Red Star FC 1-4 AS Nancy: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Red Star FC 1–4 AS Nancy (2 Kasım 2026). İlk yarı 1–2. Şut 11–11, isabetli şut 2–6, topa sahip olma %61–%39, korner 13–3.
Maç özeti
Red Star FC – AS Nancy maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: Theo Magnin 30' (Red Star FC); Ilyes Housni 21', Nehemiah Fernandez 45+4', Jeremy Gelin 61', El Hadari Raheriniaina 86' (AS Nancy). xG: Red Star FC 1,8 – 1,6 AS Nancy.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Red Star FC: D. Perrinelle · AS Nancy: O. Tanchot
Maç akışı
Red Star FC üstteAS Nancy altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %68 · 2 şut · 0,2
- 16–30'Dep %75 · 3 şut · 0,7
- 31–45+'Ev %64 · 5 şut · 1,4
- 46–60'Dengeli · 2 şut · 0,1
- 61–75'Ev %67 · 1 şut · 0,2
- 76–90+'Dep %60 · 3 şut · 0,4
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Red Star FC, Dep = AS Nancy.
Maç olayları
- Red Star FCAS Nancy
- 90'Pape Meissa Ba ↔ Ibrahim cisseOyuncu değişikliği
- 90'Nehemiah Fernandez ↔ Thierno BaldeOyuncu değişikliği
- 86'Gol El Hadari Raheriniaina 1–4Asist: Ilyes Housni
- Damien Durand ↔ Ilija DespotovicOyuncu değişikliği85'
- 84'Jeremy Gelin ↔ Kouroufia KebeOyuncu değişikliği
- Islamdine Halifa ↔ Cheick Mory KonateOyuncu değişikliği79'
- 70'Nehemiah FernandezSarı kart
- 65'Zakaria Fdaouch ↔ Chafik El HansarOyuncu değişikliği
- 65'Enzo Tacafred ↔ Logan NdenbeOyuncu değişikliği
- Samuel Renel ↔ Jovany Ikanga A NgeleOyuncu değişikliği65'
- Saîf-Eddine Khaoui ↔ Idrissa SabalyOyuncu değişikliği64'
- Godson Kyeremeh ↔ Kevin CabralOyuncu değişikliği64'
- 61'Gol Jeremy Gelin 1–3
- 45+4'Gol Nehemiah Fernandez 1–2Asist: Jeremy Gelin
- Elyaz ZidaneSarı kart45+3'
- Damien DurandKaçan penaltı39'
- 38'Enzo TacafredSarı kart
- Samuel RenelSarı kart31'
- Gol Theo Magnin 1–1Asist: Godson Kyeremeh30'
- 21'Gol Ilyes Housni 0–1Asist: Enzo Basilio
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 8/12 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (14 gol)ligde 11.–14. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında | 1,80 (9 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 6.–8. · lig ortalamasında | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (9 gol)ligde 2.–3. · lig ortalamasından 0,59 düşük | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 5.–7. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %58 7/12 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %50 6/12ligde 10. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12ligde 18. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12ligde 15. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %50 6/12 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %50 6/12 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %20 1/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %75 9/12 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %20 1/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,7 | 6,3 |
| 6,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %0 0/5 |
| Berabere | %50 6/12 | %40 2/5 |
| Geride | %25 3/12 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Red Star FC (12 maç)
AS Nancy (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Red Star FC (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 0 | 4 |
AS Nancy (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 4 | 0 |
Kartlar
Red Star FC
Sarı 29 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,4)
AS Nancy
Sarı 19 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Red Star FC: iç saha, 5 maç · AS Nancy: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Red Star FC – AS Nancy ilk 11'ler
Red Star FC · 4-2-3-1
- 16G. PoussinK
- 2T. MagninD30' gol 30. dk
- 6B. DangerD
- 4E. ZidaneD45+3' sarı kart 45+3. dk
- 3M. HuardD
- 19I. HalifaO79' oyundan çıktı 79. dk
- 17S. RenelO31' sarı kart 31. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 11K. CisséO
- 10S. KhaouiO64' oyundan çıktı 64. dk
- 7D. DurandO85' oyundan çıktı 85. dk
- 27G. KyeremehF30' asist 30. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 25Leonardo ButaD
- 91K. CabralF64' oyuna girdi 64. dk
- 80C. Bianay BalcotD
- 1Yanis Benchaouch MartyK
- 9I. DespotovicF85' oyuna girdi 85. dk
- 12Sekou GuindoD
- 23J. Ikanga A NgeleF65' oyuna girdi 65. dk
- 45Cheick KonateO79' oyuna girdi 79. dk
- 21Idrissa SabalyO64' oyuna girdi 64. dk
Teknik direktör: D. Perrinelle
AS Nancy · 4-2-3-1
- 1E. BasilioK21' asist 21. dk
- 44E. TacafredD38' sarı kart 38. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 77Y. NahounouD
