← Maçlar
Nikaragua · Primera Division2 Kasım 2026 · 02:00 TSİ

Rancho Santana FC 1-0 Indigenas de Matagalpa FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Rancho Santana FC
1–0İY 0–0
Indigenas de Matagalpa FC
Maç sonu

Rancho Santana FC 1–0 Indigenas de Matagalpa FC (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Rancho Santana FC – Indigenas de Matagalpa FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Rancho Santana FC üstte · Indigenas de Matagalpa FC altta

01530İY607590 75' gol (Rancho Santana FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 75' gol (Rancho Santana FC)

Maç olayları

  1. Rancho Santana FCIndigenas de Matagalpa FC
  2. Gol 1–075'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rancho Santana FC
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%13 2/16%13 1/8
Beraberlik%25 4/16%25 2/8
Mağlubiyet%63 10/16%63 5/8
Indigenas de Matagalpa FC
Toplam (16)Dış saha (7)
Galibiyet%19 3/16%14 1/7
Beraberlik%6 1/16%14 1/7
Mağlubiyet%75 12/16%71 5/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rancho Santana FC
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç0,81 (13 gol)0,75 (6 gol)
Yediği gol / maç1,88 (30 gol)1,88 (15 gol)
Indigenas de Matagalpa FC
Toplam (16)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,50 (8 gol)0,57 (4 gol)
Yediği gol / maç2,19 (35 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rancho Santana FC
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%63 10/16%63 5/8
1,5 Üst%75 12/16%63 5/8
2,5 Üst%44 7/16%38 3/8
3,5 Üst%25 4/16%25 2/8
Gol yememe%13 2/16%13 1/8
Indigenas de Matagalpa FC
Toplam (16)Dış saha (7)
KG Var%31 5/16%43 3/7
1,5 Üst%63 10/16%57 4/7
2,5 Üst%50 8/16%43 3/7
3,5 Üst%31 5/16%43 3/7
Gol yememe%25 4/16%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rancho Santana FC
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%6 1/16%0 0/8
Berabere%31 5/16%25 2/8
Geride%63 10/16%75 6/8
Indigenas de Matagalpa FC
Toplam (16)Dış saha (7)
Önde%13 2/16%14 1/7
Berabere%44 7/16%57 4/7
Geride%44 7/16%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rancho Santana FC (16 maç)

1/101/X11/20X/12X/X1X/222/102/X22/28

Indigenas de Matagalpa FC (16 maç)

1/111/X01/21X/12X/X1X/242/102/X02/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rancho Santana FC (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 0 3
31-45 0 7
46-60 3 2
61-75 2 6
76-90 5 6

Indigenas de Matagalpa FC (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 1 1
31-45 0 1
46-60 1 3
61-75 3 4
76-90 0 5

Kartlar

Rancho Santana FC

Sarı 0 · Kırmızı 5 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Indigenas de Matagalpa FC

Sarı 0 · Kırmızı 5 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 00:00 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Rancho Santana son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 10 gol yedi. Son 5 maçta Matagalpa 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-15).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Rancho Santana 4 – Matagalpa 4; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Ağustos 2026, Matagalpa 0-1 Rancho Santana.

Sıralama
10. (6 p) – 9. (10 p)
Form (son 5)
BMMMB – MBMMM
H2H (G-B-M)
4-1-4 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %40
iddaa MS 1-0-2
2,08 – 3,25 – 2,53
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Rancho Santana iç saha 7 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,14 gol yedi; Matagalpa dış saha 5 maçta 0,60 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rancho Santana %43, Matagalpa %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rancho Santana %71, Matagalpa %40. İlk yarıyı önde kapatma: Rancho Santana 0/7, Matagalpa 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,08, 0 – 3,25, 2 – 2,53. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,02, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,17.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %56; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 25 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 04:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Nikaragua · Primera Division puan durumu · Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Managua 141121 4215 +2735 GGGGM
2Diriangén 141031 2914 +1533 GMGGG
3Real Estelí 14743 2513 +1225 MGBMG
4UNAN Managua 14734 1715 +224 GBMGM
5Walter Ferretti 14626 3023 +720 BGGGG
6H&H Export 13526 1524 -917 MGGMM
7Jalapa 14338 1319 -612 BMBGG
8San Marcos 14338 1422 -812 MMMMB
9Matagalpa 13319 729 -2210 MMMMB
10Rancho Santana 141310 1028 -186 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Managua 7520 229 +1317
2Real Estelí 7421 126 +614
3UNAN Managua 6402 98 +112
4Diriangén 6321 118 +311
5Walter Ferretti 7313 1612 +410
6Jalapa 7214 45 -17
7San Marcos 7214 610 -47
8Matagalpa 8206 419 -156
9H&H Export 7124 615 -95
10Rancho Santana 7025 515 -102
#TakımOGBMAYAVP
1Diriangén 8710 186 +1222
2Managua 7601 206 +1418
3UNAN Managua 8332 87 +112
4H&H Export 6402 99 012
5Real Estelí 7322 137 +611
6Walter Ferretti 7313 1411 +310
7San Marcos 7124 812 -45
8Jalapa 7124 914 -55
9Matagalpa 5113 310 -74
10Rancho Santana 7115 513 -84

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:15 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,08X3,2522,53

Çifte şans

1X1,26121,16X21,40

Karşılıklı gol

Var1,38Yok2,17

2,5 Alt / Üst

Alt2,02Üst1,45

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.