← Maçlar
Belçika · Challenger Pro League · 10. hafta6 Kasım 2026 · 22:00 TSİ

Racing Genk B 1-1 KAA Gent II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Racing Genk B
1–1İY 0–0
KAA Gent II
Maç sonu

Racing Genk B 1–1 KAA Gent II (6 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–17, isabetli şut 7–7, topa sahip olma %45–%55, korner 6–6.

Maç özeti

Racing Genk B – KAA Gent II maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Loïc Alvarez Fernandez 84' (Racing Genk B); Jemiah Umolu 52' (KAA Gent II). xG: Racing Genk B 1,5 – 1,4 KAA Gent II.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Racing Genk B: I. de Camargo · KAA Gent II: Thomas Matton

Maç akışı

Racing Genk B üstte · KAA Gent II altta

01530İY607590 20' sarı kart: Moussa Kone (Racing Genk B)50' sarı kart: Brad Manguelle (Racing Genk B)52' gol: Jemiah Umolu (KAA Gent II)63' oyuncu değişikliği: Jonathan Coenen ↔ Shakhmurat Dauletov (Racing Genk B)↔64' oyuncu değişikliği: Moussa Kone ↔ Djoully Nzoko (Racing Genk B)↔64' oyuncu değişikliği: Brad Manguelle ↔ Wout Kapers (Racing Genk B)↔66' oyuncu değişikliği: Jemiah Umolu ↔ Yassin Mohammed (KAA Gent II)↔66' oyuncu değişikliği: Ruslan Vydysh ↔ Joachim Djamba-Shango (KAA Gent II)↔72' sarı kart: Joachim Djamba-Shango (KAA Gent II)75' oyuncu değişikliği: Jelle Driessen ↔ Loïc Alvarez Fernandez (Racing Genk B)↔84' gol: Loïc Alvarez Fernandez (Racing Genk B)89' kırmızı kart: Christian Akpan (Racing Genk B)90+1' oyuncu değişikliği: Kiyan Achahbar ↔ Manu Mocsnik (Racing Genk B)↔90+2' oyuncu değişikliği: Yassin Mohammed ↔ Saidou Touré (KAA Gent II)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 20' sarı kart: Moussa Kone (Racing Genk B)
  • 50' sarı kart: Brad Manguelle (Racing Genk B)
  • 52' gol: Jemiah Umolu (KAA Gent II)
  • 63' oyuncu değişikliği: Jonathan Coenen ↔ Shakhmurat Dauletov (Racing Genk B)
  • 64' oyuncu değişikliği: Moussa Kone ↔ Djoully Nzoko (Racing Genk B)
  • 64' oyuncu değişikliği: Brad Manguelle ↔ Wout Kapers (Racing Genk B)
  • 66' oyuncu değişikliği: Jemiah Umolu ↔ Yassin Mohammed (KAA Gent II)
  • 66' oyuncu değişikliği: Ruslan Vydysh ↔ Joachim Djamba-Shango (KAA Gent II)
  • 72' sarı kart: Joachim Djamba-Shango (KAA Gent II)
  • 75' oyuncu değişikliği: Jelle Driessen ↔ Loïc Alvarez Fernandez (Racing Genk B)
  • 84' gol: Loïc Alvarez Fernandez (Racing Genk B)
  • 89' kırmızı kart: Christian Akpan (Racing Genk B)
  • 90+1' oyuncu değişikliği: Kiyan Achahbar ↔ Manu Mocsnik (Racing Genk B)
  • 90+2' oyuncu değişikliği: Yassin Mohammed ↔ Saidou Touré (KAA Gent II)

Maç olayları

  1. Racing Genk BKAA Gent II
  2. 90+2'Yassin Mohammed ↔ Saidou TouréOyuncu değişikliği
  3. Kiyan Achahbar ↔ Manu MocsnikOyuncu değişikliği90+1'
  4. Christian AkpanKırmızı kart89'
  5. Christian AkpanVAR: inceleme87'
  6. Loïc Alvarez FernandezKaçan penaltı84'
  7. Gol Loïc Alvarez Fernandez 1–184'
  8. Loïc Alvarez FernandezVAR: penaltı onaylandı82'
  9. Jelle Driessen ↔ Loïc Alvarez FernandezOyuncu değişikliği75'
  10. 72'Joachim Djamba-ShangoSarı kart
  11. 66'Jemiah Umolu ↔ Yassin MohammedOyuncu değişikliği
  12. 66'Ruslan Vydysh ↔ Joachim Djamba-ShangoOyuncu değişikliği
  13. Moussa Kone ↔ Djoully NzokoOyuncu değişikliği64'
  14. Brad Manguelle ↔ Wout KapersOyuncu değişikliği64'
  15. Jonathan Coenen ↔ Shakhmurat DauletovOyuncu değişikliği63'
  16. 52'Gol Jemiah Umolu 0–1Asist: Victor Vandenbroucke
  17. Brad ManguelleSarı kart50'
  18. Moussa KoneSarı kart20'