- 21E. MendyD
- 4N. Fernandez-VelizD45+4' gol 45+4. dk70' sarı kart 70. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 25J. GélinO45+4' asist 45+4. dk61' gol 61. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 8W. BouabdelliO
- 9I. HousniO21' gol 21. dk86' asist 86. dk
- 12El HadariO86' gol 86. dk
- 7Z. FdaouchO65' oyundan çıktı 65. dk
- 5P. Meïssa BaF90' oyundan çıktı 90. dk
- 11I. CisseF90' oyuna girdi 90. dk
- 45C. El HansarO65' oyuna girdi 65. dk
- 17Mamadou Fofana IIO
- 6K. KebeF84' oyuna girdi 84. dk
- 30G. LembetK
- 22L. NdenbeD65' oyuna girdi 65. dk
- 29N. ObougoujacquetF
- 19T. BaldéD90' oyuna girdi 90. dk
- 14N. Saint-RufD
Teknik direktör: O. Tanchot
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Fransa · Ligue 2 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
RED Star FC 93 son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 6 gol yedi. Nancy son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: RED Star FC 93 4, Nancy 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Şubat 2026, RED Star FC 93 2-1 Nancy.
- Sıralama
- 6. (17 p) – 3. (19 p)
- Form (son 5)
- MMGGG – GGGGM
- H2H (G-B-M)
- 4-3-2 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %40
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,16 – 3,09 – 2,82
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
RED Star FC 93 iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,25 gol yedi; Nancy dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: RED Star FC 93 %25, Nancy %40. İlk yarıyı önde kapatma: RED Star FC 93 0/4, Nancy 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): RED Star FC 93 8,0, Nancy 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: RED Star FC 93 1,8, Nancy 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,16, 0 – 3,09, 2 – 2,82. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,82. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %32; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 22:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 2 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 10 | +15 | 25 |
| 2 | Montpellier | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Nancy | 10 | +4 | 19 |
| 4 | Reims | 10 | +8 | 18 |
| 5 | Pau | 10 | +3 | 17 |
| 6 | Red Star FC 93 | 10 | +1 | 17 |
| 7 | Annecy | 10 | +2 | 16 |
| 8 | Metz | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Dijon | 10 | -1 | 12 |
| 10 | Dunkerque | 10 | -2 | 12 |
| 11 | Guingamp | 10 | -2 | 11 |
| 12 | Sochaux | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Boulogne | 10 | 0 | 10 |
| 14 | Rodez | 10 | -6 | 10 |
| 15 | Nantes | 10 | -6 | 8 |
| 16 | Grenoble Foot 38 | 10 | -8 | 8 |
| 17 | Clermont | 10 | -5 | 7 |
| 18 | Laval | 10 | -8 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Metz | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Montpellier | 5 | +4 | 11 |
| 4 | Pau | 6 | +2 | 10 |
| 5 | Reims | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Nancy | 5 | +2 | 9 |
| 7 | Dunkerque | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Guingamp | 5 | -1 | 7 |
| 9 | Sochaux | 5 | -3 | 7 |
| 10 | Dijon | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Laval | 5 | -3 | 5 |
| 12 | Annecy | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Boulogne | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Rodez | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Clermont | 6 | -3 | 4 |
| 16 | Red Star FC 93 | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Nantes | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Grenoble Foot 38 | 4 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Red Star FC 93 | 6 | +4 | 13 |
| 2 | Annecy | 6 | +2 | 12 |
| 3 | Saint Etienne | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Montpellier | 5 | +3 | 10 |
| 5 | Nancy | 5 | +2 | 10 |
| 6 | Reims | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Pau | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Boulogne | 5 | +1 | 6 |
| 9 | Dijon | 5 | -1 | 6 |
| 10 | Rodez | 5 | -3 | 6 |
| 11 | Grenoble Foot 38 | 6 | -5 | 6 |
| 12 | Guingamp | 5 | -1 | 4 |
| 13 | Sochaux | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Nantes | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Dunkerque | 4 | -3 | 4 |
| 16 | Clermont | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Metz | 5 | -3 | 3 |
| 18 | Laval | 5 | -5 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar
- 22:45 Reims 2–0 Sochaux
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
