Odense 2-1 Brondby: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Odense 2–1 Brondby (18 Ekim 2026). İlk yarı 2–1. Şut 13–14, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %44–%56, korner 2–9.
Maç özeti
Odense – Brondby maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Noah Ganaus 27', Raphael Canut (kendi kalesine) 29' (Odense); Olti Hyseni 42' (Brondby). xG: Odense 0,8 – 2,6 Brondby.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Odense: T. Thomasberg · Brondby: Thomas Nörgaard
Maç akışı
Odense üstte · Brondby altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 27' gol: Noah Ganaus (Odense)
- 29' kendi kalesine gol: Raphael Canut (Odense)
- 37' sarı kart: Viljar Myhra (Odense)
- 41' sarı kart: Olti Hyseni (Brondby)
- 42' gol: Olti Hyseni (Brondby)
- 45' oyuncu değişikliği: Alexander Ahl Holmstrom ↔ Christian Gammelgaard (Odense)
- 53' sarı kart: Magnus Hvitfeldt Andersen (Odense)
- 54' sarı kart: Thomas Thomasberg (Odense)
- 64' oyuncu değişikliği: Marcus Younis ↔ Patrick Mortensen (Brondby)
- 64' oyuncu değişikliği: Oliver Marc Rose-Villadsen ↔ Christopher Olivier (Brondby)
- 71' oyuncu değişikliği: Fredrik Ulvestad ↔ Rasmus Falk Jensen (Odense)
- 74' oyuncu değişikliği: Olti Hyseni ↔ Daniel Wass (Brondby)
- 75' oyuncu değişikliği: Jacob Brøchner Ambæk ↔ Sho Fukuda (Brondby)
- 77' oyuncu değişikliği: Nikolaj Juul-Sandberg ↔ Anssi Suhonen (Odense)
- 77' oyuncu değişikliği: Topi Keskinen ↔ Jay-Roy Grot (Odense)
- 82' oyuncu değişikliği: Raphael Canut ↔ Filip Bundgaard Kristensen (Brondby)
- 86' oyuncu değişikliği: Noah Ganaus ↔ Ulrik Jenssen (Odense)
Maç olayları
- OdenseBrondby
- Noah Ganaus ↔ Ulrik JenssenOyuncu değişikliği86'
- 82'Raphael Canut ↔ Filip Bundgaard KristensenOyuncu değişikliği
- Nikolaj Juul-Sandberg ↔ Anssi SuhonenOyuncu değişikliği77'
- Topi Keskinen ↔ Jay-Roy GrotOyuncu değişikliği77'
- 75'Jacob Brøchner Ambæk ↔ Sho FukudaOyuncu değişikliği
- 74'Olti Hyseni ↔ Daniel WassOyuncu değişikliği
- Fredrik Ulvestad ↔ Rasmus Falk JensenOyuncu değişikliği71'
- 64'Marcus Younis ↔ Patrick MortensenOyuncu değişikliği
- 64'Oliver Marc Rose-Villadsen ↔ Christopher OlivierOyuncu değişikliği
- Thomas ThomasbergSarı kart54'
- Christian GammelgaardVAR: gol iptal53'
- Magnus Hvitfeldt AndersenSarı kart53'
- Alexander Ahl Holmstrom ↔ Christian GammelgaardOyuncu değişikliği45'
- 42'Gol Olti Hyseni 2–1
- 41'Olti HyseniSarı kart
- Viljar MyhraSarı kart37'
- Kendi kalesine gol Raphael Canut 2–0Kendi kalesine29'
- Gol Noah Ganaus 1–027'
- Noah GanausVAR: gol iptal6'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (16 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,38 düşük | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,16 düşük | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,77 (23 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,25 yüksek | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,54 (20 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 5.–6. · lig ortalamasından 3 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 9.–11. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 7. · lig ortalamasında | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 2.–5. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,9 | 11,9 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,2 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Geride | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Geride | %38 5/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Odense (14 maç)
Brondby (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Odense (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Brondby (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Kartlar
Odense
Sarı 28 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,0)
Brondby
Sarı 28 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Odense: iç saha, 7 maç · Brondby: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Odense – Brondby ilk 11'ler
Odense · 4-3-3
- 16V. MyhraK37' sarı kart 37. dk
- 28Magnus Hvitfeldt AndersenD53' sarı kart 53. dk
- 4Julian Andreas PauliD
- 13J. Berthel AskouD
- 15M. McCoyD
- 19Nikolaj Juul-SandbergO77' oyundan çıktı 77. dk
- 22I. OuédraogoO
- 6F. UlvestadO71' oyundan çıktı 71. dk
- 17N. GanausF27' gol 27. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 18A. Ahl-HolmströmF45' oyundan çıktı 45. dk
