← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 724 Ekim 2026 · 17:30 TSİ

Real Aranjuez CF 0-0 Fuenlabrada: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Real Aranjuez CF
0–0İY 0–0
Fuenlabrada
Maç sonu

Real Aranjuez CF 0–0 Fuenlabrada (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Real Aranjuez CF – Fuenlabrada maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Real Aranjuez CF üstte · Fuenlabrada altta

01530İY607590 90+1' kırmızı kart (Fuenlabrada)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 90+1' kırmızı kart (Fuenlabrada)

Maç olayları

  1. Real Aranjuez CFFuenlabrada
  2. 90+1'Kırmızı kart

Maç istatistikleri

Real Aranjuez CFFuenlabrada
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Real Aranjuez CF
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%20 2/10%20 1/5
Beraberlik%40 4/10%40 2/5
Mağlubiyet%40 4/10%40 2/5
Fuenlabrada
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%30 3/10%0 0/5
Beraberlik%40 4/10%80 4/5
Mağlubiyet%30 3/10%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Real Aranjuez CF
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,50 (15 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç2,10 (21 gol)1,80 (9 gol)
Fuenlabrada
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,20 (12 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç1,10 (11 gol)1,20 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Real Aranjuez CF
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%80 8/10%80 4/5
1,5 Üst%90 9/10%80 4/5
2,5 Üst%60 6/10%60 3/5
3,5 Üst%40 4/10%20 1/5
Gol yememe%10 1/10%20 1/5
Fuenlabrada
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%40 4/10%40 2/5
1,5 Üst%60 6/10%60 3/5
2,5 Üst%50 5/10%40 2/5
3,5 Üst%40 4/10%40 2/5
Gol yememe%40 4/10%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Real Aranjuez CF
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%10 1/10%20 1/5
Berabere%50 5/10%40 2/5
Geride%40 4/10%40 2/5
Fuenlabrada
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%0 0/5
Berabere%40 4/10%60 3/5
Geride%30 3/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Real Aranjuez CF (10 maç)

1/111/X01/20X/11X/X3X/212/102/X12/23

Fuenlabrada (10 maç)

1/131/X01/20X/10X/X3X/212/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Real Aranjuez CF (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 3
31-45 3 5
46-60 1 4
61-75 3 1
76-90 5 6

Fuenlabrada (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 3 2
31-45 0 2
46-60 3 2
61-75 2 3
76-90 2 2

Kartlar

Real Aranjuez CF

Sarı 0 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Fuenlabrada

Sarı 0 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Real Aranjuez 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-9). Son 5 maçta Fuenlabrada 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-6).

Gol istatistikleri

Real Aranjuez bu sezon 7 maçta maç başına 1,71 gol attı, 2,29 gol yedi; Fuenlabrada bu sezon 7 maçta 1,29 attı, 1,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Real Aranjuez %57, Fuenlabrada %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Real Aranjuez %86, Fuenlabrada %57. İlk yarıyı önde kapatma: Real Aranjuez 0/7, Fuenlabrada 2/7.

Sıralama
14. (6 p) – 11. (9 p)
Form (son 5)
BBGMB – MBGBG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %57
iddaa MS 1-0-2
3,78 – 3,06 – 1,68
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,78, 0 – 3,06, 2 – 1,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,75.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %71; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 19 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 7 puan durumu · Tercera: Group 7

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Móstoles 9621 216 +1520 BMGGG
2Colonia Moscardó 9450 188 +1017 GBBBG
3Las Rozas 9522 2015 +517 GGBGM
4Cala Pozuelo 10523 1412 +217 GBBMG
5Unión Adarve 10442 1713 +416 GGBGM
6Galapagar 9432 1916 +315 MGMGB
7Pozuelo Alarcón 9432 1416 -215 MGGGM
8Leganés II 9423 1912 +714 BMGBG
9Trival Valderas 9351 1411 +314 GMBBB
10Torrejón 9414 158 +713 GBGMG
11Fuenlabrada 10343 1211 +113 BMBGM
12Parla Escuela 9243 1416 -210 MBMBG
13Real Aranjuez 10244 1521 -610 BBBMG
14Rayo Vallecano II 10235 1419 -59 GMBBG
15RC Alcobendas 9225 1522 -78 MMMMM
16Alcobendas Sport 10145 1317 -47 MBMBM
17SS Reyes II 9216 1425 -117 MMGBM
18Villanueva Pardillo 9117 828 -204 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Colonia Moscardó 5410 133 +1013
2Torrejón 5401 132 +1112
3Las Rozas 4400 147 +712
4Móstoles 5320 102 +811
5Unión Adarve 5320 125 +711
6Pozuelo Alarcón 4310 96 +310
7Cala Pozuelo 5311 65 +110
8Trival Valderas 5230 107 +39
9Fuenlabrada 5302 85 +39
10RC Alcobendas 4211 117 +47
11Leganés II 4211 106 +47
12Rayo Vallecano II 5212 76 +17
13Alcobendas Sport 5140 54 +17
14Galapagar 4121 76 +15
15Real Aranjuez 5122 69 -35
16Parla Escuela 4040 55 04
17Villanueva Pardillo 5113 615 -94
18SS Reyes II 5104 717 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Galapagar 5311 1210 +210
2Móstoles 4301 114 +79
3Leganés II 5212 96 +37
4Cala Pozuelo 5212 87 +17
5Parla Escuela 5203 911 -26
6Trival Valderas 4121 44 05
7Las Rozas 5122 68 -25
8Real Aranjuez 5122 912 -35
9Unión Adarve 5122 58 -35
10Pozuelo Alarcón 5122 510 -55
11Colonia Moscardó 4040 55 04
12SS Reyes II 4112 78 -14
13Fuenlabrada 5041 46 -24
14Rayo Vallecano II 5023 713 -62
15Torrejón 4013 26 -41
16RC Alcobendas 5014 415 -111
17Alcobendas Sport 5005 813 -50
18Villanueva Pardillo 4004 213 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,78X3,0621,68

Çifte şans

1X1,63121,17X21,10

Karşılıklı gol

Var1,62Yok1,75

2,5 Alt / Üst

Alt1,64Üst1,73

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.