PSV 1-1 Feyenoord: Maç Sonucu ve İstatistikleri
PSV 1–1 Feyenoord (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 18–13, isabetli şut 6–8, topa sahip olma %52–%48, korner 6–5.
Maç özeti
PSV – Feyenoord maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Guus Til 21' (PSV); Anis Hadj Moussa 54' (Feyenoord). xG: PSV 1,9 – 1,2 Feyenoord.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- PSV: P. Bosz · Feyenoord: G. van Bronckhorst
Maç akışı
PSV üstte · Feyenoord altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' sarı kart: Charles Vanhoutte (Feyenoord)
- 21' gol: Guus Til (PSV)
- 26' sarı kart: Mauro Júnior (PSV)
- 40' sarı kart: Filip Kostić (PSV)
- 42' sarı kart: Anis Hadj Moussa (Feyenoord)
- 45' oyuncu değişikliği: Jeremiah St. Juste ↔ Javi López (Feyenoord)
- 52' sarı kart: Kodai Sano (PSV)
- 54' gol: Anis Hadj Moussa (Feyenoord)
- 66' sarı kart: Tsuyoshi Watanabe (Feyenoord)
- 76' oyuncu değişikliği: Ruben van Bommel ↔ Mikkel Bro Hansen (PSV)
- 76' oyuncu değişikliği: Kodai Sano ↔ Shuryjano Cornecion (PSV)
- 78' sarı kart: Guus Til (PSV)
- 83' oyuncu değişikliği: Esmir Bajraktarević ↔ Dennis Man (PSV)
- 89' oyuncu değişikliği: Charles Vanhoutte ↔ Jakub Moder (Feyenoord)
- 89' oyuncu değişikliği: Nacho Ferri ↔ Tobias van den Elshout (Feyenoord)
- 89' oyuncu değişikliği: Tsuyoshi Watanabe ↔ Thijs Kraaijeveld (Feyenoord)
Maç olayları
- PSVFeyenoord
- 89'Charles Vanhoutte ↔ Jakub ModerOyuncu değişikliği
- 89'Nacho Ferri ↔ Tobias van den ElshoutOyuncu değişikliği
- 89'Tsuyoshi Watanabe ↔ Thijs KraaijeveldOyuncu değişikliği
- Esmir Bajraktarević ↔ Dennis ManOyuncu değişikliği83'
- Guus TilSarı kart78'
- Ruben van Bommel ↔ Mikkel Bro HansenOyuncu değişikliği76'
- Kodai Sano ↔ Shuryjano CornecionOyuncu değişikliği76'
- 66'Tsuyoshi WatanabeSarı kart
- 54'Gol Anis Hadj Moussa 1–1Asist: Luciano Valente
- Kodai SanoSarı kart52'
- 45'Jeremiah St. Juste ↔ Javi LópezOyuncu değişikliği
- 42'Anis Hadj MoussaSarı kart
- Filip KostićSarı kart40'
- Mauro JúniorSarı kart26'
- Gol Guus Til 1–0Asist: Lutsharel Geertruida21'
- 18'Charles VanhoutteSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 7/11 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %0 0/11 | %0 0/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 3,18 (35 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,27 yüksek | 3,50 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 3.–6. · lig ortalamasından 0,69 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 3,00 (33 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 1,09 yüksek | 3,50 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,09 (12 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,78 düşük | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %82 9/11ligde 5.–6. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %82 9/11ligde 5.–6. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 12.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 13. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 11,5 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %18 2/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,8 | 12,7 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,8 | 12,3 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %91 10/11 | %83 5/6 |
| Berabere | %0 0/11 | %0 0/6 |
| Geride | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Berabere | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Geride | %18 2/11 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
PSV (11 maç)
Feyenoord (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
PSV (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 6 | 1 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 8 | 4 |
Feyenoord (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 6 | 1 |
| 46-60 | 7 | 2 |
| 61-75 | 7 | 2 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Kartlar
PSV
Sarı 18 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,6)
Feyenoord
Sarı 14 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
PSV: iç saha, 6 maç · Feyenoord: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
PSV – Feyenoord ilk 11'ler
PSV · 4-2-3-1
- 32M. KovářK
- 8S. DestD
- 2L. GeertruidaD21' asist 21. dk
- 4A. ObispoD
- 18F. KostićD40' sarı kart 40. dk
- 24K. SanoO52' sarı kart 52. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 17Mauro JúniorO26' sarı kart 26. dk
- 19E. BajraktarevicO83' oyundan çıktı 83. dk
- 20G. TilO21' gol 21. dk78' sarı kart 78. dk
- 5I. PerišićO
- 7R. van BommelF76' oyundan çıktı 76. dk
- 23M. HansenF76' oyuna girdi 76. dk
- 42S. CornecionO76' oyuna girdi 76. dk
- 31N. FernandezO
- 6R. FlamingoD
- 37A. BouhamdiF
- 3Yarek GasiorowskiD
- 27D. ManF83' oyuna girdi 83. dk
- 1N. OlijK
- 35A. SantosO
- 25K. SildilliaD
- 51T. SmolenaarsK
Teknik direktör: P. Bosz
Feyenoord · 4-3-3
- 1T. ErnstK
- 26G. ReadD
- 4T. WatanabeD66' sarı kart 66. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 6J. St. JusteD45' oyundan çıktı 45. dk
- 35Mika MàrmolD
- 8G. ZechiëlO
- 34C. VanhoutteO18' sarı kart 18. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 28O. TarghallineO
- 23A. Hadj-MoussaF42' sarı kart 42. dk54' gol 54. dk
- 19Nacho FerriF89' oyundan çıktı 89. dk
- 10L. ValenteF54' asist 54. dk
- 20M. DeijlD
- 50Theodoros DelianidisO
- 27G. DiarraF
- 33F. KastenmeierK
- 24T. KraaijeveldO89' oyuna girdi 89. dk
- 16Javi LópezD45' oyuna girdi 45. dk
- 7J. ModerO89' oyuna girdi 89. dk
- 57J. SchakenF
- 14S. SteijnO
- 22T. van den ElshoutO89' oyuna girdi 89. dk
- 11Gonçalo BorgesF
- 39L. BossinK
Teknik direktör: G. van Bronckhorst
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Hollanda · Eredivisie puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
PSV son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi. Feyenoord son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 14 gol attı, 6 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 25 kez karşılaştı: PSV 10, Feyenoord 7 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Şubat 2026, PSV 3-0 Feyenoord.
