Rapid Wien 3-1 Hartberg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Rapid Wien 3–1 Hartberg (16 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 9–14, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %54–%46, korner 1–5.
Maç özeti
Rapid Wien – Hartberg maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Petter Nosakhare Dahl 5', 45+1', Jannes Horn 81' (Rapid Wien); Magnus Dalpiaz 49' (Hartberg). xG: Rapid Wien 1,3 – 0,6 Hartberg.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Rapid Wien: Johannes Thorup · Hartberg: M. Schopp
Maç akışı
Rapid Wien üstte · Hartberg altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: Petter Nosakhare Dahl (Rapid Wien)
- 26' sarı kart: Serge-Philippe Raux-Yao (Rapid Wien)
- 45' oyuncu değişikliği: Nikolaus Feldhofer ↔ Tobias Kainz (Hartberg)
- 45' oyuncu değişikliği: Youba Diarra ↔ Oliver Lukic (Hartberg)
- 45+1' gol: Petter Nosakhare Dahl (Rapid Wien)
- 49' gol: Magnus Dalpiaz (Hartberg)
- 50' sarı kart: Luka·Maric (Hartberg)
- 57' sarı kart: Konstantin Schopp (Hartberg)
- 61' oyuncu değişikliği: Tonni Adamsen ↔ Moulaye Haïdara (Rapid Wien)
- 66' oyuncu değişikliği: Manuel Pfeifer ↔ Jed Drew (Hartberg)
- 71' oyuncu değişikliği: Petter Nosakhare Dahl ↔ Marco Tilio (Rapid Wien)
- 71' oyuncu değişikliği: Ercan Kara ↔ Claudy M'Buyi (Rapid Wien)
- 75' oyuncu değişikliği: Angelo Gattermayer ↔ Andrija Radulovic (Hartberg)
- 81' gol: Jannes Horn (Rapid Wien)
- 85' oyuncu değişikliği: Nicolas Bajlicz ↔ Louis Schaub (Rapid Wien)
- 85' oyuncu değişikliği: Yusuf Demir ↔ Nikolaus Wurmbrand (Rapid Wien)
- 89' oyuncu değişikliği: Marco Hoffmann ↔ Jonas Karner (Hartberg)
- 90+2' sarı kart: Jonas Karner (Hartberg)
Maç olayları
- Rapid WienHartberg
- 90+2'Jonas KarnerSarı kart
- 89'Marco Hoffmann ↔ Jonas KarnerOyuncu değişikliği
- Nicolas Bajlicz ↔ Louis SchaubOyuncu değişikliği85'
- Yusuf Demir ↔ Nikolaus WurmbrandOyuncu değişikliği85'
- Gol Jannes Horn 3–181'
- 75'Angelo Gattermayer ↔ Andrija RadulovicOyuncu değişikliği
- Petter Nosakhare Dahl ↔ Marco TilioOyuncu değişikliği71'
- Ercan Kara ↔ Claudy M'BuyiOyuncu değişikliği71'
- 66'Manuel Pfeifer ↔ Jed DrewOyuncu değişikliği
- Tonni Adamsen ↔ Moulaye HaïdaraOyuncu değişikliği61'
- 57'Konstantin SchoppSarı kart
- 50'Luka·MaricSarı kart
- 49'Gol Magnus Dalpiaz 2–1Asist: Oliver Lukic
- Gol Petter Nosakhare Dahl 2–0Asist: Ercan Kara45+1'
- 45'Nikolaus Feldhofer ↔ Tobias KainzOyuncu değişikliği
- 45'Youba Diarra ↔ Oliver LukicOyuncu değişikliği
- Serge-Philippe Raux-YaoSarı kart26'
- 15'Marco HoffmannVAR: gol iptal
- Gol Petter Nosakhare Dahl 1–05'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %92 11/12 | %100 7/7 |
| Beraberlik | %0 0/12 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %8 1/12 | %0 0/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 3,25 (39 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,62 yüksek | 4,14 (29 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (9 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,87 düşük | 0,43 (3 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (20 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,19 yüksek | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (19 gol)ligde 7. · lig ortalamasında | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12ligde 11.–12. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %75 9/12ligde 2.–3. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %58 7/12 | %57 4/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 5.–7. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 6.–9. · lig ortalamasında | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %29 2/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 13,4 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,5 | 2,4 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %9 1/11 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/11 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 10,9 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %75 9/12 | %100 7/7 |
| Berabere | %17 2/12 | %0 0/7 |
| Geride | %8 1/12 | %0 0/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %60 3/5 |
| Berabere | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Geride | %36 4/11 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Rapid Wien (12 maç)
Hartberg (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Rapid Wien (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 11 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 7 | 0 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 11 | 1 |
Hartberg (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 4 | 6 |
Kartlar
Rapid Wien
Sarı 18 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,5)
Hartberg
