← Maçlar
Polonya · I Liga · 13. hafta3 Kasım 2026 · 20:00 TSİ

Pogon Siedlce 1-1 Ruch Chorzow: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Pogon Siedlce
1–1İY 1–0
Ruch Chorzow
Maç sonu

Pogon Siedlce 1–1 Ruch Chorzow (3 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Pogon Siedlce – Ruch Chorzow maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: S. Kobusinski 14' (Pogon Siedlce); M. Pawlowski 90' (Ruch Chorzow).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Pogon Siedlce üstte · Ruch Chorzow altta

01530İY607590 14' gol: S. Kobusinski (Pogon Siedlce)20' sarı kart: T. Sutherland (Ruch Chorzow)49' sarı kart: A. Lukic (Ruch Chorzow)62' oyuncu değişikliği: D. Szczepan ↔ A. Coscia (Ruch Chorzow)↔62' oyuncu değişikliği: M. Konczkowski ↔ F. Wojcik (Ruch Chorzow)↔71' sarı kart: F. Kendzia (Pogon Siedlce)73' oyuncu değişikliği: P. Szwedzik ↔ S. Nagamatsu (Ruch Chorzow)↔73' oyuncu değişikliği: M. Chrapek ↔ K. Rostek (Ruch Chorzow)↔74' oyuncu değişikliği: D. Szuprytowski ↔ M. Marzec (Pogon Siedlce)↔82' oyuncu değişikliği: T. Sutherland ↔ M. Pawlowski (Ruch Chorzow)↔85' oyuncu değişikliği: S. Kobusinski ↔ N. Zielonka (Pogon Siedlce)↔85' oyuncu değişikliği: C. Demianiuk ↔ R. Makowski (Pogon Siedlce)↔90' gol: M. Pawlowski (Ruch Chorzow)90+3' sarı kart: M. Kizyma (Pogon Siedlce)90+6' sarı kart: B. Poczobut (Pogon Siedlce)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' gol: S. Kobusinski (Pogon Siedlce)
  • 20' sarı kart: T. Sutherland (Ruch Chorzow)
  • 49' sarı kart: A. Lukic (Ruch Chorzow)
  • 62' oyuncu değişikliği: D. Szczepan ↔ A. Coscia (Ruch Chorzow)
  • 62' oyuncu değişikliği: M. Konczkowski ↔ F. Wojcik (Ruch Chorzow)
  • 71' sarı kart: F. Kendzia (Pogon Siedlce)
  • 73' oyuncu değişikliği: P. Szwedzik ↔ S. Nagamatsu (Ruch Chorzow)
  • 73' oyuncu değişikliği: M. Chrapek ↔ K. Rostek (Ruch Chorzow)
  • 74' oyuncu değişikliği: D. Szuprytowski ↔ M. Marzec (Pogon Siedlce)
  • 82' oyuncu değişikliği: T. Sutherland ↔ M. Pawlowski (Ruch Chorzow)
  • 85' oyuncu değişikliği: S. Kobusinski ↔ N. Zielonka (Pogon Siedlce)
  • 85' oyuncu değişikliği: C. Demianiuk ↔ R. Makowski (Pogon Siedlce)
  • 90' gol: M. Pawlowski (Ruch Chorzow)
  • 90+3' sarı kart: M. Kizyma (Pogon Siedlce)
  • 90+6' sarı kart: B. Poczobut (Pogon Siedlce)

Maç olayları

  1. Pogon SiedlceRuch Chorzow
  2. B. PoczobutSarı kart90+6'
  3. M. KizymaSarı kart90+3'
  4. 90'Gol M. Pawlowski 1–1
  5. S. Kobusinski ↔ N. ZielonkaOyuncu değişikliği85'
  6. C. Demianiuk ↔ R. MakowskiOyuncu değişikliği85'
  7. 82'T. Sutherland ↔ M. PawlowskiOyuncu değişikliği
  8. D. Szuprytowski ↔ M. MarzecOyuncu değişikliği74'
  9. 73'P. Szwedzik ↔ S. NagamatsuOyuncu değişikliği
  10. 73'M. Chrapek ↔ K. RostekOyuncu değişikliği
  11. F. KendziaSarı kart71'
  12. 62'D. Szczepan ↔ A. CosciaOyuncu değişikliği
  13. 62'M. Konczkowski ↔ F. WojcikOyuncu değişikliği
  14. 49'A. LukicSarı kart
  15. 20'T. SutherlandSarı kart
  16. Gol S. Kobusinski 1–0Asist: K. Mis14'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Pogon Siedlce
Toplam (13)İç saha (8)
Galibiyet%31 4/13%38 3/8
Beraberlik%31 4/13%25 2/8
Mağlubiyet%38 5/13%38 3/8
Ruch Chorzow
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%46 6/13%29 2/7
Beraberlik%31 4/13%43 3/7
Mağlubiyet%23 3/13%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Pogon Siedlce
Toplam (13)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,15 (15 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,23 (16 gol)1,50 (12 gol)
Ruch Chorzow
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,31 (17 gol)0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç0,92 (12 gol)0,86 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Pogon Siedlce
Toplam (13)İç saha (8)
KG Var%54 7/13%75 6/8
1,5 Üst%62 8/13%88 7/8
2,5 Üst%38 5/13%50 4/8
3,5 Üst%23 3/13%25 2/8
Gol yememe%31 4/13%25 2/8
Ruch Chorzow
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%31 4/13%29 2/7
1,5 Üst%77 10/13%71 5/7
2,5 Üst%23 3/13%0 0/7
3,5 Üst%15 2/13%0 0/7
Gol yememe%46 6/13%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Pogon Siedlce
Toplam (13)İç saha (8)
Önde%46 6/13%63 5/8
Berabere%38 5/13%25 2/8
Geride%15 2/13%13 1/8
Ruch Chorzow
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%31 4/13%14 1/7
Berabere%54 7/13%57 4/7
Geride%15 2/13%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Pogon Siedlce (13 maç)

