Pyramids FC 2-1 Wadi Degla: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Pyramids FC 2–1 Wadi Degla (29 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 21–9, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %48–%52, korner 8–3.
Maç özeti
Pyramids FC – Wadi Degla maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Mahmoud Saber 11', Mostafa Zico 58' (Pyramids FC); Ahmed Abdin 38' (Wadi Degla). xG: Pyramids FC 1,3 – 1,3 Wadi Degla.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Pyramids FC: R. Mokwena · Wadi Degla: Mostafa Shebeita
Maç akışı
Pyramids FC üstte · Wadi Degla altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' gol: Mahmoud Saber (Pyramids FC)
- 37' sarı kart: Mohanad Lashin (Pyramids FC)
- 38' gol: Ahmed Abdin (Wadi Degla)
- 45' oyuncu değişikliği: Mahmoud Zalaka ↔ Youssef Obama (Pyramids FC)
- 58' gol: Mostafa Zico (Pyramids FC)
- 63' oyuncu değişikliği: Mahmoud Saber ↔ Walid El Karti (Pyramids FC)
- 74' oyuncu değişikliği: Ibrahim Mohamed El Bahnasi ↔ Ahmed Ayman (Wadi Degla)
- 74' oyuncu değişikliği: Hamza Hassan ↔ Franck Boli (Wadi Degla)
- 75' sarı kart: Ahmed Abdin (Wadi Degla)
- 79' sarı kart: Youssef Oya (Wadi Degla)
- 79' oyuncu değişikliği: Youssef Oya ↔ Islam Adel (Wadi Degla)
- 79' oyuncu değişikliği: Adel Mahmoud ↔ Mohamed Abdelrahim (Wadi Degla)
- 81' sarı kart: Mostafa Fathi (Pyramids FC)
- 81' oyuncu değişikliği: Nasser Maher ↔ AhmedAbdelkader (Pyramids FC)
- 84' sarı kart: Franck Boli (Wadi Degla)
- 87' oyuncu değişikliği: Mostafa Fathi ↔ Ahmed Atef (Pyramids FC)
- 88' oyuncu değişikliği: Mostafa Zico ↔ Hamed Hamdan (Pyramids FC)
- 90+3' sarı kart: Youssef Obama (Pyramids FC)
- 90+4' oyuncu değişikliği: Ahmed Abdin ↔ Ragab El Safi (Wadi Degla)
Maç olayları
- Pyramids FCWadi Degla
- 90+4'Ahmed Abdin ↔ Ragab El SafiOyuncu değişikliği
- Youssef ObamaSarı kart90+3'
- Mostafa Zico ↔ Hamed HamdanOyuncu değişikliği88'
- Mostafa Fathi ↔ Ahmed AtefOyuncu değişikliği87'
- 84'Franck BoliSarı kart
- Mostafa FathiSarı kart81'
- Nasser Maher ↔ AhmedAbdelkaderOyuncu değişikliği81'
- 79'Youssef OyaSarı kart
- 79'Youssef Oya ↔ Islam AdelOyuncu değişikliği
- 79'Adel Mahmoud ↔ Mohamed AbdelrahimOyuncu değişikliği
- 75'Ahmed AbdinSarı kart
- 74'Ibrahim Mohamed El Bahnasi ↔ Ahmed AymanOyuncu değişikliği
- 74'Hamza Hassan ↔ Franck BoliOyuncu değişikliği
- Mahmoud Saber ↔ Walid El KartiOyuncu değişikliği63'
- Gol Mostafa Zico 2–1Asist: Mohanad Lashin58'
- Mahmoud Zalaka ↔ Youssef ObamaOyuncu değişikliği45'
- 38'Gol Ahmed Abdin 1–1Asist: Hamza Hassan
- Mohanad LashinSarı kart37'
- Gol Mahmoud Saber 1–0Asist: Mostafa Zico11'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %100 8/8 | %100 4/4 |
| Beraberlik | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %50 4/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,38 (19 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,50 (4 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (8 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (10 gol) | 1,75 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 5/8 | %100 4/4 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %50 4/8 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 13,3 |
| 7,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 9,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 10,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %50 4/8 | %75 3/4 |
| 5,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 4,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %88 7/8 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %63 5/8 | %50 2/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Geride | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %75 6/8 | %75 3/4 |
| Geride | %0 0/8 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Pyramids FC (8 maç)
Wadi Degla (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Pyramids FC (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 4 | 0 |
Wadi Degla (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Kartlar
Pyramids FC
Sarı 18 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,3)
Wadi Degla
Sarı 22 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 31.10.2026 21:00 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Pyramids FC: iç saha, 4 maç · Wadi Degla: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Pyramids FC – Wadi Degla ilk 11'ler
Pyramids FC · 4-2-3-1
- 1Ahmed El ShenawyK
- 15M. ChibiD
- 3Mahmoud MareiD
- 4Ahmed SamyD
- 29Karim HafezD
- 8Mahmoud SaberO11' gol 11. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 14Mohanad LasheenO37' sarı kart 37. dk58' asist 58. dk
- 11Mostafa FathiO81' sarı kart 81. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 22Nasser MaherO81' oyundan çıktı 81. dk
- 17Mahmoud ZalakaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 30Mostafa ZicoF11' asist 11. dk58' gol 58. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 9Ahmed AbdelkaderO81' oyuna girdi 81. dk
- 28M. GadK
- 24Khaled Mohamed AwadD
