← Maçlar
Çekya · FNL · 11. hafta16 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Opava 1-3 Jihlava: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Opava
1–3İY 1–0
Jihlava
Maç sonu

Opava 1–3 Jihlava (16 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Opava – Jihlava maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: T. Mudry 43' (Opava); T. Omotoye 64', 84', 90+4' (Jihlava).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Opava üstte · Jihlava altta

01530İY607590 7' sarı kart: D. Stetka (Jihlava)42' sarı kart: F. Stepanek (Opava)43' gol: T. Mudry (Opava)45' sarı kart: O. Smetana (Opava)60' oyuncu değişikliği: D. Matousek ↔ L. Moudry (Jihlava)↔60' oyuncu değişikliği: R. Mokrovics ↔ M. Lacko (Jihlava)↔60' oyuncu değişikliği: B. Labaran Khalid ↔ M. Krehlik (Jihlava)↔64' gol: T. Omotoye (Jihlava)66' sarı kart: M. Hosek (Jihlava)67' oyuncu değişikliği: B. Lacik ↔ B. Sy (Opava)↔74' oyuncu değişikliği: T. Mudry ↔ D. Krch (Opava)↔80' sarı kart: R. Zalesak (Opava)83' oyuncu değişikliği: P. Juritka ↔ D. Owusu (Opava)↔84' gol: T. Omotoye (Jihlava)85' sarı kart: F. Cejka (Opava)89' oyuncu değişikliği: O. Sambou ↔ R. Krivanek (Jihlava)↔90+4' gol: T. Omotoye (Jihlava)90+4' oyuncu değişikliği: T. Omotoye ↔ M. Odekunle (Jihlava)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 7' sarı kart: D. Stetka (Jihlava)
  • 42' sarı kart: F. Stepanek (Opava)
  • 43' gol: T. Mudry (Opava)
  • 45' sarı kart: O. Smetana (Opava)
  • 60' oyuncu değişikliği: D. Matousek ↔ L. Moudry (Jihlava)
  • 60' oyuncu değişikliği: R. Mokrovics ↔ M. Lacko (Jihlava)
  • 60' oyuncu değişikliği: B. Labaran Khalid ↔ M. Krehlik (Jihlava)
  • 64' gol: T. Omotoye (Jihlava)
  • 66' sarı kart: M. Hosek (Jihlava)
  • 67' oyuncu değişikliği: B. Lacik ↔ B. Sy (Opava)
  • 74' oyuncu değişikliği: T. Mudry ↔ D. Krch (Opava)
  • 80' sarı kart: R. Zalesak (Opava)
  • 83' oyuncu değişikliği: P. Juritka ↔ D. Owusu (Opava)
  • 84' gol: T. Omotoye (Jihlava)
  • 85' sarı kart: F. Cejka (Opava)
  • 89' oyuncu değişikliği: O. Sambou ↔ R. Krivanek (Jihlava)
  • 90+4' gol: T. Omotoye (Jihlava)
  • 90+4' oyuncu değişikliği: T. Omotoye ↔ M. Odekunle (Jihlava)

Maç olayları

  1. OpavaJihlava
  2. 90+4'Gol T. Omotoye 1–3
  3. 90+4'T. Omotoye ↔ M. OdekunleOyuncu değişikliği
  4. 89'O. Sambou ↔ R. KrivanekOyuncu değişikliği
  5. F. CejkaSarı kart85'
  6. 84'Gol T. Omotoye 1–2
  7. P. Juritka ↔ D. OwusuOyuncu değişikliği83'
  8. R. ZalesakSarı kart80'
  9. T. Mudry ↔ D. KrchOyuncu değişikliği74'
  10. B. Lacik ↔ B. SyOyuncu değişikliği67'
  11. 66'M. HosekSarı kart
  12. 64'Gol T. Omotoye 1–1
  13. 60'D. Matousek ↔ L. MoudryOyuncu değişikliği
  14. 60'R. Mokrovics ↔ M. LackoOyuncu değişikliği
  15. 60'B. Labaran Khalid ↔ M. KrehlikOyuncu değişikliği
  16. O. SmetanaSarı kart45'
  17. Gol T. Mudry 1–043'
  18. F. StepanekSarı kart42'
  19. 7'D. StetkaSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Opava
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%29 4/14%38 3/8
Beraberlik%43 6/14%38 3/8
Mağlubiyet%29 4/14%25 2/8
Jihlava
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%57 8/14%67 4/6
Beraberlik%14 2/14%17 1/6
Mağlubiyet%29 4/14%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Opava
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,36 (19 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,50 (21 gol)1,25 (10 gol)
Jihlava
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,79 (25 gol)2,17 (13 gol)
Yediği gol / maç1,14 (16 gol)1,00 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Opava
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%64 9/14%75 6/8
1,5 Üst%79 11/14%88 7/8
2,5 Üst%57 8/14%50 4/8
3,5 Üst%36 5/14%25 2/8
Gol yememe%21 3/14%25 2/8
Jihlava
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%57 8/14%67 4/6
1,5 Üst%79 11/14%83 5/6
2,5 Üst%64 9/14%83 5/6
3,5 Üst%50 7/14%67 4/6
Gol yememe%36 5/14%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Opava
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%50 7/14%63 5/8
Berabere%29 4/14%25 2/8
Geride%21 3/14%13 1/8
Jihlava
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%50 7/14%50 3/6
Berabere%21 3/14%17 1/6
Geride%29 4/14%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Opava (14 maç)

1/141/X11/22X/10X/X4X/202/102/X12/22

Jihlava (14 maç)

1/151/X11/21X/12X/X1X/202/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Opava (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 3 2
31-45 6 5
46-60 2 1
61-75 2 5
76-90 2 7

Jihlava (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 0
16-30 0 3
31-45 5 2
46-60 0 3
61-75 5 1
76-90 6 2

Kartlar

Opava

Sarı 31 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,2)

Jihlava

Sarı 33 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Opava 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Jihlava 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Opava 5 – Jihlava 2; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Mart 2026, Opava 3-1 Jihlava.

Form (son 5)
GBGBM – BMGGG
H2H (G-B-M)
5-3-2 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,20 – 3,15 – 2,42
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Opava iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,20 gol yedi; Jihlava dış saha 4 maçta 1,75 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Opava %80, Jihlava %50. İlk yarıyı önde kapatma: Opava 3/5, Jihlava 2/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,20, 0 – 3,15, 2 – 2,42. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,94, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,12.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 12 Ekim 2026 18:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

12,20X3,1522,42

Çifte şans

1X1,29121,16X21,35

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,12

2,5 Alt / Üst

Alt1,94Üst1,49

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün FNL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.