← Maçlar
Estonya · Meistriliiga · 31. hafta14 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Paide Flora 2-1 Tartu JK Tam: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Paide Flora
2–1İY 1–1
Tartu JK Tam
Maç sonu

Paide Flora 2–1 Tartu JK Tam (14 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Paide Flora – Tartu JK Tam maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Paide Flora üstte · Tartu JK Tam altta

01530İY607590 35' sarı kart: H. Pedmanson (Tartu JK Tam)37' sarı kart: M. Sambe (Tartu JK Tam)41' gol: D. Darboe (Paide Flora)44' gol: M. Sambe (Tartu JK Tam)46' oyuncu değişikliği: H. Pedmanson ↔ L. Ounpuu (Tartu JK Tam)↔63' oyuncu değişikliği: D. Darboe ↔ K. Piht (Paide Flora)↔74' sarı kart: D. Luts (Paide Flora)76' oyuncu değişikliği: Daniel Cabral ↔ P. A. Cham (Paide Flora)↔76' oyuncu değişikliği: D. Luts ↔ S. Luts (Paide Flora)↔83' sarı kart: J. Palacios (Paide Flora)84' sarı kart: M. Sambe (Tartu JK Tam)84' kırmızı kart: M. Sambe (Tartu JK Tam)87' oyuncu değişikliği: R. Silov ↔ R. Muur (Tartu JK Tam)↔87' oyuncu değişikliği: M. Miller ↔ A. Surogin (Paide Flora)↔90+4' gol (Paide Flora)90+5' sarı kart (Paide Flora)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 35' sarı kart: H. Pedmanson (Tartu JK Tam)
  • 37' sarı kart: M. Sambe (Tartu JK Tam)
  • 41' gol: D. Darboe (Paide Flora)
  • 44' gol: M. Sambe (Tartu JK Tam)
  • 46' oyuncu değişikliği: H. Pedmanson ↔ L. Ounpuu (Tartu JK Tam)
  • 63' oyuncu değişikliği: D. Darboe ↔ K. Piht (Paide Flora)
  • 74' sarı kart: D. Luts (Paide Flora)
  • 76' oyuncu değişikliği: Daniel Cabral ↔ P. A. Cham (Paide Flora)
  • 76' oyuncu değişikliği: D. Luts ↔ S. Luts (Paide Flora)
  • 83' sarı kart: J. Palacios (Paide Flora)
  • 84' sarı kart: M. Sambe (Tartu JK Tam)
  • 84' kırmızı kart: M. Sambe (Tartu JK Tam)
  • 87' oyuncu değişikliği: R. Silov ↔ R. Muur (Tartu JK Tam)
  • 87' oyuncu değişikliği: M. Miller ↔ A. Surogin (Paide Flora)
  • 90+4' gol (Paide Flora)
  • 90+5' sarı kart (Paide Flora)

Maç olayları

  1. Paide FloraTartu JK Tam
  2. Sarı kart90+5'
  3. Gol 2–190+4'
  4. 87'R. Silov ↔ R. MuurOyuncu değişikliği
  5. M. Miller ↔ A. SuroginOyuncu değişikliği87'
  6. 84'M. SambeSarı kart
  7. 84'M. SambeKırmızı kart
  8. J. PalaciosSarı kart83'
  9. Daniel Cabral ↔ P. A. ChamOyuncu değişikliği76'
  10. D. Luts ↔ S. LutsOyuncu değişikliği76'
  11. D. LutsSarı kart74'
  12. D. Darboe ↔ K. PihtOyuncu değişikliği63'
  13. 46'H. Pedmanson ↔ L. OunpuuOyuncu değişikliği
  14. 44'Gol M. Sambe 1–1Asist: R. Silov
  15. Gol D. Darboe 1–0Asist: Daniel Cabral41'
  16. 37'M. SambeSarı kart
  17. 35'H. PedmansonSarı kart

