PFK Dinamo Samarqand 1-2 FK Buxoro: Maç Sonucu ve İstatistikleri
PFK Dinamo Samarqand 1–2 FK Buxoro (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
PFK Dinamo Samarqand – FK Buxoro maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Khozhimirzaev 6' (PFK Dinamo Samarqand); A. Joraboev 66', N. Kacharava 89' (pen.) (FK Buxoro).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
PFK Dinamo Samarqand üstte · FK Buxoro altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol: A. Khozhimirzaev (PFK Dinamo Samarqand)
- 18' kırmızı kart: N. Tukhtasinov (PFK Dinamo Samarqand)
- 31' oyuncu değişikliği: A. Khudoyberdiev ↔ S. Mustafoev (PFK Dinamo Samarqand)
- 46' oyuncu değişikliği: S. Jurabekov ↔ J. Ruziev (FK Buxoro)
- 60' oyuncu değişikliği: F. Abdurakhmonov ↔ S. Kodirkulov (PFK Dinamo Samarqand)
- 66' oyuncu değişikliği: A. Joraboev ↔ N. Kacharava (FK Buxoro)
- 66' gol: A. Joraboev (FK Buxoro)
- 71' oyuncu değişikliği: A. Amonov ↔ O. Urmonjonov (PFK Dinamo Samarqand)
- 71' oyuncu değişikliği: A. Khozhimirzaev ↔ A. Khaydarov (PFK Dinamo Samarqand)
- 71' oyuncu değişikliği: H. Hajdarevic ↔ M. Stanojevic (PFK Dinamo Samarqand)
- 74' oyuncu değişikliği: S. Kulmatov ↔ V. Filipovic (FK Buxoro)
- 80' oyuncu değişikliği: S. Esanov ↔ D. Begic (FK Buxoro)
- 80' oyuncu değişikliği: V. Rodic ↔ A. Kayumov (FK Buxoro)
- 86' sarı kart (PFK Dinamo Samarqand)
- 89' gol: N. Kacharava (FK Buxoro)
- 90+7' sarı kart (FK Buxoro)
Maç olayları
- PFK Dinamo SamarqandFK Buxoro
- 90+7'Sarı kart
- 89'Penaltı golü N. Kacharava 1–2Penaltı
- Sarı kart86'
- 80'S. Esanov ↔ D. BegicOyuncu değişikliği
- 80'V. Rodic ↔ A. KayumovOyuncu değişikliği
- 74'S. Kulmatov ↔ V. FilipovicOyuncu değişikliği
- A. Amonov ↔ O. UrmonjonovOyuncu değişikliği71'
- A. Khozhimirzaev ↔ A. KhaydarovOyuncu değişikliği71'
- H. Hajdarevic ↔ M. StanojevicOyuncu değişikliği71'
- 66'A. Joraboev ↔ N. KacharavaOyuncu değişikliği
- 66'Gol A. Joraboev 1–1Asist: J. Ruziev
- F. Abdurakhmonov ↔ S. KodirkulovOyuncu değişikliği60'
- 46'S. Jurabekov ↔ J. RuzievOyuncu değişikliği
- A. Khudoyberdiev ↔ S. MustafoevOyuncu değişikliği31'
- N. TukhtasinovKırmızı kart18'
- Gol A. Khozhimirzaev 1–0Asist: A. Dumbuya6'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %37 10/27 | %31 4/13 |
| Beraberlik | %26 7/27 | %46 6/13 |
| Mağlubiyet | %37 10/27 | %23 3/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 12/26 | %23 3/13 |
| Beraberlik | %23 6/26 | %31 4/13 |
| Mağlubiyet | %31 8/26 | %46 6/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (42 gol) | 1,46 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,48 (40 gol) | 1,31 (17 gol) |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (38 gol) | 1,23 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (33 gol) | 1,62 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %85 23/27 | %85 11/13 |
| 1,5 Üst | %89 24/27 | %85 11/13 |
| 2,5 Üst | %74 20/27 | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %30 8/27 | %31 4/13 |
| Gol yememe | %15 4/27 | %15 2/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %65 17/26 | %77 10/13 |
| 1,5 Üst | %77 20/26 | %85 11/13 |
| 2,5 Üst | %50 13/26 | %54 7/13 |
| 3,5 Üst | %31 8/26 | %31 4/13 |
| Gol yememe | %27 7/26 | %15 2/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %37 10/27 | %38 5/13 |
| Berabere | %37 10/27 | %38 5/13 |
| Geride | %26 7/27 | %23 3/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 8/26 | %8 1/13 |
| Berabere | %38 10/26 | %54 7/13 |
| Geride | %31 8/26 | %38 5/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
PFK Dinamo Samarqand (27 maç)
FK Buxoro (26 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
PFK Dinamo Samarqand (22 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 4 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 4 | 7 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 7 | 5 |
| 76-90 | 6 | 9 |
FK Buxoro (22 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 9 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 7 | 3 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 9 | 7 |
Kartlar
PFK Dinamo Samarqand
Sarı 56 · Kırmızı 5 (27 maç · maç başı sarı 2,1)
FK Buxoro
Sarı 43 · Kırmızı 4 (26 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 211 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta PFK Dinamo Samarqand 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-7). Son 5 maçta Buxoro 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 8-12). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler PFK Dinamo Samarqand 2 – Buxoro 2; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Mart 2026, Buxoro 3-1 PFK Dinamo Samarqand.
