Osasuna B 0-0 UE Olot: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Osasuna B 0–0 UE Olot (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Osasuna B – UE Olot maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %11 1/9 | %0 0/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (12 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,56 (5 gol) | 0,20 (1 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 2,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (8 gol) | 0,75 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %67 6/9 | %80 4/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %78 7/9 | %80 4/5 |
| Geride | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %67 6/9 | %100 4/4 |
| Geride | %22 2/9 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Osasuna B (9 maç)
UE Olot (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Osasuna B (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 5 | 1 |
UE Olot (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 2 | 0 |
Kartlar
Osasuna B
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
UE Olot
Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Osasuna II için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 9, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Olot son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi.
Gol istatistikleri
Osasuna II bu sezon 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 0,67 gol yedi; Olot bu sezon 6 maçta 2,00 attı, 1,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Osasuna II %33, Olot %83. İlk yarıyı önde kapatma: Osasuna II 2/6, Olot 0/6.
- Sıralama
- 2. (13 p) – 5. (11 p)
- Form (son 5)
- BGMGG – BGGMG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %83
- iddaa MS 1-0-2
- 2,01 – 2,75 – 3,07
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,01, 0 – 2,75, 2 – 3,07. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,41, Üst 2,11. Karşılıklı Gol: Var 1,81, Yok 1,57.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 22:53 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda Rfef: Group 2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona B | 9 | +12 | 22 |
| 2 | Terrassa | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Espanyol II | 8 | +14 | 19 |
| 4 | Olot | 9 | +7 | 18 |
| 5 | Osasuna II | 9 | +7 | 17 |
| 6 | Girona II | 9 | +5 | 16 |
| 7 | Manresa | 9 | +6 | 14 |
| 8 | Ebro | 9 | +3 | 14 |
| 9 | Peña Sport | 10 | -2 | 12 |
| 10 | Reddis | 9 | -3 | 11 |
| 11 | Utebo | 9 | -1 | 9 |
| 12 | Tudelano | 9 | -3 | 9 |
| 13 | UD Logroñés II | 9 | -6 | 9 |
| 14 | Barbastro | 9 | -2 | 8 |
| 15 | Náxara | 8 | -9 | 6 |
| 16 | SD Logroñés | 9 | -8 | 5 |
| 17 | Calamocha | 9 | -13 | 5 |
| 18 | Arnedo | 9 | -14 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona B | 5 | +12 | 15 |
| 2 | Osasuna II | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Terrassa | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Ebro | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Espanyol II | 3 | +11 | 9 |
| 6 | Girona II | 4 | +5 | 9 |
| 7 | Peña Sport | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Olot | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Manresa | 4 | +2 | 7 |
| 10 | Náxara | 4 | 0 | 5 |
| 11 | Barbastro | 5 | -1 | 5 |
| 12 | Tudelano | 5 | -2 | 5 |
| 13 | UD Logroñés II | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Reddis | 4 | -3 | 4 |
| 15 | Calamocha | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Utebo | 4 | -1 | 3 |
| 17 | SD Logroñés | 5 | -3 | 3 |
| 18 | Arnedo | 5 | -5 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Terrassa | 6 | +2 | 11 |
| 2 | Olot | 4 | +5 | 10 |
| 3 | Espanyol II | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Manresa | 5 | +4 | 7 |
| 5 | Girona II | 5 | 0 | 7 |
| 6 | Reddis | 5 | 0 | 7 |
| 7 | Barcelona B | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Utebo | 5 | 0 | 6 |
| 9 | UD Logroñés II | 5 | -3 | 5 |
| 10 | Ebro | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Tudelano | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Osasuna II | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Peña Sport | 5 | -6 | 4 |
| 14 | Barbastro | 4 | -1 | 3 |
| 15 | SD Logroñés | 4 | -5 | 2 |
| 16 | Arnedo | 4 | -9 | 1 |
| 17 | Calamocha | 4 | -9 | 1 |
| 18 | Náxara | 4 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar
- 17:30 CD Ebro 0–1 Girona FC B
- 18:00 Barcelona B 2–1 Utebo FC
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
