1 Rhyl.

Sıralama
11. (11 p) – 2. (23 p)
Form (son 5)
BMMBB – GBGMG
H2H (G-B-M)
1-0-6 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %25
iddaa MS 1-0-2
3,17 – 3,53 – 1,71
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Rhyl iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 2,40 gol yedi; Newtown dış saha 4 maçta 1,75 attı, 0,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rhyl %80, Newtown %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rhyl %100, Newtown %25. İlk yarıyı önde kapatma: Rhyl 2/5, Newtown 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,17, 0 – 3,53, 2 – 1,71. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,12.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Galler · FAW Championship puan durumu · North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Brickfield Rangers 141112 3112 +1934 GMGBG
2Newtown AFC 13931 245 +1930 GBBGG
3Porthmadog 14833 2114 +727 GGMBG
4Mold Alexandra 13742 3217 +1525 GMGGB
5Bala Town 14734 2724 +324 BMBBG
6Caersws 13652 2818 +1023 BBBBG
7Bangor City 1876 FC 13643 3419 +1522 MMBBG
8Guilsfield 14464 2019 +118 GMBBM
9Buckley Town 14437 2626 015 BGMMM
10Holyhead Hotspur 13436 1821 -315 GBGGB
11Llanuwchllyn 14437 2332 -915 MGBMM
12Denbigh Town 13427 2628 -214 MMGGB
13Rhyl 14275 2225 -313 MBBMB
14Ruthin Town 13337 1224 -1212 GBBGM
15Gresford Athletic 12219 733 -267 GGMMM
16Penrhyncoch 130112 640 -341 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Brickfield Rangers 7511 146 +816
2Newtown AFC 7421 132 +1114
3Llanuwchllyn 8422 2014 +614
4Guilsfield 7331 139 +412
5Mold Alexandra 7331 119 +212
6Porthmadog 7403 86 +212
7Bangor City 1876 FC 6312 2111 +1010
8Bala Town 6303 109 +19
9Caersws 6231 98 +19
10Buckley Town 7223 1312 +18
11Rhyl 7142 1415 -17
12Ruthin Town 7214 613 -77
13Holyhead Hotspur 7124 912 -35
14Denbigh Town 6114 1316 -34
15Gresford Athletic 6105 517 -123
16Penrhyncoch 6015 415 -111
#TakımOGBMAYAVP
1Brickfield Rangers 7601 176 +1118
2Newtown AFC 6510 113 +816
3Porthmadog 7430 138 +515
4Bala Town 8431 1715 +215
5Caersws 7421 1910 +914
6Mold Alexandra 6411 218 +1313
7Bangor City 1876 FC 7331 138 +512
8Denbigh Town 7313 1312 +110
9Holyhead Hotspur 6312 99 010
10Buckley Town 7214 1314 -17
11Rhyl 7133 810 -26
12Guilsfield 7133 710 -36
13Ruthin Town 6123 611 -55
14Gresford Athletic 6114 216 -144
15Llanuwchllyn 6015 318 -151
16Penrhyncoch 7007 225 -230

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,17X3,5321,71

Çifte şans

1X1,62121,13X21,16

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,12

2,5 Alt / Üst

Alt2,08Üst1,42

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün FAW Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.