← Maçlar
Norveç · 1. Division · 28. hafta24 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Raufoss 1-3 Ranheim: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Raufoss
1–3İY 1–1
Ranheim
Maç sonu

Raufoss 1–3 Ranheim (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Raufoss – Ranheim maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: R. Zekhnini 9' (Raufoss); M. Johnsen 34' (pen.), 90+4' (pen.), S. Sjovold 88' (Ranheim).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Raufoss üstte · Ranheim altta

01530İY607590 9' gol: R. Zekhnini (Raufoss)31' sarı kart: R. Zekhnini (Raufoss)34' gol: M. Johnsen (Ranheim)43' sarı kart: K. Onsrud (Raufoss)46' oyuncu değişikliği: H. Karlsen ↔ A. Rogulj (Raufoss)↔63' oyuncu değişikliği: J. Sjol ↔ E. Sildnes (Raufoss)↔70' oyuncu değişikliği: G. Mogensen ↔ A. Fossli (Ranheim)↔70' oyuncu değişikliği: N. Pallas ↔ H. Gangstad (Ranheim)↔71' oyuncu değişikliği: M. Aanesland ↔ E. Froysa (Raufoss)↔82' oyuncu değişikliği: M. Sylva ↔ S. Haugland (Ranheim)↔86' oyuncu değişikliği: K. Onsrud ↔ Y. Agyeman (Raufoss)↔86' oyuncu değişikliği: N. Fremstad ↔ E. Gjerde (Raufoss)↔86' oyuncu değişikliği: F. Nyenetue ↔ L. Skammelsrud (Ranheim)↔88' gol: S. Sjovold (Ranheim)90+4' gol: M. Johnsen (Ranheim)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 9' gol: R. Zekhnini (Raufoss)
  • 31' sarı kart: R. Zekhnini (Raufoss)
  • 34' gol: M. Johnsen (Ranheim)
  • 43' sarı kart: K. Onsrud (Raufoss)
  • 46' oyuncu değişikliği: H. Karlsen ↔ A. Rogulj (Raufoss)
  • 63' oyuncu değişikliği: J. Sjol ↔ E. Sildnes (Raufoss)
  • 70' oyuncu değişikliği: G. Mogensen ↔ A. Fossli (Ranheim)
  • 70' oyuncu değişikliği: N. Pallas ↔ H. Gangstad (Ranheim)
  • 71' oyuncu değişikliği: M. Aanesland ↔ E. Froysa (Raufoss)
  • 82' oyuncu değişikliği: M. Sylva ↔ S. Haugland (Ranheim)
  • 86' oyuncu değişikliği: K. Onsrud ↔ Y. Agyeman (Raufoss)
  • 86' oyuncu değişikliği: N. Fremstad ↔ E. Gjerde (Raufoss)
  • 86' oyuncu değişikliği: F. Nyenetue ↔ L. Skammelsrud (Ranheim)
  • 88' gol: S. Sjovold (Ranheim)
  • 90+4' gol: M. Johnsen (Ranheim)

Maç olayları

  1. RaufossRanheim
  2. 90+4'Penaltı golü M. Johnsen 1–3Penaltı
  3. 88'Gol S. Sjovold 1–2
  4. K. Onsrud ↔ Y. AgyemanOyuncu değişikliği86'
  5. N. Fremstad ↔ E. GjerdeOyuncu değişikliği86'
  6. 86'F. Nyenetue ↔ L. SkammelsrudOyuncu değişikliği
  7. 82'M. Sylva ↔ S. HauglandOyuncu değişikliği
  8. M. Aanesland ↔ E. FroysaOyuncu değişikliği71'
  9. 70'G. Mogensen ↔ A. FossliOyuncu değişikliği
  10. 70'N. Pallas ↔ H. GangstadOyuncu değişikliği
  11. J. Sjol ↔ E. SildnesOyuncu değişikliği63'
  12. H. Karlsen ↔ A. RoguljOyuncu değişikliği46'
  13. K. OnsrudSarı kart43'
  14. 34'Penaltı golü M. Johnsen 1–1Penaltı
  15. R. ZekhniniSarı kart31'
  16. Gol R. Zekhnini 1–0Asist: J. Sjol9'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Raufoss
Toplam (29)İç saha (14)
Galibiyet%21 6/29%29 4/14
Beraberlik%7 2/29%7 1/14
Mağlubiyet%72 21/29%64 9/14
Ranheim
Toplam (29)Dış saha (14)
Galibiyet%41 12/29%29 4/14
Beraberlik%17 5/29%14 2/14
Mağlubiyet%41 12/29%57 8/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Raufoss
Toplam (29)İç saha (14)
Attığı gol / maç1,07 (31 gol)1,21 (17 gol)
Yediği gol / maç2,69 (78 gol)1,79 (25 gol)
Ranheim
Toplam (29)Dış saha (14)
Attığı gol / maç2,52 (73 gol)2,00 (28 gol)
Yediği gol / maç2,38 (69 gol)2,71 (38 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Raufoss
Toplam (29)İç saha (14)
KG Var%66 19/29%57 8/14
1,5 Üst%90 26/29%86 12/14
2,5 Üst%76 22/29%64 9/14
3,5 Üst%38 11/29%29 4/14
Gol yememe%7 2/29%14 2/14
Ranheim
Toplam (29)Dış saha (14)
KG Var%86 25/29%86 12/14
1,5 Üst%100 29/29%100 14/14
2,5 Üst%90 26/29%86 12/14
3,5 Üst%79 23/29%71 10/14
Gol yememe%7 2/29%0 0/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Raufoss
Toplam (29)İç saha (14)
Önde%14 4/29%21 3/14
Berabere%34 10/29%43 6/14
Geride%52 15/29%36 5/14
Ranheim
Toplam (29)Dış saha (14)
Önde%31 9/29%29 4/14
Berabere%28 8/29%29 4/14
Geride%41 12/29%43 6/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Raufoss (29 maç)

