Quorn FC 3-2 Warrington T: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Quorn FC 3–2 Warrington T (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Quorn FC – Warrington T maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: T. Pennant 11', L. Shaw 12', F. Tunstall 65' (Quorn FC); J. Goodwin 73', R. Daly 89' (pen.) (Warrington T).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Quorn FC üstte · Warrington T altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' gol: T. Pennant (Quorn FC)
- 12' gol: L. Shaw (Quorn FC)
- 65' gol: F. Tunstall (Quorn FC)
- 73' gol: J. Goodwin (Warrington T)
- 89' gol: R. Daly (Warrington T)
Maç olayları
- Quorn FCWarrington T
- 89'Penaltı golü R. Daly 3–2Penaltı
- 73'Gol J. Goodwin 3–1
- Gol F. Tunstall 3–065'
- Gol L. Shaw 2–012'
- Gol T. Pennant 1–011'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Toplam (17) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 8/17 | %70 7/10 |
| Beraberlik | %29 5/17 | %10 1/10 |
| Mağlubiyet | %24 4/17 | %20 2/10 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,94 (31 gol) | 2,25 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (32 gol) | 2,25 (18 gol) |
| Toplam (17) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (31 gol) | 2,00 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,41 (24 gol) | 1,10 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 11/16 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %94 15/16 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %75 12/16 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %63 10/16 | %75 6/8 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %25 2/8 |
| Toplam (17) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| KG Var | %65 11/17 | %60 6/10 |
| 1,5 Üst | %88 15/17 | %80 8/10 |
| 2,5 Üst | %76 13/17 | %70 7/10 |
| 3,5 Üst | %41 7/17 | %30 3/10 |
| Gol yememe | %29 5/17 | %40 4/10 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 5/16 | %38 3/8 |
| Berabere | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Geride | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Toplam (17) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Önde | %35 6/17 | %40 4/10 |
| Berabere | %35 6/17 | %40 4/10 |
| Geride | %29 5/17 | %20 2/10 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Quorn FC (16 maç)
Warrington T (17 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Quorn FC (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 1 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 6 | 6 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Warrington T (17 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 7 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 7 | 3 |
| 46-60 | 7 | 2 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 5 | 7 |
Kartlar
Quorn FC
Sarı 1 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 0,1)
Warrington T
Sarı 1 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 0,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Quorn 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Warrington Town 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-7).
Gol istatistikleri
Quorn iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 2,67 gol yedi; Warrington Town dış saha 7 maçta 2,00 attı, 1,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Quorn %83, Warrington Town %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Quorn %67, Warrington Town %71. İlk yarıyı önde kapatma: Quorn 1/6, Warrington Town 3/7.
- Sıralama
- 15. (15 p) – 9. (23 p)
