← Maçlar
Tayland · Thai League 1 · 7. hafta1 Kasım 2026 · 15:00 TSİ

Rayong FC 0-4 Lamphun Warrior: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Rayong FC
0–4İY 0–3
Lamphun Warrior
Maç sonu

Rayong FC 0–4 Lamphun Warrior (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–3. Şut 20–10, isabetli şut 2–5, topa sahip olma %69–%31, korner 10–4.

Maç özeti

Rayong FC – Lamphun Warrior maçı 0-4 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: Christian Ilić 6', Anderson 30', 37', Mohammed Osman 90+1' (Lamphun Warrior). xG: Rayong FC 1,2 – 0,9 Lamphun Warrior.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Rayong FC: A. Chalitaporn · Lamphun Warrior: D. Amato

Maç akışı

Rayong FC üstteLamphun Warrior altta

0'45'90' 6' gol: Christian Ilić (Lamphun Warrior)⚽25' sarı kart: Parndecha Ngernprasert (Rayong FC)30' gol: Anderson (Lamphun Warrior)⚽37' gol: Anderson (Lamphun Warrior)⚽41' oyuncu değişikliği: Parndecha Ngernprasert ↔ Yeo Hong-Gyu (Rayong FC)↔42' sarı kart: Yeo Hong-Gyu (Rayong FC)50' VAR: inceleme: Anderson (Lamphun Warrior)VAR51' kırmızı kart: Anderson (Lamphun Warrior)66' oyuncu değişikliği: Luis Machado ↔ Nuttasit Choosai (Lamphun Warrior)↔66' oyuncu değişikliği: Wittaya Moonwong ↔ Nuttee Noiwilai (Lamphun Warrior)↔68' oyuncu değişikliği: Pharadon Phatthaphon ↔ Hiromichi Katano (Rayong FC)↔68' oyuncu değişikliği: Supawit Romphopak ↔ Matee Sarakum (Rayong FC)↔74' sarı kart: Christian Ilić (Lamphun Warrior)79' oyuncu değişikliği: Chananan Pombuppha ↔ Wattanapong Withunat (Rayong FC)↔79' oyuncu değişikliği: Natcha Promsomboon ↔ Kittiphat Kullapha (Rayong FC)↔82' sarı kart: Baworn Tapla (Lamphun Warrior)84' oyuncu değişikliği: Baworn Tapla ↔ Natapakhan Promthongmee (Lamphun Warrior)↔90+1' gol: Mohammed Osman (Lamphun Warrior)⚽90+2' sarı kart: Mohammed Osman (Lamphun Warrior)90+3' oyuncu değişikliği: Mohammed Osman ↔ Tawan Khotrsupho (Lamphun Warrior)↔

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dep %59 · 1 şut · 0,2
  2. 16–30'Dep %63 · 2 şut · 0,2
  3. 31–45+'Dep %68 · 4 şut · 0,4
  4. 46–60'Ev %83 · 4 şut · 0,3
  5. 61–75'Ev %83 · 6 şut · 0,1
  6. 76–90+'Ev %81 · 7 şut · 0,6

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Rayong FC, Dep = Lamphun Warrior.