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

Racing Genk B

KAA Gent II

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

Racing Genk BKAA Gent II
45%Topa sahip olma55%
1,48Beklenen gol (xG)1,41
11Toplam şut17
7İsabetli şut7
1İsabetsiz şut8
3Engellenen şut2
5Ceza sahası içi şut12
6Ceza sahası dışı şut5
6Korner6
0Ofsayt1
10Faul8
2Sarı kart1
1Kırmızı kart0
5Kurtarış6
400Pas498
335İsabetli pas440

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Racing Genk B
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%20 2/10%20 1/5
Beraberlik%40 4/10%60 3/5
Mağlubiyet%40 4/10%20 1/5
KAA Gent II
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%33 3/9%20 1/5
Beraberlik%33 3/9%40 2/5
Mağlubiyet%33 3/9%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Racing Genk B
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,40 (14 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,70 (17 gol)1,20 (6 gol)
KAA Gent II
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,56 (14 gol)1,80 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Racing Genk B
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%60 6/10%60 3/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%60 6/10%60 3/5
3,5 Üst%40 4/10%40 2/5
Gol yememe%20 2/10%40 2/5
KAA Gent II
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%44 4/9%40 2/5
1,5 Üst%89 8/9%100 5/5
2,5 Üst%44 4/9%40 2/5
3,5 Üst%44 4/9%40 2/5
Gol yememe%22 2/9%20 1/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Racing Genk B
Toplam (7)İç saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)10,711,8
7,5 Üst%71 5/7%75 3/4
8,5 Üst%57 4/7%75 3/4
9,5 Üst%57 4/7%75 3/4
10,5 Üst%57 4/7%75 3/4
KAA Gent II
Toplam (7)Dış saha (3)
Maçta toplam korner (ort.)9,011,0
7,5 Üst%71 5/7%100 3/3
8,5 Üst%43 3/7%100 3/3
9,5 Üst%29 2/7%67 2/3
10,5 Üst%29 2/7%67 2/3

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Racing Genk B
Toplam (7)İç saha (4)
Maç başı kart4,03,3
2,5 Üst%71 5/7%50 2/4
3,5 Üst%57 4/7%50 2/4
4,5 Üst%43 3/7%25 1/4
5,5 Üst%43 3/7%25 1/4
KAA Gent II
Toplam (7)Dış saha (3)
Maç başı kart4,44,3
2,5 Üst%71 5/7%100 3/3
3,5 Üst%71 5/7%100 3/3
4,5 Üst%43 3/7%33 1/3
5,5 Üst%29 2/7%0 0/3

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Racing Genk B
Toplam (7)İç saha (4)
Maç başı isabetli şut9,610,8
6,5 Üst%100 7/7%100 4/4
7,5 Üst%71 5/7%75 3/4
8,5 Üst%43 3/7%50 2/4
9,5 Üst%29 2/7%50 2/4
KAA Gent II
Toplam (7)Dış saha (3)
Maç başı isabetli şut10,011,0
6,5 Üst%100 7/7%100 3/3
7,5 Üst%86 6/7%100 3/3
8,5 Üst%86 6/7%100 3/3
9,5 Üst%71 5/7%100 3/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Racing Genk B
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%30 3/10%20 1/5
Berabere%30 3/10%40 2/5
Geride%40 4/10%40 2/5
KAA Gent II
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%20 1/5
Berabere%44 4/9%40 2/5
Geride%33 3/9%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Racing Genk B (10 maç)

1/121/X11/20X/10X/X2X/212/102/X12/23

KAA Gent II (9 maç)

1/111/X11/20X/11X/X2X/212/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Racing Genk B (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 4 2
31-45 0 2
46-60 1 3
61-75 3 2
76-90 2 3

KAA Gent II (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 2 2
31-45 0 2
46-60 4 1
61-75 1 2
76-90 2 5

Kartlar

Racing Genk B

Sarı 20 · Kırmızı 4 (10 maç · maç başı sarı 2,0)

KAA Gent II

Sarı 19 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 68 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Racing Genk B: iç saha, 4 maç · KAA Gent II: dış saha, 3 maç

Racing Genk BKAA Gent II
%47,5Topa sahip olma%48,3
1,49Beklenen gol (xG)1,33
13,5Toplam şut15,3
5,8İsabetli şut5,3
8,5Ceza sahası içi şut10,3
6,3Korner4,7
405Pas429
4,3Kurtarış4,3
12,0Faul13,7
2,3Ofsayt2,3
2,3Sarı kart1,7
0,25Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,39Rakibin xG'si1,46
15,0Rakibin şutu12,7
5,0Rakibin isabetli şutu5,7
5,5Rakibin korneri6,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Racing Genk B – KAA Gent II ilk 11'ler

