Reims 4-2 Dijon: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Reims 4–2 Dijon (16 Ekim 2026). İlk yarı 3–1. Şut 12–13, isabetli şut 7–4, topa sahip olma %36–%64, korner 3–5.
Maç özeti
Reims – Dijon maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 3-1 tamamlandı. Goller: Yaya Fofana 19', Mohammed Daramy 22', Daouda Guindo 36', Arone Gadou 54' (Reims); Adel Lembezat 12', Yanis Barka 85' (Dijon). xG: Reims 1,3 – 1,2 Dijon.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Reims: N. Usaï · Dijon: B. Ridira
Maç akışı
Reims üstte · Dijon altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' oyuncu değişikliği: Ben-Chayeel Hamada ↔ W. Diouf (Dijon)
- 12' gol: Adel Lembezat (Dijon)
- 19' gol: Yaya Fofana (Reims)
- 22' gol: Mohammed Daramy (Reims)
- 28' oyuncu değişikliği: Mohammed Daramy ↔ Arone Gadou (Reims)
- 35' sarı kart: W. Diouf (Dijon)
- 36' gol: Daouda Guindo (Reims)
- 45' oyuncu değişikliği: H. Vargas Ríos ↔ Brandon Nsimba Ndezi (Dijon)
- 54' gol: Arone Gadou (Reims)
- 61' oyuncu değişikliği: Boubacar Diallo ↔ Moussa Faty (Dijon)
- 62' oyuncu değişikliği: Jordan Marié ↔ Samy Chouchane (Dijon)
- 63' oyuncu değişikliği: seydou dembele ↔ Tidiane Diarrassouba (Reims)
- 63' oyuncu değişikliği: Youssef el Kachati ↔ Sambou Soumano (Reims)
- 78' oyuncu değişikliği: Theo Leoni ↔ John Otomewo (Reims)
- 78' oyuncu değişikliği: Chamsedin Kouranfal ↔ John Patrick (Reims)
- 82' oyuncu değişikliği: Júlio Tavares ↔ Yanis Barka (Dijon)
- 85' gol: Yanis Barka (Dijon)
Maç olayları
- ReimsDijon
- 85'Gol Yanis Barka 4–2Asist: Brandon Nsimba Ndezi
- 82'Júlio Tavares ↔ Yanis BarkaOyuncu değişikliği
- Theo Leoni ↔ John OtomewoOyuncu değişikliği78'
- Chamsedin Kouranfal ↔ John PatrickOyuncu değişikliği78'
- seydou dembele ↔ Tidiane DiarrassoubaOyuncu değişikliği63'
- Youssef el Kachati ↔ Sambou SoumanoOyuncu değişikliği63'
- 62'Jordan Marié ↔ Samy ChouchaneOyuncu değişikliği
- 61'Boubacar Diallo ↔ Moussa FatyOyuncu değişikliği
- Gol Arone Gadou 4–1Asist: Yaya Fofana54'
- 45'H. Vargas Ríos ↔ Brandon Nsimba NdeziOyuncu değişikliği
- Gol Daouda Guindo 3–136'
- 35'W. DioufSarı kart
- Mohammed Daramy ↔ Arone GadouOyuncu değişikliği28'
- Gol Mohammed Daramy 2–1Asist: Daouda Guindo22'
- Gol Yaya Fofana 1–1Asist: seydou dembele19'
- 12'Gol Adel Lembezat 0–1Asist: Ange Lago
- 6'Ben-Chayeel Hamada ↔ W. DioufOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (24 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,66 yüksek | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 6.–8. · lig ortalamasında | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,41 yüksek | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (19 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,24 yüksek | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12ligde 3. · lig ortalamasından 20 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 4.–9. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %83 10/12ligde 1.–2. · lig ortalamasından 29 puan yüksek | %100 6/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 4.–9. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,4 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,8 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Geride | %25 3/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Reims (12 maç)
Dijon (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Reims (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 6 | 3 |
| 46-60 | 6 | 0 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 2 | 5 |
Dijon (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 7 | 6 |
Kartlar
Reims
Sarı 22 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Dijon
Sarı 15 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Reims: iç saha, 6 maç · Dijon: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Reims – Dijon ilk 11'ler
Reims · 4-2-3-1
- 1T. HülsmannK
- 21J. MambukuD
- 28N. AhouononD
- 22S. KottoD
- 27D. GuindoD22' asist 22. dk36' gol 36. dk
- 61C. KouranfalO78' oyundan çıktı 78. dk
- 6T. LeoniO78' oyundan çıktı 78. dk
- 46seydou dembeleO
- 8Y. FofanaO19' gol 19. dk54' asist 54. dk
- 9M. DaramyO22' gol 22. dk28' oyundan çıktı 28. dk
- 10Y. El KachatiF63' oyundan çıktı 63. dk
- 18Sergio AkiemeD