Maç olayları

  1. Rayong FCLamphun Warrior
  2. 90+3'Mohammed Osman ↔ Tawan KhotrsuphoOyuncu değişikliği
  3. 90+2'Mohammed OsmanSarı kart
  4. 90+1'Gol Mohammed Osman 0–4Asist: Nuttee Noiwilai
  5. 84'Baworn Tapla ↔ Natapakhan PromthongmeeOyuncu değişikliği
  6. 82'Baworn TaplaSarı kart
  7. Natcha Promsomboon ↔ Kittiphat KullaphaOyuncu değişikliği79'
  8. Chananan Pombuppha ↔ Wattanapong WithunatOyuncu değişikliği79'
  9. 74'Christian IlićSarı kart
  10. Supawit Romphopak ↔ Matee SarakumOyuncu değişikliği68'
  11. Pharadon Phatthaphon ↔ Hiromichi KatanoOyuncu değişikliği68'
  12. 66'Wittaya Moonwong ↔ Nuttee NoiwilaiOyuncu değişikliği
  13. 66'Luis Machado ↔ Nuttasit ChoosaiOyuncu değişikliği
  14. 51'AndersonKırmızı kart
  15. 50'AndersonVAR: inceleme
  16. Yeo Hong-GyuSarı kart42'
  17. Parndecha Ngernprasert ↔ Yeo Hong-GyuOyuncu değişikliği41'
  18. 37'Gol Anderson 0–3Asist: Mohammed Osman
  19. 30'Gol Anderson 0–2Asist: Mohammed Osman
  20. Parndecha NgernprasertSarı kart25'
  21. 6'Gol Christian Ilić 0–1Asist: Chatmongkol Tongkiri

Maç istatistikleri

Rayong FCLamphun Warrior
69%Topa sahip olma31%
1,15Beklenen gol (xG)0,92
20Toplam şut10
2İsabetli şut5
8İsabetsiz şut1
10Engellenen şut4
8Ceza sahası içi şut6
12Ceza sahası dışı şut4
10Korner4
0Ofsayt3
12Faul14
2Sarı kart3
0Kırmızı kart1
2Kurtarış4
380Pas175
309İsabetli pas128

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rayong FC
Toplam (7)İç saha (4)
Galibiyet%29 2/7%25 1/4
Beraberlik%29 2/7%50 2/4
Mağlubiyet%43 3/7%25 1/4
Lamphun Warrior
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%38 3/8%50 2/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%38 3/8%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rayong FC
Toplam (7)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,29 (9 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç2,14 (15 gol)1,50 (6 gol)
Lamphun Warrior
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,50 (12 gol)2,00 (8 gol)
Yediği gol / maç1,25 (10 gol)0,75 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rayong FC
Toplam (7)İç saha (4)
KG Var%71 5/7%50 2/4
1,5 Üst%86 6/7%75 3/4
2,5 Üst%57 4/7%25 1/4
3,5 Üst%57 4/7%25 1/4
Gol yememe%14 1/7%25 1/4
Lamphun Warrior
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%50 4/8%50 2/4
1,5 Üst%88 7/8%100 4/4
2,5 Üst%50 4/8%50 2/4
3,5 Üst%38 3/8%25 1/4
Gol yememe%38 3/8%50 2/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Rayong FC
Toplam (4)İç saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)11,514,0
7,5 Üst%75 3/4%100 2/2
8,5 Üst%75 3/4%100 2/2
9,5 Üst%75 3/4%100 2/2
10,5 Üst%75 3/4%100 2/2
Lamphun Warrior
Toplam (5)Dış saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)9,211,5
7,5 Üst%80 4/5%100 2/2
8,5 Üst%40 2/5%50 1/2
9,5 Üst%20 1/5%50 1/2
10,5 Üst%20 1/5%50 1/2

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Rayong FC
Toplam (4)İç saha (2)
Maç başı kart4,85,0
2,5 Üst%100 4/4%100 2/2
3,5 Üst%100 4/4%100 2/2
4,5 Üst%50 2/4%50 1/2
5,5 Üst%25 1/4%50 1/2
Lamphun Warrior
Toplam (5)Dış saha (2)
Maç başı kart2,44,0
2,5 Üst%20 1/5%50 1/2
3,5 Üst%20 1/5%50 1/2
4,5 Üst%20 1/5%50 1/2
5,5 Üst%20 1/5%50 1/2

