Nueva Chicago 1-1 S Martin SJ: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Nueva Chicago 1–1 S Martin SJ (26 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Nueva Chicago – S Martin SJ maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Perez 64' (Nueva Chicago); N. Funez 47' (S Martin SJ).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Nueva Chicago üstte · S Martin SJ altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 46' oyuncu değişikliği: L. Jachfe ↔ F. Masuero (Nueva Chicago)
- 47' gol: N. Funez (S Martin SJ)
- 56' oyuncu değişikliği: T. Ocampo ↔ S. Cocimano (Nueva Chicago)
- 64' oyuncu değişikliği: D. A. Mercado Carrizo ↔ S. Gonzalez (S Martin SJ)
- 64' oyuncu değişikliği: F. Coronel ↔ N. Iachetti (S Martin SJ)
- 64' gol: M. Perez (Nueva Chicago)
- 69' sarı kart: N. Iachetti (S Martin SJ)
- 70' oyuncu değişikliği: D. Barros ↔ E. Cardozo (Nueva Chicago)
- 74' sarı kart: L. Monje (S Martin SJ)
- 77' oyuncu değişikliği: G. Rossi ↔ R. Nieva (S Martin SJ)
- 77' oyuncu değişikliği: L. Monje ↔ N. Pelaitay (S Martin SJ)
- 80' oyuncu değişikliği: E. Roldan ↔ A. Ruiz (Nueva Chicago)
- 80' oyuncu değişikliği: L. Ambrogio ↔ N. Petrecca (Nueva Chicago)
- 89' oyuncu değişikliği: S. Jaurena ↔ L. Acosta (S Martin SJ)
Maç olayları
- Nueva ChicagoS Martin SJ
- 89'S. Jaurena ↔ L. AcostaOyuncu değişikliği
- E. Roldan ↔ A. RuizOyuncu değişikliği80'
- L. Ambrogio ↔ N. PetreccaOyuncu değişikliği80'
- 77'G. Rossi ↔ R. NievaOyuncu değişikliği
- 77'L. Monje ↔ N. PelaitayOyuncu değişikliği
- 74'L. MonjeSarı kart
- D. Barros ↔ E. CardozoOyuncu değişikliği70'
- 69'N. IachettiSarı kart
- 64'D. A. Mercado Carrizo ↔ S. GonzalezOyuncu değişikliği
- 64'F. Coronel ↔ N. IachettiOyuncu değişikliği
- Gol M. Perez 1–1Asist: L. Ambrogio64'
- T. Ocampo ↔ S. CocimanoOyuncu değişikliği56'
- 47'Gol N. Funez 0–1
- L. Jachfe ↔ F. MasueroOyuncu değişikliği46'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 9/36 | %28 5/18 |
| Beraberlik | %28 10/36 | %50 9/18 |
| Mağlubiyet | %47 17/36 | %22 4/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 13/36 | %22 4/18 |
| Beraberlik | %33 12/36 | %33 6/18 |
| Mağlubiyet | %31 11/36 | %44 8/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,69 (25 gol) | 0,94 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (36 gol) | 0,72 (13 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (42 gol) | 0,83 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (36 gol) | 1,17 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %31 11/36 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 2,5 Üst | %22 8/36 | %22 4/18 |
| 3,5 Üst | %8 3/36 | %11 2/18 |
| Gol yememe | %31 11/36 | %39 7/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 21/36 | %56 10/18 |
| 1,5 Üst | %72 26/36 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %36 13/36 | %33 6/18 |
| 3,5 Üst | %8 3/36 | %0 0/18 |
| Gol yememe | %28 10/36 | %22 4/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 5/36 | %17 3/18 |
| Berabere | %50 18/36 | %56 10/18 |
| Geride | %36 13/36 | %28 5/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 13/36 | %11 2/18 |
| Berabere | %47 17/36 | %67 12/18 |
| Geride | %17 6/36 | %22 4/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Nueva Chicago (36 maç)
S Martin SJ (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Nueva Chicago (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 3 | 6 |
| 31-45 | 2 | 10 |
| 46-60 | 4 | 7 |
| 61-75 | 6 | 4 |
| 76-90 | 7 | 6 |
S Martin SJ (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 9 | 4 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 6 | 6 |
| 46-60 | 11 | 8 |
| 61-75 | 5 | 6 |
| 76-90 | 7 | 10 |
Kartlar
Nueva Chicago
Sarı 101 · Kırmızı 3 (36 maç · maç başı sarı 2,8)
S Martin SJ
Sarı 81 · Kırmızı 6 (36 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 03.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 648 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Nueva Chicago 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 3-5). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. San Martin S.J. son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Nueva Chicago 1 – San Martin S.J. 5; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Ağustos 2026, San Martin S.J. 1-0 Nueva Chicago.
