← Maçlar
Hollanda · Eredivisie · 11. hafta31 Ekim 2026 · 20:45 TSİ

PSV 7-0 Willem II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

PSV
7–0İY 2–0
Willem II
Maç sonu

PSV 7–0 Willem II (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 20–4, isabetli şut 9–1, topa sahip olma %70–%30, korner 11–1.

Maç özeti

PSV – Willem II maçı 7-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Mauro Júnior 20', Guus Til 44', Sven Mijnans 50', Ruben van Bommel 53', Ricardo Pepi 73', Kodai Sano 77', Shuryjano Cornecion 81' (PSV). xG: PSV 2,6 – 1,3 Willem II.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
PSV: P. Bosz · Willem II: A. Koster

Maç akışı

PSV üstte · Willem II altta

01530İY607590 20' gol: Mauro Júnior (PSV)41' sarı kart: Maxim Dekker (Willem II)44' gol: Guus Til (PSV)50' gol: Sven Mijnans (PSV)53' gol: Ruben van Bommel (PSV)60' oyuncu değişikliği: Mauro Júnior ↔ Noah Fernandez (PSV)↔60' oyuncu değişikliği: Ivan Perišić ↔ Ricardo Pepi (PSV)↔62' oyuncu değişikliği: Hidde ter Avest ↔ Per van Loon (Willem II)↔71' oyuncu değişikliği: Ruben van Bommel ↔ Ayoni Santos (PSV)↔71' oyuncu değişikliği: Sergiño Dest ↔ Esmir Bajraktarević (PSV)↔73' gol: Ricardo Pepi (PSV)74' oyuncu değişikliği: Anass Zarrouk ↔ kasper boogaard (Willem II)↔75' oyuncu değişikliği: Vito van Crooy ↔ Tonny Vilhena (Willem II)↔75' sarı kart: Finn Stam (Willem II)77' gol: Kodai Sano (PSV)78' oyuncu değişikliği: Guus Til ↔ Shuryjano Cornecion (PSV)↔80' oyuncu değişikliği: Uriël van Aalst ↔ Alessandro Ciranni (Willem II)↔80' oyuncu değişikliği: Finn Stam ↔ A. Et-Taibi (Willem II)↔81' gol: Shuryjano Cornecion (PSV)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 20' gol: Mauro Júnior (PSV)
  • 41' sarı kart: Maxim Dekker (Willem II)
  • 44' gol: Guus Til (PSV)
  • 50' gol: Sven Mijnans (PSV)
  • 53' gol: Ruben van Bommel (PSV)
  • 60' oyuncu değişikliği: Mauro Júnior ↔ Noah Fernandez (PSV)
  • 60' oyuncu değişikliği: Ivan Perišić ↔ Ricardo Pepi (PSV)
  • 62' oyuncu değişikliği: Hidde ter Avest ↔ Per van Loon (Willem II)
  • 71' oyuncu değişikliği: Ruben van Bommel ↔ Ayoni Santos (PSV)
  • 71' oyuncu değişikliği: Sergiño Dest ↔ Esmir Bajraktarević (PSV)
  • 73' gol: Ricardo Pepi (PSV)
  • 74' oyuncu değişikliği: Anass Zarrouk ↔ kasper boogaard (Willem II)
  • 75' oyuncu değişikliği: Vito van Crooy ↔ Tonny Vilhena (Willem II)
  • 75' sarı kart: Finn Stam (Willem II)
  • 77' gol: Kodai Sano (PSV)
  • 78' oyuncu değişikliği: Guus Til ↔ Shuryjano Cornecion (PSV)
  • 80' oyuncu değişikliği: Uriël van Aalst ↔ Alessandro Ciranni (Willem II)
  • 80' oyuncu değişikliği: Finn Stam ↔ A. Et-Taibi (Willem II)
  • 81' gol: Shuryjano Cornecion (PSV)

Maç olayları

  1. PSVWillem II
  2. Gol Shuryjano Cornecion 7–081'
  3. 80'Uriël van Aalst ↔ Alessandro CiranniOyuncu değişikliği
  4. 80'Finn Stam ↔ A. Et-TaibiOyuncu değişikliği
  5. Guus Til ↔ Shuryjano CornecionOyuncu değişikliği78'
  6. Gol Kodai Sano 6–0Asist: Ricardo Pepi77'
  7. 75'Vito van Crooy ↔ Tonny VilhenaOyuncu değişikliği
  8. 75'Finn StamSarı kart
  9. 74'Anass Zarrouk ↔ kasper boogaardOyuncu değişikliği
  10. Gol Ricardo Pepi 5–0Asist: Esmir Bajraktarević73'
  11. Ruben van Bommel ↔ Ayoni SantosOyuncu değişikliği71'
  12. Sergiño Dest ↔ Esmir BajraktarevićOyuncu değişikliği71'
  13. 62'Hidde ter Avest ↔ Per van LoonOyuncu değişikliği
  14. Mauro Júnior ↔ Noah FernandezOyuncu değişikliği60'
  15. Ivan Perišić ↔ Ricardo PepiOyuncu değişikliği60'
  16. Gol Ruben van Bommel 4–0Asist: Sven Mijnans53'
  17. Gol Sven Mijnans 3–0Asist: Sergiño Dest50'
  18. Gol Guus Til 2–0Asist: Armando Obispo44'
  19. 41'Maxim DekkerSarı kart
  20. Gol Mauro Júnior 1–020'

