Philadelphia Union 1-2 New England Revolution: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Philadelphia Union 1–2 New England Revolution (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 21–12, isabetli şut 7–8, topa sahip olma %42–%58, korner 3–6.
Maç özeti
Philadelphia Union – New England Revolution maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Neil Pierre 90+12' (Philadelphia Union); Dor Turgeman 45+3', Carles Gil 90+1' (pen.) (New England Revolution). xG: Philadelphia Union 1,0 – 1,0 New England Revolution.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Philadelphia Union: Ryan Richter · New England Revolution: M. Mićović
Maç akışı
Philadelphia Union üstte · New England Revolution altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 45+3' gol: Dor Turgeman (New England Revolution)
- 61' sarı kart: Bruno Damiani (Philadelphia Union)
- 63' sarı kart: Jovan Lukic (Philadelphia Union)
- 65' sarı kart: Jackson Yueill (New England Revolution)
- 68' oyuncu değişikliği: Indiana Vassilev ↔ Agustin Anello (Philadelphia Union)
- 76' oyuncu değişikliği: Dániel Gazdag ↔ Brooklyn Raines (New England Revolution)
- 82' oyuncu değişikliği: Nathan Harriel ↔ Malik Jakupovic (Philadelphia Union)
- 90+1' gol: Carles Gil (New England Revolution)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Luca Daniel·Langoni ↔ Mamadou Fofana (New England Revolution)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Dor Turgeman ↔ Wilson Harris (New England Revolution)
- 90+7' oyuncu değişikliği: Carles Gil ↔ Diego Fagúndez (New England Revolution)
- 90+7' oyuncu değişikliği: Jackson Yueill ↔ Judah Siqueira (New England Revolution)
- 90+12' gol: Neil Pierre (Philadelphia Union)
Maç olayları
- Philadelphia UnionNew England Revolution
- Gol Neil Pierre 1–2Asist: Kai Wagner90+12'
- 90+7'Carles Gil ↔ Diego FagúndezOyuncu değişikliği
- 90+7'Jackson Yueill ↔ Judah SiqueiraOyuncu değişikliği
- 90+2'Luca Daniel·Langoni ↔ Mamadou FofanaOyuncu değişikliği
- 90+2'Dor Turgeman ↔ Wilson HarrisOyuncu değişikliği
- 90+1'Penaltı golü Carles Gil 0–2Penaltı
- Nathan Harriel ↔ Malik JakupovicOyuncu değişikliği82'
- 76'Dániel Gazdag ↔ Brooklyn RainesOyuncu değişikliği
- Indiana Vassilev ↔ Agustin AnelloOyuncu değişikliği68'
- 65'Jackson YueillSarı kart
- Jovan LukicSarı kart63'
- Bruno DamianiSarı kart61'
- 45+3'Gol Dor Turgeman 0–1Asist: Peyton Miller
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %39 13/33 | %44 7/16 |
| Beraberlik | %24 8/33 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %25 4/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 18/34 | %41 7/17 |
| Beraberlik | %12 4/34 | %12 2/17 |
| Mağlubiyet | %35 12/34 | %47 8/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,88 (62 gol) | 1,75 (28 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,55 (51 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (55 gol) | 1,41 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (47 gol) | 1,59 (27 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 22/33 | %63 10/16 |
| 1,5 Üst | %79 26/33 | %75 12/16 |
| 2,5 Üst | %67 22/33 | %63 10/16 |
| 3,5 Üst | %45 15/33 | %38 6/16 |
| Gol yememe | %21 7/33 | %31 5/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 21/34 | %71 12/17 |
| 1,5 Üst | %79 27/34 | %82 14/17 |
| 2,5 Üst | %71 24/34 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %26 9/34 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %18 6/34 | %6 1/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %67 22/33 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %55 18/33 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %38 6/16 |
| 10,5 Üst | %39 13/33 | %31 5/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %85 29/34 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %71 24/34 | %76 13/17 |
| 9,5 Üst | %59 20/34 | %53 9/17 |
