← Maçlar
Macaristan · NB I · 12. hafta1 Kasım 2026 · 15:30 TSİ

Puskas Akad 1-3 Debrecen: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Puskas Akad
1–3İY 1–1
Debrecen
Maç sonu

Puskas Akad 1–3 Debrecen (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 8–19, isabetli şut 3–8, topa sahip olma %37–%63, korner 4–8.

Maç özeti

Puskas Akad – Debrecen maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: András Németh 38' (Puskas Akad); blaz boskovic 7', Bence Batik 85', Sohan Baldoni 90+1' (Debrecen). xG: Puskas Akad 1,1 – 2,1 Debrecen.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Puskas Akad: L. Babó · Debrecen: Gert Remmel

Maç akışı

Puskas Akad üstteDebrecen altta

0'45'90' 7' gol: blaz boskovic (Debrecen)⚽38' sarı kart: Maximilian Hofmann (Debrecen)38' gol: András Németh (Puskas Akad)⚽40' oyuncu değişikliği: Ádám Lang ↔ Bence Batik (Debrecen)↔43' sarı kart: blaz boskovic (Debrecen)44' sarı kart: Laros Duarte (Puskas Akad)53' oyuncu değişikliği: Palkó Dárdai ↔ Michael okeke (Puskas Akad)↔53' oyuncu değişikliği: Martin Kern ↔ Urho Nissilä (Puskas Akad)↔56' sarı kart: Brandon Ormonde-Ottewill (Puskas Akad)59' oyuncu değişikliği: Imre egri ↔ Dávid Patai (Debrecen)↔59' oyuncu değişikliği: Vilmos Csanad Denes ↔ Dominik Kocsis (Debrecen)↔59' oyuncu değişikliği: Sergi Samper ↔ Sohan Baldoni (Debrecen)↔64' sarı kart: Josua Mejias (Debrecen)67' sarı kart: Dominik Kocsis (Debrecen)68' oyuncu değişikliği: Dániel Lukács ↔ Mikael Soisalo (Puskas Akad)↔74' kırmızı kart: Brandon Ormonde-Ottewill (Puskas Akad)84' sarı kart: Michael okeke (Puskas Akad)85' gol: Bence Batik (Debrecen)⚽86' oyuncu değişikliği: Balazs Dzsudzsak ↔ florian cibla (Debrecen)↔88' oyuncu değişikliği: András Németh ↔ Lamin Colley (Puskas Akad)↔88' oyuncu değişikliği: Laros Duarte ↔ Z. Varga (Puskas Akad)↔90' sarı kart: Dávid Patai (Debrecen)90+1' gol: Sohan Baldoni (Debrecen)⚽

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dep %64 · 2 şut · 0,2
  2. 16–30'Dep %61 · 2 şut · 0,1
  3. 31–45+'Dengeli · 11 şut · 1,2
  4. 46–60'Dep %75 · 0 şut · 0,2
  5. 61–75'Dep %76 · 2 şut · 0,0
  6. 76–90+'Dep %79 · 6 şut · 1,3

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Puskas Akad, Dep = Debrecen.

Maç olayları

  1. Puskas AkadDebrecen
  2. 90+1'Gol Sohan Baldoni 1–3Asist: Ákos Szendrei
  3. 90'Dávid PataiSarı kart
  4. Laros Duarte ↔ Z. VargaOyuncu değişikliği88'
  5. András Németh ↔ Lamin ColleyOyuncu değişikliği88'
  6. 86'Balazs Dzsudzsak ↔ florian ciblaOyuncu değişikliği
  7. 85'Gol Bence Batik 1–2Asist: Adrián Guerrero Aguilar
  8. Michael okekeSarı kart84'
  9. Brandon Ormonde-OttewillKırmızı kart74'
  10. Dániel Lukács ↔ Mikael SoisaloOyuncu değişikliği68'
  11. 67'Dominik KocsisSarı kart
  12. 64'Josua MejiasSarı kart
  13. 59'Sergi Samper ↔ Sohan BaldoniOyuncu değişikliği
  14. 59'Vilmos Csanad Denes ↔ Dominik KocsisOyuncu değişikliği
  15. 59'Imre egri ↔ Dávid PataiOyuncu değişikliği
  16. Brandon Ormonde-OttewillSarı kart56'
  17. Martin Kern ↔ Urho NissiläOyuncu değişikliği53'
  18. Palkó Dárdai ↔ Michael okekeOyuncu değişikliği53'
  19. Laros DuarteSarı kart44'
  20. 43'blaz boskovicSarı kart
  21. 40'Ádám Lang ↔ Bence BatikOyuncu değişikliği
  22. Gol András Németh 1–138'
  23. 38'Maximilian HofmannSarı kart
  24. 7'Gol blaz boskovic 0–1Asist: Ádám Lang

Maç istatistikleri

Puskas AkadDebrecen
37%Topa sahip olma63%
1,06Beklenen gol (xG)2,09
8Toplam şut19
3İsabetli şut8
3İsabetsiz şut5
2Engellenen şut6
8Ceza sahası içi şut16
0Ceza sahası dışı şut3
4Korner8
3Ofsayt0
18Faul15
3Sarı kart5
1Kırmızı kart0
4Kurtarış2
331Pas439
256İsabetli pas356

