← Maçlar
Ürdün · League · 7. hafta30 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Ramtha SC 2-1 Al-Baqaa: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ramtha SC
2–1İY 2–0
Al-Baqaa
Maç sonu

Ramtha SC 2–1 Al-Baqaa (30 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Ramtha SC – Al-Baqaa maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: S. Darwish 27', A. Gassama 45+2' (Ramtha SC); O. Al Samrieh 60' (Al-Baqaa).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Ramtha SC üstte · Al-Baqaa altta

01530İY607590 27' gol: S. Darwish (Ramtha SC)45+2' gol: A. Gassama (Ramtha SC)60' gol: O. Al Samrieh (Al-Baqaa)90+3' kırmızı kart: M. Kloub (Al-Baqaa)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 27' gol: S. Darwish (Ramtha SC)
  • 45+2' gol: A. Gassama (Ramtha SC)
  • 60' gol: O. Al Samrieh (Al-Baqaa)
  • 90+3' kırmızı kart: M. Kloub (Al-Baqaa)

Maç olayları

  1. Ramtha SCAl-Baqaa
  2. 90+3'M. KloubKırmızı kart
  3. 60'Gol O. Al Samrieh 2–1
  4. Gol A. Gassama 2–0Asist: S. Darwish45+2'
  5. Gol S. Darwish 1–027'

Maç istatistikleri

Ramtha SCAl-Baqaa
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ramtha SC
Toplam (8)İç saha (3)
Galibiyet%50 4/8%67 2/3
Beraberlik%38 3/8%33 1/3
Mağlubiyet%13 1/8%0 0/3
Al-Baqaa
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%38 3/8%50 2/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%38 3/8%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ramtha SC
Toplam (8)İç saha (3)
Attığı gol / maç0,88 (7 gol)1,00 (3 gol)
Yediği gol / maç0,75 (6 gol)0,33 (1 gol)
Al-Baqaa
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,88 (7 gol)1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç0,88 (7 gol)0,50 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ramtha SC
Toplam (8)İç saha (3)
KG Var%38 3/8%33 1/3
1,5 Üst%38 3/8%33 1/3
2,5 Üst%25 2/8%33 1/3
3,5 Üst%13 1/8%0 0/3
Gol yememe%63 5/8%67 2/3
Al-Baqaa
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%13 1/8%25 1/4
1,5 Üst%50 4/8%75 3/4
2,5 Üst%38 3/8%50 2/4
3,5 Üst%13 1/8%0 0/4
Gol yememe%63 5/8%75 3/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ramtha SC
Toplam (8)İç saha (3)
Önde%13 1/8%33 1/3
Berabere%75 6/8%67 2/3
Geride%13 1/8%0 0/3
Al-Baqaa
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%25 2/8%25 1/4
Berabere%50 4/8%50 2/4
Geride%25 2/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ramtha SC (8 maç)

1/111/X01/20X/13X/X3X/202/102/X02/21

Al-Baqaa (8 maç)

1/121/X01/20X/11X/X2X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ramtha SC (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 1 0
46-60 2 1
61-75 2 0
76-90 0 1

Al-Baqaa (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 1
31-45 1 2
46-60 1 2
61-75 2 1
76-90 2 1

Kartlar

Ramtha SC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Al-Baqaa

Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 39 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Al Ramtha için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 3, yenilen 4. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Al-Baqaa son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Al Ramtha 8 – Al-Baqaa 2; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Mayıs 2026, Al Ramtha 5-2 Al-Baqaa.

Sıralama
5. (9 p) – 2. (11 p)
Form (son 5)
BMBGG – GBGMB
H2H (G-B-M)
8-3-2 (13 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %0
iddaa MS 1-0-2
2,18 – 2,86 – 2,65
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Al Ramtha bu sezon 6 maçta maç başına 0,67 gol attı, 0,83 gol yedi; Al-Baqaa bu sezon 6 maçta 1,00 attı, 0,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %17, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Ramtha %33, Al-Baqaa %0. İlk yarıyı önde kapatma: Al Ramtha 0/6, Al-Baqaa 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 2,86, 2 – 2,65. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,89. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %17; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Ürdün · League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al Ramtha 8431 76 +115 BMBGG
2Al Faisaly 7421 134 +914 GGGBM
3Al Wihdat 8422 42 +214 GGGMG
4Al Hussein 8332 1112 -112 GMGGB
5Al Buqa'a 8323 77 011 GBGMM
6Al Jazeera 8242 147 +710 MGBBM
7Al Salt 8152 67 -18 MBBBB
8Al Arabi 8224 612 -68 MGMGB
9Shabab Al Ordon 7133 711 -46 BMMMG
10Doqarah 8125 613 -75 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Al Hussein 5221 78 -18
2Al Ramtha 3210 31 +27
3Al Faisaly 3201 62 +46
4Al Wihdat 4112 12 -14
5Doqarah 4112 69 -34
6Al Arabi 4112 25 -34
7Al Buqa'a 4112 15 -44
8Al Salt 4031 12 -13
9Al Jazeera 4022 35 -22
10Shabab Al Ordon 4022 48 -42
#TakımOGBMAYAVP
1Al Wihdat 4310 30 +310
2Al Jazeera 4220 112 +98
3Al Faisaly 4220 72 +58
4Al Ramtha 5221 45 -18
5Al Buqa'a 4211 62 +47
6Al Salt 4121 55 05
7Al Hussein 3111 44 04
8Shabab Al Ordon 3111 33 04
9Al Arabi 4112 47 -34
10Doqarah 4013 04 -41

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,18X2,8622,65

Çifte şans

1X1,24121,21X21,36

Karşılıklı gol

Var1,66Yok1,71

2,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,89

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.