- 9T. KeskinenF77' oyundan çıktı 77. dk
- 10A. SuhonenO77' oyuna girdi 77. dk
- 3A. SørensenD
- 24M. RaknebergD
- 5U. Yttergård JenssenD86' oyuna girdi 86. dk
- 1M. HansenK
- 31J. GrotF77' oyuna girdi 77. dk
- 14C. GammelgaardF45' oyuna girdi 45. dk
- 8R. FalkO71' oyuna girdi 71. dk
- 7J. ArpF
Teknik direktör: T. Thomasberg
Brondby · 4-2-3-1
- 1P. PentzK
- 2O. VilladsenD64' oyundan çıktı 64. dk
- 37R. CanutD29' kendi kalesine 29. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 32F. AlvesD
- 24M. DivkovićD
- 99B. SliszO
- 18M. EjdumO
- 21M. YounisO64' oyundan çıktı 64. dk
- 29M. Frøkjær-JensenO
- 7O. HyseniO41' sarı kart 41. dk42' gol 42. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 38J. AmbækF75' oyundan çıktı 75. dk
- 10D. WassO74' oyuna girdi 74. dk
- 3Christopher OlivierD64' oyuna girdi 64. dk
- 9P. MortensenF64' oyuna girdi 64. dk
- 34Lukas LarsenD
- 19S. FukudaF75' oyuna girdi 75. dk
- 51O. FengerF
- 11F. BundgaardF82' oyuna girdi 82. dk
- 15C. WintherO
- 50W. Sonne SchmidK
Teknik direktör: Thomas Nörgaard
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Danimarka · Superliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Odense son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 8 gol yedi. Brondby son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 23 maçta galibiyetler Odense 3 – Brondby 13; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Temmuz 2026, Brondby 4-0 Odense.
- Sıralama
- 9. (10 p) – 5. (16 p)
- Form (son 5)
- BBGGM – GMGMM
- H2H (G-B-M)
- 3-7-13 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- Korner ort. (maç)
- 11,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,73 – 3,32 – 2,11
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Odense iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 2,00 gol yedi; Brondby dış saha 4 maçta 1,25 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Odense %50, Brondby %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Odense %50, Brondby %75. İlk yarıyı önde kapatma: Odense 0/4, Brondby 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Odense 7,8, Brondby 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,1. Maç başına kart: Odense 1,5, Brondby 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,73, 0 – 3,32, 2 – 2,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,13, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,32.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 11,1; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 16 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Danimarka · Superliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 13 | +12 | 31 |
| 2 | FC Copenhagen | 13 | +16 | 29 |
| 3 | Viborg | 14 | +9 | 26 |
| 4 | Brondby | 13 | +3 | 22 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 13 | +3 | 20 |
| 6 | Odense | 14 | -3 | 17 |
| 7 | AC Horsens | 13 | +2 | 16 |
| 8 | Silkeborg | 14 | -6 | 15 |
| 9 | Aarhus | 13 | -4 | 12 |
| 10 | Randers FC | 13 | -8 | 11 |
| 11 | Lyngby | 14 | -10 | 11 |
| 12 | Sonderjyske | 13 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Viborg | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Brondby | 7 | +5 | 15 |
| 4 | FC Copenhagen | 6 | +7 | 14 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 6 | +5 | 13 |
| 6 | Silkeborg | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Odense | 7 | -2 | 10 |
| 8 | AC Horsens | 7 | +2 | 9 |
| 9 | Aarhus | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Lyngby | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Sonderjyske | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Randers FC | 7 | -6 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Copenhagen | 7 | +9 | 15 |
| 2 | FC Midtjylland | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Viborg | 7 | +2 | 11 |
| 4 | AC Horsens | 6 | 0 | 7 |
| 5 | Odense | 7 | -1 | 7 |
| 6 | FC Nordsjaelland | 7 | -2 | 7 |
| 7 | Brondby | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Silkeborg | 7 | -6 | 5 |
| 9 | Randers FC | 6 | -2 | 4 |
| 10 | Aarhus | 7 | -6 | 3 |
| 11 | Lyngby | 7 | -7 | 3 |
| 12 | Sonderjyske | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar
- 15:00 Lyngby BK 3–3 Nordsjælland
- 15:00 Sonderjyske 4–0 Silkeborg
- 19:00 Kopenhag 1–1 AGF Aarhus
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
