Racing Club 1-1 Independiente: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Racing Club 1–1 Independiente (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 9–10, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %53–%47, korner 8–4.
Maç özeti
Racing Club – Independiente maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Matías Zaracho 29' (Racing Club); Maximiliano Meza 65' (pen.) (Independiente). xG: Racing Club 1,3 – 1,1 Independiente.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Racing Club: S. Romero · Independiente: Jádson Viera
Maç akışı
Racing Club üstte · Independiente altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' sarı kart: Juan Barinaga (Racing Club)
- 17' sarı kart: Matías Zaracho (Racing Club)
- 29' gol: Matías Zaracho (Racing Club)
- 45' oyuncu değişikliği: Luciano Cabral ↔ Matías Abaldo (Independiente)
- 49' sarı kart: Mateo Ezequiel Martínez (Racing Club)
- 64' sarı kart: Gonzalo Escudero (Racing Club)
- 65' gol: Maximiliano Meza (Independiente)
- 72' oyuncu değişikliği: Tomás Conechny ↔ Duván Vergara (Racing Club)
- 72' oyuncu değişikliği: Matías Zaracho ↔ Diego Ulises·Ortegoza (Racing Club)
- 73' oyuncu değişikliği: Matías Kranevitter ↔ Leonel Pérez (Racing Club)
- 76' oyuncu değişikliği: Juan Barinaga ↔ Ezequiel Cannavo (Racing Club)
- 78' oyuncu değişikliği: Chimy Ávila ↔ Iván Morales (Independiente)
- 78' oyuncu değişikliği: Santiago Arias ↔ Leonardo Godoy (Independiente)
- 81' oyuncu değişikliği: Lautaro Diaz ↔ Elías David Torres (Racing Club)
- 86' oyuncu değişikliği: Nahuel Banegas ↔ Facundo Zabala (Independiente)
- 87' sarı kart: Iván Morales (Independiente)
- 89' oyuncu değişikliği: Maximiliano Meza ↔ Lautaro Millán (Independiente)
- 90+2' sarı kart: Leonardo Godoy (Independiente)
- 90+3' sarı kart: Leonel Pérez (Racing Club)
Maç olayları
- Racing ClubIndependiente
- Leonel PérezSarı kart90+3'
- 90+2'Leonardo GodoySarı kart
- 89'Maximiliano Meza ↔ Lautaro MillánOyuncu değişikliği
- 87'Iván MoralesSarı kart
- 86'Nahuel Banegas ↔ Facundo ZabalaOyuncu değişikliği
- Lautaro Diaz ↔ Elías David TorresOyuncu değişikliği81'
- 78'Chimy Ávila ↔ Iván MoralesOyuncu değişikliği
- 78'Santiago Arias ↔ Leonardo GodoyOyuncu değişikliği
- Juan Barinaga ↔ Ezequiel CannavoOyuncu değişikliği76'
- Matías Kranevitter ↔ Leonel PérezOyuncu değişikliği73'
- Tomás Conechny ↔ Duván VergaraOyuncu değişikliği72'
- Matías Zaracho ↔ Diego Ulises·OrtegozaOyuncu değişikliği72'
- 65'Penaltı golü Maximiliano Meza 1–1Penaltı
- Gonzalo EscuderoSarı kart64'
- Mateo Ezequiel MartínezSarı kart49'
- 45'Luciano Cabral ↔ Matías AbaldoOyuncu değişikliği
- Gol Matías Zaracho 1–029'
- Matías ZarachoSarı kart17'
- Juan BarinagaSarı kart6'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 10/34 | %31 5/16 |
| Beraberlik | %29 10/34 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %41 14/34 | %38 6/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 12/33 | %35 6/17 |
| Beraberlik | %33 11/33 | %35 6/17 |
| Mağlubiyet | %30 10/33 | %29 5/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,03 (35 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (40 gol) | 1,25 (20 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (40 gol) | 1,18 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (39 gol) | 1,12 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 20/34 | %69 11/16 |
| 1,5 Üst | %76 26/34 | %88 14/16 |
| 2,5 Üst | %44 15/34 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %12 4/34 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %24 8/34 | %13 2/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 19/33 | %65 11/17 |
| 1,5 Üst | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %36 12/33 | %35 6/17 |
| 3,5 Üst | %18 6/33 | %18 3/17 |
| Gol yememe | %27 9/33 | %24 4/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,4 | 7,1 |
| 7,5 Üst | %56 19/34 | %31 5/16 |
| 8,5 Üst | %47 16/34 | %31 5/16 |
| 9,5 Üst | %35 12/34 | %19 3/16 |
| 10,5 Üst | %24 8/34 | %13 2/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %79 26/33 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %73 24/33 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %61 20/33 | %47 8/17 |
| 10,5 Üst | %48 16/33 | %41 7/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %100 34/34 | %100 16/16 |
| 3,5 Üst | %91 31/34 | %88 14/16 |
| 4,5 Üst | %74 25/34 | %63 10/16 |
| 5,5 Üst | %41 14/34 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %76 25/33 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %67 22/33 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %52 17/33 | %59 10/17 |
