Norrköping 4-0 Sundsvall: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Norrköping 4–0 Sundsvall (13 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 33–4, isabetli şut 16–0, topa sahip olma %73–%27, korner 8–1.
Maç özeti
Norrköping – Sundsvall maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Ryan Lee Nelson 25', Christoffer Nyman 36', 87', Axel Brönner 72' (Norrköping).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Norrköping: E. Abdulic · Sundsvall: Per Joar Hansen
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Norrköping üstte · Sundsvall altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' gol: Ryan Lee Nelson (Norrköping)
- 27' sarı kart: Eron Gojani (Sundsvall)
- 36' gol: Christoffer Nyman (Norrköping)
- 53' oyuncu değişikliği: Ludvig Nåvik ↔ Alper Demirol (Sundsvall)
- 53' oyuncu değişikliği: kawa sulaiman ↔ Miguel Sandberg (Sundsvall)
- 71' oyuncu değişikliği: Viktor Christiansson ↔ Axel Brönner (Norrköping)
- 71' oyuncu değişikliği: Ture Sandberg ↔ Jonas Bertheussen Weber (Norrköping)
- 72' gol: Axel Brönner (Norrköping)
- 72' oyuncu değişikliği: Lucas Forsberg ↔ malte hallin (Sundsvall)
- 72' oyuncu değişikliği: Elvis Hansson ↔ Edward Carrick (Sundsvall)
- 80' oyuncu değişikliği: Elias Jemal ↔ Albert aleksanjan (Norrköping)
- 80' oyuncu değişikliği: Ryan Lee Nelson ↔ Tim Prica (Norrköping)
- 80' oyuncu değişikliği: Aleksander Opsahl ↔ Filip Dagerstål (Norrköping)
- 83' oyuncu değişikliği: Eron Gojani ↔ joshua mambu (Sundsvall)
- 84' sarı kart: Marc Manchón (Sundsvall)
- 87' gol: Christoffer Nyman (Norrköping)
Maç olayları
- NorrköpingSundsvall
- Gol Christoffer Nyman 4–0Asist: Albert aleksanjan87'
- 84'Marc ManchónSarı kart
- 83'Eron Gojani ↔ joshua mambuOyuncu değişikliği
- Elias Jemal ↔ Albert aleksanjanOyuncu değişikliği80'
- Ryan Lee Nelson ↔ Tim PricaOyuncu değişikliği80'
- Aleksander Opsahl ↔ Filip DagerstålOyuncu değişikliği80'
- Gol Axel Brönner 3–0Asist: Christoffer Nyman72'
- 72'Lucas Forsberg ↔ malte hallinOyuncu değişikliği
- 72'Elvis Hansson ↔ Edward CarrickOyuncu değişikliği
- Viktor Christiansson ↔ Axel BrönnerOyuncu değişikliği71'
- Ture Sandberg ↔ Jonas Bertheussen WeberOyuncu değişikliği71'
- 53'Ludvig Nåvik ↔ Alper DemirolOyuncu değişikliği
- 53'kawa sulaiman ↔ Miguel SandbergOyuncu değişikliği
- Gol Christoffer Nyman 2–036'
- 27'Eron GojaniSarı kart
- Gol Ryan Lee Nelson 1–0Asist: Christoffer Nyman25'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %70 21/30 | %60 9/15 |
| Beraberlik | %17 5/30 | %27 4/15 |
| Mağlubiyet | %13 4/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 6/30 | %13 2/15 |
| Beraberlik | %3 1/30 | %0 0/15 |
| Mağlubiyet | %77 23/30 | %87 13/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,10 (63 gol) | 2,20 (33 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,60 (18 gol) | 0,67 (10 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,70 (21 gol) | 0,47 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,37 (71 gol) | 2,67 (40 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %37 11/30 | %33 5/15 |
| 1,5 Üst | %80 24/30 | %87 13/15 |
| 2,5 Üst | %53 16/30 | %60 9/15 |
| 3,5 Üst | %33 10/30 | %33 5/15 |
| Gol yememe | %57 17/30 | %60 9/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %37 11/30 | %20 3/15 |
| 1,5 Üst | %70 21/30 | %53 8/15 |
| 2,5 Üst | %60 18/30 | %53 8/15 |
| 3,5 Üst | %40 12/30 | %47 7/15 |
| Gol yememe | %10 3/30 | %13 2/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %89 17/19 | %100 9/9 |
| 8,5 Üst | %74 14/19 | %78 7/9 |
| 9,5 Üst | %63 12/19 | %67 6/9 |
| 10,5 Üst | %53 10/19 | %44 4/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (11) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %76 13/17 | %91 10/11 |
| 8,5 Üst | %71 12/17 | %91 10/11 |
| 9,5 Üst | %59 10/17 | %82 9/11 |
| 10,5 Üst | %59 10/17 | %82 9/11 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %58 11/19 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %53 10/19 | %56 5/9 |
| 4,5 Üst | %16 3/19 | %11 1/9 |
| 5,5 Üst | %5 1/19 | %0 0/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (11) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,5 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %24 4/17 | %27 3/11 |
| 3,5 Üst | %18 3/17 | %18 2/11 |
| 4,5 Üst | %12 2/17 | %9 1/11 |