- Sıralama
- 3. (19 p) – 1. (23 p)
- Form (son 5)
- GMMGM – MGGGG
- H2H (G-B-M)
- 10-8-7 (25 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %60
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,93 – 3,77 – 2,80
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
PSV iç saha 4 maçta maç başına 3,25 gol attı, 1,00 gol yedi; Feyenoord dış saha 5 maçta 4,00 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: PSV %75, Feyenoord %60. İlk yarıyı önde kapatma: PSV 3/4, Feyenoord 4/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): PSV 7,8, Feyenoord 5,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: PSV 1,0, Feyenoord 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,93, 0 – 3,77, 2 – 2,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,19, Üst 1,21. Karşılıklı Gol: Var 1,22, Yok 3,14.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %78; KG var ortalaması %68; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hollanda · Eredivisie puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 11 | +21 | 25 |
| 2 | Ajax | 11 | +17 | 24 |
| 3 | PSV Eindhoven | 11 | +22 | 23 |
| 4 | Twente | 11 | +18 | 23 |
| 5 | AZ Alkmaar | 11 | +7 | 20 |
| 6 | Fortuna Sittard | 12 | 0 | 20 |
| 7 | Heerenveen | 11 | +6 | 18 |
| 8 | GO Ahead Eagles | 12 | -3 | 17 |
| 9 | Groningen | 11 | +2 | 15 |
| 10 | Cambuur | 11 | +1 | 15 |
| 11 | Utrecht | 11 | -12 | 12 |
| 12 | Sparta Rotterdam | 12 | -8 | 12 |
| 13 | PEC Zwolle | 12 | -11 | 12 |
| 14 | NEC Nijmegen | 11 | -2 | 11 |
| 15 | Excelsior | 12 | -13 | 11 |
| 16 | Telstar | 12 | -7 | 10 |
| 17 | ADO Den Haag | 12 | -9 | 9 |
| 18 | Willem II | 12 | -29 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 6 | +16 | 14 |
| 2 | Twente | 5 | +5 | 12 |
| 3 | GO Ahead Eagles | 5 | +6 | 11 |
| 4 | AZ Alkmaar | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Heerenveen | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Feyenoord | 5 | +7 | 9 |
| 7 | Ajax | 6 | +3 | 9 |
| 8 | Fortuna Sittard | 6 | -3 | 8 |
| 9 | Groningen | 6 | -1 | 7 |
| 10 | ADO Den Haag | 6 | -2 | 7 |
| 11 | Cambuur | 6 | -3 | 7 |
| 12 | PEC Zwolle | 6 | -8 | 6 |
| 13 | Telstar | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 6 | -5 | 5 |
| 15 | Utrecht | 5 | -6 | 5 |
| 16 | NEC Nijmegen | 6 | -3 | 4 |
| 17 | Excelsior | 6 | -15 | 3 |
| 18 | Willem II | 6 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 6 | +14 | 16 |
| 2 | Ajax | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Fortuna Sittard | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Twente | 6 | +13 | 11 |
| 5 | AZ Alkmaar | 6 | +3 | 10 |
| 6 | PSV Eindhoven | 5 | +6 | 9 |
| 7 | Cambuur | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Groningen | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Heerenveen | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Excelsior | 6 | +2 | 8 |
| 11 | NEC Nijmegen | 5 | +1 | 7 |
| 12 | Sparta Rotterdam | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Utrecht | 6 | -6 | 7 |
| 14 | PEC Zwolle | 6 | -3 | 6 |
| 15 | GO Ahead Eagles | 7 | -9 | 6 |
| 16 | Telstar | 6 | -2 | 5 |
| 17 | ADO Den Haag | 6 | -7 | 2 |
| 18 | Willem II | 6 | -17 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Eredivisie'de oynanan diğer maçlar
- 14:15 Fortuna Sittard 1–0 Excelsior
- 16:30 NEC Nijmegen 2–2 Groningen
- 18:45 Sparta Rotterdam 1–2 Ajax
- 22:00 AZ Alkmaar 0–2 Twente
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
