Puebla 1-2 Pumas UNAM: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Puebla 1–2 Pumas UNAM (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 17–13, isabetli şut 6–5, topa sahip olma %53–%47, korner 7–3.
Maç özeti
Puebla – Pumas UNAM maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Omar Moreno 23' (Puebla); Olávio Vieira dos Santos Júnior 10', Álvaro Angulo 90' (Pumas UNAM). xG: Puebla 1,3 – 2,8 Pumas UNAM.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Puebla: Gerardo Espinoza · Pumas UNAM: E. Solari
Maç akışı
Puebla üstte · Pumas UNAM altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' gol: Olávio Vieira dos Santos Júnior (Pumas UNAM)
- 23' gol: Omar Moreno (Puebla)
- 55' oyuncu değişikliği: Brayan Garnica ↔ Kevin Velasco (Puebla)
- 55' oyuncu değişikliği: L. Hernández ↔ Ignacio Maestro (Puebla)
- 61' sarı kart: Adalberto Carrasquilla (Pumas UNAM)
- 72' oyuncu değişikliği: Cesar Huerta ↔ Victor Arteaga (Pumas UNAM)
- 73' sarı kart: Pedro Vite (Pumas UNAM)
- 76' oyuncu değişikliği: Omar Moreno ↔ Carlos Baltazar (Puebla)
- 82' oyuncu değişikliği: José Pachuca ↔ Ángel Leyva (Puebla)
- 84' oyuncu değişikliği: Carlos Antuna ↔ Alan Medina (Pumas UNAM)
- 85' oyuncu değişikliği: Rubén Duarte ↔ Álvaro Angulo (Pumas UNAM)
- 88' oyuncu değişikliği: Pedro Vite ↔ Luciano Herrera (Pumas UNAM)
- 90' gol: Álvaro Angulo (Pumas UNAM)
Maç olayları
- PueblaPumas UNAM
- 90'Gol Álvaro Angulo 1–2
- 88'Pedro Vite ↔ Luciano HerreraOyuncu değişikliği
- 85'Rubén Duarte ↔ Álvaro AnguloOyuncu değişikliği
- 84'Carlos Antuna ↔ Alan MedinaOyuncu değişikliği
- José Pachuca ↔ Ángel LeyvaOyuncu değişikliği82'
- Omar Moreno ↔ Carlos BaltazarOyuncu değişikliği76'
- 73'Pedro ViteSarı kart
- 72'Cesar Huerta ↔ Victor ArteagaOyuncu değişikliği
- 61'Adalberto CarrasquillaSarı kart
- 59'Adalberto CarrasquillaVAR: inceleme
- Brayan Garnica ↔ Kevin VelascoOyuncu değişikliği55'
- L. Hernández ↔ Ignacio MaestroOyuncu değişikliği55'
- Gol Omar Moreno 1–1Asist: L. Hernández23'
- 10'Gol Olávio Vieira dos Santos Júnior 0–1Asist: Rodrigo López
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %47 7/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,13 (17 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,38 düşük | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol)ligde 12. · lig ortalamasında | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (24 gol)ligde 13.–14. · lig ortalamasında | 1,50 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %40 6/15ligde 14.–16. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15ligde 5.–7. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %60 9/15ligde 5. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %7 1/15 | %0 0/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %93 14/15 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %25 2/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,3 | 1,6 |
| 2,5 Üst | %40 6/15 | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %0 0/7 |
| 4,5 Üst | %13 2/15 | %0 0/7 |
| 5,5 Üst | %0 0/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %13 1/8 |
| 4,5 Üst | %13 2/15 | %13 1/8 |
| 5,5 Üst | %7 1/15 | %0 0/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %25 2/8 |
| 9,5 Üst | %33 5/15 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %53 8/15 | %43 3/7 |
| Geride | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Berabere | %47 7/15 | %50 4/8 |
| Geride | %33 5/15 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Puebla (15 maç)
Pumas UNAM (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Puebla (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 1 | 6 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Pumas UNAM (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 5 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 5 | 7 |
Kartlar
Puebla
Sarı 16 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 1,1)
Pumas UNAM
Sarı 21 · Kırmızı 4 (15 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Puebla: iç saha, 7 maç · Pumas UNAM: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puebla – Pumas UNAM ilk 11'ler
Puebla · 4-2-3-1
- 28R. GutiérrezK
- 12I. MorenoD
- 5F. AlmadaD
- 4J. VargasD
- 7F. MonárrezD
- 24A. OrganistaO
- 14E. ArmentaO
- 27B. GarnicaO55' oyundan çıktı 55. dk
- 20J. PachucaO82' oyundan çıktı 82. dk
- 8O. MorenoO23' gol 23. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 9L. HernándezF23' asist 23. dk55' oyundan çıktı 55. dk
- 2Á. LeyvaD82' oyuna girdi 82. dk
- 3A. HerreraO
- 22C. BaltazarO76' oyuna girdi 76. dk
- 34Lucas CamiloO
- 19I. Maestro PuchF55' oyuna girdi 55. dk
- 29E. MustreF
- 33J. RodríguezK
- 10M. TomásO
- 26K. VelascoF55' oyuna girdi 55. dk
- 15Ó. VillaD
Teknik direktör: Gerardo Espinoza
Pumas UNAM · 4-4-2
- 1K. NavasK
- 7R. LópezD10' asist 10. dk
- 6Nathan SilvaD
- 5Rubén DuarteD85' oyundan çıktı 85. dk
- 2P. BennevendoD
- 21U. AntunaO84' oyundan çıktı 84. dk
- 8A. CarrasquillaO61' sarı kart 61. dk
- 45P. ViteO73' sarı kart 73. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 10C. HuertaO72' oyundan çıktı 72. dk
- 31R. MoralesF
- 23JuninhoF10' gol 10. dk
- 77Á. AnguloD85' oyuna girdi 85. dk90' gol 90. dk
- 18V. ArteagaO72' oyuna girdi 72. dk
- 34Á. AzuajeD
- 14L. HerreraF88' oyuna girdi 88. dk
- 35P. LaraK
- 24T. LeoneD
- 15I. LunaO
- 30Santiago López LópezF
- 22A. MedinaF84' oyuna girdi 84. dk
- 19J. RivasD
Teknik direktör: E. Solari
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Meksika · Liga MX puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Puebla son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi. Son 5 maçta Pumas Unam 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-10).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 19 maçta galibiyetler Puebla 5 – Pumas Unam 9; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Şubat 2026, Puebla 2-3 Pumas Unam.
- Sıralama
- 14. (16 p) – 12. (17 p)
- Form (son 5)
- MMBBM – BMGBM
- H2H (G-B-M)
- 5-5-9 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %57
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 3,08 – 3,16 – 1,84
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Puebla iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,67 gol yedi; Pumas Unam dış saha 7 maçta 1,43 attı, 1,57 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Puebla %83, Pumas Unam %57. İlk yarıyı önde kapatma: Puebla 1/6, Pumas Unam 1/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Puebla 4,5, Pumas Unam 2,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Puebla 0,5, Pumas Unam 1,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,08, 0 – 3,16, 2 – 1,84. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,80, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,92.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 29 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga MX'da oynanan diğer maçlar
- 04:00 At. San Luis 0–1 Atlas FC
- 04:00 FC Juarez 3–1 Queretaro
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
