← Maçlar
Danimarka · Superliga · 10. hafta9 Ekim 2026 · 20:00 TSİ

Nordsjælland 0-0 Odense: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Nordsjælland
0–0İY 0–0
Odense
Maç sonu

Nordsjælland 0–0 Odense (9 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Nordsjælland – Odense maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Nordsjælland
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%38 5/13%67 4/6
Beraberlik%38 5/13%17 1/6
Mağlubiyet%23 3/13%17 1/6
Odense
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%29 4/14%14 1/7
Beraberlik%36 5/14%57 4/7
Mağlubiyet%36 5/14%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Nordsjælland
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,54 (20 gol)ligde 6. · lig ortalamasında1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,31 (17 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,21 düşük0,67 (4 gol)
Odense
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,14 (16 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,38 düşük0,86 (6 gol)
Yediği gol / maç1,36 (19 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,16 düşük1,00 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Nordsjælland
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%54 7/13ligde 8.–9. · lig ortalamasından 7 puan düşük%33 2/6
1,5 Üst%77 10/13%50 3/6
2,5 Üst%46 6/13ligde 12. · lig ortalamasından 10 puan düşük%33 2/6
3,5 Üst%38 5/13%33 2/6
Gol yememe%38 5/13%67 4/6
Odense
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%64 9/14ligde 5.–6. · lig ortalamasından 3 puan yüksek%57 4/7
1,5 Üst%71 10/14%57 4/7
2,5 Üst%50 7/14ligde 9.–11. · lig ortalamasından 6 puan düşük%29 2/7
3,5 Üst%21 3/14%14 1/7
Gol yememe%14 2/14%14 1/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Nordsjælland
Toplam (13)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,29,8
7,5 Üst%77 10/13%83 5/6
8,5 Üst%54 7/13%67 4/6
9,5 Üst%31 4/13%33 2/6
10,5 Üst%23 3/13%33 2/6
Odense
Toplam (14)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)11,911,9
7,5 Üst%93 13/14%86 6/7
8,5 Üst%86 12/14%86 6/7
9,5 Üst%71 10/14%71 5/7
10,5 Üst%64 9/14%57 4/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Nordsjælland
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı kart4,13,7
2,5 Üst%69 9/13%83 5/6
3,5 Üst%69 9/13%83 5/6
4,5 Üst%23 3/13%0 0/6
5,5 Üst%15 2/13%0 0/6
Odense
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı kart3,64,6
2,5 Üst%71 10/14%86 6/7
3,5 Üst%50 7/14%71 5/7
4,5 Üst%21 3/14%43 3/7
5,5 Üst%14 2/14%29 2/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Nordsjælland
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut10,49,7
6,5 Üst%92 12/13%83 5/6
7,5 Üst%85 11/13%67 4/6
8,5 Üst%62 8/13%50 3/6
9,5 Üst%46 6/13%33 2/6
Odense
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut8,68,1
6,5 Üst%100 14/14%100 7/7
7,5 Üst%57 8/14%43 3/7
8,5 Üst%36 5/14%29 2/7
9,5 Üst%21 3/14%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Nordsjælland
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%23 3/13%33 2/6
Berabere%46 6/13%67 4/6
Geride%31 4/13%0 0/6
Odense
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%29 4/14%43 3/7
Berabere%50 7/14%57 4/7
Geride%21 3/14%0 0/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Nordsjælland (13 maç)

1/121/X01/21X/13X/X3X/202/102/X22/22

Odense (14 maç)

1/121/X21/20X/12X/X2X/232/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Nordsjælland (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 2
31-45 2 6
46-60 2 0
61-75 4 2
76-90 7 3

Odense (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 2 3
31-45 3 1
46-60 1 4
61-75 4 1
76-90 3 4

Kartlar

Nordsjælland

Sarı 28 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Odense

Sarı 28 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Nordsjælland: iç saha, 6 maç · Odense: dış saha, 7 maç

NordsjællandOdense
%53,8Topa sahip olma%45,7
3,03Beklenen gol (xG)1,08
19,5Toplam şut12,7
6,8İsabetli şut3,9
14,2Ceza sahası içi şut8,1
6,7Korner5,0
567Pas444
%87Pas isabeti%82
2,5Kurtarış3,0
9,8Faul14,1
1,5Ofsayt1,0
2,2Sarı kart2,6
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,10Rakibin xG'si2,00
11,0Rakibin şutu18,3
2,8Rakibin isabetli şutu4,3
3,2Rakibin korneri6,9

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Danimarka · Superliga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Midtjylland 13940 2715 +1231 BGGGG
2FC Copenhagen 13922 2812 +1629 GMBBG
3Viborg 14824 2213 +926 GMMGG
4Brondby 13715 2320 +322 MGMGG
5FC Nordsjaelland 13553 2017 +320 MBBBM
6Odense 14455 1619 -317 BGBGM
7AC Horsens 13445 2321 +216 BBBGM
8Silkeborg 14365 1824 -615 BMBMG
9Aarhus 13265 1721 -412 BGBGM
10Randers FC 13328 1321 -811 MMBMM
11Lyngby 14257 1929 -1011 MBMGM
12Sonderjyske 13229 1731 -148 GMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Midtjylland 6510 147 +716
2Viborg 7502 136 +715
3Brondby 7502 149 +515
4FC Copenhagen 6420 125 +714
5FC Nordsjaelland 6411 94 +513
6Silkeborg 7241 99 010
7Odense 7313 1012 -210
8AC Horsens 7232 1210 +29
9Aarhus 6231 108 +29
10Lyngby 7151 1013 -38
11Sonderjyske 7214 1215 -37
12Randers FC 7214 713 -67
#TakımOGBMAYAVP
1FC Copenhagen 7502 167 +915
2FC Midtjylland 7430 138 +515
3Viborg 7322 97 +211
4AC Horsens 6213 1111 07
5Odense 7142 67 -17
6FC Nordsjaelland 7142 1113 -27
7Brondby 6213 911 -27
8Silkeborg 7124 915 -65
9Randers FC 6114 68 -24
10Aarhus 7034 713 -63
11Lyngby 7106 916 -73
12Sonderjyske 6015 516 -111

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,40X4,5025,12

Çifte şans

1X1,07121,11X22,32

Karşılıklı gol

Var1,41Yok2,36

1,5 Alt / Üst

Alt6,20

2,5 Alt / Üst

Alt2,78Üst1,29

3,5 Alt / Üst

Alt1,69Üst1,85

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.