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Puskas Akad
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%62 8/13%33 2/6
Beraberlik%0 0/13%0 0/6
Mağlubiyet%38 5/13%67 4/6
Debrecen
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%42 5/12%50 3/6
Beraberlik%33 4/12%33 2/6
Mağlubiyet%25 3/12%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Puskas Akad
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,38 (18 gol)1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,15 (15 gol)2,00 (12 gol)
Debrecen
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,75 (21 gol)2,00 (12 gol)
Yediği gol / maç1,42 (17 gol)1,33 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Puskas Akad
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%46 6/13%83 5/6
1,5 Üst%62 8/13%100 6/6
2,5 Üst%46 6/13%83 5/6
3,5 Üst%31 4/13%50 3/6
Gol yememe%38 5/13%0 0/6
Debrecen
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%58 7/12%67 4/6
1,5 Üst%83 10/12%83 5/6
2,5 Üst%50 6/12%50 3/6
3,5 Üst%42 5/12%50 3/6
Gol yememe%33 4/12%33 2/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Puskas Akad
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,810,8
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%75 9/12%83 5/6
9,5 Üst%58 7/12%67 4/6
10,5 Üst%50 6/12%67 4/6
Debrecen
Toplam (11)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)12,512,3
7,5 Üst%82 9/11%83 5/6
8,5 Üst%73 8/11%67 4/6
9,5 Üst%64 7/11%67 4/6
10,5 Üst%64 7/11%67 4/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Puskas Akad
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart5,14,7
2,5 Üst%92 11/12%83 5/6
3,5 Üst%83 10/12%83 5/6
4,5 Üst%58 7/12%50 3/6
5,5 Üst%33 4/12%17 1/6
Debrecen
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı kart5,75,2
2,5 Üst%91 10/11%83 5/6
3,5 Üst%91 10/11%83 5/6
4,5 Üst%82 9/11%67 4/6
5,5 Üst%55 6/11%50 3/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Puskas Akad
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut9,19,8
6,5 Üst%83 10/12%100 6/6
7,5 Üst%75 9/12%100 6/6
8,5 Üst%58 7/12%100 6/6
9,5 Üst%42 5/12%67 4/6
Debrecen
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut11,210,8
6,5 Üst%91 10/11%83 5/6
7,5 Üst%82 9/11%83 5/6
8,5 Üst%64 7/11%67 4/6
9,5 Üst%55 6/11%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Puskas Akad
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%38 5/13%33 2/6
Berabere%46 6/13%50 3/6
Geride%15 2/13%17 1/6
Debrecen
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%25 3/12%17 1/6
Berabere%42 5/12%67 4/6
Geride%33 4/12%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Puskas Akad (13 maç)

1/151/X01/20X/13X/X0X/232/102/X02/22

Debrecen (12 maç)

1/121/X01/21X/13X/X2X/202/102/X22/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Puskas Akad (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 6 1
31-45 2 3
46-60 1 4
61-75 3 2
76-90 3 3

Debrecen (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 1 3
31-45 1 5
46-60 4 0
61-75 1 3
76-90 6 3

Kartlar

Puskas Akad

Sarı 36 · Kırmızı 4 (13 maç · maç başı sarı 2,8)

Debrecen

Sarı 35 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Puskas Akad: iç saha, 6 maç · Debrecen: dış saha, 6 maç

Puskas AkadDebrecen
%45,2Topa sahip olma%55,3
0,99Beklenen gol (xG)1,76
11,2Toplam şut15,2
4,0İsabetli şut5,2
8,0Ceza sahası içi şut11,3
4,8Korner7,2
380Pas351
%79Pas isabeti%74
3,8Kurtarış4,3
14,5Faul13,0
1,3Ofsayt2,0
1,8Sarı kart2,8
0,33Kırmızı kart0,17

Rakiplerine izin verdikleri

1,71Rakibin xG'si1,15
15,7Rakibin şutu17,3
5,8Rakibin isabetli şutu5,7
6,0Rakibin korneri5,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puskas Akad – Debrecen ilk 11'ler

Puskas Akad · 4-4-2

  1. 72B. LehoczkiK
  2. 96R. OrjánD
  3. 14W. GollaD
  4. 21G. HarutyunyanD
  5. 33B. Ormonde-OttewillD56' sarı kart 56. dk74' kırmızı kart 74. dk
  6. 8D. LukacsO68' oyundan çıktı 68. dk
  7. 74M. KernO53' oyundan çıktı 53. dk
  8. 6L. DuarteO44' sarı kart 44. dk88' oyundan çıktı 88. dk
  9. 25Z. NagyO
  10. 90A. NémethF38' gol 38. dk88' oyundan çıktı 88. dk
  11. 10P. DárdaiF53' oyundan çıktı 53. dk
Yedekler
  • 9L. ColleyF88' oyuna girdi 88. dk
  • 1T. MarkekK
  • 77K. MondovicsF
  • 16U. NissiläO53' oyuna girdi 53. dk
  • 4Michael OkekeO53' oyuna girdi 53. dk84' sarı kart 84. dk
  • 24B. PálD
  • 20M. SoisaloF68' oyuna girdi 68. dk
  • 18B. VekonyO
  • 61M. BozoK
  • 80Z. KrupaO
  • 66Z. VargaO88' oyuna girdi 88. dk