| 5,5 Üst | %36 12/33 | %47 8/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %68 23/34 | %63 10/16 |
| 7,5 Üst | %56 19/34 | %50 8/16 |
| 8,5 Üst | %35 12/34 | %31 5/16 |
| 9,5 Üst | %32 11/34 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %67 22/33 | %59 10/17 |
| 7,5 Üst | %48 16/33 | %53 9/17 |
| 8,5 Üst | %30 10/33 | %35 6/17 |
| 9,5 Üst | %24 8/33 | %35 6/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/34 | %19 3/16 |
| Berabere | %44 15/34 | %44 7/16 |
| Geride | %32 11/34 | %38 6/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/33 | %18 3/17 |
| Berabere | %58 19/33 | %59 10/17 |
| Geride | %18 6/33 | %24 4/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Racing Club (34 maç)
Independiente (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Racing Club (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 9 | 8 |
| 31-45 | 5 | 9 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 9 | 12 |
Independiente (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 8 | 6 |
| 46-60 | 10 | 7 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 9 | 9 |
Kartlar
Racing Club
Sarı 105 · Kırmızı 8 (34 maç · maç başı sarı 3,1)
Independiente
Sarı 80 · Kırmızı 5 (33 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Racing Club: iç saha, 16 maç · Independiente: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Racing Club – Independiente ilk 11'ler
Racing Club · 4-3-3
- 25F. CambesesK
- 14J. BarinagaD6' sarı kart 6. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 38M. MartinezD49' sarı kart 49. dk
- 43G. EscuderoD64' sarı kart 64. dk
- 19I. RodríguezD
- 11M. ZarachoO17' sarı kart 17. dk29' gol 29. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 5M. KranevitterO73' oyundan çıktı 73. dk
- 20G. LodicoO
- 32L. DíazF81' oyundan çıktı 81. dk
- 9A. MartínezF
- 17T. ConechnyF72' oyundan çıktı 72. dk
- 18A. EspinoD
- 24A. FernándezO
- 23N. ColomboD
- 40F. FragaF
- 16D. OrtegozaO72' oyuna girdi 72. dk
- 33L. PérezO73' oyuna girdi 73. dk90+3' sarı kart 90+3. dk
- 2M. PérezD
- 30M. TagliamonteK
- 46A. TelloO
- 22E. TorresF81' oyuna girdi 81. dk
- 7D. VergaraF72' oyuna girdi 72. dk
- 4E. CannavoD76' oyuna girdi 76. dk
Teknik direktör: S. Romero
Independiente · 4-3-3
- 33R. ReyK
- 4S. AriasD78' oyundan çıktı 78. dk
- 36S. ValdezD
- 35J. ArrayagoD
- 5N. BanegasD86' oyundan çıktı 86. dk
- 16M. PerezO
- 23I. MarconeO
- 8M. MezaO65' gol 65. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 7S. MontielF
- 6E. ÁvilaF78' oyundan çıktı 78. dk
- 10L. CabralF45' oyundan çıktı 45. dk
- 2F. CalderónD
- 13J. FedorcoD
- 29L. GodoyD78' oyuna girdi 78. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
- 32D. MartínezO
- 77S. MeleK
- 14Lautaro MillánO89' oyuna girdi 89. dk
- 9I. MoralesF78' oyuna girdi 78. dk87' sarı kart 87. dk
- 24J. PalaisO
- 30Tomás ParmoO
- 34F. TemponeF
- 22F. ZabalaD86' oyuna girdi 86. dk
- 19M. AbaldoF45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: Jádson Viera
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Racing Club için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 8, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Independiente 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-6).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: Racing Club 7, Independiente 5 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, Independiente 1-0 Racing Club.
- Sıralama
- 8. (21 p) – 5. (24 p)
- Form (son 5)
- MGMGM – BMGBG
- H2H (G-B-M)
- 7-4-5 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %64 – %60
- Korner ort. (maç)
- 7,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,07 – 2,85 – 3,26
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Racing Club iç saha 14 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,29 gol yedi; Independiente dış saha 15 maçta 1,20 attı, 1,13 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Racing Club %43, Independiente %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Racing Club %64, Independiente %60. İlk yarıyı önde kapatma: Racing Club 2/14, Independiente 3/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Racing Club 4,6, Independiente 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,8. Maç başına kart: Racing Club 2,5, Independiente 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,07, 0 – 2,85, 2 – 3,26. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,45, Üst 2,22. Karşılıklı Gol: Var 1,90, Yok 1,63.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 7,8; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
