Paris Saint Germain 2-0 Lyon: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Paris Saint Germain 2–0 Lyon (26 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 17–8, isabetli şut 10–5, topa sahip olma %68–%32, korner 7–4.
Maç özeti
Paris Saint Germain – Lyon maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Senny Mayulu 72', Mika Godts 84' (Paris Saint Germain). xG: Paris Saint Germain 1,0 – 0,7 Lyon.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Paris Saint Germain: Luis Enrique · Lyon: Paulo Fonseca
Maç akışı
Paris Saint Germain üstte · Lyon altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 31' sarı kart: Vitinha (Paris Saint Germain)
- 51' sarı kart: Maghnes Akliouche (Paris Saint Germain)
- 57' oyuncu değişikliği: João Neves ↔ Mika Godts (Paris Saint Germain)
- 65' oyuncu değişikliği: Warren Zaire-Emery ↔ Lucas Hernández (Paris Saint Germain)
- 65' oyuncu değişikliği: Ferrán Torres ↔ Senny Mayulu (Paris Saint Germain)
- 72' gol: Senny Mayulu (Paris Saint Germain)
- 74' sarı kart: Ernest Nuamah (Lyon)
- 76' oyuncu değişikliği: Khalis Merah ↔ Noah Teye Nartey (Lyon)
- 76' oyuncu değişikliği: Corentin Tolisso ↔ Ruben Kluivert (Lyon)
- 81' oyuncu değişikliği: Maghnes Akliouche ↔ Quentin Ndjantou (Paris Saint Germain)
- 81' oyuncu değişikliği: Désiré Doue ↔ Lucas Beraldo (Paris Saint Germain)
- 81' oyuncu değişikliği: Julien Duranville ↔ Kail Boudache (Lyon)
- 84' gol: Mika Godts (Paris Saint Germain)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Tyler Morton ↔ Remi Himbert (Lyon)
Maç olayları
- Paris Saint GermainLyon
- 90+1'Tyler Morton ↔ Remi HimbertOyuncu değişikliği
- Gol Mika Godts 2–0Asist: Quentin Ndjantou84'
- Maghnes Akliouche ↔ Quentin NdjantouOyuncu değişikliği81'
- Désiré Doue ↔ Lucas BeraldoOyuncu değişikliği81'
- 81'Julien Duranville ↔ Kail BoudacheOyuncu değişikliği
- 76'Khalis Merah ↔ Noah Teye NarteyOyuncu değişikliği
- 76'Corentin Tolisso ↔ Ruben KluivertOyuncu değişikliği
- 74'Ernest NuamahSarı kart
- Gol Senny Mayulu 1–0Asist: Mika Godts72'
- Warren Zaire-Emery ↔ Lucas HernándezOyuncu değişikliği65'
- Ferrán Torres ↔ Senny MayuluOyuncu değişikliği65'
- João Neves ↔ Mika GodtsOyuncu değişikliği57'
- Maghnes AklioucheSarı kart51'
- VitinhaSarı kart31'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %70 7/10 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,20 (22 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,70 yüksek | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,49 düşük | 0,75 (3 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol)ligde 8. · lig ortalamasından 0,17 yüksek | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,78 (7 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,71 düşük | 1,00 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 4.–5. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9ligde 13.–16. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %44 4/9ligde 13.–15. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %50 2/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %10 1/10 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 10,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %25 1/4 |
| 4,5 Üst | %10 1/10 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/4 |
| 4,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/4 |
| 5,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,0 | 12,0 |
| 6,5 Üst | %100 10/10 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %100 10/10 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %100 4/4 |
| 9,5 Üst | %80 8/10 | %100 4/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %78 7/9 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %75 3/4 |
| Berabere | %20 2/10 | %25 1/4 |
| Geride | %30 3/10 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Geride | %11 1/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Paris Saint Germain (10 maç)
Lyon (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Paris Saint Germain (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 8 | 2 |
| 76-90 | 7 | 1 |
Lyon (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
Paris Saint Germain
Sarı 10 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,0)
Lyon
Sarı 11 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Paris Saint Germain: iç saha, 4 maç · Lyon: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Paris Saint Germain – Lyon ilk 11'ler
Paris Saint Germain · 4-3-3
- 39M. SafonovK
- 2A. HakimiD
- 6I. ZabarnyiD
- 51W. PachoD
- 33W. Zaïre-EmeryD65' oyundan çıktı 65. dk
- 87João NevesO57' oyundan çıktı 57. dk
- 17VitinhaO31' sarı kart 31. dk
- 8Fabián RuizO
- 11M. AklioucheF51' sarı kart 51. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 9Ferran TorresF65' oyundan çıktı 65. dk
- 14D. DouéF81' oyundan çıktı 81. dk
- 4BeraldoD81' oyuna girdi 81. dk
- 42D. BolyD
- 30L. ChevalierK
- 12L. DigneD
- 27Pedro FernándezO
- 22M. GodtsF57' oyuna girdi 57. dk72' asist 72. dk84' gol 84. dk
- 21L. HernándezD65' oyuna girdi 65. dk
- 24Senny MayuluO65' oyuna girdi 65. dk72' gol 72. dk
