Port FC 4-1 Rayong FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Port FC 4–1 Rayong FC (24 Ekim 2026). İlk yarı 3–0. Şut 15–12, isabetli şut 7–4, topa sahip olma %68–%32, korner 6–2.
Maç özeti
Port FC – Rayong FC maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: Worachit Kanitsribumphen 6', Teerasak Poeiphimai 18', Bruno Moreira Soares 22', Peeradol Chamrasamee 65' (Port FC); João Felipe Proscinski Giaccomoni 61' (Rayong FC). xG: Port FC 1,2 – 1,3 Rayong FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Port FC: Bozidar Bandovic · Rayong FC: A. Chalitaporn
Maç akışı
Port FC üstte · Rayong FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol: Worachit Kanitsribumphen (Port FC)
- 12' sarı kart: Teerasak Poeiphimai (Port FC)
- 12' sarı kart: João Afonso (Rayong FC)
- 18' gol: Teerasak Poeiphimai (Port FC)
- 22' gol: Bruno Moreira Soares (Port FC)
- 43' oyuncu değişikliği: Teerasak Poeiphimai ↔ Essam Al-Subhi (Port FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Yeo Hong-Gyu ↔ João Vitor Coutinho Maia (Rayong FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Worawut Srisupha ↔ Wichaya Ganthong (Rayong FC)
- 45' oyuncu değişikliği: João Afonso ↔ Renan Gorne (Rayong FC)
- 55' sarı kart: Worachit Kanitsribumphen (Port FC)
- 58' oyuncu değişikliği: João Vitor Coutinho Maia ↔ Chananan Pombuppha (Rayong FC)
- 61' gol: João Felipe Proscinski Giaccomoni (Rayong FC)
- 65' gol: Peeradol Chamrasamee (Port FC)
- 66' sarı kart: Mayron Marques Barboza da Rocha (Rayong FC)
- 67' oyuncu değişikliği: Jakkaphan Kaewprom ↔ Lucas Tocantins (Port FC)
- 67' oyuncu değişikliği: Seksan Ratree ↔ Noboru Shimura (Port FC)
- 71' oyuncu değişikliği: Mayron Marques Barboza da Rocha ↔ Hiromichi Katano (Rayong FC)
- 77' oyuncu değişikliği: Worachit Kanitsribumphen ↔ Sittha Boonlha (Port FC)
- 77' oyuncu değişikliği: Bruno Moreira Soares ↔ Jude Soonsup-Bell (Port FC)
- 83' sarı kart: Chaiyaphon Otton (Port FC)
Maç olayları
- Port FCRayong FC
- Chaiyaphon OttonSarı kart83'
- Worachit Kanitsribumphen ↔ Sittha BoonlhaOyuncu değişikliği77'
- Bruno Moreira Soares ↔ Jude Soonsup-BellOyuncu değişikliği77'
- 71'Mayron Marques Barboza da Rocha ↔ Hiromichi KatanoOyuncu değişikliği
- Jakkaphan Kaewprom ↔ Lucas TocantinsOyuncu değişikliği67'
- Seksan Ratree ↔ Noboru ShimuraOyuncu değişikliği67'
- 66'Mayron Marques Barboza da RochaSarı kart
- Gol Peeradol Chamrasamee 4–1Asist: Essam Al-Subhi65'
- 61'Gol João Felipe Proscinski Giaccomoni 3–1Asist: Mayron Marques Barboza da Rocha
- 58'João Vitor Coutinho Maia ↔ Chananan PombupphaOyuncu değişikliği
- Worachit KanitsribumphenSarı kart55'
- 45'Yeo Hong-Gyu ↔ João Vitor Coutinho MaiaOyuncu değişikliği
- 45'Worawut Srisupha ↔ Wichaya GanthongOyuncu değişikliği
- 45'João Afonso ↔ Renan GorneOyuncu değişikliği
- Teerasak Poeiphimai ↔ Essam Al-SubhiOyuncu değişikliği43'
- Gol Bruno Moreira Soares 3–0Asist: Teerasak Poeiphimai22'
- Gol Teerasak Poeiphimai 2–0Asist: Chaiyaphon Otton18'
- Teerasak PoeiphimaiSarı kart12'
- 12'João AfonsoSarı kart
- Gol Worachit Kanitsribumphen 1–0Asist: Chaiyaphon Otton6'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %71 5/7 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 2/7 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %67 2/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,14 (15 gol) | 2,50 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (8 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (9 gol) | 2,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,14 (15 gol) | 3,00 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %86 6/7 | %100 4/4 |
| 1,5 Üst | %100 7/7 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 5/7 | %100 3/3 |
| 1,5 Üst | %86 6/7 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %57 4/7 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %57 4/7 | %100 3/3 |
| Gol yememe | %14 1/7 | %0 0/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 5,8 | 5,3 |
| 7,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
| 8,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
| 9,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
| 10,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,5 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %67 2/3 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 11,5 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %100 2/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %57 4/7 | %100 4/4 |
| Berabere | %29 2/7 | %0 0/4 |
| Geride | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %33 1/3 |
| Berabere | %29 2/7 | %33 1/3 |
| Geride | %43 3/7 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Port FC (7 maç)
Rayong FC (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Port FC (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 4 | 0 |
Rayong FC (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Port FC
Sarı 14 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,0)
Rayong FC
Sarı 13 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Port FC: iç saha, 3 maç · Rayong FC: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Port FC – Rayong FC ilk 11'ler
Port FC · 4-2-3-1
- 93M. FalkesgaardK
- 4S. BureeratD
- 36P. AkkratumD
- 15M. BihrD
- 25C. OttonD6' asist 6. dk18' asist 18. dk83' sarı kart 83. dk
- 5P. ChamrasameeO65' gol 65. dk
