← Maçlar
İsviçre · Challenge League · 12. hafta30 Ekim 2026 · 21:30 TSİ

Rapperswil 1-4 Std. Nyonnis: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Rapperswil
1–4İY 0–0
Std. Nyonnis
Maç sonu

Rapperswil 1–4 Std. Nyonnis (30 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Rapperswil – Std. Nyonnis maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: N. Mupemba 54' (Rapperswil); M. Regillo 52', 57' (pen.), M. Ishuayed 87', 90' (Std. Nyonnis).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Rapperswil üstte · Std. Nyonnis altta

01530İY607590 14' sarı kart: J. Ambassa (Rapperswil)45' oyuncu değişikliği: R. Correia ↔ R. Philippin (Std. Nyonnis)↔49' sarı kart: F. Hysenaj (Std. Nyonnis)52' gol: M. Regillo (Std. Nyonnis)54' gol: N. Mupemba (Rapperswil)56' sarı kart: A. Omerovic (Rapperswil)57' gol: M. Regillo (Std. Nyonnis)65' oyuncu değişikliği: A. Bakayoko ↔ R. Bobadilla (Rapperswil)↔65' oyuncu değişikliği: J. Ambassa ↔ R. Pousa (Rapperswil)↔65' oyuncu değişikliği: A. Charveys ↔ A. Durrer (Rapperswil)↔72' oyuncu değişikliği: R. Londja ↔ G. Figueiredo (Std. Nyonnis)↔72' oyuncu değişikliği: L. Ribeiro ↔ F. Ahuissou (Std. Nyonnis)↔79' oyuncu değişikliği: F. Hysenaj ↔ M. Ishuayed (Std. Nyonnis)↔79' oyuncu değişikliği: M. Miguel ↔ F. Lentini (Std. Nyonnis)↔85' oyuncu değişikliği: S. Diarrassouba ↔ D. Muzzi (Rapperswil)↔85' oyuncu değişikliği: Y. Ryter ↔ E. Rossier (Rapperswil)↔86' sarı kart: B. Morgado (Rapperswil)87' gol: M. Ishuayed (Std. Nyonnis)90' gol: M. Ishuayed (Std. Nyonnis)90+2' sarı kart: G. Figueiredo (Std. Nyonnis)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' sarı kart: J. Ambassa (Rapperswil)
  • 45' oyuncu değişikliği: R. Correia ↔ R. Philippin (Std. Nyonnis)
  • 49' sarı kart: F. Hysenaj (Std. Nyonnis)
  • 52' gol: M. Regillo (Std. Nyonnis)
  • 54' gol: N. Mupemba (Rapperswil)
  • 56' sarı kart: A. Omerovic (Rapperswil)
  • 57' gol: M. Regillo (Std. Nyonnis)
  • 65' oyuncu değişikliği: A. Bakayoko ↔ R. Bobadilla (Rapperswil)
  • 65' oyuncu değişikliği: J. Ambassa ↔ R. Pousa (Rapperswil)
  • 65' oyuncu değişikliği: A. Charveys ↔ A. Durrer (Rapperswil)
  • 72' oyuncu değişikliği: R. Londja ↔ G. Figueiredo (Std. Nyonnis)
  • 72' oyuncu değişikliği: L. Ribeiro ↔ F. Ahuissou (Std. Nyonnis)
  • 79' oyuncu değişikliği: F. Hysenaj ↔ M. Ishuayed (Std. Nyonnis)
  • 79' oyuncu değişikliği: M. Miguel ↔ F. Lentini (Std. Nyonnis)
  • 85' oyuncu değişikliği: S. Diarrassouba ↔ D. Muzzi (Rapperswil)
  • 85' oyuncu değişikliği: Y. Ryter ↔ E. Rossier (Rapperswil)
  • 86' sarı kart: B. Morgado (Rapperswil)
  • 87' gol: M. Ishuayed (Std. Nyonnis)
  • 90' gol: M. Ishuayed (Std. Nyonnis)
  • 90+2' sarı kart: G. Figueiredo (Std. Nyonnis)

