← Maçlar
Tayland · Thai League 2 · 5. hafta9 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Phrae United 2-1 SGB Kanchanaburi FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Phrae United
2–1İY 1–1
SGB Kanchanaburi FC
Maç sonu

Phrae United 2–1 SGB Kanchanaburi FC (9 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Phrae United – SGB Kanchanaburi FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Phrae United
Toplam (10)İç saha (4)
Galibiyet%40 4/10%25 1/4
Beraberlik%20 2/10%25 1/4
Mağlubiyet%40 4/10%50 2/4
SGB Kanchanaburi FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%40 4/10%20 1/5
Beraberlik%50 5/10%60 3/5
Mağlubiyet%10 1/10%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Phrae United
Toplam (10)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)0,50 (2 gol)
Yediği gol / maç1,10 (11 gol)1,25 (5 gol)
SGB Kanchanaburi FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,80 (18 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,20 (12 gol)1,60 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Phrae United
Toplam (10)İç saha (4)
KG Var%30 3/10%25 1/4
1,5 Üst%70 7/10%50 2/4
2,5 Üst%50 5/10%50 2/4
3,5 Üst%10 1/10%0 0/4
Gol yememe%40 4/10%25 1/4
SGB Kanchanaburi FC
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%70 7/10%100 5/5
1,5 Üst%70 7/10%100 5/5
2,5 Üst%40 4/10%60 3/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Gol yememe%30 3/10%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Phrae United
Toplam (10)İç saha (4)
Önde%40 4/10%0 0/4
Berabere%40 4/10%75 3/4
Geride%20 2/10%25 1/4
SGB Kanchanaburi FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%40 4/10%20 1/5
Berabere%50 5/10%60 3/5
Geride%10 1/10%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Phrae United (10 maç)

1/131/X11/20X/11X/X1X/222/102/X02/22

SGB Kanchanaburi FC (10 maç)

1/121/X21/20X/11X/X3X/212/112/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Phrae United (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 4 1
31-45 1 3
46-60 3 1
61-75 0 2
76-90 2 3

SGB Kanchanaburi FC (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 4 1
31-45 1 3
46-60 1 4
61-75 5 0
76-90 4 4

Kartlar

Phrae United

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

SGB Kanchanaburi FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tayland · Thai League 2 puan durumu · Thai Division 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Khon Kaen United 10802 219 +1224 GGGGG
2Uttaradit 10541 2112 +919 BMGBG
3Nong Bua Pitchaya 9522 2412 +1217 BGMGG
4Kanchanaburi 10451 1812 +617 GBGBG
5Satun 9432 1611 +515 GBBGB
6Nakhon Ratchasima FC 10433 1612 +415 GGGGM
7Muangthong United 10424 1110 +114 MBGGM
8Phrae United 10424 1111 014 GMBMG
9Chainat 9423 1516 -114 GMGMB
10Chiangmai United 9333 109 +112 GMBBB
11Esan Pattaya 10334 1017 -712 GMMBG
12Nakhon Pathom 9252 811 -311 GMGMB
13Chanthaburi 10244 89 -110 GBBMM
14Police Tero 10316 1124 -1310 MGMMM
15Muang Loei United 9234 1415 -19 BMBMM
16Songkhla 10145 1319 -67 MBBMM
17Mahasarakham United 9144 715 -87 MMBMG
18Kasetsart FC 9126 818 -105 MGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Khon Kaen United 5500 145 +915
2Nong Bua Pitchaya 4400 124 +812
3Uttaradit 6330 136 +712
4Chainat 5320 94 +511
5Kanchanaburi 5320 94 +511
6Nakhon Ratchasima FC 5302 117 +49
7Muangthong United 5302 85 +39
8Muang Loei United 5221 96 +38
9Chiangmai United 5221 74 +38
10Nakhon Pathom 4220 86 +28
11Satun 5221 64 +28
12Chanthaburi 6222 54 +18
13Police Tero 5212 713 -67
14Mahasarakham United 5131 55 06
15Kasetsart FC 4112 46 -24
16Phrae United 4112 25 -34
17Esan Pattaya 5113 512 -74
18Songkhla 3021 35 -22
#TakımOGBMAYAVP
1Phrae United 6312 96 +310
2Khon Kaen United 5302 74 +39
3Esan Pattaya 5221 55 08
4Satun 4211 107 +37
5Uttaradit 4211 86 +27
6Kanchanaburi 5131 98 +16
7Nakhon Ratchasima FC 5131 55 06
8Nong Bua Pitchaya 5122 128 +45
9Muangthong United 5122 35 -25
10Songkhla 7124 1014 -45
11Chiangmai United 4112 35 -24
12Nakhon Pathom 5032 05 -53
13Chainat 4103 612 -63
14Police Tero 5104 411 -73
15Chanthaburi 4022 35 -22
16Muang Loei United 4013 59 -41
17Kasetsart FC 5014 412 -81
18Mahasarakham United 4013 210 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,20X3,0822,52

Çifte şans

1X1,28121,19X21,37

Karşılıklı gol

Var1,53Yok1,92

2,5 Alt / Üst

Alt1,74Üst1,67

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.