← Maçlar
Slovenya · 1. SNL · 14. hafta1 Kasım 2026 · 17:00 TSİ

NS Mura 0-0 NK Brinje Grosuplje: Maç Sonucu ve İstatistikleri

NS Mura
0–0İY 0–0
NK Brinje Grosuplje
Maç sonu

NS Mura 0–0 NK Brinje Grosuplje (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

NS Mura – NK Brinje Grosuplje maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

NS Mura üstte · NK Brinje Grosuplje altta

01530İY607590 33' sarı kart: M. Roric (NK Brinje Grosuplje)39' sarı kart: S. Matjaz (NK Brinje Grosuplje)54' oyuncu değişikliği: S. Butic ↔ P. Pfeifer (NS Mura)↔59' sarı kart: N. Jovicevic (NK Brinje Grosuplje)65' oyuncu değişikliği: N. Jovicevic ↔ N. Koren (NK Brinje Grosuplje)↔69' oyuncu değişikliği: M. Ascic ↔ R. Caks (NS Mura)↔72' sarı kart: A. Zeljkovic (NS Mura)76' oyuncu değişikliği: V. Vlahovic ↔ G. Kurez (NK Brinje Grosuplje)↔76' oyuncu değişikliği: T. Levanic ↔ E. Milosevic (NK Brinje Grosuplje)↔76' oyuncu değişikliği: M. Roric ↔ A. Zlatkov (NK Brinje Grosuplje)↔85' oyuncu değişikliği: H. Vuckic ↔ J. Kovac (NK Brinje Grosuplje)↔88' oyuncu değişikliği: A. Zalaznik ↔ B. Dimitrov (NS Mura)↔89' sarı kart: M. Matic (NS Mura)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 33' sarı kart: M. Roric (NK Brinje Grosuplje)
  • 39' sarı kart: S. Matjaz (NK Brinje Grosuplje)
  • 54' oyuncu değişikliği: S. Butic ↔ P. Pfeifer (NS Mura)
  • 59' sarı kart: N. Jovicevic (NK Brinje Grosuplje)
  • 65' oyuncu değişikliği: N. Jovicevic ↔ N. Koren (NK Brinje Grosuplje)
  • 69' oyuncu değişikliği: M. Ascic ↔ R. Caks (NS Mura)
  • 72' sarı kart: A. Zeljkovic (NS Mura)
  • 76' oyuncu değişikliği: V. Vlahovic ↔ G. Kurez (NK Brinje Grosuplje)
  • 76' oyuncu değişikliği: T. Levanic ↔ E. Milosevic (NK Brinje Grosuplje)
  • 76' oyuncu değişikliği: M. Roric ↔ A. Zlatkov (NK Brinje Grosuplje)
  • 85' oyuncu değişikliği: H. Vuckic ↔ J. Kovac (NK Brinje Grosuplje)
  • 88' oyuncu değişikliği: A. Zalaznik ↔ B. Dimitrov (NS Mura)
  • 89' sarı kart: M. Matic (NS Mura)

Maç olayları

  1. NS MuraNK Brinje Grosuplje
  2. M. MaticSarı kart89'
  3. A. Zalaznik ↔ B. DimitrovOyuncu değişikliği88'
  4. 85'H. Vuckic ↔ J. KovacOyuncu değişikliği
  5. 76'V. Vlahovic ↔ G. KurezOyuncu değişikliği
  6. 76'T. Levanic ↔ E. MilosevicOyuncu değişikliği
  7. 76'M. Roric ↔ A. ZlatkovOyuncu değişikliği
  8. A. ZeljkovicSarı kart72'
  9. M. Ascic ↔ R. CaksOyuncu değişikliği69'
  10. 65'N. Jovicevic ↔ N. KorenOyuncu değişikliği
  11. 59'N. JovicevicSarı kart
  12. S. Butic ↔ P. PfeiferOyuncu değişikliği54'
  13. M. AscicVAR: inceleme39'
  14. 39'S. MatjazSarı kart
  15. 33'M. RoricSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

NS Mura
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%13 2/15%14 1/7
Beraberlik%53 8/15%43 3/7
Mağlubiyet%33 5/15%43 3/7
NK Brinje Grosuplje
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%21 3/14%14 1/7
Beraberlik%29 4/14%29 2/7
Mağlubiyet%50 7/14%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