| 10,5 Üst | %38 13/34 | %35 6/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %91 30/33 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %61 20/33 | %56 9/16 |
| 4,5 Üst | %45 15/33 | %44 7/16 |
| 5,5 Üst | %42 14/33 | %38 6/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %71 24/34 | %71 12/17 |
| 3,5 Üst | %50 17/34 | %47 8/17 |
| 4,5 Üst | %26 9/34 | %24 4/17 |
| 5,5 Üst | %12 4/34 | %12 2/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 7,5 Üst | %64 21/33 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %52 17/33 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %36 12/33 | %31 5/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 10,8 |
| 6,5 Üst | %91 31/34 | %100 17/17 |
| 7,5 Üst | %82 28/34 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %71 24/34 | %76 13/17 |
| 9,5 Üst | %56 19/34 | %59 10/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 9/33 | %31 5/16 |
| Berabere | %30 10/33 | %38 6/16 |
| Geride | %42 14/33 | %31 5/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %41 14/34 | %41 7/17 |
| Berabere | %21 7/34 | %12 2/17 |
| Geride | %38 13/34 | %47 8/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Philadelphia Union (33 maç)
New England Revolution (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Philadelphia Union (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 5 | 11 |
| 31-45 | 7 | 8 |
| 46-60 | 13 | 5 |
| 61-75 | 12 | 7 |
| 76-90 | 10 | 10 |
New England Revolution (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 6 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 12 | 9 |
| 46-60 | 11 | 5 |
| 61-75 | 3 | 11 |
| 76-90 | 14 | 7 |
Kartlar
Philadelphia Union
Sarı 74 · Kırmızı 4 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
New England Revolution
Sarı 57 · Kırmızı 0 (34 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Philadelphia Union: iç saha, 16 maç · New England Revolution: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Philadelphia Union – New England Revolution ilk 11'ler
Philadelphia Union · 4-4-2
- 18A. BlakeK
- 39F. WestfieldD
- 44Neil PierreD90+12' gol 90+12. dk
- 26N. HarrielD82' oyundan çıktı 82. dk
- 27K. WagnerD90+12' asist 90+12. dk
- 33Q. SullivanO
- 21D. Jean-JacquesO
- 4J. LukićO63' sarı kart 63. dk
- 19I. VassilevO68' oyundan çıktı 68. dk
- 10M. IloskiF
- 9B. DamianiF61' sarı kart 61. dk
- 23E. AlladohF
- 28A. AnelloF68' oyuna girdi 68. dk
- 11A. BedoyaO
- 16B. BenderO
- 51M. JakupovicF82' oyuna girdi 82. dk
- 14J. RafanelloO
- 76A. RickK
- 5J. Sery LarsenD
- 47K. LeBlancO
Teknik direktör: Ryan Richter
New England Revolution · 4-3-3
- 30M. TurnerK
- 12I. FeingoldD
- 22E. KohlerD
- 66J. WynderD
- 25P. MillerD45+3' asist 45+3. dk
- 10Carles GilO90+1' gol 90+1. dk90+7' oyundan çıktı 90+7. dk
- 8M. PolsterO
- 14J. YueillO65' sarı kart 65. dk90+7' oyundan çıktı 90+7. dk
- 41L. LangoniF90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 99D. TurgemanF45+3' gol 45+3. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 16D. GazdagF76' oyundan çıktı 76. dk
- 77D. FagundezO90+7' oyuna girdi 90+7. dk
- 2M. FofanaD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 27W. HarrisF90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 33D. ParisianK
- 65J. SiqueiraO90+7' oyuna girdi 90+7. dk
- 7G. YowF
- 15C. BakerD
- 21B. RainesO76' oyuna girdi 76. dk
- 4T. BeasonD
Teknik direktör: M. Mićović
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
ABD · Major League Soccer puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Philadelphia Union için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 15, yenilen 9. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta New England Revolution 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 30 kez karşılaştı: Philadelphia Union 19, New England Revolution 6 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, New England Revolution 2-1 Philadelphia Union.