Maç istatistikleri

PSVWillem II
70%Topa sahip olma30%
2,55Beklenen gol (xG)1,33
20Toplam şut4
9İsabetli şut1
5İsabetsiz şut3
6Engellenen şut0
15Ceza sahası içi şut4
5Ceza sahası dışı şut0
11Korner1
3Ofsayt1
7Faul4
0Sarı kart2
0Kırmızı kart0
1Kurtarış2
689Pas304
617İsabetli pas214

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

PSV
Toplam (11)İç saha (6)
Galibiyet%64 7/11%67 4/6
Beraberlik%18 2/11%33 2/6
Mağlubiyet%18 2/11%0 0/6
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%0 0/12%0 0/6
Beraberlik%25 3/12%17 1/6
Mağlubiyet%75 9/12%83 5/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

PSV
Toplam (11)İç saha (6)
Attığı gol / maç3,18 (35 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,27 yüksek3,50 (21 gol)
Yediği gol / maç1,18 (13 gol)ligde 3.–6. · lig ortalamasından 0,69 düşük0,83 (5 gol)
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç0,92 (11 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,99 düşük1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç3,33 (40 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 1,46 yüksek3,83 (23 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

PSV
Toplam (11)İç saha (6)
KG Var%82 9/11ligde 5.–6. · lig ortalamasından 13 puan yüksek%67 4/6
1,5 Üst%100 11/11%100 6/6
2,5 Üst%82 9/11ligde 5.–6. · lig ortalamasından 11 puan yüksek%67 4/6
3,5 Üst%64 7/11%67 4/6
Gol yememe%18 2/11%33 2/6
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%75 9/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 6 puan yüksek%83 5/6
1,5 Üst%92 11/12%100 6/6
2,5 Üst%75 9/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%83 5/6
3,5 Üst%67 8/12%83 5/6
Gol yememe%0 0/12%0 0/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

PSV
Toplam (11)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,811,5
7,5 Üst%82 9/11%100 6/6
8,5 Üst%73 8/11%100 6/6
9,5 Üst%64 7/11%83 5/6
10,5 Üst%55 6/11%67 4/6
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)11,011,0
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%67 8/12%67 4/6
9,5 Üst%58 7/12%67 4/6
10,5 Üst%50 6/12%50 3/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

PSV
Toplam (11)İç saha (6)
Maç başı kart3,73,0
2,5 Üst%55 6/11%33 2/6
3,5 Üst%36 4/11%17 1/6
4,5 Üst%27 3/11%17 1/6
5,5 Üst%27 3/11%17 1/6
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart2,32,7
2,5 Üst%33 4/12%33 2/6
3,5 Üst%17 2/12%17 1/6
4,5 Üst%8 1/12%17 1/6
5,5 Üst%8 1/12%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

PSV
Toplam (11)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut11,812,7
6,5 Üst%100 11/11%100 6/6
7,5 Üst%91 10/11%83 5/6
8,5 Üst%91 10/11%83 5/6
9,5 Üst%73 8/11%83 5/6
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut10,010,7
6,5 Üst%92 11/12%100 6/6
7,5 Üst%75 9/12%83 5/6
8,5 Üst%58 7/12%67 4/6
9,5 Üst%58 7/12%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

PSV
Toplam (11)İç saha (6)
Önde%91 10/11%83 5/6
Berabere%0 0/11%0 0/6
Geride%9 1/11%17 1/6
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%0 0/12%0 0/6
Berabere%50 6/12%50 3/6
Geride%50 6/12%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

PSV (11 maç)

1/171/X11/22X/10X/X0X/202/102/X12/20

Willem II (12 maç)

1/101/X01/20X/10X/X2X/242/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

PSV (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 6 1
31-45 4 1
46-60 4 3
61-75 3 0
76-90 8 4

Willem II (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 1 3
31-45 0 7
46-60 1 7
61-75 2 11
76-90 5 8

Kartlar

PSV

Sarı 18 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,6)

Willem II

Sarı 17 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

PSV: iç saha, 6 maç · Willem II: dış saha, 6 maç

PSVWillem II
%65,2Topa sahip olma%36,2
2,80Beklenen gol (xG)1,20
21,2Toplam şut9,5
7,5İsabetli şut2,3
15,0Ceza sahası içi şut6,5
8,0Korner2,3
625Pas329
%89Pas isabeti%78
3,7Kurtarış4,5
10,3Faul9,0
1,7Ofsayt1,3
1,3Sarı kart1,3
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,41Rakibin xG'si2,72
9,0Rakibin şutu23,5
5,2Rakibin isabetli şutu8,3
3,5Rakibin korneri8,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

