PSS Sleman 1-2 Pusamania Borneo: Maç Sonucu ve İstatistikleri
PSS Sleman 1–2 Pusamania Borneo (27 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
PSS Sleman – Pusamania Borneo maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Matheus Fornazari 86' (PSS Sleman); D. Sonriza 38', H. Samir 75' (Pusamania Borneo).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
PSS Sleman üstte · Pusamania Borneo altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' sarı kart: A. Habib (Pusamania Borneo)
- 38' gol: D. Sonriza (Pusamania Borneo)
- 43' kırmızı kart: S. Ashkovski (PSS Sleman)
- 44' sarı kart: Cleberson (PSS Sleman)
- 46' oyuncu değişikliği: R. Simanjuntak ↔ K. Gomes (PSS Sleman)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Alfareza ↔ F. Injai (PSS Sleman)
- 46' oyuncu değişikliği: C. Mutzi ↔ S. Djoge (PSS Sleman)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Habib ↔ Gabriel Oliveira (Pusamania Borneo)
- 45+9' sarı kart: A. Brkic (Pusamania Borneo)
- 60' oyuncu değişikliği: M. Astina ↔ Sousa (Pusamania Borneo)
- 60' oyuncu değişikliği: Rubio ↔ Arthur (Pusamania Borneo)
- 61' sarı kart: D. Dion (PSS Sleman)
- 70' oyuncu değişikliği: D. Sonriza ↔ R. Adi (Pusamania Borneo)
- 75' gol: H. Samir (Pusamania Borneo)
- 81' oyuncu değişikliği: M. Lorenzen ↔ Matheus Fornazari (PSS Sleman)
- 84' oyuncu değişikliği: A. Brkic ↔ D. Kuswardani (Pusamania Borneo)
- 84' sarı kart: Sousa (Pusamania Borneo)
- 86' gol: Matheus Fornazari (PSS Sleman)
- 90' oyuncu değişikliği: D. Dion ↔ M. Drajad (PSS Sleman)
Maç olayları
- PSS SlemanPusamania Borneo
- D. Dion ↔ M. DrajadOyuncu değişikliği90'
- Gol Matheus Fornazari 1–2Asist: Gustavo Tocantins86'
- 84'A. Brkic ↔ D. KuswardaniOyuncu değişikliği
- 84'SousaSarı kart
- M. Lorenzen ↔ Matheus FornazariOyuncu değişikliği81'
- 75'Gol H. Samir 0–2Asist: Arthur
- 70'D. Sonriza ↔ R. AdiOyuncu değişikliği
- D. DionSarı kart61'
- 60'M. Astina ↔ SousaOyuncu değişikliği
- 60'Rubio ↔ ArthurOyuncu değişikliği
- R. Simanjuntak ↔ K. GomesOyuncu değişikliği46'
- A. Alfareza ↔ F. InjaiOyuncu değişikliği46'
- C. Mutzi ↔ S. DjogeOyuncu değişikliği46'
- 46'A. Habib ↔ Gabriel OliveiraOyuncu değişikliği
- 45+9'A. BrkicSarı kart
- ClebersonSarı kart44'
- S. AshkovskiKırmızı kart43'
- 38'Gol D. Sonriza 0–1Asist: J. Villa
- 25'A. HabibSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %13 1/8 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %75 6/8 | %67 2/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %50 4/8 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (11 gol) | 1,67 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (16 gol) | 1,67 (5 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (8 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (10 gol) | 1,25 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %88 7/8 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %100 8/8 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %100 8/8 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %13 1/8 | %33 1/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %50 4/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %33 1/3 |
| Berabere | %25 2/8 | %0 0/3 |
| Geride | %63 5/8 | %67 2/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 4/8 | %75 3/4 |
| Berabere | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Geride | %25 2/8 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
PSS Sleman (8 maç)
Pusamania Borneo (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
PSS Sleman (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 0 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Pusamania Borneo (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 0 | 4 |
Kartlar
PSS Sleman
Sarı 11 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 1,4)
Pusamania Borneo
Sarı 12 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
PSS Sleman için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 8, yenilen 9. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Pusamania Borneo için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 7, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 15 maçta galibiyetler PSS Sleman 3 – Pusamania Borneo 8; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Şubat 2025, Pusamania Borneo 1-0 PSS Sleman.
