Pontevedra 1-0 CP Cacereno Sad: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Pontevedra 1–0 CP Cacereno Sad (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Pontevedra – CP Cacereno Sad maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Y. Pino 11' (pen.) (Pontevedra).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Pontevedra üstte · CP Cacereno Sad altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' sarı kart: T. Calvo (CP Cacereno Sad)
- 11' gol: Y. Pino (Pontevedra)
- 13' sarı kart: I. Martinez Munoz (CP Cacereno Sad)
- 39' sarı kart: A. Vidorreta (Pontevedra)
- 46' oyuncu değişikliği: T. Calvo ↔ L. Sanchez (CP Cacereno Sad)
- 59' oyuncu değişikliği: Runy ↔ S. Navarro (CP Cacereno Sad)
- 59' oyuncu değişikliği: I. Fernandez ↔ J. Artola (CP Cacereno Sad)
- 60' oyuncu değişikliği: L. Macias ↔ A. Gil (Pontevedra)
- 65' sarı kart: L. Macias (Pontevedra)
- 71' oyuncu değişikliği: D. Mba ↔ I. Elejalde (Pontevedra)
- 71' oyuncu değişikliği: P. Gaye ↔ A. Argos (Pontevedra)
- 71' oyuncu değişikliği: D. Alba ↔ R. Ergouai (Pontevedra)
- 76' sarı kart: A. Exposito (CP Cacereno Sad)
- 80' oyuncu değişikliği: A. Monerris ↔ I. Tellechea (CP Cacereno Sad)
- 83' sarı kart: J. Artola (CP Cacereno Sad)
- 84' oyuncu değişikliği: S. Lopez ↔ J. Gonzalez (CP Cacereno Sad)
- 90+5' sarı kart: J. Artola (CP Cacereno Sad)
- 90+5' kırmızı kart: J. Artola (CP Cacereno Sad)
- 90+6' sarı kart: I. Martinez Munoz (CP Cacereno Sad)
- 90+6' kırmızı kart: I. Martinez Munoz (CP Cacereno Sad)
- 90+8' oyuncu değişikliği: A. Gil ↔ M. Bravo (Pontevedra)
- 90+10' sarı kart: N. Conesa (CP Cacereno Sad)
Maç olayları
- PontevedraCP Cacereno Sad
- 90+10'N. ConesaSarı kart
- A. Gil ↔ M. BravoOyuncu değişikliği90+8'
- 90+6'I. Martinez MunozSarı kart
- 90+6'I. Martinez MunozKırmızı kart
- 90+5'J. ArtolaSarı kart
- 90+5'J. ArtolaKırmızı kart
- 84'S. Lopez ↔ J. GonzalezOyuncu değişikliği
- 83'J. ArtolaSarı kart
- 80'A. Monerris ↔ I. TellecheaOyuncu değişikliği
- 76'A. ExpositoSarı kart
- D. Mba ↔ I. ElejaldeOyuncu değişikliği71'
- P. Gaye ↔ A. ArgosOyuncu değişikliği71'
- D. Alba ↔ R. ErgouaiOyuncu değişikliği71'
- L. MaciasSarı kart65'
- L. Macias ↔ A. GilOyuncu değişikliği60'
- 59'Runy ↔ S. NavarroOyuncu değişikliği
- 59'I. Fernandez ↔ J. ArtolaOyuncu değişikliği
- 46'T. Calvo ↔ L. SanchezOyuncu değişikliği
- A. VidorretaSarı kart39'
- 13'I. Martinez MunozSarı kart
- Penaltı golü Y. Pino 1–0Penaltı11'
- 7'T. CalvoSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (13 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (11 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,82 (9 gol) | 0,40 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (9 gol) | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %27 3/11 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Geride | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %55 6/11 | %40 2/5 |
| Geride | %27 3/11 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Pontevedra (11 maç)
CP Cacereno Sad (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Pontevedra (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 4 | 0 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 4 | 4 |
CP Cacereno Sad (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 0 | 4 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
Pontevedra
Sarı 24 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
CP Cacereno Sad
Sarı 31 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 106 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Pontevedra için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 4, yenilen 9. Cacereño son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Pontevedra 0 – Cacereño 1; 1 beraberlik var. Son maç: 14 Şubat 2026, Cacereño 1-0 Pontevedra.