Maç olayları

  1. RapperswilStd. Nyonnis
  2. 90+2'G. FigueiredoSarı kart
  3. 90'Gol M. Ishuayed 1–4
  4. 87'Gol M. Ishuayed 1–3
  5. B. MorgadoSarı kart86'
  6. S. Diarrassouba ↔ D. MuzziOyuncu değişikliği85'
  7. Y. Ryter ↔ E. RossierOyuncu değişikliği85'
  8. 79'F. Hysenaj ↔ M. IshuayedOyuncu değişikliği
  9. 79'M. Miguel ↔ F. LentiniOyuncu değişikliği
  10. 72'R. Londja ↔ G. FigueiredoOyuncu değişikliği
  11. 72'L. Ribeiro ↔ F. AhuissouOyuncu değişikliği
  12. A. Bakayoko ↔ R. BobadillaOyuncu değişikliği65'
  13. J. Ambassa ↔ R. PousaOyuncu değişikliği65'
  14. A. Charveys ↔ A. DurrerOyuncu değişikliği65'
  15. 57'Penaltı golü M. Regillo 1–2Penaltı
  16. A. OmerovicSarı kart56'
  17. Gol N. Mupemba 1–1Asist: A. Charveys54'
  18. 52'Gol M. Regillo 0–1Asist: E. Akichi
  19. 49'F. HysenajSarı kart
  20. 45'R. Correia ↔ R. PhilippinOyuncu değişikliği
  21. J. AmbassaSarı kart14'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rapperswil
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%23 3/13%17 1/6
Beraberlik%15 2/13%17 1/6
Mağlubiyet%62 8/13%67 4/6
Std. Nyonnis
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%15 2/13%14 1/7
Beraberlik%15 2/13%0 0/7
Mağlubiyet%69 9/13%86 6/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rapperswil
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,38 (18 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç2,00 (26 gol)2,50 (15 gol)
Std. Nyonnis
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,00 (13 gol)0,86 (6 gol)
Yediği gol / maç2,62 (34 gol)3,00 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rapperswil
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%54 7/13%50 3/6
1,5 Üst%92 12/13%100 6/6
2,5 Üst%62 8/13%50 3/6
3,5 Üst%31 4/13%33 2/6
Gol yememe%15 2/13%17 1/6
Std. Nyonnis
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%62 8/13%43 3/7
1,5 Üst%92 12/13%100 7/7
2,5 Üst%85 11/13%86 6/7
3,5 Üst%54 7/13%57 4/7
Gol yememe%8 1/13%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rapperswil
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%23 3/13%0 0/6
Berabere%46 6/13%50 3/6
Geride%31 4/13%50 3/6
Std. Nyonnis
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%0 0/13%0 0/7
Berabere%31 4/13%14 1/7
Geride%69 9/13%86 6/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rapperswil (13 maç)

1/121/X01/21X/11X/X2X/232/102/X02/24

Std. Nyonnis (13 maç)

1/101/X01/20X/12X/X1X/212/102/X12/28

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rapperswil (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 2 2
31-45 0 2
46-60 3 5
61-75 2 3
76-90 2 5

Std. Nyonnis (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 1 5
31-45 0 5
46-60 6 6
61-75 0 2
76-90 3 9

Kartlar

Rapperswil

Sarı 29 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Std. Nyonnis

Sarı 29 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Rapperswil son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 7 gol yedi. Son 5 maçta Stade Nyonnais 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-16). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Rapperswil 5 – Stade Nyonnais 6; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Temmuz 2026, Stade Nyonnais 1-2 Rapperswil.

Sıralama
8. (11 p) – 10. (5 p)
Form (son 5)
BMMGG – MMGMM
H2H (G-B-M)
5-1-6 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %83
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %33
iddaa MS 1-0-2
1,49 – 3,83 – 3,98
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Rapperswil iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,20 gol yedi; Stade Nyonnais dış saha 6 maçta 0,33 attı, 3,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rapperswil %40, Stade Nyonnais %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rapperswil %40, Stade Nyonnais %33. İlk yarıyı önde kapatma: Rapperswil 0/5, Stade Nyonnais 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,49, 0 – 3,83, 2 – 3,98. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,43, Üst 1,29. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,27.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %37; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 23 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · Challenge League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Stade Lausanne-Ouchy 13940 286 +2231 BGBGG
2FC Winterthur 13742 2813 +1525 GMGGB
3Yverdon Sport 12642 2314 +922 MBGGM
4SC Kriens 13544 2219 +319 GBMBG
5Neuchatel Xamax FC 12516 1620 -416 GMGBM
6FC Aarau 13436 1924 -515 MMMGM
7Étoile Carouge 13355 1419 -514 MMGBB
8FC Wil 1900 13355 2127 -614 GBBMG
9Rapperswil 13328 1826 -811 GMBMM
10Stade Nyonnais 13229 1334 -218 MGMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Stade Lausanne-Ouchy 6510 142 +1216
2FC Winterthur 7430 206 +1415
3SC Kriens 7412 116 +513
4Yverdon Sport 6330 136 +712
5FC Aarau 7322 1112 -111
6Étoile Carouge 7223 88 08
7Neuchatel Xamax FC 6204 912 -36
8FC Wil 1900 6123 1011 -15
9Stade Nyonnais 6123 713 -65
10Rapperswil 6114 815 -74
#TakımOGBMAYAVP
1Stade Lausanne-Ouchy 7430 144 +1015
2Yverdon Sport 6312 108 +210
3FC Winterthur 6312 87 +110
4Neuchatel Xamax FC 6312 78 -110
5FC Wil 1900 7232 1116 -59
6Rapperswil 7214 1011 -17
7SC Kriens 6132 1113 -26
8Étoile Carouge 6132 611 -56
9FC Aarau 6114 812 -44
10Stade Nyonnais 7106 621 -153

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,49X3,8323,98

Çifte şans

1X1,08121,10X21,86

Karşılıklı gol

Var1,34Yok2,27

2,5 Alt / Üst

Alt2,43Üst1,29

3,5 Alt / Üst

Alt1,55Üst1,85

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Challenge League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.