← Maçlar
Tayland · Thai League 2 · 7. hafta17 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Police Tero 5-3 Kasetsart FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Police Tero
5–3İY 2–1
Kasetsart FC
Maç sonu

Police Tero 5–3 Kasetsart FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.

Maç özeti

Police Tero – Kasetsart FC maçı 5-3 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Police Tero üstte · Kasetsart FC altta

01530İY607590 11' gol: P. Chainarong (Kasetsart FC)26' gol: Pedro Henrique (Police Tero)45' gol: W. Saenruecha (Police Tero)81' gol: Pedro Henrique (Police Tero)90+2' gol: C. De Godoy (Kasetsart FC)90+3' gol: Pedro Henrique (Police Tero)90+5' gol (Police Tero)90+6' gol (Kasetsart FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol: P. Chainarong (Kasetsart FC)
  • 26' gol: Pedro Henrique (Police Tero)
  • 45' gol: W. Saenruecha (Police Tero)
  • 81' gol: Pedro Henrique (Police Tero)
  • 90+2' gol: C. De Godoy (Kasetsart FC)
  • 90+3' gol: Pedro Henrique (Police Tero)
  • 90+5' gol (Police Tero)
  • 90+6' gol (Kasetsart FC)

Maç olayları

  1. Police TeroKasetsart FC
  2. 90+6'Gol 5–3
  3. Gol 5–290+5'
  4. Gol Pedro Henrique 4–290+3'
  5. 90+2'Gol C. De Godoy 3–2
  6. Gol Pedro Henrique 3–181'
  7. Gol W. Saenruecha 2–145'
  8. Gol Pedro Henrique 1–126'
  9. 11'Gol P. Chainarong 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Police Tero
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%30 3/10%40 2/5
Beraberlik%10 1/10%20 1/5
Mağlubiyet%60 6/10%40 2/5
Kasetsart FC
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%11 1/9%0 0/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%67 6/9%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Police Tero
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç2,40 (24 gol)2,60 (13 gol)
Kasetsart FC
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,89 (8 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç2,00 (18 gol)2,40 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Police Tero
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%30 3/10%40 2/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%60 6/10%60 3/5
3,5 Üst%40 4/10%40 2/5
Gol yememe%20 2/10%20 1/5
Kasetsart FC
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%44 4/9%40 2/5
1,5 Üst%89 8/9%100 5/5
2,5 Üst%33 3/9%20 1/5
3,5 Üst%33 3/9%20 1/5
Gol yememe%11 1/9%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Police Tero
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%30 3/10%40 2/5
Berabere%40 4/10%40 2/5
Geride%30 3/10%20 1/5
Kasetsart FC
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%20 1/5
Berabere%22 2/9%20 1/5
Geride%56 5/9%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Police Tero (10 maç)

1/121/X11/20X/11X/X0X/232/102/X02/23

Kasetsart FC (9 maç)

1/111/X11/20X/10X/X1X/212/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Police Tero (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 2
31-45 3 1
46-60 3 1
61-75 0 3
76-90 3 11

Kasetsart FC (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 3
31-45 1 2
46-60 0 3
61-75 1 2
76-90 3 4

Kartlar

Police Tero

Sarı 0 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kasetsart FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Police Tero 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-7). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Kasetsart FC için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 3, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Police Tero 1, Kasetsart FC 1 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Şubat 2026, Police Tero 1-1 Kasetsart FC.

Sıralama
12. (7 p) – 17. (4 p)
Form (son 5)
MBMMG – GMBMM
H2H (G-B-M)
1-4-1 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %17
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %17
iddaa MS 1-0-2
1,81 – 3,01 – 3,33
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Police Tero bu sezon 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,17 gol yedi; Kasetsart FC bu sezon 6 maçta 0,50 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Police Tero %17, Kasetsart FC %17. İlk yarıyı önde kapatma: Police Tero 2/6, Kasetsart FC 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,81, 0 – 3,01, 2 – 3,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,60, Üst 1,79. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,73.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %17; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 15 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tayland · Thai League 2 puan durumu · Thai Division 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Khon Kaen United 10802 219 +1224 GGGGG
2Uttaradit 10541 2112 +919 BMGBG
3Nong Bua Pitchaya 9522 2412 +1217 BGMGG
4Kanchanaburi 10451 1812 +617 GBGBG
5Satun 9432 1611 +515 GBBGB
6Nakhon Ratchasima FC 10433 1612 +415 GGGGM
7Muangthong United 10424 1110 +114 MBGGM
8Phrae United 10424 1111 014 GMBMG
9Chainat 9423 1516 -114 GMGMB
10Chiangmai United 9333 109 +112 GMBBB
11Esan Pattaya 10334 1017 -712 GMMBG
12Nakhon Pathom 9252 811 -311 GMGMB
13Chanthaburi 10244 89 -110 GBBMM
14Police Tero 10316 1124 -1310 MGMMM
15Muang Loei United 9234 1415 -19 BMBMM
16Songkhla 10145 1319 -67 MBBMM
17Mahasarakham United 9144 715 -87 MMBMG
18Kasetsart FC 9126 818 -105 MGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Khon Kaen United 5500 145 +915
2Nong Bua Pitchaya 4400 124 +812
3Uttaradit 6330 136 +712
4Chainat 5320 94 +511
5Kanchanaburi 5320 94 +511
6Nakhon Ratchasima FC 5302 117 +49
7Muangthong United 5302 85 +39
8Muang Loei United 5221 96 +38
9Chiangmai United 5221 74 +38
10Nakhon Pathom 4220 86 +28
11Satun 5221 64 +28
12Chanthaburi 6222 54 +18
13Police Tero 5212 713 -67
14Mahasarakham United 5131 55 06
15Kasetsart FC 4112 46 -24
16Phrae United 4112 25 -34
17Esan Pattaya 5113 512 -74
18Songkhla 3021 35 -22
#TakımOGBMAYAVP
1Phrae United 6312 96 +310
2Khon Kaen United 5302 74 +39
3Esan Pattaya 5221 55 08
4Satun 4211 107 +37
5Uttaradit 4211 86 +27
6Kanchanaburi 5131 98 +16
7Nakhon Ratchasima FC 5131 55 06
8Nong Bua Pitchaya 5122 128 +45
9Muangthong United 5122 35 -25
10Songkhla 7124 1014 -45
11Chiangmai United 4112 35 -24
12Nakhon Pathom 5032 05 -53
13Chainat 4103 612 -63
14Police Tero 5104 411 -73
15Chanthaburi 4022 35 -22
16Muang Loei United 4013 59 -41
17Kasetsart FC 5014 412 -81
18Mahasarakham United 4013 210 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,81X3,0123,33

Çifte şans

1X1,14121,18X21,54

Karşılıklı gol

Var1,64Yok1,73

2,5 Alt / Üst

Alt1,60Üst1,79

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Thai League 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.