← Maçlar
Macaristan · NB I · 9. hafta10 Ekim 2026 · 20:30 TSİ

Paksi 3-0 MTK Budapeşte: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Paksi
3–0İY 1–0
MTK Budapeşte
Maç sonu

Paksi 3–0 MTK Budapeşte (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Paksi – MTK Budapeşte maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Paksi
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%46 6/13%57 4/7
Beraberlik%15 2/13%14 1/7
Mağlubiyet%38 5/13%29 2/7
MTK Budapeşte
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%23 3/13%0 0/6
Beraberlik%31 4/13%50 3/6
Mağlubiyet%46 6/13%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Paksi
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,85 (24 gol)2,29 (16 gol)
Yediği gol / maç1,69 (22 gol)1,57 (11 gol)
MTK Budapeşte
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,38 (18 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç2,08 (27 gol)2,83 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Paksi
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%62 8/13%71 5/7
1,5 Üst%92 12/13%100 7/7
2,5 Üst%62 8/13%86 6/7
3,5 Üst%38 5/13%43 3/7
Gol yememe%31 4/13%29 2/7
MTK Budapeşte
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%62 8/13%50 3/6
1,5 Üst%92 12/13%100 6/6
2,5 Üst%85 11/13%83 5/6
3,5 Üst%38 5/13%50 3/6
Gol yememe%15 2/13%0 0/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Paksi
Toplam (13)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)10,99,3
7,5 Üst%92 12/13%86 6/7
8,5 Üst%69 9/13%43 3/7
9,5 Üst%54 7/13%29 2/7
10,5 Üst%38 5/13%14 1/7
MTK Budapeşte
Toplam (11)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)9,710,8
7,5 Üst%73 8/11%80 4/5
8,5 Üst%55 6/11%60 3/5
9,5 Üst%45 5/11%60 3/5
10,5 Üst%36 4/11%40 2/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Paksi
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı kart4,24,4
2,5 Üst%69 9/13%86 6/7
3,5 Üst%54 7/13%57 4/7
4,5 Üst%46 6/13%43 3/7
5,5 Üst%31 4/13%14 1/7
MTK Budapeşte
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı kart4,64,6
2,5 Üst%82 9/11%100 5/5
3,5 Üst%82 9/11%100 5/5
4,5 Üst%55 6/11%40 2/5
5,5 Üst%27 3/11%20 1/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Paksi
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut11,212,6
6,5 Üst%92 12/13%100 7/7
7,5 Üst%92 12/13%100 7/7
8,5 Üst%77 10/13%86 6/7
9,5 Üst%69 9/13%86 6/7
MTK Budapeşte
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut10,910,2
6,5 Üst%100 11/11%100 5/5
7,5 Üst%91 10/11%100 5/5
8,5 Üst%73 8/11%60 3/5
9,5 Üst%64 7/11%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Paksi
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%23 3/13%43 3/7
Berabere%46 6/13%29 2/7
Geride%31 4/13%29 2/7
MTK Budapeşte
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%23 3/13%17 1/6
Berabere%38 5/13%33 2/6
Geride%38 5/13%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Paksi (13 maç)

1/131/X01/20X/13X/X2X/212/102/X02/24

MTK Budapeşte (13 maç)

1/121/X11/20X/11X/X1X/232/102/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Paksi (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 4 2
31-45 3 5
46-60 6 1
61-75 2 3
76-90 5 5

MTK Budapeşte (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 2 6
31-45 2 3
46-60 2 4
61-75 4 4
76-90 3 6

Kartlar

Paksi

Sarı 25 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,9)

MTK Budapeşte

Sarı 24 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Paksi: iç saha, 7 maç · MTK Budapeşte: dış saha, 5 maç

PaksiMTK Budapeşte
%50,1Topa sahip olma%45,4
1,58Beklenen gol (xG)0,59
19,7Toplam şut9,0
7,0İsabetli şut3,4
12,0Ceza sahası içi şut5,4
6,4Korner2,8
355Pas382
%72Pas isabeti%76
4,1Kurtarış3,6
14,7Faul12,6
0,7Ofsayt1,6
2,3Sarı kart1,8
0,29Kırmızı kart0,20

Rakiplerine izin verdikleri

1,42Rakibin xG'si2,20
13,3Rakibin şutu19,4
5,6Rakibin isabetli şutu6,8
2,9Rakibin korneri8,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB I puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Puskas Academy 13805 1815 +324 GGMMG
2Gyori ETO FC 12642 2114 +722 GMGGB
3Ferencvarosi TC 11551 2010 +1020 BBBGG
4Paks 13625 2422 +220 GMGMG
5Debreceni VSC 12543 2117 +419 MBGGG
6Ujpest 12534 2017 +318 GBMMG
7Vasas 12444 2017 +316 GBMMB
8Budapest Honved 12354 1619 -314 BGMGB
9Zalaegerszegi TE 13418 1724 -713 GMBGM
10MTK Budapest 13346 1827 -913 MGMMB
11Kisvarda FC 13265 1215 -312 BBBMM
12Nyiregyhaza 12327 1323 -1011 BMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Zalaegerszegi TE 6411 155 +1013
2Paks 7412 1611 +513
3Gyori ETO FC 7412 138 +513
4Ujpest 6411 127 +513
5MTK Budapest 7313 1210 +210
6Ferencvarosi TC 5230 103 +79
7Vasas 6222 118 +38
8Nyiregyhaza 5221 65 +18
9Debreceni VSC 6222 99 08
10Budapest Honved 6222 78 -18
11Puskas Academy 6204 912 -36
12Kisvarda FC 7043 59 -44
#TakımOGBMAYAVP
1Puskas Academy 7601 93 +618
2Debreceni VSC 6321 128 +411
3Ferencvarosi TC 6321 107 +311
4Gyori ETO FC 5230 86 +29
5Kisvarda FC 6222 76 +18
6Vasas 6222 99 08
7Paks 6213 811 -37
8Budapest Honved 6132 911 -26
9Ujpest 6123 810 -25
10Nyiregyhaza 7106 718 -113
11MTK Budapest 6033 617 -113
12Zalaegerszegi TE 7007 219 -170

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,80X3,6422,88

Çifte şans

1X1,21121,13X21,57

Karşılıklı gol

Var1,19Yok2,97

2,5 Alt / Üst

Alt3,04Üst1,18

3,5 Alt / Üst

Alt1,86Üst1,57

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün NB I'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.