- Sıralama
- 15. (8 p) – 5. (12 p)
- Form (son 5)
- MMBBM – BMBGM
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %14
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %29
- iddaa MS 1-0-2
- 2,01 – 2,92 – 2,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Pontevedra iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,75 gol yedi; Cacereño bu sezon 7 maçta 1,00 attı, 0,57 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %14. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Pontevedra %100, Cacereño %29. İlk yarıyı önde kapatma: Pontevedra 2/4, Cacereño 2/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,01, 0 – 2,92, 2 – 2,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Primera División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda B: Group 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo | 11 | +10 | 28 |
| 2 | UD Logroñés | 11 | +8 | 23 |
| 3 | Pontevedra | 11 | +2 | 18 |
| 4 | Real Avilés | 11 | +8 | 17 |
| 5 | Mirandes | 10 | +3 | 17 |
| 6 | Racing Ferrol | 11 | +1 | 17 |
| 7 | Extremadura 1924 | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Athletic Club II | 10 | +4 | 15 |
| 9 | Cacereño | 11 | 0 | 15 |
| 10 | Barakaldo | 11 | 0 | 14 |
| 11 | Ponferradina | 10 | 0 | 14 |
| 12 | Mérida AD | 10 | +2 | 13 |
| 13 | Real Unión | 11 | 0 | 13 |
| 14 | Unionistas de Salamanca | 11 | -5 | 13 |
| 15 | Cultural Leonesa | 10 | 0 | 12 |
| 16 | Zamora | 11 | -2 | 12 |
| 17 | Deportivo La Coruña II | 10 | -6 | 11 |
| 18 | CD Coria | 10 | -5 | 9 |
| 19 | UD Ourense | 11 | -12 | 8 |
| 20 | Arenas Getxo | 10 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Barakaldo | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Cacereño | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Racing Ferrol | 6 | +4 | 13 |
| 5 | Unionistas de Salamanca | 6 | +2 | 12 |
| 6 | Mirandes | 4 | +5 | 10 |
| 7 | Pontevedra | 6 | +2 | 10 |
| 8 | Real Avilés | 6 | +4 | 9 |
| 9 | Real Unión | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Athletic Club II | 5 | +1 | 8 |
| 11 | UD Logroñés | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Ponferradina | 5 | 0 | 8 |
| 13 | Cultural Leonesa | 4 | +3 | 7 |
| 14 | Extremadura 1924 | 5 | +2 | 7 |
| 15 | CD Coria | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Mérida AD | 5 | 0 | 7 |
| 17 | UD Ourense | 5 | -2 | 7 |
| 18 | Deportivo La Coruña II | 5 | -3 | 7 |
| 19 | Zamora | 6 | -2 | 5 |
| 20 | Arenas Getxo | 5 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD Logroñés | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Lugo | 6 | +2 | 13 |
| 3 | Extremadura 1924 | 6 | +4 | 9 |
| 4 | Real Avilés | 5 | +4 | 8 |
| 5 | Pontevedra | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Athletic Club II | 5 | +3 | 7 |
| 7 | Zamora | 5 | 0 | 7 |
| 8 | Mirandes | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Mérida AD | 5 | +2 | 6 |
| 10 | Ponferradina | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Real Unión | 6 | -3 | 5 |
| 12 | Cultural Leonesa | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Deportivo La Coruña II | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Racing Ferrol | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Arenas Getxo | 5 | -8 | 4 |
| 16 | Cacereño | 5 | -5 | 2 |
| 17 | CD Coria | 5 | -6 | 2 |
| 18 | Barakaldo | 4 | -5 | 1 |
| 19 | Unionistas de Salamanca | 5 | -7 | 1 |
| 20 | UD Ourense | 6 | -10 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División RFEF · Grup 1'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