- 7T. DiarrassoubaF63' oyuna girdi 63. dk
- 30J. PatrickO78' oyuna girdi 78. dk
- 19A. GadouF28' oyuna girdi 28. dk54' gol 54. dk
- 12E. OmeragicK
- 5John OtomewoD78' oyuna girdi 78. dk
- 77Quentin ParisF
- 99S. SoumanoF63' oyuna girdi 63. dk
- 63A. ZohouriD
Teknik direktör: N. Usaï
Dijon · 4-1-3-2
- 16P. DelecroixK
- 7B. HamadaD6' oyundan çıktı 6. dk
- 23L. LacroixD
- 5Q. BernardD
- 75Boubacar DialloD
- 14J. MariéO62' oyundan çıktı 62. dk
- 8P. BellonO
- 17A. LembezatO12' gol 12. dk
- 20H. Vargas-RíosO45' oyundan çıktı 45. dk
- 90A. LagoF12' asist 12. dk
- 11Júlio TavaresF82' oyundan çıktı 82. dk
- 29A. NtamackF
- 22T. MeynadierD
- 71Enzo KetterleK
- 31M. FatyD61' oyuna girdi 61. dk
- 9T. DongF
- 6W. DioufD6' oyuna girdi 6. dk35' sarı kart 35. dk
- 21Samy Olivier ChouchaneO62' oyuna girdi 62. dk
- 10Y. BarkaF82' oyuna girdi 82. dk85' gol 85. dk
- 18B. NdeziO45' oyuna girdi 45. dk85' asist 85. dk
Teknik direktör: B. Ridira
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Fransa · Ligue 2 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıAralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Reims 1 – Dijon 1; 3 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 1,20 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Mart 2021, Dijon 0-1 Reims.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,66, 0 – 3,51, 2 – 3,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,10, Üst 1,51. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 2,14.
- H2H (G-B-M)
- 1-3-1 (5 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 1,66 – 3,51 – 3,92
Veri: 12 Ekim 2026 21:45 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 2 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 10 | +15 | 25 |
| 2 | Montpellier | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Nancy | 10 | +4 | 19 |
| 4 | Reims | 10 | +8 | 18 |
| 5 | Pau | 10 | +3 | 17 |
| 6 | Red Star FC 93 | 10 | +1 | 17 |
| 7 | Annecy | 10 | +2 | 16 |
| 8 | Metz | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Dijon | 10 | -1 | 12 |
| 10 | Dunkerque | 10 | -2 | 12 |
| 11 | Guingamp | 10 | -2 | 11 |
| 12 | Sochaux | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Boulogne | 10 | 0 | 10 |
| 14 | Rodez | 10 | -6 | 10 |
| 15 | Nantes | 10 | -6 | 8 |
| 16 | Grenoble Foot 38 | 10 | -8 | 8 |
| 17 | Clermont | 10 | -5 | 7 |
| 18 | Laval | 10 | -8 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Metz | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Montpellier | 5 | +4 | 11 |
| 4 | Pau | 6 | +2 | 10 |
| 5 | Reims | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Nancy | 5 | +2 | 9 |
| 7 | Dunkerque | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Guingamp | 5 | -1 | 7 |
| 9 | Sochaux | 5 | -3 | 7 |
| 10 | Dijon | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Laval | 5 | -3 | 5 |
| 12 | Annecy | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Boulogne | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Rodez | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Clermont | 6 | -3 | 4 |
| 16 | Red Star FC 93 | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Nantes | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Grenoble Foot 38 | 4 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Red Star FC 93 | 6 | +4 | 13 |
| 2 | Annecy | 6 | +2 | 12 |
| 3 | Saint Etienne | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Montpellier | 5 | +3 | 10 |
| 5 | Nancy | 5 | +2 | 10 |
| 6 | Reims | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Pau | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Boulogne | 5 | +1 | 6 |
| 9 | Dijon | 5 | -1 | 6 |
| 10 | Rodez | 5 | -3 | 6 |
| 11 | Grenoble Foot 38 | 6 | -5 | 6 |
| 12 | Guingamp | 5 | -1 | 4 |
| 13 | Sochaux | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Nantes | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Dunkerque | 4 | -3 | 4 |
| 16 | Clermont | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Metz | 5 | -3 | 3 |
| 18 | Laval | 5 | -5 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar
- 21:00 Annecy FC 1–2 AS Nancy
- 21:00 Grenoble 0–2 US Boulogne
- 21:00 Guingamp 1–2 Pau
- 21:00 Stade Laval 3–3 Clermont
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