1/121/X31/21X/12X/X1X/222/102/X02/22

Ruch Chorzow (13 maç)

1/141/X01/20X/12X/X3X/222/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Pogon Siedlce (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 3 0
31-45 3 4
46-60 3 2
61-75 1 3
76-90 2 3

Ruch Chorzow (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 1
31-45 3 1
46-60 3 1
61-75 2 4
76-90 5 4

Kartlar

Pogon Siedlce

Sarı 28 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Ruch Chorzow

Sarı 24 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla · ligde 122 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Pogon Siedl son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 7 gol attı, 12 gol yedi. Son 5 maçta Ruch Chorzow 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 8-0). Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 5 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Pogon Siedl 2 – Ruch Chorzow 0; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Şubat 2026, Pogon Siedl 2-1 Ruch Chorzow.

Sıralama
13. (15 p) – 5. (21 p)
Form (son 5)
MGMMM – GGGGB
H2H (G-B-M)
2-4-0 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %0
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %17
iddaa MS 1-0-2
3,72 – 3,26 – 1,64
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Pogon Siedl iç saha 7 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,57 gol yedi; Ruch Chorzow dış saha 6 maçta 0,67 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Pogon Siedl %57, Ruch Chorzow %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Pogon Siedl %71, Ruch Chorzow %17. İlk yarıyı önde kapatma: Pogon Siedl 4/7, Ruch Chorzow 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,72, 0 – 3,26, 2 – 1,64. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,70, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,77.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %44; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 3 Kasım 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Polonya · I Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Polonia Warszawa 14743 2315 +825 GGBBG
2Ruch Chorzów 13643 1712 +522 BGGGB
3Lechia Gdansk 13715 2521 +422 GGGMG
4ŁKS Łódź 13643 1612 +422 MMGGB
5Nieciecza 14644 2220 +222 BGMBB
6Pogoń Grod. Mazowiecki 13634 1912 +721 GGMMM
7Polonia Bytom 13562 2320 +321 BGGGG
8Miedz Legnica 14554 2013 +720 MGBBB
9Warta Poznań 14617 2020 019 MGMBM
10Arka Gdynia 14536 1917 +218 MMGBG
11Stal Rzeszów 13535 1824 -618 GMGMB
12Pogoń Siedlce 13445 1516 -116 MMMGB
13Stal Mielec 13445 1727 -1016 MGMBG
14Chrobry Głogów 14365 1517 -215 MMBBB
15Podbeskidzie 14293 1720 -315 GMGBM
16Puszcza Niepołomice 14428 1620 -414 GMGBB
17Unia Skierniewice 14428 2026 -614 BMMMG
18Odra Opole 14338 1121 -1012 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Lechia Gdansk 7502 1511 +415
2Arka Gdynia 7421 166 +1014
3Ruch Chorzów 6411 126 +613
4Polonia Bytom 7340 149 +513
5ŁKS Łódź 7412 117 +413
6Nieciecza 7412 118 +313
7Miedz Legnica 8332 128 +412
8Pogoń Grod. Mazowiecki 7322 75 +211
9Pogoń Siedlce 8323 1212 011
10Stal Mielec 7241 1310 +310
11Podbeskidzie 6240 86 +210
12Puszcza Niepołomice 8314 98 +110
13Polonia Warszawa 6231 119 +29
14Warta Poznań 5302 76 +19
15Odra Opole 7214 79 -27
16Unia Skierniewice 7214 912 -37
17Chrobry Głogów 7133 37 -46
18Stal Rzeszów 5113 611 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Polonia Warszawa 8512 126 +616
2Stal Rzeszów 8422 1213 -114
3Pogoń Grod. Mazowiecki 6312 127 +510
4Warta Poznań 9315 1314 -110
5Chrobry Głogów 7232 1210 +29
6ŁKS Łódź 6231 55 09
7Nieciecza 7232 1112 -19
8Ruch Chorzów 7232 56 -19
9Miedz Legnica 6222 85 +38
10Polonia Bytom 6222 911 -28
11Lechia Gdansk 6213 1010 07
12Unia Skierniewice 7214 1114 -37
13Stal Mielec 6204 417 -136
14Pogoń Siedlce 5122 34 -15
15Podbeskidzie 8053 914 -55
16Odra Opole 7124 412 -85
17Puszcza Niepołomice 6114 712 -54
18Arka Gdynia 7115 311 -84

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,72X3,2621,64

Çifte şans

1X1,68121,15X21,11

Karşılıklı gol

Var1,62Yok1,77

1,5 Alt / Üst

Alt3,16Üst1,15

2,5 Alt / Üst

Alt1,70Üst1,68

3,5 Alt / Üst

Alt1,21Üst2,79

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün I Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.