Orebro SK 1-0 Falkenbergs FF: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Orebro SK 1–0 Falkenbergs FF (26 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 9–9, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %51–%49, korner 2–1.
Maç özeti
Orebro SK – Falkenbergs FF maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Linus Borgström (kendi kalesine) 14' (Orebro SK).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Orebro SK: R. Norling · Falkenbergs FF: C. Andersson
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Orebro SK üstte · Falkenbergs FF altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' kendi kalesine gol: Linus Borgström (Orebro SK)
- 52' sarı kart: Godwin Aguda (Falkenbergs FF)
- 64' kırmızı kart: Argjend Miftari (Falkenbergs FF)
- 67' oyuncu değişikliği: Elias Mohammad ↔ Noel Hansson (Falkenbergs FF)
- 78' oyuncu değişikliği: Antonio Yakoub ↔ Jacob Ortmark (Orebro SK)
- 82' oyuncu değişikliği: Ayo Rupia-Ellis ↔ Nils Bertilsson (Falkenbergs FF)
- 82' sarı kart: Erdal Rakip (Orebro SK)
- 82' oyuncu değişikliği: Hampus Källström ↔ Hugo Komano (Falkenbergs FF)
- 90' oyuncu değişikliği: Oskar Lindberg ↔ William Videhult (Falkenbergs FF)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Karl Holmberg ↔ Samuel Wikman (Orebro SK)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Manasse Kusu ↔ hampus soderstrom (Orebro SK)
Maç olayları
- Orebro SKFalkenbergs FF
- Karl Holmberg ↔ Samuel WikmanOyuncu değişikliği90+2'
- Manasse Kusu ↔ hampus soderstromOyuncu değişikliği90+2'
- 90'Oskar Lindberg ↔ William VidehultOyuncu değişikliği
- 82'Ayo Rupia-Ellis ↔ Nils BertilssonOyuncu değişikliği
- Erdal RakipSarı kart82'
- 82'Hampus Källström ↔ Hugo KomanoOyuncu değişikliği
- Antonio Yakoub ↔ Jacob OrtmarkOyuncu değişikliği78'
- 67'Elias Mohammad ↔ Noel HanssonOyuncu değişikliği
- 64'Argjend MiftariKırmızı kart
- 52'Godwin AgudaSarı kart
- Kendi kalesine gol Linus Borgström 1–0Kendi kalesine14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 6/30 | %27 4/15 |
| Beraberlik | %40 12/30 | %40 6/15 |
| Mağlubiyet | %40 12/30 | %33 5/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 16/30 | %47 7/15 |
| Beraberlik | %20 6/30 | %13 2/15 |
| Mağlubiyet | %27 8/30 | %40 6/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,10 (33 gol) | 0,87 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (45 gol) | 1,13 (17 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,80 (54 gol) | 1,87 (28 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (40 gol) | 1,53 (23 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 19/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %73 22/30 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %47 14/30 | %33 5/15 |
| 3,5 Üst | %27 8/30 | %7 1/15 |
| Gol yememe | %23 7/30 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 22/30 | %80 12/15 |
| 1,5 Üst | %83 25/30 | %87 13/15 |
| 2,5 Üst | %67 20/30 | %80 12/15 |
| 3,5 Üst | %33 10/30 | %40 6/15 |
| Gol yememe | %17 5/30 | %7 1/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %67 12/18 | %78 7/9 |
| 8,5 Üst | %50 9/18 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %50 9/18 | %56 5/9 |
| 10,5 Üst | %44 8/18 | %44 4/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %56 10/18 | %38 3/8 |
| 8,5 Üst | %50 9/18 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %44 8/18 | %25 2/8 |
| 10,5 Üst | %33 6/18 | %13 1/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %56 10/18 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %44 8/18 | %33 3/9 |
| 4,5 Üst | %28 5/18 | %22 2/9 |
| 5,5 Üst | %17 3/18 | %11 1/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 1,8 | 2,1 |
| 2,5 Üst | %28 5/18 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %6 1/18 | %0 0/8 |
| 4,5 Üst | %0 0/18 | %0 0/8 |
| 5,5 Üst | %0 0/18 | %0 0/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %94 17/18 | %89 8/9 |
| 7,5 Üst | %78 14/18 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %67 12/18 | %67 6/9 |
| 9,5 Üst | %50 9/18 | %67 6/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %67 12/18 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %50 9/18 | %38 3/8 |
