← Maçlar
Estonya · Meistriliiga · 35. hafta1 Kasım 2026 · 13:30 TSİ

Nomme Kalju 1-0 Kuressaare: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Nomme Kalju
1–0İY 0–0
Kuressaare
Maç sonu

Nomme Kalju 1–0 Kuressaare (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Nomme Kalju – Kuressaare maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Mannilaan 48' (Nomme Kalju).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Nomme Kalju üstte · Kuressaare altta

01530İY607590 48' gol: M. Mannilaan (Nomme Kalju)55' oyuncu değişikliği: A. Visse ↔ A. Kivi (Kuressaare)↔60' sarı kart: T. Baptista (Nomme Kalju)62' sarı kart: M. Podholjuzin (Nomme Kalju)65' oyuncu değişikliği: T. Baptista ↔ E. E. Lotar Eyang (Nomme Kalju)↔70' oyuncu değişikliği: N. Ivanov ↔ A. Nikolajev (Nomme Kalju)↔81' oyuncu değişikliği: R. Saar ↔ G. Roivassepp (Kuressaare)↔82' oyuncu değişikliği: M. Orlov ↔ I. Jabir (Nomme Kalju)↔88' oyuncu değişikliği: A. Svedovski ↔ R. Talu (Kuressaare)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 48' gol: M. Mannilaan (Nomme Kalju)
  • 55' oyuncu değişikliği: A. Visse ↔ A. Kivi (Kuressaare)
  • 60' sarı kart: T. Baptista (Nomme Kalju)
  • 62' sarı kart: M. Podholjuzin (Nomme Kalju)
  • 65' oyuncu değişikliği: T. Baptista ↔ E. E. Lotar Eyang (Nomme Kalju)
  • 70' oyuncu değişikliği: N. Ivanov ↔ A. Nikolajev (Nomme Kalju)
  • 81' oyuncu değişikliği: R. Saar ↔ G. Roivassepp (Kuressaare)
  • 82' oyuncu değişikliği: M. Orlov ↔ I. Jabir (Nomme Kalju)
  • 88' oyuncu değişikliği: A. Svedovski ↔ R. Talu (Kuressaare)

Maç olayları

  1. Nomme KaljuKuressaare
  2. 88'A. Svedovski ↔ R. TaluOyuncu değişikliği
  3. M. Orlov ↔ I. JabirOyuncu değişikliği82'
  4. 81'R. Saar ↔ G. RoivasseppOyuncu değişikliği
  5. N. Ivanov ↔ A. NikolajevOyuncu değişikliği70'
  6. T. Baptista ↔ E. E. Lotar EyangOyuncu değişikliği65'
  7. M. PodholjuzinSarı kart62'
  8. T. BaptistaSarı kart60'
  9. 55'A. Visse ↔ A. KiviOyuncu değişikliği
  10. Gol M. Mannilaan 1–048'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Nomme Kalju
Toplam (36)İç saha (18)
Galibiyet%50 18/36%50 9/18
Beraberlik%19 7/36%17 3/18
Mağlubiyet%31 11/36%33 6/18
Kuressaare
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%28 10/36%22 4/18
Beraberlik%19 7/36%17 3/18
Mağlubiyet%53 19/36%61 11/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Nomme Kalju
Toplam (36)İç saha (18)
Attığı gol / maç1,69 (61 gol)1,94 (35 gol)
Yediği gol / maç1,00 (36 gol)1,06 (19 gol)
Kuressaare
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç1,00 (36 gol)0,83 (15 gol)
Yediği gol / maç1,53 (55 gol)1,61 (29 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Nomme Kalju
Toplam (36)İç saha (18)
KG Var%53 19/36%67 12/18
1,5 Üst%75 27/36%78 14/18
2,5 Üst%50 18/36%56 10/18
3,5 Üst%28 10/36%28 5/18
Gol yememe%33 12/36%22 4/18
Kuressaare
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%47 17/36%44 8/18
1,5 Üst%67 24/36%61 11/18
2,5 Üst%47 17/36%44 8/18
3,5 Üst%31 11/36%28 5/18
Gol yememe%14 5/36%11 2/18