- 47Quentin Ndjantou MbitchaF81' oyuna girdi 81. dk84' asist 84. dk
Teknik direktör: Luis Enrique
Lyon · 4-3-3
- 1D. GreifK
- 13Z. AthekameD
- 20F. BacherD
- 19M. NiakhatéD
- 16AbnerD
- 6T. TessmannO
- 23T. MortonO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 8C. TolissoO76' oyundan çıktı 76. dk
- 7E. NuamahF74' sarı kart 74. dk
- 18K. MerahF76' oyundan çıktı 76. dk
- 24J. DuranvilleF81' oyundan çıktı 81. dk
- 99N. NarteyO76' oyuna girdi 76. dk
- 21R. KluivertD76' oyuna girdi 76. dk
- 26K. BoudacheF81' oyuna girdi 81. dk
- 2M. BidstrupO
- 40R. DescampsK
- 44A. HamdaniF
- 45R. HimbertF90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 85N. KamaraD
- 22Clinton MataD
Teknik direktör: Paulo Fonseca
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · Fransa · Ligue 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Paris Saint Germain 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 16-7). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Lyon için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 10, yenilen 8. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 23 maçta galibiyetler Paris Saint Germain 16 – Lyon 5; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,17 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Paris Saint Germain 1-2 Lyon.
- Sıralama
- 5. (14 p) – 4. (14 p)
- Form (son 5)
- GGGGG – MGGMG
- H2H (G-B-M)
- 16-2-5 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %86 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %86 – %57
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,19 – 5,75 – 7,70
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Paris Saint Germain bu sezon 7 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,29 gol yedi; Lyon bu sezon 7 maçta 1,86 attı, 0,71 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Paris Saint Germain %86, Lyon %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Paris Saint Germain %86, Lyon %57. İlk yarıyı önde kapatma: Paris Saint Germain 3/7, Lyon 3/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Paris Saint Germain 5,7, Lyon 4,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Paris Saint Germain 1,0, Lyon 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,19, 0 – 5,75, 2 – 7,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,01, Üst 1,24. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 2,08.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %71; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 10 | +12 | 23 |
| 2 | Paris FC | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Lille | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Lyon | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | +7 | 15 |
| 7 | Monaco | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Stade Brestois 29 | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 10 | -11 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | -8 | 8 |
| 16 | Estac Troyes | 10 | -10 | 8 |
| 17 | Le Mans | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | -11 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lyon | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Rennes | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Paris FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Nice | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Lille | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Marseille | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Lens | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Paris Saint Germain | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Monaco | 4 | +3 | 8 |
| 10 | Strasbourg | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Toulouse | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Auxerre | 5 | -1 | 7 |
| 13 | Lorient | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Le Mans | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Stade Brestois 29 | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Angers | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Estac Troyes | 5 | -6 | 4 |
| 18 | Le Havre | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Stade Brestois 29 | 5 | +2 | 8 |
| 3 | Lille | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Paris FC | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Monaco | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Marseille | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Toulouse | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Lorient | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Lens | 5 | -1 | 4 |
| 10 | Lyon | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Angers | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Estac Troyes | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Nice | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Strasbourg | 6 | -7 | 3 |
| 15 | Rennes | 4 | -7 | 3 |
| 16 | Auxerre | 5 | -10 | 3 |
| 17 | Le Mans | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Le Havre | 4 | -3 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
