Phu Dong FC 4-3 Hoang Anh: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Phu Dong FC 4–3 Hoang Anh (18 Ekim 2026). İlk yarı 2–2.
Maç özeti
Phu Dong FC – Hoang Anh maçı 4-3 sona erdi; ilk yarı 2-2 tamamlandı. Goller: Nguyen Hoang Duc 2', Nguyen Quoc Viet 39', Lucao 71', Nguyen Le Phat 90' (Phu Dong FC); Nguyen Thanh Nhan 3', Luann 31', Do Thanh Thinh (kendi kalesine) 76' (Hoang Anh).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Phu Dong FC üstte · Hoang Anh altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: Nguyen Hoang Duc (Phu Dong FC)
- 3' gol: Nguyen Thanh Nhan (Hoang Anh)
- 7' sarı kart: Nguyen Duc Chien (Phu Dong FC)
- 19' kırmızı kart: L. Turci (Phu Dong FC)
- 27' sarı kart: Nguyen Quoc Quang Huy (Hoang Anh)
- 31' gol: Luann (Hoang Anh)
- 35' sarı kart (Phu Dong FC)
- 39' gol: Nguyen Quoc Viet (Phu Dong FC)
- 46' oyuncu değişikliği: Ha Chau Phi ↔ P. B. Vo (Hoang Anh)
- 68' sarı kart: Robson Reis (Hoang Anh)
- 71' gol: Lucao (Phu Dong FC)
- 76' kendi kalesine gol: Do Thanh Thinh (Hoang Anh)
- 82' kırmızı kart (Hoang Anh)
- 88' sarı kart (Hoang Anh)
- 90' gol: Nguyen Le Phat (Phu Dong FC)
Maç olayları
- Phu Dong FCHoang Anh
- Gol Nguyen Le Phat 4–390'
- 88'Sarı kart
- 82'Kırmızı kart
- 76'Kendi kalesine gol Do Thanh Thinh 3–3Kendi kalesine
- Gol Lucao 3–271'
- 68'Robson ReisSarı kart
- 46'Ha Chau Phi ↔ P. B. VoOyuncu değişikliği
- Gol Nguyen Quoc Viet 2–239'
- Sarı kart35'
- 31'Gol Luann 1–2
- 27'Nguyen Quoc Quang HuySarı kart
- L. TurciKırmızı kart19'
- Nguyen Duc ChienSarı kart7'
- 3'Gol Nguyen Thanh Nhan 1–1
- Gol Nguyen Hoang Duc 1–02'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 4/7 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Beraberlik | %0 0/7 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %71 5/7 | %100 3/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (14 gol) | 2,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,43 (10 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (9 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,14 (15 gol) | 3,00 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %86 6/7 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %71 5/7 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %43 3/7 | %67 2/3 |
| Gol yememe | %14 1/7 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Berabere | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Geride | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Berabere | %57 4/7 | %67 2/3 |
| Geride | %14 1/7 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Phu Dong FC (7 maç)
Hoang Anh (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Phu Dong FC (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Hoang Anh (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 0 | 4 |
Kartlar
Phu Dong FC
Sarı 7 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 1,0)
Hoang Anh
Sarı 13 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 15:15 TSİ itibarıyla · ligde 48 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Phu Dong için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 12, yenilen 3. Hoang Anh için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 7, yenilen 13. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Phu Dong 1 – Hoang Anh 1; 0 beraberlik var. Son maç: 5 Nisan 2026, Hoang Anh 1-2 Phu Dong.
- Form (son 5)
- BGGGG – GMMMM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %33
- iddaa MS 1-0-2
- 1,25 – 4,46 – 6,15
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Phu Dong bu sezon 3 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,00 gol yedi; Hoang Anh bu sezon 3 maçta 1,33 attı, 2,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Phu Dong %67, Hoang Anh %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Phu Dong %100, Hoang Anh %33. İlk yarıyı önde kapatma: Phu Dong 1/3, Hoang Anh 1/3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,25, 0 – 4,46, 2 – 6,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,05, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 14:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Vietnam · V.League 1 puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Song Lam Nghe An | 5 | +6 | 11 |
| 2 | Nam Dinh | 5 | +7 | 10 |
| 3 | Công An Nhân Dân | 5 | +5 | 10 |
| 4 | Phu Dong | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Ho Chi Minh | 5 | +3 | 10 |
| 6 | Hồng Lĩnh Hà Tĩnh | 5 | +2 | 10 |
| 7 | Thanh Hóa | 5 | -1 | 7 |
| 8 | Hai Phong | 5 | +1 | 6 |
| 9 | Da Nang | 5 | -4 | 6 |
| 10 | Ha Noi | 5 | -4 | 6 |
| 11 | Bắc Ninh | 5 | -1 | 5 |
| 12 | Viettel | 5 | -2 | 4 |
| 13 | Hoang Anh Gia Lai | 5 | -6 | 3 |
| 14 | Bình Phước | 5 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hồng Lĩnh Hà Tĩnh | 3 | +2 | 7 |
| 2 | Ho Chi Minh | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Phu Dong | 3 | +1 | 6 |
| 4 | Da Nang | 3 | 0 | 6 |
| 5 | Nam Dinh | 2 | +4 | 4 |
| 6 | Công An Nhân Dân | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Song Lam Nghe An | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Bắc Ninh | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Hoang Anh Gia Lai | 3 | -1 | 3 |
| 10 | Thanh Hóa | 2 | -1 | 3 |
| 11 | Ha Noi | 2 | -2 | 3 |
| 12 | Viettel | 3 | -3 | 1 |
| 13 | Hai Phong | 2 | -4 | 0 |
| 14 | Bình Phước | 3 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Song Lam Nghe An | 3 | +5 | 7 |
| 2 | Hai Phong | 3 | +5 | 6 |
| 3 | Công An Nhân Dân | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Nam Dinh | 3 | +3 | 6 |
| 5 | Phu Dong | 2 | +3 | 4 |
| 6 | Thanh Hóa | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Ho Chi Minh | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Viettel | 2 | +1 | 3 |
| 9 | Hồng Lĩnh Hà Tĩnh | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Ha Noi | 3 | -2 | 3 |
| 11 | Bình Phước | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Bắc Ninh | 3 | -2 | 1 |
| 13 | Da Nang | 2 | -4 | 0 |
| 14 | Hoang Anh Gia Lai | 2 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün V.League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
