← Maçlar
İsviçre · Challenge League · 10. hafta9 Ekim 2026 · 20:30 TSİ

Rapperswil 0-3 Stade Ouchy: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Rapperswil
0–3İY 0–1
Stade Ouchy
Maç sonu

Rapperswil 0–3 Stade Ouchy (9 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Rapperswil – Stade Ouchy maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rapperswil
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%23 3/13%17 1/6
Beraberlik%15 2/13%17 1/6
Mağlubiyet%62 8/13%67 4/6
Stade Ouchy
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%69 9/13%57 4/7
Beraberlik%31 4/13%43 3/7
Mağlubiyet%0 0/13%0 0/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rapperswil
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,38 (18 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç2,00 (26 gol)2,50 (15 gol)
Stade Ouchy
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç2,15 (28 gol)2,00 (14 gol)
Yediği gol / maç0,46 (6 gol)0,57 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rapperswil
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%54 7/13%50 3/6
1,5 Üst%92 12/13%100 6/6
2,5 Üst%62 8/13%50 3/6
3,5 Üst%31 4/13%33 2/6
Gol yememe%15 2/13%17 1/6
Stade Ouchy
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%38 5/13%57 4/7
1,5 Üst%85 11/13%86 6/7
2,5 Üst%46 6/13%43 3/7
3,5 Üst%23 3/13%14 1/7
Gol yememe%62 8/13%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rapperswil
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%23 3/13%0 0/6
Berabere%46 6/13%50 3/6
Geride%31 4/13%50 3/6
Stade Ouchy
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%69 9/13%71 5/7
Berabere%15 2/13%14 1/7
Geride%15 2/13%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rapperswil (13 maç)

1/121/X01/21X/11X/X2X/232/102/X02/24

Stade Ouchy (13 maç)

1/181/X11/20X/10X/X2X/202/112/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rapperswil (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 2 2
31-45 0 2
46-60 3 5
61-75 2 3
76-90 2 5

Stade Ouchy (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 7 0
31-45 3 1
46-60 6 2
61-75 3 0
76-90 6 1

Kartlar

Rapperswil

Sarı 29 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Stade Ouchy

Sarı 37 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · Challenge League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Stade Lausanne-Ouchy 13940 286 +2231 BGBGG
2FC Winterthur 13742 2813 +1525 GMGGB
3Yverdon Sport 12642 2314 +922 MBGGM
4SC Kriens 13544 2219 +319 GBMBG
5Neuchatel Xamax FC 12516 1620 -416 GMGBM
6FC Aarau 13436 1924 -515 MMMGM
7Étoile Carouge 13355 1419 -514 MMGBB
8FC Wil 1900 13355 2127 -614 GBBMG
9Rapperswil 13328 1826 -811 GMBMM
10Stade Nyonnais 13229 1334 -218 MGMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Stade Lausanne-Ouchy 6510 142 +1216
2FC Winterthur 7430 206 +1415
3SC Kriens 7412 116 +513
4Yverdon Sport 6330 136 +712
5FC Aarau 7322 1112 -111
6Étoile Carouge 7223 88 08
7Neuchatel Xamax FC 6204 912 -36
8FC Wil 1900 6123 1011 -15
9Stade Nyonnais 6123 713 -65
10Rapperswil 6114 815 -74
#TakımOGBMAYAVP
1Stade Lausanne-Ouchy 7430 144 +1015
2Yverdon Sport 6312 108 +210
3FC Winterthur 6312 87 +110
4Neuchatel Xamax FC 6312 78 -110
5FC Wil 1900 7232 1116 -59
6Rapperswil 7214 1011 -17
7SC Kriens 6132 1113 -26
8Étoile Carouge 6132 611 -56
9FC Aarau 6114 812 -44
10Stade Nyonnais 7106 621 -153

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,29X3,5921,68

Çifte şans

1X1,67121,13X21,16

Karşılıklı gol

Var1,33Yok2,38

2,5 Alt / Üst

Alt2,38Üst1,32

3,5 Alt / Üst

Alt1,54Üst1,91

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Challenge League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.