- Form (son 5)
- BMBGB – MBGBB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %71
- iddaa MS 1-0-2
- 2,24 – 3,42 – 2,24
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,24, 0 – 3,42, 2 – 2,24. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,10, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,22.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %77; KG var ortalaması %69; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Non League Premier - Northern puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cleethorpes Town | 16 | +25 | 36 |
| 2 | Redcar Athletic | 17 | +18 | 35 |
| 3 | Curzon Ashton | 17 | +13 | 34 |
| 4 | Guiseley AFC | 15 | +18 | 32 |
| 5 | Gainsborough Trinity | 17 | +9 | 29 |
| 6 | Warrington Town | 17 | +7 | 29 |
| 7 | Rylands | 16 | +7 | 29 |
| 8 | Avro | 17 | +6 | 29 |
| 9 | Workington | 17 | +1 | 27 |
| 10 | Bury | 15 | +13 | 26 |
| 11 | Alfreton Town | 17 | +1 | 23 |
| 12 | AFC Emley | 18 | -8 | 23 |
| 13 | Quorn | 16 | -1 | 21 |
| 14 | Lancaster City | 18 | -11 | 21 |
| 15 | Whitby Town | 17 | -21 | 19 |
| 16 | Hyde United | 17 | -13 | 18 |
| 17 | Ashton United | 17 | -2 | 17 |
| 18 | Leek Town | 17 | -5 | 17 |
| 19 | Stockton Town | 17 | -6 | 15 |
| 20 | Ilkeston Town | 17 | -24 | 13 |
| 21 | United of Manchester | 16 | -7 | 12 |
| 22 | Bamber Bridge | 17 | -20 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cleethorpes Town | 8 | +12 | 19 |
| 2 | Rylands | 8 | +10 | 19 |
| 3 | Alfreton Town | 9 | +9 | 19 |
| 4 | Curzon Ashton | 8 | +8 | 19 |
| 5 | Redcar Athletic | 8 | +8 | 18 |
| 6 | Bury | 8 | +13 | 16 |
| 7 | Avro | 8 | +5 | 16 |
| 8 | Guiseley AFC | 7 | +9 | 15 |
| 9 | Hyde United | 8 | +2 | 14 |
| 10 | Gainsborough Trinity | 9 | +2 | 13 |
| 11 | AFC Emley | 9 | -3 | 13 |
| 12 | Quorn | 8 | 0 | 12 |
| 13 | Leek Town | 8 | +2 | 11 |
| 14 | Workington | 8 | +1 | 11 |
| 15 | Stockton Town | 9 | 0 | 11 |
| 16 | United of Manchester | 9 | 0 | 10 |
| 17 | Lancaster City | 9 | -6 | 10 |
| 18 | Ilkeston Town | 9 | -10 | 9 |
| 19 | Ashton United | 9 | 0 | 8 |
| 20 | Bamber Bridge | 9 | -8 | 8 |
| 21 | Warrington Town | 7 | -2 | 7 |
| 22 | Whitby Town | 9 | -17 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Warrington Town | 10 | +9 | 22 |
| 2 | Cleethorpes Town | 8 | +13 | 17 |
| 3 | Redcar Athletic | 9 | +10 | 17 |
| 4 | Guiseley AFC | 8 | +9 | 17 |
| 5 | Gainsborough Trinity | 8 | +7 | 16 |
| 6 | Workington | 9 | 0 | 16 |
| 7 | Curzon Ashton | 9 | +5 | 15 |
| 8 | Avro | 9 | +1 | 13 |
| 9 | Whitby Town | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Lancaster City | 9 | -5 | 11 |
| 11 | Bury | 7 | 0 | 10 |
| 12 | Rylands | 8 | -3 | 10 |
| 13 | AFC Emley | 9 | -5 | 10 |
| 14 | Quorn | 8 | -1 | 9 |
| 15 | Ashton United | 8 | -2 | 9 |
| 16 | Leek Town | 9 | -7 | 6 |
| 17 | Stockton Town | 8 | -6 | 4 |
| 18 | Alfreton Town | 8 | -8 | 4 |
| 19 | Ilkeston Town | 8 | -14 | 4 |
| 20 | Hyde United | 9 | -15 | 4 |
| 21 | Bamber Bridge | 8 | -12 | 3 |
| 22 | United of Manchester | 7 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Non League Premier - Northern'de oynanan diğer maçlar
- 18:00 Alfreton 2–1 AFC Emley
- 18:00 Ashton Utd 1–2 Warrington Rylands 1906 FC
- 18:00 Bury 1–2 Workington
- 18:00 Cleethorpes 1–0 Avro FC
- 18:00 Curzon Ashton 2–1 Leek Town
- 18:00 G'borough Tr 1–1 Bamber Bridge
- 18:00 Ilkeston Town FC 1–0 Hyde United
- 18:00 Redcar Athletic FC 2–2 Guiseley
- 18:00 UtdOfManch 0–0 Lancaster
- 18:00 Whitby Town 0–5 Stockton Town
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