1/141/X01/20X/12X/X1X/272/102/X12/214

Ranheim (29 maç)

1/181/X01/21X/13X/X2X/232/112/X32/28

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Raufoss (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 7
16-30 3 7
31-45 5 11
46-60 6 11
61-75 3 8
76-90 6 14

Ranheim (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 5
16-30 7 9
31-45 15 11
46-60 13 7
61-75 7 9
76-90 12 13

Kartlar

Raufoss

Sarı 45 · Kırmızı 1 (29 maç · maç başı sarı 1,6)

Ranheim

Sarı 31 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 233 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Raufoss için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 5, yenilen 15. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Ranheim 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 16-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Raufoss 2 – Ranheim 7; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Nisan 2026, Ranheim 5-1 Raufoss.

Sıralama
16. (20 p) – 8. (35 p)
Form (son 5)
MMBMM – GBMGG
H2H (G-B-M)
2-5-7 (14 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %85
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%54 – %85
iddaa MS 1-0-2
3,69 – 4,04 – 1,50
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Raufoss iç saha 13 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,69 gol yedi; Ranheim dış saha 13 maçta 1,92 attı, 2,85 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %62, konukta %85. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Raufoss %54, Ranheim %85. İlk yarıyı önde kapatma: Raufoss 3/13, Ranheim 4/13.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,69, 0 – 4,04, 2 – 1,50. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,82, Üst 1,20. Karşılıklı Gol: Var 1,26, Yok 2,55.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %69; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 25 gol yediler.

Veri: 21 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Haugesund 292126 8448 +3665 BGMGG
2Stromsgodset 291964 7934 +4563 GGGMG
3Kongsvinger 291856 8347 +3659 GMGMM
4Stabaek 291847 6835 +3358 BGGGG
5Odd Ballklubb 291379 5746 +1146 GGMMB
6Bryne 2913412 4341 +243 MBMBG
7Ranheim 2912512 7369 +441 MBGGG
8Egersund 2910811 4857 -938 GBBBG
9hodd 2911513 4959 -1038 MBGMM
10Strommen 2910613 5062 -1236 BGGGM
11Lyn 2910415 4659 -1334 MMGMG
12Sogndal 298615 4863 -1530 MBGGM
13Sandnes ULF 298615 4258 -1630 BMMGB
14Moss 298516 4162 -2129 GBMMM
15Asane 297517 4165 -2426 GMMGM
16Raufoss 296221 3178 -4720 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Stromsgodset 151221 4414 +3038
2Haugesund 141211 4315 +2837
3Kongsvinger 151122 5625 +3135
4Stabaek 141112 4117 +2434
5Egersund 15843 2821 +728
6Ranheim 15834 4531 +1427
7hodd 15825 2926 +326
8Odd Ballklubb 15744 3219 +1325
9Sogndal 14725 2823 +523
10Bryne 14644 2220 +222
11Strommen 14635 2528 -321
12Lyn 15618 2635 -919
13Sandnes ULF 14536 2223 -118
14Asane 15528 2630 -417
15Raufoss 14419 1725 -813
16Moss 14257 1829 -1111
#TakımOGBMAYAVP
1Haugesund 15915 4133 +828
2Stromsgodset 14743 3520 +1525
3Stabaek 15735 2718 +924
4Kongsvinger 14734 2722 +524
5Bryne 15708 2121 021
6Odd Ballklubb 14635 2527 -221
7Moss 15609 2333 -1018
8Lyn 14437 2024 -415
9Strommen 15438 2534 -915
10Ranheim 14428 2838 -1014
11hodd 14338 2033 -1312
12Sandnes ULF 15339 2035 -1512
13Egersund 14248 2036 -1610
14Asane 14239 1535 -209
15Sogndal 151410 2040 -207
16Raufoss 152112 1453 -397

Güncel değil Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,69X4,0421,50

Çifte şans

1X1,84121,08X21,10

Karşılıklı gol

Var1,26Yok2,55

2,5 Alt / Üst

Alt2,82Üst1,20

3,5 Alt / Üst

Alt1,72Üst1,65

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.