NS Mura
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,00 (15 gol)0,43 (3 gol)
Yediği gol / maç1,73 (26 gol)1,43 (10 gol)
NK Brinje Grosuplje
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,07 (15 gol)0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç1,79 (25 gol)2,29 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

NS Mura
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%60 9/15%29 2/7
1,5 Üst%67 10/15%29 2/7
2,5 Üst%40 6/15%29 2/7
3,5 Üst%33 5/15%29 2/7
Gol yememe%27 4/15%57 4/7
NK Brinje Grosuplje
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%57 8/14%29 2/7
1,5 Üst%86 12/14%86 6/7
2,5 Üst%64 9/14%57 4/7
3,5 Üst%21 3/14%29 2/7
Gol yememe%21 3/14%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

NS Mura
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%33 5/15%14 1/7
Berabere%33 5/15%57 4/7
Geride%33 5/15%29 2/7
NK Brinje Grosuplje
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%36 5/14%43 3/7
Berabere%29 4/14%14 1/7
Geride%36 5/14%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

NS Mura (15 maç)

1/121/X31/20X/10X/X4X/212/102/X12/24

NK Brinje Grosuplje (14 maç)

1/111/X21/22X/11X/X2X/212/112/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

NS Mura (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 2 2
31-45 2 5
46-60 1 7
61-75 5 2
76-90 2 8

NK Brinje Grosuplje (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 2 4
31-45 2 0
46-60 3 4
61-75 0 3
76-90 5 6

Kartlar

NS Mura

Sarı 47 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 3,1)

NK Brinje Grosuplje

Sarı 27 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Mura son 5 maçında 0 galibiyet, 4 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi. Brinje-Grosuplje için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 5, yenilen 8.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Mura 1 – Brinje-Grosuplje 0; 0 beraberlik var. Son maç: 16 Ağustos 2026, Brinje-Grosuplje 1-2 Mura.

Sıralama
9. (12 p) – 8. (12 p)
Form (son 5)
BBBBM – BGMMG
H2H (G-B-M)
1-0-0 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %33
iddaa MS 1-0-2
1,91 – 2,86 – 3,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Mura iç saha 6 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,67 gol yedi; Brinje-Grosuplje dış saha 6 maçta 0,83 attı, 2,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mura %33, Brinje-Grosuplje %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mura %33, Brinje-Grosuplje %33. İlk yarıyı önde kapatma: Mura 1/6, Brinje-Grosuplje 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,91, 0 – 2,86, 2 – 3,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,46, Üst 2,00. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Slovenya · 1. SNL puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Koper 15852 2613 +1329 BGGGB
2Maribor 15663 2216 +624 GBMMM
3Olimpija Ljubljana 15654 1713 +423 BGBGB
4Bravo 15654 1716 +123 MBBMG
5Celje 13553 1712 +520 BGBBG
6Nafta 15546 1921 -219 GBBMB
7Aluminij 14455 2113 +817 BMMBG
8Mura 15285 1526 -1114 BBBBB
9Brinje-Grosuplje 14347 1525 -1013 GMMBB
10Radomlje 13157 1529 -148 MBBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Bravo 8422 1211 +114
2Koper 7331 156 +912
3Maribor 7331 115 +612
4Olimpija Ljubljana 7331 107 +312
5Celje 6321 94 +511
6Nafta 8323 1312 +111
7Aluminij 8233 107 +39
8Brinje-Grosuplje 7223 109 +18
9Mura 7133 310 -76
10Radomlje 7034 614 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Koper 8521 117 +417
2Maribor 8332 1111 012
3Olimpija Ljubljana 8323 76 +111
4Celje 7232 88 09
5Bravo 7232 55 09
6Aluminij 6222 116 +58
7Nafta 7223 69 -38
8Mura 8152 1216 -48
9Radomlje 6123 915 -65
10Brinje-Grosuplje 7124 516 -115

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,91X2,8623,18

Çifte şans

1X1,16121,20X21,48

Karşılıklı gol

Var1,77Yok1,62

1,5 Alt / Üst

Alt2,55Üst1,25

2,5 Alt / Üst

Alt1,46Üst2,00

3,5 Alt / Üst

Alt1,10Üst3,59

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. SNL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.