Paderborn 1-0 Hamburg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Paderborn 1–0 Hamburg (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 16–9, isabetli şut 6–1, topa sahip olma %62–%38, korner 6–3.
Maç özeti
Paderborn – Hamburg maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Rayan Philippe 88' (Paderborn). xG: Paderborn 1,2 – 0,5 Hamburg.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Paderborn: R. Kettemann · Hamburg: M. Polzin
Maç akışı
Paderborn üstte · Hamburg altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' oyuncu değişikliği: Fábio Vieira ↔ Otto Emerson Stange (Hamburg)
- 45' oyuncu değişikliği: Yussuf Poulsen ↔ Terem Moffi (Hamburg)
- 45' oyuncu değişikliği: Gabriel Vidović ↔ Tom Baack (Paderborn)
- 53' sarı kart: Shafiq Nandja (Hamburg)
- 58' sarı kart: Jano ter Horst (Paderborn)
- 62' oyuncu değişikliği: Jano ter Horst ↔ Felix Götze (Paderborn)
- 62' oyuncu değişikliği: Steffen Tigges ↔ Marvin Pieringer (Paderborn)
- 70' oyuncu değişikliği: Laurin Ulrich ↔ Rayan Philippe (Paderborn)
- 71' oyuncu değişikliği: Miro Muheim ↔ Albert Sambi Lokonga (Hamburg)
- 71' oyuncu değişikliği: Bilal Nadir ↔ Albert Grönbaek (Hamburg)
- 79' oyuncu değişikliği: Stefano Marino ↔ Sven Michel (Paderborn)
- 87' sarı kart: Albert Sambi Lokonga (Hamburg)
- 88' gol: Rayan Philippe (Paderborn)
- 89' sarı kart: Merlin Polzin (Hamburg)
- 89' oyuncu değişikliği: Otto Emerson Stange ↔ Alexander Rossing Lelesiit (Hamburg)
Maç olayları
- PaderbornHamburg
- 89'Merlin PolzinSarı kart
- 89'Otto Emerson Stange ↔ Alexander Rossing LelesiitOyuncu değişikliği
- Gol Rayan Philippe 1–0Asist: Felix Götze88'
- 87'Albert Sambi LokongaSarı kart
- Stefano Marino ↔ Sven MichelOyuncu değişikliği79'
- 71'Miro Muheim ↔ Albert Sambi LokongaOyuncu değişikliği
- 71'Bilal Nadir ↔ Albert GrönbaekOyuncu değişikliği
- Laurin Ulrich ↔ Rayan PhilippeOyuncu değişikliği70'
- Jano ter Horst ↔ Felix GötzeOyuncu değişikliği62'
- Steffen Tigges ↔ Marvin PieringerOyuncu değişikliği62'
- Jano ter HorstSarı kart58'
- 53'Shafiq NandjaSarı kart
- 45'Yussuf Poulsen ↔ Terem MoffiOyuncu değişikliği
- Gabriel Vidović ↔ Tom BaackOyuncu değişikliği45'
- 13'Fábio Vieira ↔ Otto Emerson StangeOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,89 (8 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,86 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,53 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,64 düşük | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,22 (20 gol)ligde 14.–16. · lig ortalamasından 0,47 yüksek | 2,60 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9ligde 16.–17. · lig ortalamasından 27 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9ligde 17. · lig ortalamasından 26 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9ligde 14.–15. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %67 6/9ligde 11.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %100 9/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %100 9/9 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Paderborn (9 maç)
Hamburg (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Paderborn (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Hamburg (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Kartlar
Paderborn
Sarı 13 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,4)
Hamburg
Sarı 16 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 78 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Paderborn: iç saha, 5 maç · Hamburg: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Paderborn – Hamburg ilk 11'ler
Paderborn · 3-5-2
- 15N. NollK
- 21J. ter HorstD58' sarı kart 58. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 25T. SchellerD
- 22M. HansenD
- 17L. CurdaO
- 28L. UlrichO70' oyundan çıktı 70. dk
- 5S. CastañedaO
- 40G. VidovićO45' oyundan çıktı 45. dk
- 23R. ObermairO
- 30S. MarinoF79' oyundan çıktı 79. dk
- 27S. TiggesF62' oyundan çıktı 62. dk
- 6T. BaackO45' oyuna girdi 45. dk
- 20F. GötzeD62' oyuna girdi 62. dk88' asist 88. dk
- 11S. MichelF79' oyuna girdi 79. dk
- 2Ruben MüllerD
- 9R. PhilippeF70' oyuna girdi 70. dk88' gol 88. dk
- 18M. PieringerF62' oyuna girdi 62. dk
- 1M. SchubertK
- 3Jonah Benedict StickerD
- 38D. ZeitlerF
Teknik direktör: R. Kettemann
Hamburg · 3-5-2
- 1Daniel Heuer FernandesK
- 43S. NandjaD53' sarı kart 53. dk
- 33S. BornauwD
- 17W. OmariD
- 7Z. El OuahdiO
- 5M. AdelineO
- 4B. NadirO71' oyundan çıktı 71. dk
- 28M. MuheimO71' oyundan çıktı 71. dk
- 3D. Møller WolfeO
- 15Y. PoulsenF45' oyundan çıktı 45. dk
- 20Fábio VieiraF13' oyundan çıktı 13. dk
- 38Alexander Røssing-LelesiitF89' oyuna girdi 89. dk
- 19Otto Emerson StangeF13' oyuna girdi 13. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 12S. TangvikK
- 9T. MoffiF45' oyuna girdi 45. dk
- 6A. Sambi LokongaO71' oyuna girdi 71. dk87' sarı kart 87. dk
- 37L. LemkeD
- 11A. GrønbækO71' oyuna girdi 71. dk
- 48J. Bissi MouelleD
- 22Kofi Jeremy AmoakoO
Teknik direktör: M. Polzin
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Almanya · Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Paderborn 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-9). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Hamburg son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Paderborn 5 – Hamburg 6; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Mart 2025, Paderborn 2-0 Hamburg.