| 8,5 Üst | %44 8/18 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %33 6/18 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 10/30 | %27 4/15 |
| Berabere | %50 15/30 | %60 9/15 |
| Geride | %17 5/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 9/30 | %20 3/15 |
| Berabere | %40 12/30 | %33 5/15 |
| Geride | %30 9/30 | %47 7/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Orebro SK (30 maç)
Falkenbergs FF (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Orebro SK (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 10 | 6 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 4 | 8 |
| 61-75 | 4 | 5 |
| 76-90 | 7 | 14 |
Falkenbergs FF (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 5 |
| 16-30 | 7 | 4 |
| 31-45 | 8 | 11 |
| 46-60 | 11 | 3 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 8 | 7 |
Kartlar
Orebro SK
Sarı 44 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,5)
Falkenbergs FF
Sarı 30 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Orebro SK: iç saha, 9 maç · Falkenbergs FF: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Orebro SK – Falkenbergs FF ilk 11'ler
Orebro SK · 3-5-2
- 75J. OjrzyńskiK
- 3V. SandbergO
- 32J. StenbergD
- 19J. HalitiD
- 25C. AmatkarijoF
- 9A. YakoubF78' oyundan çıktı 78. dk
- 8M. KusuO90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 23E. RakipO82' sarı kart 82. dk
- 11C. RedenstrandD
- 10R. Wiedesheim-PaulF
- 17K. HolmbergF90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 33Nils LarssonK
- 5J. OrtmarkO78' oyuna girdi 78. dk
- 16H. SöderströmO90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 21F. Wahlstrom
- 12D. SalihovićO
- 15L. AstvaldD
- 7S. WikmanO90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 22Giuseppe BovalinaD
- 6E. Ibrahimbegovic
Teknik direktör: R. Norling
Falkenbergs FF · 4-4-2
- 1A. AnderssonK
- 6L. BorgströmD14' kendi kalesine 14. dk
- 17A. MiftariO64' kırmızı kart 64. dk
- 23A. SaloD
- 12A. Rupia-EllisD82' oyundan çıktı 82. dk
- 19O. LindbergF90' oyundan çıktı 90. dk
- 30G. AgudaF52' sarı kart 52. dk
- 28M. NilssonO
- 10E. MohammadF67' oyundan çıktı 67. dk
- 9Albin AnderssonF
- 11H. KällströmO82' oyundan çıktı 82. dk
- 21L. BeqiriF
- 5N. HanssonD67' oyuna girdi 67. dk
- 29H. KomanoO82' oyuna girdi 82. dk
- 31G. LillienbergK
- 18Lassina SangareO
- 4T. StålhedenD
- 14W. VidehultO90' oyuna girdi 90. dk
- 25Gazton AlexanderssonO
- 8N. BertilssonD82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: C. Andersson
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Orebro SK için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 9, yenilen 8. Falkenbergs FF son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 10 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Orebro SK 2 – Falkenbergs FF 4; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Haziran 2026, Falkenbergs FF 1-1 Orebro SK.
- Sıralama
- 15. (26 p) – 2. (51 p)
- Form (son 5)
- BBMBG – GGBGG
- H2H (G-B-M)
- 2-1-4 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %92
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %92
- Korner ort. (maç)
- 9,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,65 – 3,21 – 2,00
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Orebro SK iç saha 13 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,23 gol yedi; Falkenbergs FF dış saha 13 maçta 2,15 attı, 1,62 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %38, konukta %92. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Orebro SK %62, Falkenbergs FF %92. İlk yarıyı önde kapatma: Orebro SK 2/13, Falkenbergs FF 3/13.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Orebro SK 5,3, Falkenbergs FF 4,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,0. Maç başına kart: Orebro SK 1,3, Falkenbergs FF 0,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,65, 0 – 3,21, 2 – 2,00. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,06.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %77; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