- Sıralama
- 17. (36 p) – 9. (47 p)
- Form (son 5)
- MMMGB – BBMMG
- H2H (G-B-M)
- 1-2-5 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %24 – %35
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %41 – %53
- iddaa MS 1-0-2
- 2,18 – 2,59 – 2,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Nueva Chicago iç saha 17 maçta maç başına 0,94 gol attı, 0,71 gol yedi; San Martin S.J. dış saha 17 maçta 0,82 attı, 1,18 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %24, konukta %35. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nueva Chicago %41, San Martin S.J. %53. İlk yarıyı önde kapatma: Nueva Chicago 3/17, San Martin S.J. 2/17.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 2,59, 2 – 2,93. Karşılıklı Gol: Var 2,04, Yok 1,43.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %47; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Primera Nacional puan durumu · Group 2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tristan Suarez | 36 | +18 | 64 |
| 2 | Atlanta | 36 | +8 | 62 |
| 3 | Temperley | 36 | +12 | 61 |
| 4 | Gimnasia Jujuy | 36 | +4 | 58 |
| 5 | Midland | 36 | +14 | 55 |
| 6 | Deportivo Maipu | 36 | +9 | 52 |
| 7 | Colegiales | 36 | +4 | 52 |
| 8 | Gimnasia Y Tiro | 36 | +2 | 52 |
| 9 | San Martin S.J. | 36 | +6 | 51 |
| 10 | San Martin Tucuman | 36 | +2 | 47 |
| 11 | Atletico DE Rafaela | 36 | -6 | 47 |
| 12 | Agropecuario | 36 | -8 | 46 |
| 13 | Quilmes | 36 | +3 | 45 |
| 14 | Chacarita Juniors | 36 | -6 | 42 |
| 15 | Almagro | 36 | -11 | 42 |
| 16 | Patronato | 36 | -6 | 38 |
| 17 | Nueva Chicago | 36 | -11 | 37 |
| 18 | Club Atlético Güemes | 36 | -34 | 27 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Midland | 18 | +19 | 39 |
| 2 | Colegiales | 18 | +17 | 39 |
| 3 | Temperley | 18 | +12 | 39 |
| 4 | Gimnasia Jujuy | 18 | +16 | 38 |
| 5 | Atletico DE Rafaela | 18 | +10 | 37 |
| 6 | Atlanta | 18 | +12 | 36 |
| 7 | Tristan Suarez | 18 | +12 | 35 |
| 8 | Deportivo Maipu | 18 | +11 | 35 |
| 9 | Quilmes | 18 | +13 | 34 |
| 10 | San Martin S.J. | 18 | +12 | 33 |
| 11 | Chacarita Juniors | 18 | +9 | 33 |
| 12 | Gimnasia Y Tiro | 18 | +9 | 33 |
| 13 | Agropecuario | 18 | +6 | 32 |
| 14 | San Martin Tucuman | 18 | +11 | 30 |
| 15 | Almagro | 18 | +3 | 26 |
| 16 | Patronato | 18 | +5 | 25 |
| 17 | Nueva Chicago | 18 | +4 | 24 |
| 18 | Club Atlético Güemes | 18 | -11 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tristan Suarez | 18 | +6 | 29 |
| 2 | Atlanta | 18 | -4 | 26 |
| 3 | Temperley | 18 | 0 | 22 |
| 4 | Gimnasia Jujuy | 18 | -12 | 20 |
| 5 | Gimnasia Y Tiro | 18 | -7 | 19 |
| 6 | San Martin S.J. | 18 | -6 | 18 |
| 7 | Deportivo Maipu | 18 | -2 | 17 |
| 8 | San Martin Tucuman | 18 | -9 | 17 |
| 9 | Midland | 18 | -5 | 16 |
| 10 | Almagro | 18 | -14 | 16 |
| 11 | Agropecuario | 18 | -14 | 14 |
| 12 | Patronato | 18 | -11 | 13 |
| 13 | Colegiales | 18 | -13 | 13 |
| 14 | Nueva Chicago | 18 | -15 | 13 |
| 15 | Quilmes | 18 | -10 | 11 |
| 16 | Atletico DE Rafaela | 18 | -16 | 10 |
| 17 | Chacarita Juniors | 18 | -15 | 9 |
| 18 | Club Atlético Güemes | 18 | -23 | 8 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera Nacional'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