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Rayong FC
Toplam (4)İç saha (2)
Maç başı isabetli şut10,08,5
6,5 Üst%100 4/4%100 2/2
7,5 Üst%100 4/4%100 2/2
8,5 Üst%75 3/4%50 1/2
9,5 Üst%50 2/4%0 0/2
Lamphun Warrior
Toplam (5)Dış saha (2)
Maç başı isabetli şut9,27,5
6,5 Üst%60 3/5%50 1/2
7,5 Üst%60 3/5%50 1/2
8,5 Üst%60 3/5%50 1/2
9,5 Üst%40 2/5%0 0/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rayong FC
Toplam (7)İç saha (4)
Önde%29 2/7%25 1/4
Berabere%29 2/7%25 1/4
Geride%43 3/7%50 2/4
Lamphun Warrior
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%13 1/8%25 1/4
Berabere%63 5/8%50 2/4
Geride%25 2/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rayong FC (7 maç)

1/111/X11/20X/11X/X0X/212/102/X12/22

Lamphun Warrior (8 maç)

1/111/X01/20X/12X/X2X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rayong FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 0 3
31-45 0 3
46-60 3 1
61-75 2 1
76-90 1 4

Lamphun Warrior (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 0
31-45 2 2
46-60 0 1
61-75 3 0
76-90 1 2

Kartlar

Rayong FC

Sarı 13 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 1,9)

Lamphun Warrior

Sarı 9 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 1,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Rayong FC: tüm maçlar, 4 maç · Lamphun Warrior: tüm maçlar, 5 maç

Rayong FCLamphun Warrior
%44,3Topa sahip olma%48,6
1,32Beklenen gol (xG)1,57
16,8Toplam şut15,2
4,0İsabetli şut5,6
7,5Ceza sahası içi şut8,8
5,5Korner4,6
282Pas329
3,3Kurtarış3,0
11,8Faul10,8
1,3Ofsayt0,8
1,5Sarı kart1,4
0,25Kırmızı kart0,20

Rakiplerine izin verdikleri

1,66Rakibin xG'si1,05
15,8Rakibin şutu14,2
6,0Rakibin isabetli şutu3,6
6,0Rakibin korneri4,6

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Rayong FC – Lamphun Warrior ilk 11'ler

Rayong FC · 4-3-3

  1. 30W. GanthongK
  2. 19S. RomphopakD68' oyundan çıktı 68. dk
  3. 94Antonio Abreu LaraD
  4. 37Mayron MarquesD
  5. 5P. PhatthaphonD68' oyundan çıktı 68. dk
  6. 8Natcha PromsomboonO79' oyundan çıktı 79. dk
  7. 18P. NgernprasertO25' sarı kart 25. dk41' oyundan çıktı 41. dk
  8. 17Bruno LeiteO
  9. 22C. PombubphaF79' oyundan çıktı 79. dk
  10. 26Renan GorneF
  11. 98João Felipe Proscinski GiaccomoniF
Yedekler
  • 32P. IttiprasertO
  • 11P. KaminthongO
  • 4H. KatanoD68' oyuna girdi 68. dk
  • 2Noppol KerdkaewD
  • 33K. KullaphaD79' oyuna girdi 79. dk
  • 79P. PhothepO
  • 31P. PrathummaK
  • 7M. SarakumF68' oyuna girdi 68. dk
  • 23Kannithi WaitayachaiwatF
  • 80W. WithunatO79' oyuna girdi 79. dk
  • 77Yeo Hong-GyuF41' oyuna girdi 41. dk42' sarı kart 42. dk
  • 66N. BathongD

Teknik direktör: A. Chalitaporn

Lamphun Warrior · 4-4-2

  1. 20N. MuangngamK
  2. 7D. SchadD
  3. 23C. CloughD
  4. 16Putthinan WannasriD
  5. 2W. MoonwongD66' oyundan çıktı 66. dk
  6. 11Luis MachadoO
  7. 32B. TaplaO82' sarı kart 82. dk84' oyundan çıktı 84. dk
  8. 5C. TongkiriO6' asist 6. dk
  9. 6C. IlićO6' gol 6. dk74' sarı kart 74. dk
  10. 14Mohammed OsmanF30' asist 30. dk37' asist 37. dk90+1' gol 90+1. dk+2
  11. 9Anderson ChavesF30' gol 30. dk37' gol 37. dk51' kırmızı kart 51. dk
Yedekler
  • 18P. ThodsanitO
  • 10S. SuriyachaiF
  • 26K. SuklomK
  • 82A. SuewF
  • 96Natapakhan PromthongmeeO
  • 21N. NoiwilaiD66' oyuna girdi 66. dk90+1' asist 90+1. dk
  • 29T. KhotrsuphoF90+3' oyuna girdi 90+3. dk
  • 47Nuttasit ChoosaiD
  • 8A. BergO