Teknik direktör: L. Babó

Debrecen · 4-2-3-1

  1. 1P. AndreevK
  2. 4J. MejíasD64' sarı kart 64. dk
  3. 28M. HofmannD38' sarı kart 38. dk
  4. 26Á. LangD7' asist 7. dk40' oyundan çıktı 40. dk
  5. 3Adrián GuerreroD85' asist 85. dk
  6. 16Sergi SamperO59' oyundan çıktı 59. dk
  7. 6B. BoškovićO7' gol 7. dk43' sarı kart 43. dk
  8. 24I. EgriO59' oyundan çıktı 59. dk
  9. 10B. DzsudzsákO86' oyundan çıktı 86. dk
  10. 97C. DenesO59' oyundan çıktı 59. dk
  11. 11Á. SzendreiF90+1' asist 90+1. dk
Yedekler
  • 19D. KocsisO59' oyuna girdi 59. dk67' sarı kart 67. dk
  • 89D. PóserK
  • 66J. JannehO
  • 12B. ErdélyiK
  • 96J. DacostaD
  • 99F. CiblaO86' oyuna girdi 86. dk
  • 72R. KellerD
  • 5B. BatikD40' oyuna girdi 40. dk85' gol 85. dk
  • 25S. BaldoniF59' oyuna girdi 59. dk90+1' gol 90+1. dk
  • 75D. PataiO59' oyuna girdi 59. dk90' sarı kart 90. dk
  • 39B. AdinanyF

Teknik direktör: Gert Remmel

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Puskas Akad son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 4 gol yedi. Son 5 maçta Debrecen 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-7). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 28 kez karşılaştı: Puskas Akad 13, Debrecen 7 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Temmuz 2026, Debrecen 0-2 Puskas Akad.

Sıralama
2. (21 p) – 6. (16 p)
Form (son 5)
GMGGG – GGGBM
H2H (G-B-M)
13-8-7 (28 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %60
Korner ort. (maç)
11,5
iddaa MS 1-0-2
2,07 – 3,24 – 2,55
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Puskas Akad iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,80 gol yedi; Debrecen dış saha 5 maçta 1,80 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Puskas Akad %80, Debrecen %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Puskas Akad %80, Debrecen %60. İlk yarıyı önde kapatma: Puskas Akad 2/5, Debrecen 1/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Puskas Akad 5,0, Debrecen 7,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,5. Maç başına kart: Puskas Akad 2,0, Debrecen 2,6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,07, 0 – 3,24, 2 – 2,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,05, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,20.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 11,5; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 00:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB I puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Puskas Academy 13805 1815 +324 GGMMG
2Gyori ETO FC 12642 2114 +722 GMGGB
3Ferencvarosi TC 11551 2010 +1020 BBBGG
4Paks 13625 2422 +220 GMGMG
5Debreceni VSC 12543 2117 +419 MBGGG
6Ujpest 12534 2017 +318 GBMMG
7Vasas 12444 2017 +316 GBMMB
8Budapest Honved 12354 1619 -314 BGMGB
9Zalaegerszegi TE 13418 1724 -713 GMBGM
10MTK Budapest 13346 1827 -913 MGMMB
11Kisvarda FC 13265 1215 -312 BBBMM
12Nyiregyhaza 12327 1323 -1011 BMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Zalaegerszegi TE 6411 155 +1013
2Paks 7412 1611 +513
3Gyori ETO FC 7412 138 +513
4Ujpest 6411 127 +513
5MTK Budapest 7313 1210 +210
6Ferencvarosi TC 5230 103 +79
7Vasas 6222 118 +38
8Nyiregyhaza 5221 65 +18
9Debreceni VSC 6222 99 08
10Budapest Honved 6222 78 -18
11Puskas Academy 6204 912 -36
12Kisvarda FC 7043 59 -44
#TakımOGBMAYAVP
1Puskas Academy 7601 93 +618
2Debreceni VSC 6321 128 +411
3Ferencvarosi TC 6321 107 +311
4Gyori ETO FC 5230 86 +29
5Kisvarda FC 6222 76 +18
6Vasas 6222 99 08
7Paks 6213 811 -37
8Budapest Honved 6132 911 -26
9Ujpest 6123 810 -25
10Nyiregyhaza 7106 718 -113
11MTK Budapest 6033 617 -113
12Zalaegerszegi TE 7007 219 -170

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,07X3,2422,55

Çifte şans

1X1,25121,16X21,41

Karşılıklı gol

Var1,36Yok2,20

1,5 Alt / Üst

Alt4,07Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,05Üst1,43

3,5 Alt / Üst

Alt1,37Üst2,18

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün NB I'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.