- Sıralama
- 16. (5 p) – 9. (9 p)
- Form (son 5)
- BMGMM – GGGMM
- H2H (G-B-M)
- 5-2-6 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %33
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,22 – 3,31 – 2,57
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Paderborn bu sezon 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,50 gol yedi; Hamburg bu sezon 6 maçta 1,00 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Paderborn %50, Hamburg %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Paderborn %33, Hamburg %33. İlk yarıyı önde kapatma: Paderborn 2/6, Hamburg 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Paderborn 4,3, Hamburg 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Paderborn 1,3, Hamburg 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,22, 0 – 3,31, 2 – 2,57. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,14, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,34.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %33; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 9 | +20 | 21 |
| 2 | Borussia Dortmund | 9 | +9 | 21 |
| 3 | RB Leipzig | 9 | +14 | 18 |
| 4 | SC Freiburg | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Werder Bremen | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 8 | +2 | 13 |
| 7 | SV Elversberg | 9 | -1 | 13 |
| 8 | VfB Stuttgart | 9 | 0 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 9 | -5 | 12 |
| 10 | Hamburger SV | 9 | -10 | 12 |
| 11 | FSV Mainz 05 | 9 | -1 | 10 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 9 | -3 | 10 |
| 13 | FC Augsburg | 9 | 0 | 9 |
| 14 | 1899 Hoffenheim | 8 | -2 | 9 |
| 15 | 1. FC Köln | 8 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | -13 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RB Leipzig | 5 | +21 | 15 |
| 2 | Borussia Dortmund | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Bayern München | 4 | +16 | 10 |
| 4 | Werder Bremen | 4 | +5 | 10 |
| 5 | SC Freiburg | 4 | +7 | 9 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | +5 | 9 |
| 7 | SV Elversberg | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Hamburger SV | 4 | -1 | 9 |
| 9 | 1. FC Köln | 4 | +2 | 8 |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 0 | 7 |
| 11 | SC Paderborn 07 | 5 | 0 | 7 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 4 | +2 | 6 |
| 13 | FC Augsburg | 5 | +2 | 6 |
| 14 | VfB Stuttgart | 4 | +2 | 6 |
| 15 | Union Berlin | 5 | -1 | 6 |
| 16 | FC Schalke 04 | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Borussia Mönchengladbach | 4 | -3 | 1 |
| 18 | FSV Mainz 05 | 5 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 5 | +4 | 11 |
| 2 | FSV Mainz 05 | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Borussia Dortmund | 4 | +2 | 8 |
| 4 | SC Freiburg | 4 | +1 | 7 |
| 5 | VfB Stuttgart | 5 | -2 | 6 |
| 6 | Werder Bremen | 5 | -3 | 5 |
| 7 | Eintracht Frankfurt | 5 | -5 | 5 |
| 8 | FC Schalke 04 | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Bayer Leverkusen | 4 | -3 | 4 |
| 10 | SV Elversberg | 5 | -5 | 4 |
| 11 | FC Augsburg | 4 | -2 | 3 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 4 | -3 | 3 |
| 13 | 1899 Hoffenheim | 4 | -4 | 3 |
| 14 | RB Leipzig | 4 | -7 | 3 |
| 15 | Hamburger SV | 5 | -9 | 3 |
| 16 | Borussia Mönchengladbach | 5 | -10 | 3 |
| 17 | 1. FC Köln | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Union Berlin | 3 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
- 16:30 Augsburg 1–1 Union Berlin
- 16:30 Köln 0–0 Schalke 04
- 16:30 Leipzig 4–0 Elversberg
- 16:30 Mainz 2–3 Werder Bremen
- 19:30 B. Dortmund 1–0 Eintracht Frankfurt
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