Sarı 18 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Rapid Wien: iç saha, 7 maç · Hartberg: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Rapid Wien – Hartberg ilk 11'ler
Rapid Wien · 4-2-3-1
- 1N. HedlK
- 77B. BollaD
- 55N. CvetkovićD
- 6S. Raux-YaoD26' sarı kart 26. dk
- 38J. HornD81' gol 81. dk
- 30N. BajliczO85' oyundan çıktı 85. dk
- 18M. SeidlO
- 22Y. DemirO85' oyundan çıktı 85. dk
- 8T. AdamsenO61' oyundan çıktı 61. dk
- 10P. DahlO5' gol 5. dk45+1' gol 45+1. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 9E. KaraF45+1' asist 45+1. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 20K. AhoussouD
- 61F. DemirD
- 25P. GartlerK
- 43M. HaïdaraF61' oyuna girdi 61. dk
- 71C. M'BuyiF71' oyuna girdi 71. dk
- 2Eaden RokaD
- 21L. SchaubO85' oyuna girdi 85. dk
- 7M. TilioF71' oyuna girdi 71. dk
- 15Nikolaus WurmbrandF85' oyuna girdi 85. dk
Teknik direktör: Johannes Thorup
Hartberg · 4-4-2
- 91Á. PécsiK
- 14P. KomposchD
- 27K. SchoppD57' sarı kart 57. dk
- 6Habib CoulibalyD
- 12M. PfeiferD66' oyundan çıktı 66. dk
- 16M. DalpiazO49' gol 49. dk
- 4B. MarkušO
- 5Y. DiarraO45' oyundan çıktı 45. dk
- 95Nikolaus FeldhoferO45' oyundan çıktı 45. dk
- 7A. GattermayerF75' oyundan çıktı 75. dk
- 22M. HoffmanF89' oyundan çıktı 89. dk
- 17J. KarnerO89' oyuna girdi 89. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
- 10O. LukicO45' oyuna girdi 45. dk49' asist 49. dk
- 21L. MarićK50' sarı kart 50. dk
- 2L. PazourekO
- 8M. PostlF
- 49A. RadulovićF75' oyuna girdi 75. dk
- 19L. SpendlhoferD
- 23T. KainzO45' oyuna girdi 45. dk
- 11J. DrewF66' oyuna girdi 66. dk
Teknik direktör: M. Schopp
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Avusturya · Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Rapid Wien son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Hartberg son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 17 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 26 kez karşılaştı: Rapid Wien 10, Hartberg 10 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Nisan 2026, Rapid Wien 0-2 Hartberg.
- Sıralama
- 1. (21 p) – 6. (11 p)
- Form (son 5)
- GGGMG – GGBBG
- H2H (G-B-M)
- 10-6-10 (26 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %62
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %62
- Korner ort. (maç)
- 11,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,16 – 6,01 – 8,56
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Rapid Wien iç saha 4 maçta maç başına 3,75 gol attı, 0,25 gol yedi; Hartberg bu sezon 8 maçta 1,75 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rapid Wien %75, Hartberg %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rapid Wien %25, Hartberg %62. İlk yarıyı önde kapatma: Rapid Wien 4/4, Hartberg 3/8.
Korner ve kart
Maç başına korner: Rapid Wien 6,5, Hartberg 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,3. Maç başına kart: Rapid Wien 1,5, Hartberg 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,16, 0 – 6,01, 2 – 8,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,93, Üst 1,25. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,98.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %69; KG var ortalaması %44; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 29 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avusturya · Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 12 | +30 | 33 |
| 2 | Red Bull Salzburg | 11 | +23 | 27 |
| 3 | Lask Linz | 12 | +15 | 25 |
| 4 | Sturm Graz | 11 | +6 | 19 |
| 5 | TSV Hartberg | 11 | +1 | 17 |
| 6 | Ried | 12 | -1 | 16 |
| 7 | WSG Wattens | 11 | -3 | 12 |
| 8 | Austria Lustenau | 12 | -15 | 11 |
| 9 | SCR Altach | 11 | -6 | 10 |
| 10 | Grazer AK | 12 | -20 | 10 |
| 11 | Austria Vienna | 11 | -12 | 7 |
| 12 | Wolfsberger AC | 12 | -18 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 7 | +26 | 21 |
| 2 | Red Bull Salzburg | 6 | +18 | 18 |
| 3 | Lask Linz | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Sturm Graz | 5 | +7 | 11 |
| 5 | SCR Altach | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Ried | 6 | +2 | 10 |
| 7 | TSV Hartberg | 6 | -1 | 10 |
| 8 | Austria Lustenau | 6 | -4 | 10 |
| 9 | Grazer AK | 5 | -3 | 6 |
| 10 | Wolfsberger AC | 6 | -4 | 5 |
| 11 | WSG Wattens | 5 | -4 | 3 |
| 12 | Austria Vienna | 5 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lask Linz | 6 | +9 | 13 |
| 2 | Rapid Vienna | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Red Bull Salzburg | 5 | +5 | 9 |
| 4 | WSG Wattens | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Sturm Graz | 6 | -1 | 8 |
| 6 | TSV Hartberg | 5 | +2 | 7 |
| 7 | Ried | 6 | -3 | 6 |
| 8 | Austria Vienna | 6 | -6 | 4 |
| 9 | Grazer AK | 7 | -17 | 4 |
| 10 | Austria Lustenau | 6 | -11 | 1 |
| 11 | Wolfsberger AC | 6 | -14 | 1 |
| 12 | SCR Altach | 5 | -10 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