- Sıralama
- 15. (4 p) – 13. (6 p)
- Form (son 5)
- MBGMM – GGMBG
- H2H (G-B-M)
- 3-4-8 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 2,97 – 3,05 – 1,92
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
PSS Sleman bu sezon 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,83 gol yedi; Pusamania Borneo bu sezon 5 maçta 0,80 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: PSS Sleman %83, Pusamania Borneo %40. İlk yarıyı önde kapatma: PSS Sleman 1/6, Pusamania Borneo 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,97, 0 – 3,05, 2 – 1,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,98.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 18:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Endonezya · Liga 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persija | 9 | +11 | 21 |
| 2 | Dewa United | 9 | +4 | 20 |
| 3 | Persepam Madura Utd | 9 | +6 | 19 |
| 4 | Bali United | 8 | +14 | 16 |
| 5 | Persib Bandung | 8 | +7 | 16 |
| 6 | Persita | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Persebaya Surabaya | 9 | +2 | 13 |
| 8 | Bhayangkara FC | 8 | +1 | 11 |
| 9 | Garudayaksa | 9 | -4 | 11 |
| 10 | Java United | 8 | +2 | 10 |
| 11 | Persik Kediri | 8 | -2 | 10 |
| 12 | Pusamania Borneo | 8 | -2 | 10 |
| 13 | PSM Makassar | 9 | -4 | 10 |
| 14 | Arema FC | 9 | -3 | 9 |
| 15 | Isenmulang Kalteng | 9 | -12 | 6 |
| 16 | PSIM Yogyakarta | 9 | -8 | 5 |
| 17 | PSS Sleman | 8 | -5 | 4 |
| 18 | Persijap | 9 | -13 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persija | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Persepam Madura Utd | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Bali United | 4 | +14 | 12 |
| 4 | Persib Bandung | 4 | +7 | 10 |
| 5 | Dewa United | 4 | +4 | 10 |
| 6 | Java United | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Persita | 5 | +2 | 10 |
| 8 | Persebaya Surabaya | 5 | +3 | 9 |
| 9 | Arema FC | 5 | +6 | 8 |
| 10 | Bhayangkara FC | 4 | +3 | 8 |
| 11 | Garudayaksa | 4 | +1 | 6 |
| 12 | Persik Kediri | 4 | -2 | 6 |
| 13 | PSM Makassar | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Pusamania Borneo | 4 | -2 | 4 |
| 15 | PSIM Yogyakarta | 5 | -5 | 4 |
| 16 | PSS Sleman | 3 | 0 | 3 |
| 17 | Isenmulang Kalteng | 3 | -1 | 2 |
| 18 | Persijap | 5 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dewa United | 5 | 0 | 10 |
| 2 | Persija | 4 | +3 | 6 |
| 3 | Persib Bandung | 4 | 0 | 6 |
| 4 | Pusamania Borneo | 4 | 0 | 6 |
| 5 | Persepam Madura Utd | 4 | -1 | 6 |
| 6 | Isenmulang Kalteng | 6 | -11 | 6 |
| 7 | Persita | 3 | +4 | 5 |
| 8 | PSM Makassar | 5 | -4 | 5 |
| 9 | Garudayaksa | 5 | -5 | 5 |
| 10 | Bali United | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Persik Kediri | 4 | 0 | 4 |
| 12 | Persebaya Surabaya | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Bhayangkara FC | 4 | -2 | 3 |
| 14 | Java United | 4 | -2 | 2 |
| 15 | PSIM Yogyakarta | 4 | -3 | 1 |
| 16 | PSS Sleman | 5 | -5 | 1 |
| 17 | Arema FC | 4 | -9 | 1 |
| 18 | Persijap | 4 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