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Nomme Kalju
Toplam (36)İç saha (18)
Önde%50 18/36%44 8/18
Berabere%31 11/36%39 7/18
Geride%19 7/36%17 3/18
Kuressaare
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%22 8/36%11 2/18
Berabere%36 13/36%39 7/18
Geride%42 15/36%50 9/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Nomme Kalju (36 maç)

1/1151/X21/21X/12X/X4X/252/112/X12/25

Kuressaare (36 maç)

1/161/X01/22X/13X/X5X/252/112/X22/212

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Nomme Kalju (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 2
16-30 6 6
31-45 10 4
46-60 5 6
61-75 8 4
76-90 9 7

Kuressaare (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 6
16-30 5 8
31-45 8 8
46-60 2 9
61-75 5 9
76-90 10 9

Kartlar

Nomme Kalju

Sarı 86 · Kırmızı 3 (36 maç · maç başı sarı 2,4)

Kuressaare

Sarı 42 · Kırmızı 2 (36 maç · maç başı sarı 1,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Nomme Kalju 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-7). Kuressaare için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 4, yenilen 4. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 34 maçta galibiyetler Nomme Kalju 26 – Kuressaare 2; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Temmuz 2026, Kuressaare 0-0 Nomme Kalju.

Sıralama
4. (57 p) – 9. (36 p)
Form (son 5)
GGMBM – BMMGG
H2H (G-B-M)
26-6-2 (34 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%59 – %47
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %47
iddaa MS 1-0-2
1,35 – 3,93 – 5,13
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Nomme Kalju iç saha 17 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,12 gol yedi; Kuressaare dış saha 17 maçta 0,88 attı, 1,65 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Nomme Kalju %59, Kuressaare %47. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nomme Kalju %71, Kuressaare %47. İlk yarıyı önde kapatma: Nomme Kalju 8/17, Kuressaare 2/17.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,35, 0 – 3,93, 2 – 5,13. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,94, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,77.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %59; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Estonya · Meistriliiga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Levadia Tallinn 362871 9729 +6891 GGGGB
2Paide 3619710 5643 +1364 GGMGB
3Flora Tallinn 3620214 6851 +1762 GMMGB
4Kalju Nomme 3618711 6136 +2561 MGGGB
5Tammeka 3617217 5060 -1053 MGMGM
6Laagri 3615219 5155 -447 GGMMM
7Vaprus 3611718 5169 -1840 MMBMG
8Nõmme United 3612222 5981 -2238 GGGMB
9Kuressaare 3610719 3655 -1937 MMBMB
10Trans Narva 366525 2979 -5023 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1FC Levadia Tallinn 181341 5311 +4243
2Flora Tallinn 181107 3822 +1633
3Paide 181026 2620 +632
4Tammeka 181017 2824 +431
5Kalju Nomme 18936 3519 +1630
6Laagri 18927 3022 +829
7Vaprus 18756 2928 +126
8Kuressaare 18648 2126 -522
9Nõmme United 186012 3939 018
10Trans Narva 185310 2028 -818
#TakımOGBMAYAVP
1FC Levadia Tallinn 181530 4418 +2648
2Paide 18954 3023 +732
3Kalju Nomme 18945 2617 +931
4Flora Tallinn 18927 3029 +129
5Tammeka 187110 2236 -1422
6Nõmme United 186210 2042 -2220
7Laagri 186012 2133 -1218
8Kuressaare 184311 1529 -1415
9Vaprus 184212 2241 -1914
10Trans Narva 181215 951 -425

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 16:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,35X3,9325,13

Karşılıklı gol

Var1,61Yok1,77

2,5 Alt / Üst

Alt1,94Üst1,49

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Meistriliiga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.