| 5,5 Üst | %12 2/17 | %9 1/11 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %74 14/19 | %67 6/9 |
| 7,5 Üst | %58 11/19 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %47 9/19 | %67 6/9 |
| 9,5 Üst | %42 8/19 | %56 5/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (11) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %71 12/17 | %64 7/11 |
| 7,5 Üst | %59 10/17 | %55 6/11 |
| 8,5 Üst | %53 9/17 | %55 6/11 |
| 9,5 Üst | %53 9/17 | %55 6/11 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 18/30 | %60 9/15 |
| Berabere | %33 10/30 | %27 4/15 |
| Geride | %7 2/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 3/30 | %7 1/15 |
| Berabere | %30 9/30 | %33 5/15 |
| Geride | %60 18/30 | %60 9/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Norrköping (30 maç)
Sundsvall (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Norrköping (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 9 | 5 |
| 31-45 | 19 | 1 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 12 | 5 |
| 76-90 | 10 | 3 |
Sundsvall (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 10 |
| 16-30 | 0 | 16 |
| 31-45 | 3 | 7 |
| 46-60 | 3 | 11 |
| 61-75 | 2 | 10 |
| 76-90 | 11 | 17 |
Kartlar
Norrköping
Sarı 33 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,1)
Sundsvall
Sarı 49 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Norrköping: iç saha, 9 maç · Sundsvall: dış saha, 11 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Norrköping – Sundsvall ilk 11'ler
Norrköping · 4-3-3
- 1T. KrantzK
- 37M. NeffatiO
- 24A. ErikssonD
- 23A. OpsahlD80' oyundan çıktı 80. dk
- 38T. SandbergO71' oyundan çıktı 71. dk
- 7A. FranssonO
- 6V. ChristianssonF71' oyundan çıktı 71. dk
- 34N. SerneliusO
- 8R. NelsonO25' gol 25. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 5C. NymanF25' asist 25. dk36' gol 36. dk72' asist 72. dk+1
- 11E. JemalF80' oyundan çıktı 80. dk
- 10A. AleksanjanF80' oyuna girdi 80. dk87' asist 87. dk
- 20A. BrönnerO71' oyuna girdi 71. dk72' gol 72. dk
- 25F. DagerstålD80' oyuna girdi 80. dk
- 30F. Holst-LarsenD
- 19L. LifO
- 91D. Mitov NilssonK
- 9T. PricaF80' oyuna girdi 80. dk
- 14Í. SigurgeirssonO
- 4J. WeberD71' oyuna girdi 71. dk
Teknik direktör: E. Abdulic
Sundsvall · 4-4-2
- 1J. OlssonK
- 18L. ForsbergD72' oyundan çıktı 72. dk
- 17N. ErikssonD
- 4J. HedenquistD
- 5A. Atlee MannehD
- 16E. HanssonO72' oyundan çıktı 72. dk
- 6Marc ManchónO84' sarı kart 84. dk
- 21L. NåvikO53' oyundan çıktı 53. dk
- 19E. GojaniO27' sarı kart 27. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 29K. SulaimanO53' oyundan çıktı 53. dk
- 9T. KagayamaF
- 7Miguel SandbergO53' oyuna girdi 53. dk
- 30J. Mambu83' oyuna girdi 83. dk
- 3M. HallinD72' oyuna girdi 72. dk
- 15Shalom EkongF
- 14A. DemirolO53' oyuna girdi 53. dk
- 26E. CarrickD72' oyuna girdi 72. dk
- 34W. BjuhrO
- 20Jeremiah BjörnlerO
- 27A. BahtijarO
Teknik direktör: Per Joar Hansen
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Norrköping için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 7, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Sundsvall son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Norrköping 6 – Sundsvall 0; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Mayıs 2026, Sundsvall 1-3 Norrköping.
- Sıralama
- 1. (55 p) – 16. (19 p)
- Form (son 5)
- BGBGB – MGMMG
- H2H (G-B-M)
- 6-4-0 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %42
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %17
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,08 – 6,32 – 10,85
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Norrköping iç saha 12 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,67 gol yedi; Sundsvall dış saha 12 maçta 0,42 attı, 2,08 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %42. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Norrköping %33, Sundsvall %17. İlk yarıyı önde kapatma: Norrköping 7/12, Sundsvall 1/12.
Korner ve kart
Maç başına korner: Norrköping 6,0, Sundsvall 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Norrköping 1,7, Sundsvall 0,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,08, 0 – 6,32, 2 – 10,85. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,59, Üst 1,26. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,64.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %25; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