Maç istatistikleri

Paide FloraTartu JK Tam
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Paide Flora
Toplam (36)İç saha (18)
Galibiyet%53 19/36%56 10/18
Beraberlik%19 7/36%11 2/18
Mağlubiyet%28 10/36%33 6/18
Tartu JK Tam
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%47 17/36%39 7/18
Beraberlik%6 2/36%6 1/18
Mağlubiyet%47 17/36%56 10/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Paide Flora
Toplam (36)İç saha (18)
Attığı gol / maç1,56 (56 gol)1,44 (26 gol)
Yediği gol / maç1,19 (43 gol)1,11 (20 gol)
Tartu JK Tam
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç1,39 (50 gol)1,22 (22 gol)
Yediği gol / maç1,67 (60 gol)2,00 (36 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Paide Flora
Toplam (36)İç saha (18)
KG Var%61 22/36%56 10/18
1,5 Üst%72 26/36%72 13/18
2,5 Üst%50 18/36%50 9/18
3,5 Üst%33 12/36%28 5/18
Gol yememe%25 9/36%28 5/18
Tartu JK Tam
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%50 18/36%50 9/18
1,5 Üst%72 26/36%78 14/18
2,5 Üst%61 22/36%61 11/18
3,5 Üst%42 15/36%39 7/18
Gol yememe%28 10/36%28 5/18

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Paide Flora
Toplam (36)İç saha (18)
Önde%36 13/36%39 7/18
Berabere%44 16/36%39 7/18
Geride%19 7/36%22 4/18
Tartu JK Tam
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%25 9/36%28 5/18
Berabere%39 14/36%33 6/18
Geride%36 13/36%39 7/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Paide Flora (36 maç)

1/1111/X11/21X/18X/X3X/252/102/X32/24

Tartu JK Tam (36 maç)

1/171/X01/22X/110X/X2X/222/102/X02/213

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Paide Flora (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 7
16-30 7 7
31-45 8 4
46-60 9 2
61-75 7 8
76-90 13 12

Tartu JK Tam (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 6
16-30 10 12
31-45 10 13
46-60 7 2
61-75 5 8
76-90 12 10

Kartlar

Paide Flora

Sarı 86 · Kırmızı 7 (36 maç · maç başı sarı 2,4)

Tartu JK Tam

Sarı 94 · Kırmızı 6 (36 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Paide Flora için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 8, yenilen 4. Tammeka son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 12 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 39 kez karşılaştı: Paide Flora 24, Tammeka 5 galibiyet aldı, 10 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Eylül 2026, Tammeka 0-2 Paide Flora.

Sıralama
3. (51 p) – 5. (47 p)
Form (son 5)
MGGMG – GGMMG
H2H (G-B-M)
24-10-5 (39 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %47
iddaa MS 1-0-2
1,48 – 3,90 – 4,10
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Paide Flora iç saha 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,00 gol yedi; Tammeka dış saha 15 maçta 1,33 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Paide Flora %43, Tammeka %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Paide Flora %50, Tammeka %47. İlk yarıyı önde kapatma: Paide Flora 6/14, Tammeka 4/15.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,48, 0 – 3,90, 2 – 4,10. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,23.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 13 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Estonya · Meistriliiga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Levadia Tallinn 362871 9729 +6891 GGGGB
2Paide 3619710 5643 +1364 GGMGB
3Flora Tallinn 3620214 6851 +1762 GMMGB
4Kalju Nomme 3618711 6136 +2561 MGGGB
5Tammeka 3617217 5060 -1053 MGMGM
6Laagri 3615219 5155 -447 GGMMM
7Vaprus 3611718 5169 -1840 MMBMG
8Nõmme United 3612222 5981 -2238 GGGMB
9Kuressaare 3610719 3655 -1937 MMBMB
10Trans Narva 366525 2979 -5023 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1FC Levadia Tallinn 181341 5311 +4243
2Flora Tallinn 181107 3822 +1633
3Paide 181026 2620 +632
4Tammeka 181017 2824 +431
5Kalju Nomme 18936 3519 +1630
6Laagri 18927 3022 +829
7Vaprus 18756 2928 +126
8Kuressaare 18648 2126 -522
9Nõmme United 186012 3939 018
10Trans Narva 185310 2028 -818
#TakımOGBMAYAVP
1FC Levadia Tallinn 181530 4418 +2648
2Paide 18954 3023 +732
3Kalju Nomme 18945 2617 +931
4Flora Tallinn 18927 3029 +129
5Tammeka 187110 2236 -1422
6Nõmme United 186210 2042 -2220
7Laagri 186012 2133 -1218
8Kuressaare 184311 1529 -1415
9Vaprus 184212 2241 -1914
10Trans Narva 181215 951 -425

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 16:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,54X3,7123,92

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,09

3,5 Alt / Üst

Alt1,43Üst2,10

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Meistriliiga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.