Racing Genk B · 4-2-3-1

  1. 97E. DoucouréK
  2. 2K. PierreD
  3. 22Brad Ryan ManguelleD50' sarı kart 50. dk64' oyundan çıktı 64. dk
  4. 73E. MbavuD
  5. 55Y. YoshinagaD
  6. 50Moussa KoneO
  7. 65C. AkpanO89' kırmızı kart 89. dk
  8. 75P. OgbeiwiO
  9. 76J. DriessenO75' oyundan çıktı 75. dk
  10. 78K. AchahbarO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
  11. 66J. CoenenF63' oyundan çıktı 63. dk
Yedekler
  • 77Shakhmurat DauletovF
  • 72Alpha BarryD
  • 74Loïc Alvarez FernandezO
  • 63H. ZionD
  • 59W. KapersD64' oyuna girdi 64. dk
  • 53M. MocsnikO90+1' oyuna girdi 90+1. dk
  • 58Prince N'SalambiF
  • 79D. NzokoF64' oyuna girdi 64. dk
  • 61D. Van LaereK

Teknik direktör: I. de Camargo

KAA Gent II · 4-2-3-1

  1. 31B. EversK
  2. 76Victor VandenbrouckeD52' asist 52. dk
  3. 64N. LaghmichD
  4. 80Abdul OuedraogoD
  5. 85Rayan Garcia BelkacemD
  6. 77G. VanderdonckO
  7. 67O. SorokaO
  8. 61A. AbdullahiO
  9. 73A. DonnyO
  10. 79R. VydyshO66' oyundan çıktı 66. dk
  11. 63J. UmoluF52' gol 52. dk66' oyundan çıktı 66. dk
Yedekler
  • 82D. J. WisdomF
  • 71P. BlondeelD
  • 51V. De ConinckK
  • 66Arthur De KimpeD
  • 58J. Djamba ShangoO66' oyuna girdi 66. dk72' sarı kart 72. dk
  • 74T. KongoloD
  • 70Miķelis Krišjānis MenniksO
  • 95Yassin MohammedF
  • 97S. ToureF90+2' oyuna girdi 90+2. dk

Teknik direktör: Thomas Matton

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta KRC Genk II 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-5). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta KAA Gent II 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: KRC Genk II 0, KAA Gent II 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son maç: 17 Nisan 2026, KRC Genk II 1-1 KAA Gent II.

Sıralama
11. (9 p) – 9. (11 p)
Form (son 5)
BBMMB – GMGBM
H2H (G-B-M)
0-2-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %25
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

KRC Genk II iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,25 gol yedi; KAA Gent II dış saha 4 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: KRC Genk II %75, KAA Gent II %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: KRC Genk II %50, KAA Gent II %25. İlk yarıyı önde kapatma: KRC Genk II 1/4, KAA Gent II 1/4.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 6 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Belçika · Challenger Pro League puan durumu · Second Division

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Beerschot VA 10901 258 +1727 GGGGG
2Dender 9612 124 +819 GGGBM
3Francs Borains 9603 1110 +118 GMMGG
4AS Eupen 8503 159 +615 GGGMM
5Patro Eisden 10505 1616 015 MGGGG
6Sporting Hasselt 9504 1315 -215 GMGGM
7Excelsior Virton 9414 1512 +313 BMMGM
8Lokeren-Temse 8413 1614 +213 MGBGM
9KAA Gent II 9333 1214 -212 BGMGB
10KRC Genk II 10244 1417 -310 BMBBB
11Club Brugge II 9234 1421 -79 BMBMM
12K. Lierse S.K. 8224 711 -48 BMGMM
13Seraing United 10226 1217 -58 BMGGM
14RSC Anderlecht II 9216 1217 -57 MMMGG
15Liège 9126 1322 -95 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Beerschot VA 5500 194 +1515
2Dender 5410 91 +813
3Francs Borains 5401 83 +512
4Patro Eisden 5302 86 +29
5K. Lierse S.K. 3210 51 +47
6KAA Gent II 4211 75 +27
7Lokeren-Temse 4211 76 +17
8Seraing United 5212 66 07
9Excelsior Virton 5203 107 +36
10AS Eupen 4202 96 +36
11KRC Genk II 5131 86 +26
12RSC Anderlecht II 6204 710 -36
13Club Brugge II 4112 89 -14
14Sporting Hasselt 4103 25 -33
15Liège 4013 811 -31
#TakımOGBMAYAVP
1Beerschot VA 5401 64 +212
2Sporting Hasselt 5401 1110 +112
3AS Eupen 4301 63 +39
4Excelsior Virton 4211 55 07
5Lokeren-Temse 4202 98 +16
6Dender 4202 33 06
7Patro Eisden 5203 810 -26
8Francs Borains 4202 37 -46
9KAA Gent II 5122 59 -45
10Club Brugge II 5122 612 -65
11KRC Genk II 5113 611 -54
12Liège 5113 511 -64
13RSC Anderlecht II 3012 57 -21
14Seraing United 5014 611 -51
15K. Lierse S.K. 5014 210 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün Challenger Pro League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.