Preußen Münster 1-0 Fortuna Köln: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Preußen Münster 1–0 Fortuna Köln (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 6–12, isabetli şut 3–5, topa sahip olma %51–%49, korner 5–2.
Maç özeti
Preußen Münster – Fortuna Köln maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Charalampos Makridis 78' (Preußen Münster).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Preußen Münster: Thomas Wörle · Fortuna Köln: M. Mink
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Preußen Münster üstte · Fortuna Köln altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' sarı kart: Philipp Maier (Preußen Münster)
- 28' sarı kart: Adrian Stanilewicz (Fortuna Köln)
- 54' sarı kart: Lucas Christopher Zeller (Preußen Münster)
- 64' oyuncu değişikliği: Wesley Adeh ↔ Mikail Demirhan (Preußen Münster)
- 65' oyuncu değişikliği: Joshua Mees ↔ Samuel Moïse Althaus (Preußen Münster)
- 66' oyuncu değişikliği: Enzo Wirtz ↔ Jannik Mause (Fortuna Köln)
- 66' oyuncu değişikliği: Bennit Bröger ↔ Cedric Harenbrock (Fortuna Köln)
- 72' sarı kart: Felix Higl (Preußen Münster)
- 73' oyuncu değişikliği: Romario Rosch ↔ Louis Philipp Kolbe (Preußen Münster)
- 78' gol: Charalampos Makridis (Preußen Münster)
- 80' oyuncu değişikliği: Niko Koulis ↔ Torge Paetow (Preußen Münster)
- 82' oyuncu değişikliği: Timo Bornemann ↔ Nico Thier (Fortuna Köln)
- 82' oyuncu değişikliği: Romeo Aigbekaen ↔ Rafael Garcia (Fortuna Köln)
- 87' oyuncu değişikliği: Kevin Krumme ↔ Hamadi Al Ghaddioui (Fortuna Köln)
Maç olayları
- Preußen MünsterFortuna Köln
- 87'Kevin Krumme ↔ Hamadi Al GhaddiouiOyuncu değişikliği
- 82'Timo Bornemann ↔ Nico ThierOyuncu değişikliği
- 82'Romeo Aigbekaen ↔ Rafael GarciaOyuncu değişikliği
- Niko Koulis ↔ Torge PaetowOyuncu değişikliği80'
- Gol Charalampos Makridis 1–0Asist: Lucas Christopher Zeller78'
- Romario Rosch ↔ Louis Philipp KolbeOyuncu değişikliği73'
- Felix HiglSarı kart72'
- 66'Enzo Wirtz ↔ Jannik MauseOyuncu değişikliği
- 66'Bennit Bröger ↔ Cedric HarenbrockOyuncu değişikliği
- Joshua Mees ↔ Samuel Moïse AlthausOyuncu değişikliği65'
- Wesley Adeh ↔ Mikail DemirhanOyuncu değişikliği64'
- Lucas Christopher ZellerSarı kart54'
- 28'Adrian StanilewiczSarı kart
- Philipp MaierSarı kart11'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (21 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,92 (25 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,77 (10 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,23 (16 gol) | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %0 0/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,5 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %50 6/12 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %54 7/13 | %71 5/7 |
| Geride | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %54 7/13 | %43 3/7 |
| Geride | %38 5/13 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Preußen Münster (13 maç)
Fortuna Köln (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Preußen Münster (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 6 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Fortuna Köln (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Kartlar
Preußen Münster
Sarı 30 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,3)
Fortuna Köln
Sarı 23 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Preußen Münster: iç saha, 6 maç · Fortuna Köln: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Preußen Münster – Fortuna Köln ilk 11'ler
Preußen Münster · 3-4-3
- 38M. HarsmanK
- 5L. ZellerD54' sarı kart 54. dk78' asist 78. dk
- 24N. KoulisD80' oyundan çıktı 80. dk
- 3T. DietrichD
- 43R. RöschO73' oyundan çıktı 73. dk
- 26P. MaierO11' sarı kart 11. dk
- 6Wesley AdehO64' oyundan çıktı 64. dk
- 36N. VarelmannO
- 14C. MakridisF78' gol 78. dk
- 33F. HiglF72' sarı kart 72. dk
- 8J. MeesF65' oyundan çıktı 65. dk
- 4A. TikvićD
- 1M. BehrensK
- 44Samuel Moïse AlthausO65' oyuna girdi 65. dk
- 19M. DemirhanO64' oyuna girdi 64. dk
- 2L. KolbeD73' oyuna girdi 73. dk
- 16T. PaetowD80' oyuna girdi 80. dk
- 21R. PreißingerO
- 30M. SchulzO
- 17M. StuhlmacherO
Teknik direktör: Thomas Wörle
Fortuna Köln · 4-3-3
- 1L. WinklerK
- 11G. StrauchD
- 15David Haider Kamm Al-AzzaweD
- 5Seymour FungerD
- 3M. FischerD
- 38Bennit BrögerO66' oyundan çıktı 66. dk
- 2Kevin KrummeO87' oyundan çıktı 87. dk
- 20A. StanilewiczO28' sarı kart 28. dk
- 19T. BornemannF82' oyundan çıktı 82. dk
- 9E. WirtzF66' oyundan çıktı 66. dk
- 30Romeo AigbekaenF82' oyundan çıktı 82. dk
- 10R. GarcíaF82' oyuna girdi 82. dk
- 14C. HarenbrockO66' oyuna girdi 66. dk
- 37J. MauseF66' oyuna girdi 66. dk
- 16J. MichelbrinkO
- 23D. SavicO
- 31Neo TelleD
- 7N. ThierO82' oyuna girdi 82. dk
- 18H. Al GhaddiouiF87' oyuna girdi 87. dk
- 25B. ZichK
Teknik direktör: M. Mink
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Preußen Münster 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 9-13). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Fortuna Köln 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 3-6). Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Preußen Münster 7, Fortuna Köln 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Nisan 2023, Preußen Münster 1-3 Fortuna Köln.
- Sıralama
- 14. (12 p) – 19. (10 p)
- Form (son 5)
- MMBMB – MMBGM
- H2H (G-B-M)
- 7-1-4 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %60
- Korner ort. (maç)
- 8,9
- iddaa MS 1-0-2
- 2,01 – 3,25 – 2,98
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Preußen Münster iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Fortuna Köln dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Preußen Münster %80, Fortuna Köln %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Preußen Münster %100, Fortuna Köln %60. İlk yarıyı önde kapatma: Preußen Münster 1/5, Fortuna Köln 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Preußen Münster 3,5, Fortuna Köln 2,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,9. Maç başına kart: Preußen Münster 1,5, Fortuna Köln 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,01, 0 – 3,25, 2 – 2,98. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 2,04.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 20:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 3. Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