- 24J. KaewpromO67' oyundan çıktı 67. dk
- 17S. RatreeO67' oyundan çıktı 67. dk
- 22W. KanitsribumphenO6' gol 6. dk55' sarı kart 55. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 11BrunoO22' gol 22. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 14T. PoeiphimaiF12' sarı kart 12. dk18' gol 18. dk22' asist 22. dk+1
- 47S. BoonlhaO77' oyuna girdi 77. dk
- 7Issam Al SabhiF43' oyuna girdi 43. dk65' asist 65. dk
- 27Lucas TocantinsF67' oyuna girdi 67. dk
- 20Marcel ScaleseD
- 8T. KesaratO
- 10B. PhalaO
- 34N. SelanonD
- 33N. ShimuraO67' oyuna girdi 67. dk
- 18Jude Jacob Soonsup-BellF77' oyuna girdi 77. dk
- 28E. SviatchenkoD
- 21S. TiatrakulO
- 1S. YosK
Teknik direktör: Bozidar Bandovic
Rayong FC · 4-3-3
- 36Worawut SrisuphaK
- 15Thanaset SujaritD
- 94Antonio Abreu LaraD
- 37Mayron MarquesD61' asist 61. dk66' sarı kart 66. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 5P. PhatthaphonD
- 8Natcha PromsomboonO
- 6João AfonsoO12' sarı kart 12. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 17Bruno LeiteO
- 77Yeo Hong-GyuF45' oyundan çıktı 45. dk
- 99C. MăgerușanF
- 98João Felipe Proscinski GiaccomoniF
- 30W. GanthongK45' oyuna girdi 45. dk
- 26Renan GorneF
- 2Noppol KerdkaewD
- 18P. NgernprasertO
- 79P. PhothepO
- 3Thanawat PimyothaD
- 22C. PombubphaF58' oyuna girdi 58. dk
- 19S. RomphopakF
- 7M. SarakumF
- 80W. WithunatO
- 4H. KatanoD71' oyuna girdi 71. dk
- 10João Vitor Coutinho MaiaF
Teknik direktör: A. Chalitaporn
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Port FC 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Rayong FC 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-8).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Port FC 4, Rayong FC 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 5,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Ocak 2026, Rayong FC 5-2 Port FC.
- Sıralama
- 3. (12 p) – 7. (8 p)
- Form (son 5)
- GGMGM – GBMBG
- H2H (G-B-M)
- 4-1-1 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %80
- iddaa MS 1-0-2
- 1,23 – 4,71 – 6,32
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Port FC bu sezon 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,20 gol yedi; Rayong FC bu sezon 5 maçta 1,60 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Port FC %80, Rayong FC %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Port FC %80, Rayong FC %80. İlk yarıyı önde kapatma: Port FC 2/5, Rayong FC 2/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,23, 0 – 4,71, 2 – 6,32. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,84.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %80; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Ayutthaya FC | 8 | +6 | 16 |
| 3 | Ratchaburi | 7 | +9 | 13 |
| 4 | Prachuap | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Buriram United | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Bangkok United | 7 | +4 | 13 |
| 7 | Uthai Thani | 8 | +2 | 11 |
| 8 | Lamphun Warrior | 8 | +2 | 11 |
| 9 | Sisaket United | 7 | -3 | 10 |
| 10 | Sukhothai FC | 8 | -6 | 10 |
| 11 | BG Pathum United | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Rayong FC | 7 | -6 | 8 |
| 13 | Chonburi FC | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Pattani | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Chiangrai United | 7 | -4 | 5 |
| 16 | Rasi Salai United | 7 | -12 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Bangkok United | 4 | +3 | 9 |
| 3 | BG Pathum United | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Prachuap | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Ratchaburi | 3 | +6 | 6 |
| 6 | Sukhothai FC | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Ayutthaya FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Rayong FC | 4 | -3 | 5 |
| 9 | Uthai Thani | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Buriram United | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Sisaket United | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Lamphun Warrior | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Pattani | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Chiangrai United | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Chonburi FC | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Rasi Salai United | 3 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ayutthaya FC | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Buriram United | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Lamphun Warrior | 4 | +5 | 7 |
| 4 | Ratchaburi | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Uthai Thani | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Prachuap | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Port FC | 3 | +2 | 6 |
| 8 | Sisaket United | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Bangkok United | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Chonburi FC | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Sukhothai FC | 4 | -6 | 4 |
| 12 | Pattani | 4 | -3 | 3 |
| 13 | Rayong FC | 3 | -3 | 3 |
| 14 | BG Pathum United | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Chiangrai United | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Rasi Salai United | 4 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Thai League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
