← Maçlar
ABD · USL Championship18 Ekim 2026 · 05:00 TSİ

Orange Count 1-3 Phoenix Rising: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Orange Count
1–3İY 0–2
Phoenix Rising
Maç sonu

Orange Count 1–3 Phoenix Rising (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Orange Count – Phoenix Rising maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Y. Bazini 76' (Orange Count); P. Mar Boye 10', I. Sacko 19', 58' (Phoenix Rising).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Orange Count: D. Keinan · Phoenix Rising: P. Kah

Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik — · xG —

Maç akışı

Orange Count üstte · Phoenix Rising altta

01530İY607590 10' gol: P. Mar Boye (Phoenix Rising)15' sarı kart: N. Benalcazar (Orange Count)19' gol: I. Sacko (Phoenix Rising)35' oyuncu değişikliği: K. Partida ↔ B. Cambridge (Orange Count)↔35' oyuncu değişikliği: L. MacKinnon ↔ S. Kelly (Orange Count)↔46' oyuncu değişikliği: T. Espy ↔ J. Lindsey (Orange Count)↔51' sarı kart: A. Essengue (Phoenix Rising)52' sarı kart: P. Mar Boye (Phoenix Rising)58' gol: I. Sacko (Phoenix Rising)66' oyuncu değişikliği: M. Palomino ↔ J. Johnson (Orange Count)↔72' oyuncu değişikliği: K. Arase ↔ C. Smith (Phoenix Rising)↔76' gol: Y. Bazini (Orange Count)78' sarı kart: J. Moursou (Phoenix Rising)79' sarı kart: C. Hegardt (Orange Count)79' oyuncu değişikliği: G. Studenhofft ↔ D. Badji (Phoenix Rising)↔81' sarı kart: T. Schmitt (Phoenix Rising)86' oyuncu değişikliği: R. Doghman ↔ M. Bunbury (Orange Count)↔87' oyuncu değişikliği: D. Gomez ↔ A. Pelayo (Phoenix Rising)↔87' oyuncu değişikliği: L. Biasi ↔ J. Torres (Phoenix Rising)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 10' gol: P. Mar Boye (Phoenix Rising)
  • 15' sarı kart: N. Benalcazar (Orange Count)
  • 19' gol: I. Sacko (Phoenix Rising)
  • 35' oyuncu değişikliği: K. Partida ↔ B. Cambridge (Orange Count)
  • 35' oyuncu değişikliği: L. MacKinnon ↔ S. Kelly (Orange Count)
  • 46' oyuncu değişikliği: T. Espy ↔ J. Lindsey (Orange Count)
  • 51' sarı kart: A. Essengue (Phoenix Rising)
  • 52' sarı kart: P. Mar Boye (Phoenix Rising)
  • 58' gol: I. Sacko (Phoenix Rising)
  • 66' oyuncu değişikliği: M. Palomino ↔ J. Johnson (Orange Count)
  • 72' oyuncu değişikliği: K. Arase ↔ C. Smith (Phoenix Rising)
  • 76' gol: Y. Bazini (Orange Count)
  • 78' sarı kart: J. Moursou (Phoenix Rising)
  • 79' sarı kart: C. Hegardt (Orange Count)
  • 79' oyuncu değişikliği: G. Studenhofft ↔ D. Badji (Phoenix Rising)
  • 81' sarı kart: T. Schmitt (Phoenix Rising)
  • 86' oyuncu değişikliği: R. Doghman ↔ M. Bunbury (Orange Count)
  • 87' oyuncu değişikliği: D. Gomez ↔ A. Pelayo (Phoenix Rising)
  • 87' oyuncu değişikliği: L. Biasi ↔ J. Torres (Phoenix Rising)

