← Maçlar
Danimarka · 2. Division · 13. hafta25 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

Nykoebing 3-0 Thisted: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Nykoebing
3–0İY 3–0
Thisted
Maç sonu

Nykoebing 3–0 Thisted (25 Ekim 2026). İlk yarı 3–0.

Maç özeti

Nykoebing – Thisted maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: E. Ogude 1', R. O'Driscoll 23', 33' (Nykoebing).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Nykoebing üstte · Thisted altta

01530İY607590 1' gol: E. Ogude (Nykoebing)23' gol: R. O'Driscoll (Nykoebing)33' gol: R. O'Driscoll (Nykoebing)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 1' gol: E. Ogude (Nykoebing)
  • 23' gol: R. O'Driscoll (Nykoebing)
  • 33' gol: R. O'Driscoll (Nykoebing)

Maç olayları

  1. NykoebingThisted
  2. Gol R. O'Driscoll 3–033'
  3. Gol R. O'Driscoll 2–023'
  4. Gol E. Ogude 1–01'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Nykoebing
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%64 9/14%71 5/7
Beraberlik%29 4/14%29 2/7
Mağlubiyet%7 1/14%0 0/7
Thisted
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%7 1/15%0 0/7
Beraberlik%27 4/15%29 2/7
Mağlubiyet%67 10/15%71 5/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Nykoebing
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç2,64 (37 gol)2,86 (20 gol)
Yediği gol / maç1,14 (16 gol)0,86 (6 gol)
Thisted
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,80 (12 gol)0,86 (6 gol)
Yediği gol / maç2,00 (30 gol)2,43 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Nykoebing
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%71 10/14%57 4/7
1,5 Üst%100 14/14%100 7/7
2,5 Üst%86 12/14%100 7/7
3,5 Üst%64 9/14%71 5/7
Gol yememe%29 4/14%43 3/7
Thisted
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%53 8/15%71 5/7
1,5 Üst%73 11/15%86 6/7
2,5 Üst%60 9/15%71 5/7
3,5 Üst%47 7/15%57 4/7
Gol yememe%7 1/15%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Nykoebing
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%57 8/14%86 6/7
Berabere%29 4/14%14 1/7
Geride%14 2/14%0 0/7
Thisted
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%7 1/15%14 1/7
Berabere%40 6/15%14 1/7
Geride%53 8/15%71 5/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Nykoebing (14 maç)

1/171/X11/20X/11X/X2X/212/112/X12/20

Thisted (15 maç)

1/101/X11/20X/11X/X3X/222/102/X02/28

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Nykoebing (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 7 1
31-45 8 1
46-60 11 4
61-75 3 3
76-90 3 5

Thisted (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 9
16-30 0 6
31-45 2 4
46-60 0 3
61-75 2 2
76-90 3 3

Kartlar

Nykoebing

Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Thisted

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 89 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Nykoebing 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-6). Son 5 maçta Thisted 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-7).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Nykoebing 4, Thisted 3 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Eylül 2026, Thisted 0-3 Nykoebing.

Sıralama
1. (25 p) – 11. (6 p)
Form (son 5)
GMGBB – BBMMG
H2H (G-B-M)
4-6-3 (13 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %83
iddaa MS 1-0-2
1,14 – 5,47 – 7,99
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Nykoebing iç saha 6 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,00 gol yedi; Thisted dış saha 6 maçta 1,00 attı, 2,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nykoebing %67, Thisted %83. İlk yarıyı önde kapatma: Nykoebing 5/6, Thisted 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,14, 0 – 5,47, 2 – 7,99. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,30, Üst 1,34. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,67.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Danimarka · 2. Division puan durumu · 2nd Division

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nykobing FC 14941 3716 +2131 BGMGG
2Roskilde 15780 3014 +1629 GBGBG
3B 93 15735 2620 +624 GMMGG
4Middelfart 15573 2923 +622 MBBMG
5Skive 15636 2220 +221 MGBGM
6Naestved 15492 2119 +221 BGBBM
7Fremad Amager 15564 1823 -521 MGMGB
8VSK Århus 15555 2019 +120 MBBMM
9Brabrand 14437 1723 -615 GGMGM
10HIK 15438 1425 -1115 BGGMM
11FA 2000 15339 1428 -1412 BMMGG
12Thisted FC 151410 1230 -187 BBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Nykobing FC 7520 206 +1417
2Roskilde 7520 185 +1317
3Middelfart 9441 2214 +816
4B 93 7412 127 +513
5Skive 8413 139 +413
6VSK Århus 7331 117 +412
7Fremad Amager 7331 1111 012
8Naestved 7241 98 +110
9HIK 7223 812 -48
10Brabrand 8134 610 -46
11FA 2000 7124 814 -65
12Thisted FC 8125 613 -75
#TakımOGBMAYAVP
1Nykobing FC 7421 1710 +714
2Roskilde 8260 129 +312
3B 93 8323 1413 +111
4Naestved 8251 1211 +111
5Brabrand 6303 1113 -29
6Fremad Amager 8233 712 -59
7Skive 7223 911 -28
8VSK Århus 8224 912 -38
9HIK 8215 613 -77
10FA 2000 8215 614 -87
11Middelfart 6132 79 -26
12Thisted FC 7025 617 -112

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,14X5,4727,99

Çifte şans

X22,88

Karşılıklı gol

Var1,71Yok1,67

2,5 Alt / Üst

Alt2,30Üst1,34

3,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst1,99

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.