- Sıralama
- 10. (30 p) – 7. (37 p)
- Form (son 5)
- MMGBB – GMMMB
- H2H (G-B-M)
- 2-4-2 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %64 – %54
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %82 – %73
- iddaa MS 1-0-2
- 1,80 – 3,19 – 3,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
PFK Dinamo Samarqand iç saha 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,27 gol yedi; Buxoro dış saha 11 maçta 1,18 attı, 1,73 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %64, konukta %54. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: PFK Dinamo Samarqand %82, Buxoro %73. İlk yarıyı önde kapatma: PFK Dinamo Samarqand 4/11, Buxoro 1/11.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,80, 0 – 3,19, 2 – 3,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %59; KG var ortalaması %77; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 16 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Özbekistan · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 25 | +37 | 58 |
| 2 | Pakhtakor | 26 | +20 | 56 |
| 3 | Navbahor | 27 | +21 | 55 |
| 4 | Olmaliq | 26 | +5 | 45 |
| 5 | Lokomotiv | 27 | +10 | 43 |
| 6 | Nasaf | 26 | +14 | 42 |
| 7 | Buxoro | 26 | +5 | 42 |
| 8 | Dinamo Samarqand | 27 | +2 | 37 |
| 9 | Qizilqum | 27 | -7 | 35 |
| 10 | Surkhon | 27 | -9 | 31 |
| 11 | Andijan | 27 | -6 | 31 |
| 12 | Sogdiana | 27 | -9 | 30 |
| 13 | Xorazm | 27 | -15 | 26 |
| 14 | Bunyodkor | 26 | -16 | 26 |
| 15 | Kokand-1912 | 26 | -11 | 24 |
| 16 | Mash'al | 27 | -41 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 12 | +22 | 29 |
| 2 | Buxoro | 13 | +10 | 29 |
| 3 | Pakhtakor | 13 | +9 | 25 |
| 4 | Navbahor | 13 | +9 | 25 |
| 5 | Nasaf | 13 | +9 | 24 |
| 6 | Lokomotiv | 13 | +8 | 22 |
| 7 | Qizilqum | 14 | 0 | 21 |
| 8 | Olmaliq | 13 | 0 | 19 |
| 9 | Andijan | 14 | -1 | 19 |
| 10 | Dinamo Samarqand | 13 | +2 | 18 |
| 11 | Kokand-1912 | 13 | -1 | 17 |
| 12 | Sogdiana | 14 | -3 | 17 |
| 13 | Surkhon | 13 | -4 | 14 |
| 14 | Xorazm | 13 | -7 | 14 |
| 15 | Bunyodkor | 14 | -6 | 13 |
| 16 | Mash'al | 14 | -16 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pakhtakor | 13 | +11 | 31 |
| 2 | Navbahor | 14 | +12 | 30 |
| 3 | Neftchi | 13 | +15 | 29 |
| 4 | Olmaliq | 13 | +5 | 26 |
| 5 | Lokomotiv | 14 | +2 | 21 |
| 6 | Dinamo Samarqand | 14 | 0 | 19 |
| 7 | Nasaf | 13 | +5 | 18 |
| 8 | Surkhon | 14 | -5 | 17 |
| 9 | Qizilqum | 13 | -7 | 14 |
| 10 | Buxoro | 13 | -5 | 13 |
| 11 | Sogdiana | 13 | -6 | 13 |
| 12 | Bunyodkor | 12 | -10 | 13 |
| 13 | Andijan | 13 | -5 | 12 |
| 14 | Xorazm | 14 | -8 | 12 |
| 15 | Kokand-1912 | 13 | -10 | 7 |
| 16 | Mash'al | 13 | -25 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