Maç olayları

  1. Orange CountPhoenix Rising
  2. 87'D. Gomez ↔ A. PelayoOyuncu değişikliği
  3. 87'L. Biasi ↔ J. TorresOyuncu değişikliği
  4. R. Doghman ↔ M. BunburyOyuncu değişikliği86'
  5. 81'T. SchmittSarı kart
  6. C. HegardtSarı kart79'
  7. 79'G. Studenhofft ↔ D. BadjiOyuncu değişikliği
  8. 78'J. MoursouSarı kart
  9. Gol Y. Bazini 1–3Asist: R. Doghman76'
  10. 72'K. Arase ↔ C. SmithOyuncu değişikliği
  11. M. Palomino ↔ J. JohnsonOyuncu değişikliği66'
  12. O. SyllaKaçan penaltı66'
  13. 58'Gol I. Sacko 0–3Asist: J. Moursou
  14. 52'P. Mar BoyeSarı kart
  15. 51'A. EssengueSarı kart
  16. T. Espy ↔ J. LindseyOyuncu değişikliği46'
  17. K. Partida ↔ B. CambridgeOyuncu değişikliği35'
  18. L. MacKinnon ↔ S. KellyOyuncu değişikliği35'
  19. 19'Gol I. Sacko 0–2
  20. N. BenalcazarSarı kart15'
  21. 10'Gol P. Mar Boye 0–1Asist: D. Gomez

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Orange Count
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%33 10/30%33 5/15
Beraberlik%30 9/30%20 3/15
Mağlubiyet%37 11/30%47 7/15
Phoenix Rising
Toplam (31)Dış saha (16)
Galibiyet%32 10/31%19 3/16
Beraberlik%32 10/31%31 5/16
Mağlubiyet%35 11/31%50 8/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Orange Count
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,30 (39 gol)1,07 (16 gol)
Yediği gol / maç1,63 (49 gol)1,53 (23 gol)
Phoenix Rising
Toplam (31)Dış saha (16)
Attığı gol / maç1,45 (45 gol)1,00 (16 gol)
Yediği gol / maç1,55 (48 gol)1,56 (25 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Orange Count
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%63 19/30%47 7/15
1,5 Üst%80 24/30%73 11/15
2,5 Üst%50 15/30%40 6/15
3,5 Üst%33 10/30%27 4/15
Gol yememe%23 7/30%33 5/15
Phoenix Rising
Toplam (31)Dış saha (16)
KG Var%65 20/31%56 9/16
1,5 Üst%90 28/31%88 14/16
2,5 Üst%58 18/31%50 8/16
3,5 Üst%32 10/31%19 3/16
Gol yememe%16 5/31%13 2/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Orange Count
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%20 6/30%27 4/15
Berabere%43 13/30%33 5/15
Geride%37 11/30%40 6/15
Phoenix Rising
Toplam (31)Dış saha (16)
Önde%29 9/31%13 2/16
Berabere%42 13/31%44 7/16
Geride%29 9/31%44 7/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Orange Count (30 maç)

1/121/X21/22X/18X/X5X/202/102/X22/29

Phoenix Rising (31 maç)

1/171/X21/20X/13X/X5X/252/102/X32/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Orange Count (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 9
16-30 6 5
31-45 3 8
46-60 9 9
61-75 6 7
76-90 9 10

Phoenix Rising (27 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 7
16-30 3 5
31-45 7 6
46-60 4 9
61-75 7 4
76-90 10 11

Kartlar

Orange Count

Sarı 50 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,7)

Phoenix Rising

Sarı 87 · Kırmızı 8 (31 maç · maç başı sarı 2,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla · ligde 383 maç. Lig istatistikleri →

Orange Count – Phoenix Rising ilk 11'ler

Orange Count · 4-2-3-1

  1. 1A. RandoK
  2. 4N. BenalcazarD15' sarı kart 15. dk
  3. 5T. BrewittD
  4. 15T. EspyD46' oyundan çıktı 46. dk
  5. 23R. DoghmanD76' asist 76. dk86' oyundan çıktı 86. dk
  6. 8O. SyllaO
  7. 18M. PalominoO66' oyundan çıktı 66. dk
  8. 19K. PartidaO35' oyundan çıktı 35. dk
  9. 10C. HegardtO79' sarı kart 79. dk
  10. 11L. MacKinnonO35' oyundan çıktı 35. dk
  11. 12Y. BaziniF76' gol 76. dk
Yedekler
  • 27S. KellyO35' oyuna girdi 35. dk
  • 31T. KadonoK
  • 14B. CambridgeF35' oyuna girdi 35. dk
  • 20M. BunburyF86' oyuna girdi 86. dk
  • 17J. JohnsonF66' oyuna girdi 66. dk
  • 16J. LindseyD46' oyuna girdi 46. dk
  • 6Garrison TubbsD
  • 7S. WathutaF
  • 25E. SolisO