Teknik direktör: D. Amato

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Rayong FC için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 7, yenilen 10. Lamphun Warrior için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 4. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Rayong FC 0 – Lamphun Warrior 4; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Rayong FC 1-1 Lamphun Warrior.

Sıralama
11. (8 p) – 12. (7 p)
Form (son 5)
MGBMB – GGGMB
H2H (G-B-M)
0-2-4 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %67
Korner ort. (maç)
9,0
iddaa MS 1-0-2
2,25 – 3,08 – 2,41
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Rayong FC bu sezon 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,83 gol yedi; Lamphun Warrior bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 1,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rayong FC %83, Lamphun Warrior %67. İlk yarıyı önde kapatma: Rayong FC 2/6, Lamphun Warrior 0/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Rayong FC 3,7, Lamphun Warrior 4,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,0. Maç başına kart: Rayong FC 1,7, Lamphun Warrior 1,3.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,25, 0 – 3,08, 2 – 2,41. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,04.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 18:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Port FC 7511 158 +716 MGGGB
2Ayutthaya FC 8512 148 +616 BMGGG
3Ratchaburi 7412 178 +913 BGGMG
4Prachuap 6411 83 +513 GGGGB
5Buriram United 6411 117 +413 BGGGM
6Bangkok United 7412 106 +413 GGMBG
7Uthai Thani 8323 1513 +211 GBMMB
8Lamphun Warrior 8323 1210 +211 MGGGB
9Sisaket United 7313 1013 -310 GGBGM
10Sukhothai FC 8314 1016 -610 MGGMB
11BG Pathum United 7232 98 +19 MBBGM
12Rayong FC 7223 915 -68 BMBMM
13Chonburi FC 8215 811 -37 MMGGB
14Pattani 8215 814 -67 MMMGM
15Chiangrai United 7124 610 -45 MMMMB
16Rasi Salai United 7016 921 -121 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Port FC 4310 105 +510
2Bangkok United 4301 85 +39
3BG Pathum United 3210 63 +37
4Prachuap 3210 31 +27
5Ratchaburi 3201 82 +66
6Sukhothai FC 4202 88 06
7Ayutthaya FC 4202 56 -16
8Rayong FC 4121 36 -35
9Uthai Thani 4112 88 04
10Buriram United 3111 66 04
11Sisaket United 4112 58 -34
12Lamphun Warrior 4112 47 -34
13Pattani 4112 25 -34
14Chiangrai United 3102 23 -13
15Chonburi FC 4103 46 -23
16Rasi Salai United 3012 37 -41
#TakımOGBMAYAVP
1Ayutthaya FC 4310 92 +710
2Buriram United 3300 51 +49
3Lamphun Warrior 4211 83 +57
4Ratchaburi 4211 96 +37
5Uthai Thani 4211 75 +27
6Prachuap 3201 52 +36
7Port FC 3201 53 +26
8Sisaket United 3201 55 06
9Bangkok United 3111 21 +14
10Chonburi FC 4112 45 -14
11Sukhothai FC 4112 28 -64
12Pattani 4103 69 -33
13Rayong FC 3102 69 -33
14BG Pathum United 4022 35 -22
15Chiangrai United 4022 47 -32
16Rasi Salai United 4004 614 -80

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,25X3,0822,41

Çifte şans

1X1,29121,17X21,34

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,04

2,5 Alt / Üst

Alt1,85Üst1,55

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Thai League 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.