Reading 1-0 Leyton Orient: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Reading 1–0 Leyton Orient (21 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 9–22, isabetli şut 2–8, topa sahip olma %40–%60, korner 3–6.
Maç özeti
Reading – Leyton Orient maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: P. Lane 52' (Reading). xG: Reading 1,5 – 2,6 Leyton Orient.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Reading: L. Richardson · Leyton Orient: R. Wellens
Maç akışı
Reading üstte · Leyton Orient altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' sarı kart: Josh Stokes (Reading)
- 48' sarı kart: Paudie O’Connor (Reading)
- 49' sarı kart: Aaron Connolly (Leyton Orient)
- 52' gol: P. Lane (Reading)
- 62' oyuncu değişikliği: Dane Scarlett ↔ Jaze Kabia (Leyton Orient)
- 62' oyuncu değişikliği: Joseph Olowu ↔ Charlie Wellens (Leyton Orient)
- 72' oyuncu değişikliği: Yusuf Akhamrich ↔ Armando Dobra (Leyton Orient)
- 73' oyuncu değişikliği: Jamie Reid ↔ Jacob Brown (Reading)
- 73' oyuncu değişikliği: Josh Stokes ↔ Charlie Savage (Reading)
- 85' oyuncu değişikliği: Aaron Connolly ↔ Tony Springett (Leyton Orient)
- 90+4' oyuncu değişikliği: Kyreece Joshua Lisbie ↔ Daniel·Kyerewaa (Reading)
- 90+4' oyuncu değişikliği: P. Lane ↔ Randell Williams (Reading)
Maç olayları
- ReadingLeyton Orient
- Kyreece Joshua Lisbie ↔ Daniel·KyerewaaOyuncu değişikliği90+4'
- P. Lane ↔ Randell WilliamsOyuncu değişikliği90+4'
- 85'Aaron Connolly ↔ Tony SpringettOyuncu değişikliği
- Jamie Reid ↔ Jacob BrownOyuncu değişikliği73'
- Josh Stokes ↔ Charlie SavageOyuncu değişikliği73'
- 72'Yusuf Akhamrich ↔ Armando DobraOyuncu değişikliği
- 62'Dane Scarlett ↔ Jaze KabiaOyuncu değişikliği
- 62'Joseph Olowu ↔ Charlie WellensOyuncu değişikliği
- Gol P. Lane 1–0Asist: Lewis Wing52'
- 49'Aaron ConnollySarı kart
- Paudie O’ConnorSarı kart48'
- Lewis WingKaçan penaltı32'
- Josh StokesSarı kart14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,79 (25 gol) | 2,43 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,07 (15 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (14 gol) | 0,67 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %50 3/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 2,4 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %14 1/7 |
| 4,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %29 2/7 |
| Geride | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Geride | %15 2/13 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Reading (14 maç)
Leyton Orient (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Reading (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 6 | 0 |
| 46-60 | 6 | 3 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Leyton Orient (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 5 | 0 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Reading
Sarı 26 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Leyton Orient
Sarı 23 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Reading: iç saha, 7 maç · Leyton Orient: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Reading – Leyton Orient ilk 11'ler
Reading · 4-4-2
- 1Joel PereiraK
- 2U. Godwin-MalifeD
- 15P. O'ConnorD48' sarı kart 48. dk
- 3J. DorsettD
- 5H. RobertsD
- 19Kyreece LisbieO90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
- 4A. RinomhotaO
- 10L. WingO52' asist 52. dk
- 32P. LaneO52' gol 52. dk90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
- 9J. ReidF73' oyundan çıktı 73. dk
- 28J. StokesF14' sarı kart 14. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 6L. FraserO
- 18J. BrownF73' oyuna girdi 73. dk
- 11D. KyerewaaO90+4' oyuna girdi 90+4. dk
- 8C. SavageO73' oyuna girdi 73. dk
- 20J. KnightD
- 25J. StevensK
- 14R. WilliamsO90+4' oyuna girdi 90+4. dk
Teknik direktör: L. Richardson
Leyton Orient · 3-4-2-1
- 1N. BaxterK
- 5J. OlowuD62' oyundan çıktı 62. dk
- 6W. ForresterD
- 12A. GilchristD
- 2F. StevensO
- 20A. GilbertO
- 8I. El MizouniO
- 3J. MorrisO
- 22Y. AkhamrichO72' oyundan çıktı 72. dk
- 10A. ConnollyO49' sarı kart 49. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 18D. ScarlettF62' oyundan çıktı 62. dk
- 34P. ChineduD
- 17A. DobraF72' oyuna girdi 72. dk
- 14I. HaydenO
- 9J. KabiaF62' oyuna girdi 62. dk
- 13Noah PhillipsK
- 27T. SpringettF85' oyuna girdi 85. dk
- 25Charlie Gerard Richard WellensO62' oyuna girdi 62. dk
Teknik direktör: R. Wellens
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Reading 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-7). Son 5 maçta Leyton Orient 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Reading 1, Leyton Orient 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Ocak 2026, Leyton Orient 3-1 Reading.
- Sıralama
- 8. (15 p) – 12. (14 p)
- Form (son 5)
- MMGBB – GBMGM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-4 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %25
- Korner ort. (maç)
- 8,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,39 – 3,88 – 4,84
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Reading iç saha 5 maçta maç başına 2,80 gol attı, 1,20 gol yedi; Leyton Orient dış saha 4 maçta 2,00 attı, 0,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Reading %60, Leyton Orient %25. İlk yarıyı önde kapatma: Reading 3/5, Leyton Orient 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Reading 5,8, Leyton Orient 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,6. Maç başına kart: Reading 1,2, Leyton Orient 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,39, 0 – 3,88, 2 – 4,84. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,01, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 8,6; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 21 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