Teknik direktör: D. Keinan

Phoenix Rising · 4-2-3-1

  1. 14T. ScottK
  2. 20L. BiasiD87' oyundan çıktı 87. dk
  3. 4P. Mar BoyeD10' gol 10. dk52' sarı kart 52. dk
  4. 51A. EssengueD51' sarı kart 51. dk
  5. 48T. SchmittD81' sarı kart 81. dk
  6. 13J. MoursouO58' asist 58. dk78' sarı kart 78. dk
  7. 17J. ScearceO
  8. 28K. AraseO72' oyundan çıktı 72. dk
  9. 8D. GómezO10' asist 10. dk87' oyundan çıktı 87. dk
  10. 7I. SackoO19' gol 19. dk58' gol 58. dk
  11. 11G. StudenhofftF79' oyundan çıktı 79. dk
Yedekler
  • 27C. AmbursleyF
  • 23D. BadjiF79' oyuna girdi 79. dk
  • 24Adrian PelayoD87' oyuna girdi 87. dk
  • 1P. RakovskyK
  • 19D. RiveraF
  • 2C. SmithD72' oyuna girdi 72. dk
  • 70J. TorresO87' oyuna girdi 87. dk

Teknik direktör: P. Kah

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Orange Count için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 3, yenilen 12. Phoenix Rising son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 28 maçta galibiyetler Orange Count 7 – Phoenix Rising 12; 9 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, Phoenix Rising 2-1 Orange Count.

Sıralama
7. (39 p) – 9. (36 p)
Form (son 5)
MMGMM – GMMMG
H2H (G-B-M)
7-9-12 (28 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%36 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %57
iddaa MS 1-0-2
2,74 – 3,30 – 1,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Orange Count iç saha 14 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,43 gol yedi; Phoenix Rising dış saha 14 maçta 0,93 attı, 1,57 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %36, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Orange Count %43, Phoenix Rising %57. İlk yarıyı önde kapatma: Orange Count 4/14, Phoenix Rising 1/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,74, 0 – 3,30, 2 – 1,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,93, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,06.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 23 gol yediler.

Veri: 15 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

ABD · USL Championship puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1New Mexico United 301578 4534 +1152 GGMGG
2Sacramento Republic 3013125 4228 +1451 BBGGG
3El Paso Locomotive 3015510 4838 +1050 MGMMG
4Lexington 3014610 5739 +1848 GBGBM
5Colorado Springs 301389 4438 +647 BBGGG
6San Antonio 3011127 3230 +245 MBGGM
7FC Tulsa 3011109 3431 +343 BBMMM
8Phoenix Rising 30101010 4546 -140 MGGBM
9Orange County SC 3010911 3949 -1039 GMMMM
10Oakland Roots 3091110 3940 -138 GBBGM
11Las Vegas Lights 3010614 4148 -736 MGMMM
12Monterey Bay 306618 3252 -2024 MGMMG
#TakımOGBMAYAVP
1Sacramento Republic 15942 2714 +1331
2New Mexico United 15933 2618 +830
3Lexington 15924 2814 +1429
4Colorado Springs 15843 2515 +1028
5Phoenix Rising 15753 2923 +626
6San Antonio 15753 1713 +426
7FC Tulsa 15744 1612 +425
8El Paso Locomotive 15735 2322 +124
9Las Vegas Lights 15555 1819 -120
10Oakland Roots 15465 1718 -118
11Monterey Bay 15537 1922 -318
12Orange County SC 15537 1623 -718
#TakımOGBMAYAVP
1El Paso Locomotive 15825 2516 +926
2New Mexico United 15645 1916 +322
3Orange County SC 15564 2326 -321
4Sacramento Republic 15483 1514 +120
5Oakland Roots 15555 2222 020
6Lexington 15546 2925 +419
7San Antonio 15474 1517 -219
8Colorado Springs 15546 1923 -419
9FC Tulsa 15465 1819 -118
10Las Vegas Lights 15519 2329 -616
11Phoenix Rising 15357 1623 -714
12Monterey Bay 151311 1330 -176

Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 10:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,74X3,3021,93

Çifte şans

1X1,47121,15X21,22

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,06

1,5 Alt / Üst

Alt3,75Üst1,09

2,5 Alt / Üst

Alt1,93Üst1,50

3,5 Alt / Üst

Alt1,32Üst2,35

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün USL Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.