← Maçlar
Kuzey İrlanda · Championship · 11. hafta10 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Queens University 0-1 Ballinamallard United FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Queens University
0–1
Ballinamallard United FC
Maç sonu

Queens University 0–1 Ballinamallard United FC (10 Ekim 2026).

Maç özeti

Queens University – Ballinamallard United FC maçı 0-1 sona erdi.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Queens University
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%47 7/15%50 4/8
Beraberlik%13 2/15%13 1/8
Mağlubiyet%40 6/15%38 3/8
Ballinamallard United FC
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%40 6/15%71 5/7
Beraberlik%20 3/15%0 0/7
Mağlubiyet%40 6/15%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Queens University
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,87 (28 gol)2,00 (16 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,12 (9 gol)
Ballinamallard United FC
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,33 (20 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç1,33 (20 gol)1,29 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Queens University
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%53 8/15%50 4/8
1,5 Üst%73 11/15%63 5/8
2,5 Üst%53 8/15%50 4/8
3,5 Üst%33 5/15%38 3/8
Gol yememe%27 4/15%25 2/8
Ballinamallard United FC
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%53 8/15%43 3/7
1,5 Üst%67 10/15%71 5/7
2,5 Üst%47 7/15%57 4/7
3,5 Üst%33 5/15%43 3/7
Gol yememe%13 2/15%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Queens University
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%23 3/13%29 2/7
Berabere%54 7/13%71 5/7
Geride%23 3/13%0 0/7
Ballinamallard United FC
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%7 1/14%14 1/7
Berabere%79 11/14%71 5/7
Geride%14 2/14%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Queens University (13 maç)

1/131/X01/20X/13X/X1X/232/102/X12/22

Ballinamallard United FC (14 maç)

1/111/X01/20X/15X/X2X/242/102/X12/21

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Championship puan durumu · Championship 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Annagh United 151041 3716 +2134 BGGGG
2Glenavon FC 14932 3616 +2030 GBGGG
3Newington Youth 14923 3522 +1329 MMGGG
4Queen's University 15726 2819 +923 MBMMG
5Newry City AFC 15654 2324 -123 GBMBG
6Institute 14635 2320 +321 GBGBM
7Ballinamallard United 15636 2020 021 GBGMM
8Loughgall 15555 2126 -520 MBGMG
9H&W Welders 14617 2222 019 MBMMG
10Warrenpoint Town 13535 2221 +118 GBGBM
11Ards 15456 1620 -417 GMBBM
12Rathfriland 14518 1525 -1016 GGGBG
13Moyola Park 14437 1627 -1115 MGMBM
14Dundela 13256 1927 -811 GMMMM
15Strabane Athletic 15258 1325 -1211 MBMBM
16Armagh City 15168 1228 -169 MMBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Annagh United 7610 226 +1619
2Glenavon FC 7601 196 +1318
3Newington Youth 6411 199 +1013
4Queen's University 8413 169 +713
5H&W Welders 7403 128 +412
6Warrenpoint Town 7313 1211 +110
7Institute 7232 126 +69
8Newry City AFC 7223 1015 -58
9Rathfriland 7214 712 -57
10Moyola Park 8215 815 -77
11Ballinamallard United 8134 711 -46
12Dundela 7133 813 -56
13Loughgall 7133 917 -86
14Ards 7124 511 -65
15Strabane Athletic 8035 510 -53
16Armagh City 7034 820 -123
#TakımOGBMAYAVP
1Newington Youth 8512 1613 +316
2Annagh United 8431 1510 +515
3Ballinamallard United 7502 139 +415
4Newry City AFC 8431 139 +415
5Loughgall 8422 129 +314
6Glenavon FC 7331 1710 +712
7Ards 8332 119 +212
8Institute 7403 1114 -312
9Queen's University 7313 1210 +210
10Rathfriland 7304 813 -59
11Warrenpoint Town 6222 1010 08
12Moyola Park 6222 812 -48
13Strabane Athletic 7223 815 -78
14H&W Welders 7214 1014 -47
15Armagh City 8134 48 -46
16Dundela 6123 1114 -35

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,69X3,4123,44

Çifte şans

1X1,14121,15X21,66

Karşılıklı gol

Var1,49Yok1,97

1,5 Alt / Üst

Alt3,69Üst1,10

2,5 Alt / Üst

Alt1,91Üst1,53

3,5 Alt / Üst

Alt1,31Üst2,42

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.