- 34Eyad El AskalanyD
- 18W. El KartiO63' oyuna girdi 63. dk
- 23Ahmed Atef OttaO87' oyuna girdi 87. dk
- 25Odeh Al FakhouriF
- 5H. HamdanO88' oyuna girdi 88. dk
- 7Youssef ObamaO45' oyuna girdi 45. dk90+3' sarı kart 90+3. dk
Teknik direktör: R. Mokwena
Wadi Degla · 4-2-3-1
- 1Amr HossamK
- 19A. MahmoudD79' oyundan çıktı 79. dk
- 40Ahmed AbdinD38' gol 38. dk75' sarı kart 75. dk90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
- 3Omar AdlyD
- 21Ahmed RedaD
- 25Ibrahim El BahnasiO74' oyundan çıktı 74. dk
- 8Ahmed ScholesO
- 7Youssef OyaO79' oyundan çıktı 79. dk79' sarı kart 79. dk
- 17H. HassanO38' asist 38. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 22ZizoO
- 10Mahmoud DiastyF
- 34M. KaandorpO
- 27Ahmed RefaatF
- 24Mohamed Ragab El SafiD90+4' oyuna girdi 90+4. dk
- 23Ahmed AymanD74' oyuna girdi 74. dk
- 4Islam Adel KanuO79' oyuna girdi 79. dk
- 11Mohamed AbdelrahimF79' oyuna girdi 79. dk
- 15Yehia Mostafa Mohamed AbbasD
- 13Z. SeyamK
- 9F. BoliF74' oyuna girdi 74. dk84' sarı kart 84. dk
Teknik direktör: Mostafa Shebeita
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Pyramids FC 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 16-4). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Wadi Degla 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-7).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Pyramids FC 4 – Wadi Degla 2; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Ocak 2026, Wadi Degla 4-0 Pyramids FC.
- Sıralama
- 1. (21 p) – 14. (7 p)
- Form (son 5)
- GGGGG – BBGMM
- H2H (G-B-M)
- 4-4-2 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %57
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,34 – 3,76 – 5,69
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Pyramids FC bu sezon 7 maçta maç başına 2,43 gol attı, 0,43 gol yedi; Wadi Degla bu sezon 7 maçta 1,00 attı, 1,14 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Pyramids FC %43, Wadi Degla %57. İlk yarıyı önde kapatma: Pyramids FC 5/7, Wadi Degla 2/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Pyramids FC 5,6, Wadi Degla 7,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Pyramids FC 2,1, Wadi Degla 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,34, 0 – 3,76, 2 – 5,69. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,67, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,85, Yok 1,55.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 20:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Mısır · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 7 | +14 | 21 |
| 2 | Al Ahly | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Zamalek | 7 | +6 | 16 |
| 4 | Ceramica Cleopatra | 7 | +6 | 15 |
| 5 | Future FC | 7 | +3 | 13 |
| 6 | Al Ittihad | 7 | +3 | 13 |
| 7 | Al Mokawloon | 7 | +4 | 11 |
| 8 | ZED | 7 | 0 | 11 |
| 9 | National Bank of Egypt | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Smouha | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Olympic El Qanah | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Petrojet | 7 | -2 | 8 |
| 13 | AL Masry | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Wadi Degla | 7 | -1 | 7 |
| 15 | El Geish | 7 | -6 | 7 |
| 16 | Asyut Petrol | 7 | -4 | 5 |
| 17 | ENPPI | 7 | -7 | 4 |
| 18 | Ghazl El Mehalla | 7 | -8 | 4 |
| 19 | Abu Qair Semad | 7 | -8 | 4 |
| 20 | El Gouna | 7 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ahly | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Pyramids FC | 3 | +6 | 9 |
| 3 | Ceramica Cleopatra | 4 | +5 | 9 |
| 4 | Future FC | 3 | +4 | 9 |
| 5 | Zamalek | 4 | +1 | 7 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | +2 | 6 |
| 7 | ZED | 3 | 0 | 6 |
| 8 | Al Ittihad | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Petrojet | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Smouha | 3 | -1 | 4 |
| 11 | AL Masry | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Ghazl El Mehalla | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 |
| 14 | Abu Qair Semad | 3 | -2 | 3 |
| 15 | Wadi Degla | 4 | -2 | 3 |
| 16 | El Geish | 4 | -4 | 3 |
| 17 | ENPPI | 4 | -5 | 3 |
| 18 | Al Mokawloon | 3 | -1 | 2 |
| 19 | El Gouna | 4 | -4 | 1 |
| 20 | Asyut Petrol | 4 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 4 | +8 | 12 |
| 2 | Al Mokawloon | 4 | +5 | 9 |
| 3 | Zamalek | 3 | +5 | 9 |
| 4 | Al Ahly | 3 | +4 | 7 |
| 5 | Al Ittihad | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Smouha | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Olympic El Qanah | 4 | 0 | 5 |
| 9 | ZED | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Wadi Degla | 3 | +1 | 4 |
| 11 | AL Masry | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 4 |
| 13 | Future FC | 4 | -1 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | -2 | 4 |
| 15 | Petrojet | 4 | -2 | 4 |
| 16 | National Bank of Egypt | 4 | -2 | 4 |
| 17 | ENPPI | 3 | -2 | 1 |
| 18 | El Gouna | 3 | -2 | 1 |
| 19 | Abu Qair Semad | 4 | -6 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
