← Maçlar
Hırvatistan · Second NL · 8. hafta10 Ekim 2026 · 16:30 TSİ

NK Zagora 2-2 NK Slavonija Pozega: Maç Sonucu ve İstatistikleri

NK Zagora
2–2İY 2–0
NK Slavonija Pozega
Maç sonu

NK Zagora 2–2 NK Slavonija Pozega (10 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

NK Zagora – NK Slavonija Pozega maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

NK Zagora
Toplam (12)İç saha (7)
Galibiyet%25 3/12%14 1/7
Beraberlik%50 6/12%43 3/7
Mağlubiyet%25 3/12%43 3/7
NK Slavonija Pozega
Toplam (12)Dış saha (5)
Galibiyet%42 5/12%0 0/5
Beraberlik%25 3/12%60 3/5
Mağlubiyet%33 4/12%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

NK Zagora
Toplam (12)İç saha (7)
Attığı gol / maç2,17 (26 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç2,17 (26 gol)2,14 (15 gol)
NK Slavonija Pozega
Toplam (12)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,83 (22 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,67 (20 gol)2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

NK Zagora
Toplam (12)İç saha (7)
KG Var%75 9/12%57 4/7
1,5 Üst%100 12/12%100 7/7
2,5 Üst%67 8/12%57 4/7
3,5 Üst%67 8/12%57 4/7
Gol yememe%8 1/12%14 1/7
NK Slavonija Pozega
Toplam (12)Dış saha (5)
KG Var%58 7/12%60 3/5
1,5 Üst%75 9/12%80 4/5
2,5 Üst%58 7/12%60 3/5
3,5 Üst%58 7/12%60 3/5
Gol yememe%17 2/12%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

NK Zagora
Toplam (12)İç saha (7)
Önde%33 4/12%43 3/7
Berabere%25 3/12%14 1/7
Geride%42 5/12%43 3/7
NK Slavonija Pozega
Toplam (12)Dış saha (5)
Önde%25 3/12%0 0/5
Berabere%25 3/12%20 1/5
Geride%50 6/12%80 4/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

NK Zagora (12 maç)

1/121/X21/20X/11X/X2X/202/102/X22/23

NK Slavonija Pozega (12 maç)

1/131/X01/20X/11X/X1X/212/112/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

NK Zagora (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 5 5
31-45 0 4
46-60 4 4
61-75 3 7
76-90 5 4

NK Slavonija Pozega (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 2 2
31-45 3 3
46-60 3 2
61-75 7 3
76-90 6 5

Kartlar

NK Zagora

Sarı 0 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

NK Slavonija Pozega

Sarı 0 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hırvatistan · Second NL puan durumu · Druga NL

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Uskok Klis 11902 258 +1727 GGGGG
2Jarun 11560 2214 +821 GBBGG
3Dugo Selo 12624 1610 +620 GMGBM
4Uljanik 12624 2222 020 GMMGG
5Solin 12534 2013 +718 BMGMG
6Slavonija Požega 12534 2220 +218 BGGMG
7Bjelovar 12534 2423 +118 MGBMM
8Križevci 12534 1616 018 MBBGG
9Hrvatski Dragovoljac 12525 1718 -117 MMBGG
10Inter Zapresic 12444 1719 -216 GBBGM
11Trnje 12435 1615 +115 MBMBM
12Zagora 12363 2626 015 BBBGM
13Lucko 12345 1315 -213 GBBMG
14Grobničan Čavle 12336 1826 -812 BGBMM
15Varteks Varaždin 12228 920 -118 MGMMM
16Koprivnica 12129 1028 -185 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Slavonija Požega 7502 1510 +515
2Uljanik 7421 1812 +614
3Solin 7331 147 +712
4Dugo Selo 6402 105 +512
5Trnje 7322 84 +411
6Grobničan Čavle 7313 1414 010
7Jarun 5230 139 +49
8Uskok Klis 4301 84 +49
9Lucko 7223 79 -28
10Križevci 7223 912 -38
11Bjelovar 5212 108 +27
12Hrvatski Dragovoljac 6213 49 -57
13Zagora 7133 1215 -36
14Inter Zapresic 4121 66 05
15Varteks Varaždin 4112 44 04
16Koprivnica 5014 310 -71
#TakımOGBMAYAVP
1Uskok Klis 7601 174 +1318
2Jarun 6330 95 +412
3Bjelovar 7322 1415 -111
4Inter Zapresic 8323 1113 -211
5Hrvatski Dragovoljac 6312 139 +410
6Križevci 5311 74 +310
7Zagora 5230 1411 +39
8Dugo Selo 6222 65 +18
9Solin 5203 66 06
10Uljanik 5203 410 -66
11Lucko 5122 66 05
12Trnje 5113 811 -34
13Koprivnica 7115 718 -114
14Varteks Varaždin 8116 516 -114
15Slavonija Požega 5032 710 -33
16Grobničan Čavle 5023 412 -82

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,44X3,7124,71

Çifte şans

1X1,13121,08X22,20

Karşılıklı gol

Var1,47Yok2,03

3,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,91

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Second NL'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.