PSV – Willem II ilk 11'ler

PSV · 3-4-2-1

  1. 32M. KovářK
  2. 2L. GeertruidaD
  3. 4A. ObispoD44' asist 44. dk
  4. 3Yarek GasiorowskiD
  5. 8S. DestO50' asist 50. dk71' oyundan çıktı 71. dk
  6. 24K. SanoO77' gol 77. dk
  7. 17Mauro JúniorO20' gol 20. dk60' oyundan çıktı 60. dk
  8. 20G. TilO44' gol 44. dk78' oyundan çıktı 78. dk
  9. 7R. van BommelO53' gol 53. dk71' oyundan çıktı 71. dk
  10. 5I. PerišićF60' oyundan çıktı 60. dk
  11. 21S. MijnansO50' gol 50. dk53' asist 53. dk
Yedekler

Teknik direktör: P. Bosz

Willem II · 4-4-1-1

  1. 26M. DelangheK
  2. 3F. StamD75' sarı kart 75. dk80' oyundan çıktı 80. dk
  3. 83M. LemmensD
  4. 23M. DekkerD41' sarı kart 41. dk
  5. 24N. Tjoe-A-OnD
  6. 5H. ter AvestO62' oyundan çıktı 62. dk
  7. 6C. TwigtO
  8. 18Anass ZarroukO74' oyundan çıktı 74. dk
  9. 32V. van CrooijO75' oyundan çıktı 75. dk
  10. 19Uriel van AalstO80' oyundan çıktı 80. dk
  11. 9D. HaenF
Yedekler

Teknik direktör: A. Koster

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

PSV için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 5, yenilen 4. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Willem II 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 8-16). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 15 kez karşılaştı: PSV 9, Willem II 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Şubat 2025, PSV 1-1 Willem II.

Sıralama
3. (20 p) – 18. (2 p)
Form (son 5)
BGMMG – GMMMM
H2H (G-B-M)
9-3-3 (15 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %100
Korner ort. (maç)
11,1
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

PSV iç saha 5 maçta maç başına 2,80 gol attı, 1,00 gol yedi; Willem II dış saha 5 maçta 1,20 attı, 3,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: PSV %80, Willem II %100. İlk yarıyı önde kapatma: PSV 4/5, Willem II 0/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): PSV 7,4, Willem II 2,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,1. Maç başına kart: PSV 1,6, Willem II 1,2.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %90; maç başına toplam korner ortalaması 11,1; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 26 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Eredivisie puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Feyenoord 11740 3312 +2125 GGGBB
2Ajax 11731 3013 +1724 BBGGG
3PSV Eindhoven 11722 3513 +2223 MGMBG
4Twente 11722 2810 +1823 GBMGG
5AZ Alkmaar 11623 2013 +720 GMBMM
6Fortuna Sittard 12552 2020 020 BBGBB
7Heerenveen 11533 1913 +618 GMGGG
8GO Ahead Eagles 12453 2427 -317 BMGMG
9Groningen 11434 2624 +215 GGMBM
10Cambuur 11434 2322 +115 BGBGG
11Utrecht 11335 1931 -1212 MGGBM
12Sparta Rotterdam 12336 2129 -812 BGMGM
13PEC Zwolle 12336 1324 -1112 MGBGB
14NEC Nijmegen 11254 1719 -211 BBBBM
15Excelsior 12327 1629 -1311 MMMMM
16Telstar 12246 1825 -710 BMMGB
17ADO Den Haag 12237 1625 -99 BGMMG
18Willem II 12039 1140 -293 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1PSV Eindhoven 6420 215 +1614
2Twente 5401 105 +512
3GO Ahead Eagles 5320 148 +611
4AZ Alkmaar 5311 95 +410
5Heerenveen 6312 85 +310
6Feyenoord 5230 125 +79
7Ajax 6231 129 +39
8Fortuna Sittard 6222 811 -38
9Groningen 6213 1314 -17
10ADO Den Haag 6213 1113 -27
11Cambuur 6213 1215 -37
12PEC Zwolle 6204 614 -86
13Telstar 6123 1217 -55
14Sparta Rotterdam 6123 914 -55
15Utrecht 5122 915 -65
16NEC Nijmegen 6042 912 -34
17Excelsior 6105 520 -153
18Willem II 6024 517 -122
#TakımOGBMAYAVP
1Feyenoord 6510 217 +1416
2Ajax 5500 184 +1415
3Fortuna Sittard 6330 129 +312
4Twente 6321 185 +1311
5AZ Alkmaar 6312 118 +310
6PSV Eindhoven 5302 148 +69
7Cambuur 5221 117 +48
8Groningen 5221 1310 +38
9Heerenveen 5221 118 +38
10Excelsior 6222 119 +28
11NEC Nijmegen 5212 87 +17
12Sparta Rotterdam 6213 1215 -37
13Utrecht 6213 1016 -67
14PEC Zwolle 6132 710 -36
15GO Ahead Eagles 7133 1019 -96
16Telstar 6123 68 -25
17ADO Den Haag 6024 512 -72
18Willem II 6015 623 -171

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

X12,40218,05

Çifte şans

X26,87

Karşılıklı gol

Var1,71Yok1,80

2,5 Alt / Üst

Alt5,13Üst1,06

3,5 Alt / Üst

Alt2,67Üst1,30

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Eredivisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.