- Sıralama
- 6. (46 p) – 3. (52 p)
- Form (son 5)
- BGGGG – GGMMG
- H2H (G-B-M)
- 19-5-6 (30 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %73
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,35 – 4,60 – 5,40
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Philadelphia Union iç saha 15 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,07 gol yedi; New England Revolution dış saha 15 maçta 1,47 attı, 1,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Philadelphia Union %60, New England Revolution %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Philadelphia Union %60, New England Revolution %73. İlk yarıyı önde kapatma: Philadelphia Union 5/15, New England Revolution 6/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Philadelphia Union 7,0, New England Revolution 4,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Philadelphia Union 2,0, New England Revolution 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,35, 0 – 4,60, 2 – 5,40. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,65, Üst 1,31. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 2,22.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
ABD · Major League Soccer puan durumu · Eastern Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 34 | +46 | 77 |
| 2 | Inter Miami | 34 | +21 | 60 |
| 3 | New England Revolution | 34 | +8 | 58 |
| 4 | Chicago Fire | 34 | +10 | 55 |
| 5 | Charlotte | 34 | +15 | 54 |
| 6 | Philadelphia Union | 34 | +14 | 50 |
| 7 | Columbus Crew | 34 | +7 | 47 |
| 8 | Orlando City SC | 34 | -15 | 46 |
| 9 | FC Cincinnati | 34 | -8 | 46 |
| 10 | New York Red Bulls | 34 | -14 | 42 |
| 11 | New York City FC | 34 | +4 | 42 |
| 12 | Toronto FC | 34 | -15 | 39 |
| 13 | Atlanta United FC | 34 | -17 | 33 |
| 14 | DC United | 34 | -22 | 33 |
| 15 | CF Montreal | 34 | -32 | 26 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 17 | +34 | 47 |
| 2 | New England Revolution | 17 | +11 | 35 |
| 3 | Charlotte | 17 | +21 | 34 |
| 4 | Orlando City SC | 17 | +11 | 33 |
| 5 | FC Cincinnati | 17 | +7 | 30 |
| 6 | Philadelphia Union | 17 | +13 | 29 |
| 7 | Columbus Crew | 17 | +10 | 29 |
| 8 | Chicago Fire | 17 | +8 | 29 |
| 9 | Inter Miami | 17 | +15 | 27 |
| 10 | Toronto FC | 17 | +3 | 27 |
| 11 | New York Red Bulls | 17 | -2 | 24 |
| 12 | New York City FC | 17 | +6 | 21 |
| 13 | DC United | 17 | -9 | 20 |
| 14 | CF Montreal | 17 | -6 | 17 |
| 15 | Atlanta United FC | 17 | -7 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Miami | 17 | +6 | 33 |
| 2 | Nashville SC | 17 | +12 | 30 |
| 3 | Chicago Fire | 17 | +2 | 26 |
| 4 | New England Revolution | 17 | -3 | 23 |
| 5 | Philadelphia Union | 17 | +1 | 21 |
| 6 | New York City FC | 17 | -2 | 21 |
| 7 | Charlotte | 17 | -6 | 20 |
| 8 | Columbus Crew | 17 | -3 | 18 |
| 9 | New York Red Bulls | 17 | -12 | 18 |
| 10 | Atlanta United FC | 17 | -10 | 16 |
| 11 | FC Cincinnati | 17 | -15 | 16 |
| 12 | DC United | 17 | -13 | 13 |
| 13 | Orlando City SC | 17 | -26 | 13 |
| 14 | Toronto FC | 17 | -18 | 12 |
| 15 | CF Montreal | 17 | -26 | 9 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar
- 00:30 New York Red Bulls 2–0 Inter Miami CF
- 02:30 Atlanta United 2–3 Chicago Fire
- 02:30 DC United 0–2 FC Cincinnati
- 02:30 Orlando City 2–2 New York City
- 03:30 FC Dallas 3–0 San Jose Earthquakes
- 03:30 Houston Dynamo 0–0 Minnesota United
- 03:30 Kansas City 1–2 Austin FC
- 05:30 Portland Timbers 3–2 Charlotte FC
- 05:30 San Diego FC 2–2 Seattle Sounders
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
