Osters 3-0 Helsingborg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Osters 3–0 Helsingborg (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 8–19, isabetli şut 7–9, topa sahip olma %45–%55, korner 6–10.
Maç özeti
Osters – Helsingborg maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Osters: D. Friberg · Helsingborg: M. Stahre
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Osters üstteHelsingborg altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %82 · 3 şut
- 16–30'Dep %73 · 3 şut
- 31–45+'Dep %55 · 3 şut
- 46–60'Dep %64 · 4 şut
- 61–75'Dengeli · 6 şut
- 76–90+'Dengeli · 6 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Osters, Dep = Helsingborg.
Maç olayları
- OstersHelsingborg
- Gol 3–090+3'
- Kingsley gyamfiSarı kart90+3'
- Oscar Uddenäs ↔ Noah AyorindeOyuncu değişikliği88'
- 86'Daouda Amadou ↔ Lucas Landgren PerssonOyuncu değişikliği
- 83'Osman Abdulkadir Addo ↔ Timothé RupilOyuncu değişikliği
- Gol Matias Tamminen 2–0Asist: Kalipha Jawla82'
- Tatu Varmanen ↔ Raymond AdjeiOyuncu değişikliği81'
- Keyano marrah ↔ Matias TamminenOyuncu değişikliği80'
- Marinus Due Grandt ↔ Hannes·Bladh PijacaOyuncu değişikliği80'
- 73'Julian Larsson ↔ Adam AkimeyOyuncu değişikliği
- Samuel Burakovsky ↔ Daniel AskOyuncu değişikliği72'
- Oscar UddenäsSarı kart63'
- Gol Oscar Uddenäs 1–0Asist: Dennis Olsson55'
- 12'Lukas KjellnasSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 14/30 | %60 9/15 |
| Beraberlik | %13 4/30 | %7 1/15 |
| Mağlubiyet | %40 12/30 | %33 5/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 9/30 | %27 4/15 |
| Beraberlik | %27 8/30 | %20 3/15 |
| Mağlubiyet | %43 13/30 | %53 8/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (50 gol) | 1,60 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (46 gol) | 1,13 (17 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (38 gol) | 1,13 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,70 (51 gol) | 2,00 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 18/30 | %47 7/15 |
| 1,5 Üst | %80 24/30 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %67 20/30 | %67 10/15 |
| 3,5 Üst | %40 12/30 | %33 5/15 |
| Gol yememe | %27 8/30 | %47 7/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 18/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %83 25/30 | %80 12/15 |
| 2,5 Üst | %53 16/30 | %60 9/15 |
| 3,5 Üst | %33 10/30 | %40 6/15 |
| Gol yememe | %17 5/30 | %13 2/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %89 16/18 | %78 7/9 |
| 8,5 Üst | %83 15/18 | %78 7/9 |
| 9,5 Üst | %78 14/18 | %67 6/9 |
| 10,5 Üst | %61 11/18 | %56 5/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,4 | 12,3 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %79 11/14 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %79 11/14 | %100 7/7 |
| 10,5 Üst | %64 9/14 | %86 6/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %50 9/18 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %39 7/18 | %33 3/9 |
| 4,5 Üst | %22 4/18 | %11 1/9 |
| 5,5 Üst | %6 1/18 | %11 1/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %13 2/15 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %83 15/18 | %89 8/9 |
| 7,5 Üst | %78 14/18 | %78 7/9 |
| 8,5 Üst | %67 12/18 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %67 12/18 | %56 5/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %53 8/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 5/30 | %13 2/15 |
| Berabere | %47 14/30 | %60 9/15 |
| Geride | %37 11/30 | %27 4/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 8/30 | %27 4/15 |
| Berabere | %43 13/30 | %40 6/15 |
| Geride | %30 9/30 | %33 5/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Osters (30 maç)
Helsingborg (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Osters (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 3 |
| 16-30 | 10 | 5 |
| 31-45 | 4 | 8 |
| 46-60 | 8 | 8 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 13 | 6 |
Helsingborg (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 11 |
| 16-30 | 8 | 2 |
| 31-45 | 9 | 4 |
| 46-60 | 2 | 7 |
| 61-75 | 3 | 7 |
| 76-90 | 12 | 15 |
Kartlar
Osters
Sarı 46 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,5)
Helsingborg
Sarı 63 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Osters: iç saha, 9 maç · Helsingborg: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Osters – Helsingborg ilk 11'ler
Osters · 3-4-3
- 1C. Lundahl PerssonK
- 5M. AdolfssonD
- 3K. GyamfiD90+3' sarı kart 90+3. dk
- 14D. OlssonO55' asist 55. dk
- 15T. VarmanenD81' oyundan çıktı 81. dk
- 6N. SöderbergO
- 29M. Due GrandtO80' oyundan çıktı 80. dk
- 23S. BurakovskyF72' oyundan çıktı 72. dk
- 10O. UddenäsF55' gol 55. dk63' sarı kart 63. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 9K. JawlaF82' asist 82. dk
- 18K. MarrahF80' oyundan çıktı 80. dk
- 16R. AdjeiD81' oyuna girdi 81. dk
- 8D. AskO72' oyuna girdi 72. dk
- 24N. AyorindeF88' oyuna girdi 88. dk
- 17H. PijacaO80' oyuna girdi 80. dk
- 33M. HartmannK
- 4Sebastian Hedlund
- 11F. OlssonO
- 19M. TamminenF80' oyuna girdi 80. dk82' gol 82. dk
- 34W. ThellssonF
Teknik direktör: D. Friberg
Helsingborg · 3-5-2
- 30E. RådahlK
- 2Obafemi AwodesuD
- 3J. Voelkerling PerssonD
- 4M. GudmannD
- 14L. KjellnäsO12' sarı kart 12. dk
- 21Julian LarssonF73' oyundan çıktı 73. dk
- 45D. AmadouO86' oyundan çıktı 86. dk
- 10M. SvenssonO
- 5S. BengtssonD
- 8O. AddoF83' oyundan çıktı 83. dk
- 9Alexander JohanssonF
- 22T. RupilO83' oyuna girdi 83. dk
- 19L. PerssonF86' oyuna girdi 86. dk
- 27D. N'DiayeD
- 42L. HyppanenO
- 36J. Hasselqvist
- 1J. BrattbergK
- 35samely bombokoD
- 11A. AkimeyF73' oyuna girdi 73. dk
- 37Zack SvanbackO
Teknik direktör: M. Stahre
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Osters için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 12, yenilen 11. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Helsingborg için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 1, yenilen 4. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Osters 6 – Helsingborg 5; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Nisan 2026, Helsingborg 4-1 Osters.
- Sıralama
- 7. (42 p) – 12. (32 p)
- Form (son 5)
- GGMMG – BBMBM
- H2H (G-B-M)
- 6-2-5 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %64 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %64
- Korner ort. (maç)
- 11,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,18 – 3,25 – 2,39
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Osters iç saha 14 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,21 gol yedi; Helsingborg dış saha 14 maçta 1,21 attı, 1,93 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %64, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Osters %50, Helsingborg %64. İlk yarıyı önde kapatma: Osters 2/14, Helsingborg 4/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Osters 4,0, Helsingborg 5,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,1. Maç başına kart: Osters 1,1, Helsingborg 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 3,25, 2 – 2,39. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,18, Üst 1,38. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,34.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 11,1; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 17:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superettan'da oynanan diğer maçlar
- 21:05 Landskrona 2–1 Orebro SK
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
